108
  • megas
    #28
    A játék oldala
  • megas
    #27
    Lançamento do Transportando o Brasil em 30/Março/2010.

    Requerimentos mínimos serão divulgados em Fevereiro/2010.
    ---------------------------------------------------------
    Lényeg: 2010 Februárba jönnek a minimális rendszerkövetelmények.
    2010 Március 30-án pedig a játék.
  • Atikah
    #26
    ezeket láttátok már?itt az összes




  • LTomi
    #25
    Semmi új hír?
  • Attila889
    #24
    hello.Kijött már a játék? :)
  • Attila889
    #23
    remélem lesznek benne vidéki utak is :D
  • LTomi
    #22
    More news for the game "Transportando o Brasil" i got a email direct from the developer and
    company owner for this game and he told me the game will be made for other countries too and they
    are working on a new game engine directx9, the old pic on thir site was from directx7, they added some
    new pic to their website, I will post more news if i recive more information and when it is available.
    ---------------------
    Nagyjából a lényeg: Új hírek a "Transportando o Brasil" nevű játéról. Kaptam egy e-mail-t a készítőktől, miszerint egy új, dx9-esmotoron dolgoznak. Az oldalukon látható képek még a régi, dx7-es motorból vannak.
    ---------
    Akkor reméljük, hogy jobb lesz a grafja.
  • gumikacsa
    #21
    More news for the game "Transportando o Brasil" i got a email direct from the developer and
    company owner for this game and he told me the game will be made for other countries too and they
    are working on a new game engine directx9, the old pic on thir site was from directx7, they added some
    new pic to their website, I will post more news if i recive more information and when it is available.
  • rico1
    #20
    Nekem tetszik... ahhoz képest jo, ha belegondoltok, hogy hogyan is kezdődtek a 18 WOS részek. Gondolom, mivel, ha jó lesz, akkor versenytársa lehetne a 18 Wos részeknek és talán ők egymás ösztönzésével egyre jobb játékokat hozhatnak létre. De ezt csak én gondolom, lehet távol állok az igazságtól!
  • LTomi
    #19
    Upsz, nem jött össze :D
  • LTomi
    #18
    A videón a járda textúráját az EST-ből szedték. Ezen a képen (ETS) ugyanolyan a járda, de több ilyen is van:
  • LTomi
    #17
    Vajon ki nyithatta... :D
  • Attila889
    #16
    bár nem annyira jó mint a 18 Wos vagy az EU Truck Sim. de remélem azért jó lesz....már a terep miatt is mert más lesz....remélem...
  • Attila889
    #15
    valaki nagyon megirigyelte a 18 Wos részeket...és úgy látszik komoly ellenfélre akadt
  • Truck Driver001
    #14
    szvsz szimulátornál nem a grafikára hajaznak..de sebaj!
  • norbi56
    #13
    hát igen a grafika az szar de tetszik ez hogy ki lehet szállni
  • w77d
    #12
    belső nézetben nem mozog a kormány??? van még mit foltozgatni bőven...
  • Doog
    #11
    nembaj...
  • gumikacsa
    #10
    Ja, a birka aki nyitotta, nem tud írni sem :D
  • LTomi
    #9
    Egyébként van egy elírás a bannerben: Transportando o Brasil! - kamionsos játék.
  • LTomi
    #8
    Egyébként amikor városon kívül megy, akkor miért nincs forgalom?
  • Doog
    #7
    Találtam mégegy videót.

    Másik video !
  • gumikacsa
    #6
    Transportando o Brasil (ToB) is a Real life Truck Driver simulator. The game show the difficulties of a Father to give a good life for your family, the game simulate physics of trucks, and another vehicles what the player can use during the game..

  • [HUN]FaTaL
    #5
    Oké, az oldalt én nem bogarásztam:D Úgy csináltam mint egy ovis, csak a képeket nézegettem
  • gumikacsa
    #4
    Többet én sem tudok, mint ami a hivatalos oldalakon van. Kiadó még nincs, megjelenési dátum még nincs.
  • Doog
    #3
    Jó lesz ha lesz belőle valami. Bár a grafika tényleg nem valami jó...
    És jó, hogy végre vannak gyalogosok is. Nem mindig az az érzet van, hogy elbújtak az emberek a akmionok elől. :D

    És eredeti jel van a kamionokon.
  • [HUN]FaTaL
    #2
    Nem tűnik rossznak, bár a grafika az semmi, de ahogy elnézemvégre normális méretű város és vannak gyalogosok is:)

    Megjelenés mikorra várható?:D

    Sajna a helyszín amerika:(
  • gumikacsa
    #1
    Ezt most találtam:

    Készítő: www.dynamicgames.com.br
    Hivatalos oldal: http://www.dynamicgames.com.br/tob/

    Video: http://www.youtube.com/watch?v=MW1qIEnzkdY

    Képek: http://www.dynamicgames.com.br/tob/images/galeria/galeria.php?dir=screens2