1263
Forza Motorsport 3
  • DarkSector
    #1063
    jah nemtuom én külföldről rendelek, 1 hét várakozás kb de olcsobb.
  • IMX
    #1062
    és M.O. is kapható lesz ?
  • DarkSector
    #1061
    jól érted comming soon, vagyis nem meg, hanem előrendelni lehet tegnap még 17+1 font volt mára 24+1 lett. 25x318kb = hája kb 8e.
  • IMX
    #1060
    most akkor jól értem hogy kb 8000 ft-ért meg lehet rendelni a unlimited editiont?
  • DarkSector
    #1059
    lol télleg akkor tegnap csak előrendelés volt, és akkor lehet akcióban volt 17-18 font, mert látom felugrott 24-re.

    én tegnap lecsaptam a simára az még tartja az árát hálisten.
  • neszoljalbe
    #1058
    Ezt írja : Availability: Temporarily out of stock | This item will be dispatched as soon as it arrives

    Szóval itt sincs ...

    Habár Ebay on találtam .

  • DarkSector
    #1057
    SIMA
    Collectors
  • neszoljalbe
    #1056
    Megjelent ? Én mindenhol keresem , de sehol sem találom , nagyon várom már . Az nem lehet , hogy a lemezes változatot eltolták a Gt5 miatt ?
  • kem001
    #1055
    Top Gear-osra pl. De látom most már fent van Live-on
  • crazyman33
    #1054
    Milyen pack-ra gondolsz?
    Okt. 29-én megjelent a Forza Ultimate Edition, ami tartalmazza a Top Gear pack-ot. Annak mondjuk sok köze nincs a mai lájv frissítéshez.
  • kem001
    #1053
    Október végére ígérték az új pack-ot, bár holnaptól lesz egy XBox Live frissítés, szóval remélem kiadják még aznap
  • crazyman33
    #1052
    Na ezt én sem tudtam.

    Köszi!
  • Minstrel
    #1051
    szerintem csak a kirakat telt meg, mert oda 18 képet lehet feltölteni.

    a játékon belül menj a kirakat menübe, aztán kirakatom és a képek között törölj, sarokban írja, hogy mennyi hely van 1/18 stb.
  • crazyman33
    #1050
    Ilyet még nem is hallottam hogy betelt valakinek a profljában a hely a Forza oldalon.

    Amúgy most néztem én nem tudom törölni az oldalon. A játékban törölheted, Viszont azzal helyet nem nyersz még a Box vinyóján sem. Mivel csak a játékból tűnik el, a mentésből nem.
  • ST220
    #1049
    Nem enged a játék új fotókat feltölteni, mert nincs elég hely.
    De viszont nem tudom kitörölni a fotóimat...
    Hol kell, a játékon keresztül, vagy www.forzamotorsport.net-re jelentkezve, a My forza-n belül...
  • crazyman33
    #1048
    Én is megmondom őszintén, sajnálom hogy nem klikkeltél arra a KÉK "Forza3 Köridő Bajnokság" feliratra.

    Itt nem kell autóval jelentkezni! egy Bajnokság 4 futam. Ez 4 autót és négy pályát jelent, hetente más autó-pálya kombó. Mindig meg van adva hogy milyen autóval és melyik pályán kell taposni a gázt!

    A Bajnokságokat a résztvevők írják nagy részt. Így mehetsz a kedvenc autóddal a kedvenc pályádon is akár, a többiek ideje ellen. Ha senki nem küld ajánlatot akkor szoktam én kitalálni.

    Akit érdekel az szakítson pár percet és olvassa át a szabályzatot! Tisztább lesz a kép.

    Van mikor széria autókkal megyünk nulla módosítással. Van mikor megadott határig szabadon tuningolhatóak. Van mikor kötelező tuning alkatrészeket kell felrakni, stb.
    Ennek semmi köze a világranglistához. Mi egymással versenyzünk!
  • ktomi22
    #1047
    szerintem lehet,... csak nem nyersz majd :)
  • mrmilan
    #1046
    Én megmondom őszintén a stock, azaz gyári verdákat kedvelem. Olyan vasakkal is lehet jelentkezni esetleg, amelyek nincsenek szénné tuningolva, ugye? Üdv.
  • crazyman33
    #1045
    Igazán nincs mit!

    Gyere! Olvasd el a szabályzatot figyelmesen és nevezz a versenyre!

    Bárkit szívesen látunk!!!
    FORZA3 Köridő Bajnokság
  • IMX
    #1044
    Crazyman!!! köszköszkösz!végre müködik a forzám
    f megyek is megnézem az aktuális versenyeket]
  • mrmilan
    #1043
    Sajnos nekem nincs sok időm játszani. Ha be is rakom a Forza3-at, akkor inkább fotózgatok játékon belül. Az általam készített amatőr fotókat a "milcsi79" gamertag alatt lehet elérni. Üdv.
  • IMX
    #1042
    köszi majd meg nézzem és ahogy meg oldodik megyek versenyre
  • crazyman33
    #1041
    Ja és szívesen látlak, gyere ha megoldódott!
  • crazyman33
    #1040
    Nem állítottad át a több monitoros nézetet, ahol lehet állítani a fokot hogy mit láss. Remélem érted, majd megnézem pontosan. Ha igen akkor azt kapcsold ki, nekem akkor fagyott.
  • IMX
    #1039
    Igen és egy kicsit tényleg haldoklik a blog és hiába dobja a Turn 10 a defribilátort [erre a top gearos extra kiadásra gondolok ] ez ugy tünik nem elég.....
  • IMX
    #1038
    Én például szivesen mennék ezekre a köridös versenyekre CSAK az a baj hogy nekem valamiért osztott képrnyös multin meg karieren kivül mindig le fagy a játék amikor tölti be a pályát ééés fogalmam nincs hogy mi baja van
    HELPHELPHELP
  • crazyman33
    #1037
    Persze hogy meghal ez a topik, csak az elkeseredettséget látom a sorok közt.
    Akkor miért nem jöttök mindketten Köridőzni, vagy akármennyien.

    Oké, hogy egyedül kell körözni, de mások ideje ellen. Bár nem tudom milyen időket autóztok, de van pár ember aki elég keményen nyomja. Mindig változatos versenyek vannak. Legutóbb hátsó kerekes izomautó bajnokság volt. Előtte WTCC bajnokság értékes tárgynyereményekkel.

    Kiélheted magad ha a tuningoláshoz értesz. Saját magad is állíthatsz össze Bajnoksági ajánlatot. Így kedvenc autóid és pályáid szerepelhetnek. Korlátozásokat is kitalálhatsz a te Bajnokságodhoz.

    Csatlakozzatok a blogban és a Fészbúkon! Legyünk minél többen!
    Az elérhetőségek a #1010 hsz-ben lentebb.

    Gyertek és hívjatok másokat is!
    Jó Tapadást és Rövid Féktávokat!

    Üdv. Crazyman
  • mrmilan
    #1036
    Ez így van. Sokszor nincs is kedvem versenyezni. Ha meg csak úgy magamban nyomok gyors köröket, akkor hamar megunom. Szummázva, szép a grafika, sok az autó, csak egy idő után nincs meg az a bizonyos "érzés". Meg ha megfigyeled az időnkénti DLC-ket, dögunalom verdákat adnak ki. Még egy Audi R15, még egy AMG Merci, meg egy kimondhatatlan nevű hiperszuper valami. Anno mi is volt azzal a Jalopnikos dologgal? Csomó autó fel lett sorolva a kívánságlistára is, de abból vajmi kevés öltött testet. Most már úgy érzem, hogy csak a lehúzásra megy az egész. Sajnos ez a fórum sem pörög, talán nem véletlenül.
  • Waczkor
    #1035
    Amitől nem válik unalmassá egy autós játék, az a sok pálya,városi és verseny,ezeken változó időjárás,ami kihatással van az autók viselkedésére,sok autó,érdekes karrier mód.

    Éppen ezért szeretem a pgr4et,forzaval csak az a bajom,hogy se éjszakai verseny,se eső,se hó,rengeteg autó,amiket élvezet lenne vezetni,ha nem újra és újra ugyanazok a pályák jönnének elő a karrier módban.
  • mrmilan
    #1034
    Mondjuk ez egy valóban jó kérdés. Ezen én is sokat gondolkoztam már. Néha kicsit unalmas azért. Jó lenne egy két civil forgalommal terhelt pálya is. Autópálya, ilyesmi. Tudom, nem erről szól ez a játék, de jó eljátszani a gondolattal. De ott lesz majd a TDU2 erre...
  • Minstrel
    #1033
    festhetsz autókat, építhetsz autókat, eladhatod őket a kirakatban és veheted másokét, ezen kívül még fotózhatsz vagy videót vághatsz össze a visszajátszásaidból, és van egy csomó ranglista is
  • Pepsi Twist
    #1032
    driftelni jó ez :)
  • toarpad
    #1031
    A játékot mi nem teszi unalmassá mint pl. más autós játékot számomra ? Oké vannak versenyek , körbe-körbe megyek kapok új kocsikat , de ez egy idő után elég monotonná válik .
  • redbull0304
    #1030

  • redbull0304
    #1029
    Kipörgésgátló ki, gáz + fék! :D
  • ktomi22
    #1028
    pedig joez :D
  • IMX
    #1027
    baszus sorry beszurtam egy forzás videót aztán valahogy ezt jeleniti meg [ azt se tudom franc ez
    ennek már annak kéne lenie
  • IMX
    #1026
    Mert ezek nagyon tetszenek
  • IMX
    #1025
    Még valami! Forzába hogyan lehet driftelni???
  • IMX
    #1024
    most már ismerem :D