1263
Forza Motorsport 3
  • manca
    #1103
    koszonom a leirast.

    nezegettem a korido bajnoksagokat, majd megnezem, az ott levo idokhoz kepest mit tudok, de azt mar latom, hogy a vilag elejetol nagyon messze vagyok. nekem mar eredmeny, ha benne vagyok az 50%-ban :-)
  • crazyman33
    #1102
    Húú, na ezért várom már én is, hogy megnőjenek a fiaim! hehe

    Szóval.
    Ne a profilnál keresd. Szabad játék -> Gyorskör mód
    Kiválasztod az autót garázsból vagy szériát, aztán kikeresed a pályát. DE! Még mielőtt leokéznád nyomsz egy "Y"-t. Ekkor előjön a világranglista, abban tudsz lapozni "X" gombbal. Alul figyeld a feliratot, amikor az van hogy "Barátok" akkor jó helyen jársz. Ott látnod kell azoknak az idejét akik a barátlistádon vannak és azon a pályán, azonos kategóriájú autóval mentek.
    Tehát igen, csak az azonos kategóriájú (pl. D/A/stb.) autóval indulók idejét látod. Jobb is hogy szűri, különben elég csúnya lista lenne.

    A ranglistában található jelzésekkel kapcsolatban ha segítségf kell szólj nyugodtan leírom.

    És tessék jönni a Köridő Bajnokságra!


    FORZA3 KÖRIDŐ BAJNOKSÁG

    Facebook

    A héten indítok egy Külön futamot csak a silvereseknek, amin 48 órás lájv hozzáférést lehet nyerni!
  • manca
    #1101
    crazyman: azt hiszem, te vagy a fo informator ezen ugyben: elkezdtuk a forza3-at, mind fiam, min en. egy gepen, kulon profillal, o mint child.

    hogy tudom nezni egymas eredmenyeit? silver live-nk van, es baratok vagyunk. ha kivalasztok egy palyat, amin tudom, hogy a gyerek is ment, es en is, nem mutatja egymas idejet. a profilnal sikerul nehany eredmenyt megtalalni, de ott sem mindet.

    csak akkor latjuk, ha egyforma osztalyu autoval megyunk? es csak akkor, ha szabad jatekban nyomtuk a palyat?

    koszi
  • crazyman33
    #1100
    ezt most nem értem mire írod. Ezt mindenki tudja. Én azt írtam a mai napig nem jelent meg.
    nem azt hogy nem tudták összehozni és nem jelenik meg.
  • DarkSector
    #1099
    de összetudták, 24.én jön európába.
  • crazyman33
    #1098
    Azért se felejtsük el, hogy mindez 6 éve készül és még a mai napig nem jelent meg.
    6 év alatt ezt tudták összehozni? Vicc.

  • DarkSector
    #1097
    nem nagy kunszt, ha ez igaz, hogy nemsok eltérés van akkor megcsináltak 10 costume-öt, az 1000kocsihoz, azt valszeg sok ugyanúgy fog kinézni bellülről. trükköznek.
  • High end PC #1096
    Mondjuk az tény, hogy lesz jó pár verda, ami érdekel, és grafra kívül-belül mindent odaver, annyira kidolgozták.

    Bárcsak jönne PC-re is, ott valamivel még szebb lenne, futás közben legalább annyi AA-t rá lehetne pakolni, mint egyébként csak fotómódban, meg több mint 2-szer akkora felbontásban lehetne tolni.
    Pedig 2008-ban még terjengett pletyka PC verzióról is...
  • High end PC #1095
    Ja jó, az 5 Paganiból az egyik megvan csinálva...
    200-ból meg a 90 százalék szar hétköznapi kocsi, amivel sosem megyek majd, mert nem érdekelnek...
    Én azt vártam, végre lesz egy ultimate játék, sok tucat űber kdolgozott Lambóval, hiszen 1000+ a lista, erre lófügyit, van vagy fél tucat benne, annak is a fele kidolgozatlan, akkor vajon a fizikai viselkedést hogy modellezhették le ezeknél a típúsoknál, biztos igényes lett az is, többet vártam a GT-től.
  • Totti5
    #1094
    Azért az a 200 ótót büntetős kívül s belül. Érdekes dolog ez, sőt ahogy láttam a GT4ből átvett ótók ótvarul is néznek ki... érti a fene hogy hogy sikerült ez, de azért 200 világbünti ótóval el lehet lenni bőven!!
  • Totti5
    #1093
    Nyilván így jön össze könnyen az 1000es szám.
  • Totti5
    #1092
    Zondát láttam a jutubon belső nézettel.
  • High end PC #1091
    Ja, ezzel szemben az arány: van mindössze 1 Bugatti, 1 Maserati, 5 Pagani, de még azokba sincs belső nézet...
  • crazyman33
    #1090
    Ja ezer autó. khmmm.
    autó lista : 90 db Toyota, 100 db Honda, 120 db Mazda, 135 Nissan...
    Ennek van értelme.

    # S Mazda MX-5 (NA) ‘89
    # S Mazda MX-5 1.8 RS (NB, J) ‘98
    # S Mazda MX-5 1600 NR-A (NB, J) ‘04
    # S Mazda MX-5 1800 RS (NB, J) ‘00
    # S Mazda MX-5 1800 RS (NB, J) ‘04
    # S Mazda MX-5 J-Limited (NA, J) ‘91
    # S Mazda MX-5 J-Limited II (NA, J) ‘93
    # S Mazda MX-5 Miata (NA) ‘89
    # S Mazda MX-5 Miata 1.8 RS (NB, J) ‘98
    # S Mazda MX-5 Miata 1600 NR-A (NB, J) ‘04
    # S Mazda MX-5 Miata 1800 RS (NB, J) ‘00
    # S Mazda MX-5 Miata 1800 RS (NB, J) ‘04
    # S Mazda MX-5 Miata J-Limited (NA, J) ‘91
    # S Mazda MX-5 Miata J-Limited II (NA, J) ‘93
    # S Mazda MX-5 Miata SR-Limited (NA, J) ‘97
    # S Mazda MX-5 Miata S-Special Type I (NA, J) ‘95
    # S Mazda MX-5 Miata VR-Limited (NA, J) ‘95
    # S Mazda MX-5 Miata V-Special Type II (NA, J) ‘93
    # S Mazda MX-5 SR-Limited (NA, J) ‘97
    # S Mazda MX-5 S-Special Type I (NA, J) ‘95
    # S Mazda MX-5 VR-Limited (NA, J) ‘95
    # S Mazda MX-5 V-Special Type II (NA, J) ‘93
    # S Mazda MX-Crossport Concept ‘05
  • High end PC #1089
    Azért az vicces, hogy a FM3 autólistájában csak 400 kocsi van, a GT5-nek az 1000-jével szemben, de itt legalább több az egzotikum, nem csak a sok szemét százával, és itt van mindegyiknek műszerfal nézete, a GT5-ben meg csak 200 kocsinak van, az is főként a hétköznapi kocsikból, csalódás az új GT.
  • IMX
    #1088
    köszi
  • zaki
    #1087
    klikk
  • IMX
    #1086
    köszi mindenkinek akkor lehet hogy megrendelem
    bár itt a game.co.uk honlapján ITT nem nagyon találtam semmit a szállitási dijrol.Ha meg megveszem akkor meg majd elpaszolom valahol a sima forzámat
  • crazyman33
    #1085
    Na igen, de közben voltak akciók is. Én a javát akkor vettem. 240 pontért darabját.

    Ettől függetlenül még mindig nagyon jó ár az Ultimate.
  • DarkSector
    #1084
    jah de drága a dlc sajnos, az ilyen ultimate meg a hozzá hasonló minden1be pakkokban venném csak meg.

    bakk megnéztem össz érték kb 5000ms pont, durván minden dlc!!!
  • High end PC #1083
    Gallardo LP570-et berakhatnák már egy DLC-be
  • crazyman33
    #1082
    9 font volt szállítással együtt? Jó játékot hozzá!

    Ja, és pont tegnap láttam a madaras teszkóban 4ezerért., de azt nem figyeltem hogy volt-e benne DLC.
  • DarkSector
    #1081
    fog még jönni.
  • DarkSector
    #1080
    nekem 6-7 nap volt, munkanap. (zavii)
    és megjött 9font, 3300ft!!! zsir új dlc koddal és magyar feliratos!!!

    24font az Ultimate Edition.
  • ktomi22
    #1079
    engem is geciul erdekel :) mer még pár dlc hianyzik..es elég sok pont lesz így egyutt :S.. na meg lesjar az éves goldom livera.. szal még az is..
  • High end PC #1078
    Jön még car pack a játékhoz, vagy az Ultimate Edition lett a mindent magába foglaló kiadás? Csak mert én meg folyamatosan megvettem minden car pack-ot tavaly óta, és ha nem lesz új, akkor bánni fogom, hogy nem vártam erre a kiadásra.
  • Minstrel
    #1077
    zavvi-n volt még olcsóbb, de nekem már 2 hete nem képesek elküldeni, ma vissza is mondtam, szerintem vedd game.co.uk-n, onnan legalább elszokták küldeni a dolgokat
  • IMX
    #1076
    tudtok valami jó honlapot ahonnan a ultimate editiont meg lehet rendelni?
    mondjuk viszonylag olcson én legolcsobban 19.99 fontért találtam a game.co.uk-n
  • IMX
    #1075
    hát ja a köridö.... neki kéne állnom
  • crazyman33
    #1074
    Na, és mi a helyzet a köridővel?
  • DarkSector
    #1073
    nekem elég ha adsz 100000ezret és megveszem neked a játékkal együtt.
  • IMX
    #1072
    tavaly karácsonykor kaptam gépel együt a játékot [ezzek szerint nekeb ez a bundel es van] de csak a holiday carpack-es DLCért is oda adnám a fél karomat [nagyon kéne nekem az a nissan gt-r]
  • crazyman33
    #1071
    Döbbenet. Hát én más szót használnék rá.

    Szerintem aki megvette az alapot és utána fizetett egy csomó pénzt a DLC-ért az nem megdöbben ilyenkor hanem ....
  • crazyman33
    #1070
    Az pontosabban Bundle. hehe

    A bundle az amit az új gépekhez adnak csomagban eredeti és tök ugyan az a gém mint a sima csak a borítón rajta van a bundle.
    Emiatt nem számolja senki külön gémnek. A Forzánál sem, mivel a tartalom ugyanaz. Míg a többinél más!
    Persze ettől még igaza van DarkSectornak, hogy van.

  • DarkSector
    #1069
    nemgond én lecsapok minden ocsóra. lehet lassan érik a resident 5
    komolyan mondom 14geci fonté megvehetem a gold editiont, minden szar dlc alapjátékkal annyi pízé, amennyit most a használt sima re5-őmért kapnék a piacon döbbenet.....
  • DarkSector
    #1068
    valami olyan kiadás, takarékos hogy nincs csicsás tok stb, hanem egybecsomagolták az ODST-vel, de asszem ez csak uj gépek mellé csomagolva elérhető....nem boltok polcain.
  • crazyman33
    #1067
    Igen figyelni kell. Nem tudom miért csinálják ezt. Ez új fajta üzletpolitika a Zavvi-n.

    Múlt héten szerdán még 17, aztán megjelenés napján pénteken 24, vasárnap megint 17, most megint 24.



  • IMX
    #1066
    a forza 3 buddle az micsoda?

  • DarkSector
    #1065
    jó akkor lehet a kiirás arra utal hogy elfogyott és nincs több raktáron azért ugrott fel az ár.

    én már rendeltem a 11fontos alapból, az nekem elég megvételkor a számlán 11 volt mostmár ugrálhat. tudom hogy változik ez a jo ki kell fogni az akciókat.

    van Forza 3
    van Forza 3 Collectors Edition
    van Forza 3 Buddle
    van Forza 3 Ultimate Edition jah
  • crazyman33
    #1064
    Tegyük már tisztába a dolgokat.
    Most 29.-én megjelent a Forza3 Ultimate Edition. Ami tartalmazza az alap játékot, összes DLC-t, és a Top Gear Pack-ot.
    Nem tolták el a megjelenését a lemezes változatnak.
    Ismerek olyat aki Game-ről rendelte és már postára adták neki múlt héten.
    A lájvon ez a változat egy jó darabig nem lesz, a Top Gear Pack pedig főleg. Majd idővel mint a (VIP tagság DLC) valószínű felrakják MS pontért.

    A Zavvi köztudottan állandóan változtatja az árait. Ingadozik össze-vissza, csak figyeld meg.

    Máshol most is kapható mindegyik változat. Tehát nincs előrendelés, nincs eltolt megjelenés.

    Itt pl mind3 verza: Game.co.uk