1263
Forza Motorsport 3
  • Minstrel
    #1023
    www.livekodok.hu oldalt ismered?
  • IMX
    #1022
    Töltögetném én is ezeket a kocsi csomagokat csak ms pont kéne hozzá. Valaki tudna tanácsot adni honnan tudnék szerezni olcson?[ ms pontot ]
  • crazyman33
    #1021
    és az autótban motorok. hehe
  • toarpad
    #1020
    oh :S
  • Minstrel
    #1019
    csak autók
  • toarpad
    #1018
    Vannak benne motorok ? vagy csak autók ?
  • crazyman33
    #1017
    Igen sajnos mivel nincs vinyód, így ezektől pápá.
    Szellemautó és ripléj.
  • Ronin1350
    #1016
    Hali. Olyan bajom van hogy nincs verseny utáni visszajátszás vagyis nem tudom sehogyan elő hozni mi lehet az oka? Új gépem van 4GB belső memóriával 1,1GB szabad 1,9GB foglal el a játék ebben a menüben van vissza játszás menüpont 40kb ami üres és egy WMW videó menüpont is szintén 40KB ír ki mellette.
    A profilban megvan a visszajátszásaim ha rányomok csak egy alkalmazás kis ablak jön elő hogy ide lehet menti felirattal.
  • kem001
    #1015
    Nem sajnos. Annyit tudni, hogy október vége felé
  • Waczkor
    #1014
    A merci érdekelne,de főként a Top Gear test tracket szeretném látni,esetleg pár új pályát.Csinálhatnának pályát azokból a helyszínekből,ahol teszteltek autókat.Nekem nem autó hiányzik a forzaból,hanem újabb pálya.
  • redbull0304
    #1013

    Lexus LFA Kíváncsian várom, hogy ez is olyan ütős lesz vajon mint a GTR. Lehet tudni melyik nap jelenik meg?
  • kem001
    #1012
    Nem lehet szerkeszteni utólag. Amúgy olvastátok, hogy jön Top Gear kollekció Forza 3-ba ebben a hónapba? Leirás
  • crazyman33
    #1011
    Itt nem lehet a hsz-t szerkeszteni? Vagy csak én nem találom? Hmmm
  • crazyman33
    #1010
    Pendrájvról is feltudod. Megoldás (az egyik)
    A másik ahogy én szedem ki, de ott a max. felbontás 416 X 234
    Attól függ mire kell, nekem teljesen megfelel.

    MÁS!
    a hogy Minstrel is írta (nagyon Köszönöm!) lassan egy éve zajlanak köridő versenyek a PH-n.
    Nagyon szívesen látok bárkit aki úgy érzi hogy megszeretné szorongatni az eddigi élmenőket, és természetesen azokat is akik a hátsó sort szeretnék átrendezni!
    Minél többen vagyunk annál szorosabb a verseny. Aki úgy gondolja hogy indul, azokat kérném mindenképpen figyelmesen olvassa el a szabályzatot!



    A Bajnokság fent van a
    is.
  • redbull0304
    #1009
    köszi
  • redbull0304
    #1008
    hangàr ààààààà :)
  • ktomi22
    #1007
    mi a fuck az a drift hangar? mire jo? (gondolom nem dragoláshoz) :D
  • Totti5
    #1006
    DLCK közt. Bencsmark néven.
  • ktomi22
    #1005
    wtf? o.O
  • redbull0304
    #1004
    driftes hangart hol talalom?
  • Pepsi Twist
    #1003
    itt beloggolsz majd letöltöd persze elötte ingame fel kell tölteni ide őket :) ennyi
  • redbull0304
    #1002
    Játékban készített fotókat, hogy lehet számítógépre feltenni?
  • ktomi22
    #1001
    vegyetek fel friendsnek..elegem van kulfoldiekkel nyomni multyba :S ... haveroknak meg flashelt :S ... gamertag: ktomi22
  • Minstrel
    #1000
    helo, gamer365 forza3 topikba nézz át, sok a magyar játékos és szoktunk versenyezni is, meg prohardver-en is van egy bajnokság link igaz offline bajnokság, de sokaknak van goldjuk és ők játszanak live-on is
  • Pepsi Twist
    #999
    de amúgy sztem több hajtást hátra és elöl zárjanak a difik akkor talán jobb meg kanyarba ne nagyon nyomd a gázt és akkor nem pörögnek az első kerekek :D valszeg ez a gond nálad és mivel elpörög ezért az eleje nem tapad be mégjobban húzod rá a kormányt (alulkormányzott)
  • Pepsi Twist
    #998
    sorry én nem nyomom AWDvel :D only RWD Skyline vagy E30 :D
  • Mugenn
    #997
    Hali!

    Kérdésem lenne azokhoz akik tuningoljak a vasakat!!Állandoan gumi melegedési problémáim vannak összkerekes autorol van szó az elsök elmelegednek a hátsok alig melegednek 80 fok ra!Már állitottam fék erö hatást, diffit, leszorito eröt, de csak kicsit javul!!Ha valaki tudna segiteni megköszönném!Elöre is köszi:)

    jah és nincs valami fasza live-os team?:)mert uncsi feszt a külföldiekkel versenyezni!!
  • Bujden91
    #996
    Sajna buden91 re sikerült a gamertagom
  • shumika
    #995
    Max 2 hét mulva lesz ujra gépem de felveszlek majd ok?

    Am frankon bujden vagy buden91?
  • Bujden91
    #994
    Hali ha gondolja valaki vegyen fel forza 3 hoz livon gamertag: buden91 (igen elírtam vágom)
  • Mugenn
    #993
    Ezzz azz!!!Köszi szépen!!
  • Totti5
    #992
    Benchmark High Speed Ring pályát keresd? hasonló hangár ahol Block forgatta a reklámfilmet. Ken Block nincs benne a játékba, de van benne Impreza és ha veszel rá festést a kirakatban akkor tudsz csinálni hasonló autót.
  • Mugenn
    #991
    Jóó ms ponté mindent de én a live-on nem találtam sehol!!Kicsit több segitséget ennél nem tudnál mondani?köszi
  • Minstrel
    #990
    milyen Ken Block-os dolog van?
  • Pepsi Twist
    #989
    ms ponté mindent
  • Mugenn
    #988
    Hali srácok!

    Arra lennék kiváncsi hogy tud-e valaki valamit erröl a Ken Blockos dologrol?Láttam videot a youtube-on és érdekelne a dolog!
    Köszi
  • Falkon
    #987
    De kis genyó vagy! :D
  • Pepsi Twist
    #986
    -.-
  • shumika
    #985
    Thank you veri a macskát kopasz tojásfej barátoom :DDDDDDDDDD am fura egy fejszerkezeted van :DD
  • Pepsi Twist
    #984