1263
Forza Motorsport 3
  • shumika
    #1183
    mi ez a sample?
  • DarkSector
    #1182
    jah sample igen de nem sample-ról van szó.
  • ktomi22
    #1181
    de asamplet le lehet tolteni ingyé.. es akk livon lathassa hogy más olyannal furikazik.. de neki a dlc bol csak 1 autoja lesz meg :D
  • DarkSector
    #1180
    nem

    "Egyébként máshogy nem lehet megszerezni a DLC-ket a 400ms ponton kivül?"
    ha egyszer 400ms pont akkor nem ingyen lesz. :)

    te nem kérdeztél semmilyen ingyenességről, szóval nem másodszorra kérdezed. :)
  • shumika
    #1179
    -.-

    a kérdés még 1x. Le lehet inygér tölteni a DLC-ket?
  • DarkSector
    #1178
    mi a lehet?
  • shumika
    #1177
    ok azt vágom 14-én jön de a lehet?
  • DarkSector
    #1176
    most még 400 pontért se, mert még nem jött ki.
  • shumika
    #1175
    Egyébként máshogy nem lehet megszerezni a DLC-ket a 400ms ponton kivül?
  • DarkSector
    #1174
    én ezért vettem feleannyiba a simát, megvárom azt a 2-3 évet mire lesz egy MEGABTUÁLULTI Edition.
  • DarkSector
    #1173
    és utána még dlc. :)))))))))
  • zaki
    #1172
    majd jövőre jön egy hiperszuper collection :p
  • shumika
    #1171
    pászmekk akko fölös volt megvenni....
  • DarkSector
    #1170
    Community Choice Classic car pack.

    ezekszerint az Ultimate Edition-on kivül jönnek még DLC-k. :)
  • Bogyi007
    #1169
    Minden oké, a 2-es lemez újrarakása megoldotta a problémát, rendben le tudtam futni a versenyt. Nem fagyott a pálya és az út sem hiányzott a kocsi alól.
    Megnyugodtam.
  • Bogyi007
    #1168
    Positano pályán érdekes pályaelemek jöttek elő. Hol eltűnt az út alólam hol meg a hang bolondult meg, az újraindításnál meg a futamnál a gép kifagyott...

    A gép hideg levegőt fúj ki hátul. Másnál is volt már ilyen probléma? A lemezeim Bundle kiadás és a kettes lemez fel van telepítve.
  • DarkSector
    #1167
    azota már jo, ennek vagy 5 napja. :)
  • foxxi
    #1166
    nekem se
  • DarkSector
    #1165
    mi a faszom van nem megy a multi.
  • Pepsi Twist
    #1164
    nálam minden off volt mindig, és akkor volt az autóban egy egészséges/hasznos csúszás, manuális váltóval toltam nem tudom nem sok versenyt toltam viszont általában elején voltam de mindig drift autómmal nyomtam körversenyt :D úgyhogy nem tudom milyen lenne direkt tapadásra húzva az autó és olyannal versenyezni
  • nasum
    #1163
    Sziasztok segitseg kene!

    Elkezdtem kicsit tobbet jatszani a forzaval. Hihetetlen mennyisegu idot tolok bele a finomitgatasokkkal, parameterekbe teljesen jo s5 audit epitek a600 szint, viszont multiba kikapok 4-6 secel, Gyorskoron meg adott palyan hiaba top1% es nagyon sok kor siman 6-7 masodperc.

    Kerdes ez mibol adodik?

    Minden segitseg kikapcsolva csak az automata valtas be, kontroller miatt nincs kormany. Egyik baratommal megyunk kozel 100 kort ezredekre vagyunk napok alatt sikerul talani +1 masodpercet a palyaba de akkor mar tenyleg beleadtunk mindent es igyis ennyi a kulonbseg.

    Ennyivel jobb kocsijuk lenne?
    Kormany valtas tobb masodpercet hozna?
    Mondjuk +1 max 2 sec mert tapasztaltabbak, de akkor se rakom ossze.

    Gyorskornel a toplistaban senkinek nincs semmi bekapcsolva csak a 4. ikon az mit jelent? 3. az automata nalunk csak az van? A 4. a kezi valtas lenne?

    Ha valaki tudna adni egy igazan jo s5 konfigot amivel benne van az elso ezerben szivesen vennem kivancsi vagyok mennyit szamit mert szerintem a kocsi tobb mint jo, ezert nem ertem hol van ennyi ido meg a palyakba.

    Elore is koszonom.
  • Falkon
    #1162
    Az első mondat után lemaradt a ? jel.
  • shumika
    #1161
    Meg az E30-asról ha kérhetem.
  • Falkon
    #1160
    Sziasztok!

    Valaki tudna nekem csinálni pár képet a Buick Gnx-ről. Ha lehet akkor semmi tuning, alap autóról, és a belsejéről.

    Előre is köszönöm
    Üdv
    Falkon
  • shumika
    #1159
    pontositok most néztem az oldalát 8000.-
    Az oldala: http://www.livekodok.com
  • shumika
    #1158
    8500 Ft

    Krisztiam: Az ok.
  • DarkSector
    #1157
    iceakosnál olcsó?
  • Krisztiam #1156
    20 font kb 6500 ft :)
  • shumika
    #1155
    nem lett volna egyszerübb Iceakos-tól mevenni? Am mennyi volt?
  • Krisztiam #1154
    sziasztok nah megrendeltem a game.co.uk-ról és meg is jött:
  • IMX
    #1153
    látom nem szurta be a képet ezért itt vanKATT
  • IMX
    #1152
    azért jó volt ez az ingyen live hétvége 88000zs ért sikerült be szereznem egy ilyet azért szerintem ez jó vétel volt
  • DarkSector
    #1151
    oks szoltam a ms pöcsöknek holnap ráérnek kimenni legyél otthon. :)
  • Pepsi Twist
    #1150
    ki a faszt érdekel? én a liverpool stadionban lakok XD oda jöhetnek :D
  • DarkSector
    #1149
    nem én azt mondom, ha kiderül akkor már illegálisnak veszok.
  • DarkSector
    #1148
    ez reklám.
    a dlc-t reklámozzák vele, ha megveszed akkor az adott kocsi a pakkból azonnal használható lesz mig a többit meg kell szerezned versenyeken.
  • crazyman33
    #1147
    Akkor ne olvasd.
    Amúgy te most ugratsz? Mit fog gecizni az MS? Vagy te hallottál már hasonló esetről, hogy lementet valaki biztonsági célból valamit és megdádázták?
    Vagy gondolod én úgy mászkálok az utcán hogy a homlokomra írtam hogy DLC-t archíváltam tessék megbüntetni?
    Jó magam hetente archíválok, amióta pár éve elszállt egy vinyóm. Ha más ilyen esetben kényelmesen hátra dől és azt mondja: - Nem baj. Igaz hogy minden elszállt, de legalább nem tud gecizni az MS.
    Na azon csak mosolyogni tudok.

    Nem értelek, mindegy is. Azt csinál mindenki amit akar.
    Az MS a Userek kezébe adta a pen használatának lehetőségét legálisan. Innentől kezdve....
  • manca
    #1146
    az a gondom, hogy jott "level", amiben "ajandek" auto volt. le is okeztam mind a 4 levelet, be is kerult az autoim koze negy uj, de csak egy hasznalhato, a tobbi lakattal zart. ha ramegyek, akkor felvisz a marketplace-ba, es azt mondja, vegye meg 400 pontert a dlc csoomagot.

    akkor ez nem is ajandek?
  • DarkSector
    #1145
    minek olvassam el ha az ms gecizik akkor hiába olvasok bármit.
  • crazyman33
    #1144
    Az Xbox.com oldalán írnak ilyet:
    "A Szoftverek bármiféle másolása vagy továbbterjesztése törvénysértő, ezért súlyos polgári peres és büntetőjogi következményeket vonhat maga után."

    Tehát ilyenkor az van, hogy te nyugodtan alszol, mert nem félsz attól hogy holnap csenget az MS vagy a hatalom az ajtóban.
    Közben én is nyugodtan alszom, mert biztonságban tudhatom a DLC-imet és minden egyebemet amiért fizettem. Nem reprodukció vagy továbbterjesztés céljából másolom. Archíválok..

    Komolyra fordítva a szót, olvasd ezt el és sok mindenre fényderül:
    Személyiségi jogaink védelemében