1263
Forza Motorsport 3
  • High end PC #1223
    van pár kocsi, CCX, meg hasonlók, amik lakat alatt vannak, és valami Stig Top Gear pack tartalma, de megvenni nem tudom MS pontért, azokhoz hogy tudok hozzájutni?

    csak ha megveszem az Ultimate verziót (gondolom annak a tartalmai voltak), vagy van valami más módszer is?
  • BmwE30M3
    #1222
    szasztok
    engem meg az érdekelne hogy tud-e valaki adni 1 jo drift beállitást??
  • Angel309
    #1221
    Hali lenne egy olyan kérdésem hogy lehet a játékban sok pénz "csalni" csinálni mert elszált az elmentésem és rohadtul nincs kedvem újra elkezdeni, már több mint 60 kocsim volt feltuningolva minden versenyhez megvolt a kocsim. Mostanság már csak a barátnőmmel játszom osztott képernyön de az alap kocsikkal nem igazán lehet driftelni valami ötlet? Valaki meg tudná csinálni?
  • unrealnoise
    #1220
    poén. A fanatec pedálom akkor jó lenne gondolom hozzá. :D
    ha komoly kormányt akarok Xboxhoz akkor vennek kell egy fanatec komrányt is? Más lehetőségem gondolom nincs.

    Ezen igazán javíthatna már a microsoft, PS3-ra meg sorban jönnek a jobbanál jobb, közép és felsőkategóriás kormányok...
  • Minstrel
    #1219
    azokkal ki :D itt vannak a komolyabb cuccok :) http://www.fanatec.de/
  • crazyman33
    #1218
    Már több mint egy hónapja megnyitottam a Forza Racing weboldalam ahol egymásra találhatnak a magyar Forza
    Fanok. Már most is van egy kisebb közösség, de szívesen látunk
    bárkit a Forza Racing Hungary csapatban. Szervezünk versenyeket is,
    ha éppen kihívásra vágysz.
    Van Köridő, Drift, Online versenyünk rendszeres jelleggel. Pl. Most
    hétvégén (holnap) indul a Magyar Forza Bajnokság. Aki nevezni szeretne igyekezzen jelentkezni a megfelelő topikban az oldalon.

    Szoktak lenni hosszú távú online versenyek is:
    http://surl.hu/CHEI4A
    Vagy a Köridő versenyek megrendezésre kerülnek online is: Boxutca - Laguna Seca / Subaru 22B A600

    Elég sok leírás van mindenről, legyen az autólista vagy vezetési
    segédletek. Nem régen nyitottuk meg a PRH Shop-ot.

    Nézz körül és ha tetszik csatlakozz, szólj barátaidnak akik ugyanúgy szeretik a Forzát. Csináljunk egy nagy Magyar Forza Közösséget!
  • unrealnoise
    #1217
    Ehhez a gammához mi a legkomolyabb kormány? :) Logi cuccaim vannak PChez, gondolom kitörölhetem velük a seggem. :D
  • High end PC #1216
    hívj át még 3 embert, és akkor lehet
  • BBeno2
    #1215
    már nem kell. rájöttem hogy nem lehet.
  • BBeno2
    #1214
    hogy tudok boxon forza3-on 4en játzsani?
  • kem001
    #1213
    Anno én is megvettem egy csomó dlc-t hozzá, most meg megjelent ez Ultimate. Gondoltam megveszem az új kiadást, de mivel így is a Collector's Edition van meg, kizárt, hogy megvegyem újra...
  • zaki
    #1212
    most 13 fontért lehet kapni a game.co.uk-n, de volt már 10-ért is akcióban :D
  • High end PC #1211
    Ne is mondd, én voltam olyan hülye, hogy az Ultimate előtt megvettem minden car packot, isten tudja mennyi pénzt elbaszva rá megszállottságból, erre kijött az Ultimate fele annyi, vagy talán töredék annyi pénzért...
  • zaki
    #1210
    dettó, de nem kötelező megvenni őket, még szerencse :D
  • Pepsi Twist
    #1209
    amúgy ez a legnagyobb rablás ez a microsoft pontos faszság
  • zaki
    #1208
    már nem, ez az ultimate collection után jött ki :S
  • High end PC #1207
    Ok, már be tudok lépni a piactérre, updatelni kellett.

    Látom van már Community Choice Classics Pack car pack is, az Ultimate kiadás ezt is tartalmazza?

    köszi
  • High end PC #1206
    kérdés!
    az Ultimate kiadás óta jött újabb DLC ki?

    Illetve miért nem tudok belépni a játékon belül a marketplace-re??? Viszadob a játék főmenüjébe!!??
  • kem001
    #1205
    Nincs semmilyen csalás hozzá tudtommal
  • angel308
    #1204
    Hali van valami lehetséges pénz csalás a játékhoz? mintha itt olvastam valahol egy ilyen linket valami egyszerű kellene sokat találtam már youtubon... Elöre is köszi
  • cheatman
    #1203
    Hát én ezt már kipróbáltam de olyan vezethetetlen az autó hogy az valami elképesztő! Még 4.-ben is kapar! Úgy lehet csak uralni ha bekapcsolom a kipörgésgátlót, csak hát akkor meg elveszik az élmény. Így ilyen erősen ez megmarad funautónak, mert arra azért jó! Többet érsz ha minél kisebb tömegre törekszel és a lehet legjobb tapadásra. Valamint ha elveszel a finombeállításban akkor azis rengeteget tud segíteni.
  • tom235
    #1202
    Simán lenyomhatott vele csalás nélkül, ugyanis elérhető motorcsereként egy 3 rotoros wankel a familiába, ami, ha jólemlékszem turbóval max tuningon 739 kw-ot, átszámolva kb 1000 lóerőt tud.
  • shumika
    #1201
    Jobb lehet a beállítása.

    Kanyargós pálya volt?
  • Pongyi
    #1200
    Hali. Sztetek vannak csalók Live-on? Konkrétan a Forza Motorsport 3-ra gondolok. Olyan autókkal nyomnak le soxor h csak na. Mondok egy példát.: Egyszer Audi R8-as Le Mans versenyautóval mentem és egy Mazdaspeed Familia-val vertek meg! És nem vagyok annyira béna mielőtt még vki arra gondolna:) Szal sztetek vannak? VAgy egyáltalán lehet csalni Live-on? Válaszotokat előre is köszönöm.
  • crazyman33
    #1199
    Egy csapat: Forza Racing
    Egy csapattag Trialboj

    Nézzétek meg az általa készített videót! Kicsit elfogult vagyok, de szerintem nagyon komoly lett! Minden benne van!
    Precíz munka!

  • crazyman33
    #1198
    Remélem mindenki a Köridő Bajnokságot nyomja, ezért van ilyen csend. höhö
  • ST220
    #1197
    Azt csak kóddal tudod megszerezni...
    Ha megvetted, és tartalmazott kódokat, akkor azzal válik elérhetővé a letöltés!
  • tom235
    #1196
    Fölpakoltam ezt az ultimate kollekSÜN-t, de továbbra is hiányzik a lexus lfa, merci sls és a königsegg (meg még ki tudja mi). Ez normális vagy én csesztem el valamit?
  • DarkSector
    #1195
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1213617230&no=1170]#1170[/URL]
  • shumika
    #1194
    Community Choice Classics Car Pack

    1971 AMC Javelin-AMX
    - 1973 BMW Motorsport 2002 Turbo
    - 1970 Chevrolet El Camino SS 454
    - 1971 De Tomaso Pantera
    - 1982 DeLorean DMC-12
    - 1987 Ford Sierra RS500 Cosworth
    - 1990 Mercedes-Benz 190E 2.5-16 Evolution II
    - 1978 Saab 99 Turbo
    - 1983 Volvo 242 Turbo Evolution
    - 1957 Ferrari 250 California
  • redbull0304
    #1193
    Mi az új pack neve, és milyen autókat tartalmaz? :)
  • DarkSector
    #1192
    igen sajna nem új a probléma
  • ST220
    #1191
    Én megvettem tegnap, de csak a mercit próbáltam ki, meg a Sierra-t.
    Átállítottam a profilom, magyarra... (jól meg is szívtam mert a régi cuccokat nem tudom letölteni vele... ezt el felejtették mondani akkor)

    Most meg kérdezett számlázási információkat, meg ilyeneket, addig nem tudtam megvenni a pack-et!
  • ktomi22
    #1190
    nem gyozom venni a pontokat ..lealhatnának má' XD
  • DarkSector
    #1189
    kint van az ÚJ pack!
  • DarkSector
    #1188
    jujjj
  • shumika
    #1187
    akkor marad iceakostól való vásárlás....
  • ktomi22
    #1186
    nemlehet valasztani.. az vegulis csak arra szolgal ha multizol, es valakinek olyan kocsija van ami dlc bol val akkor tudja megjeleniteni

    ..am mi van akkor ha valakinek nicns sampleja es fel megy multizni es valakinek olyan kocsija van ami az illetonek nicns meg? ? ?
  • shumika
    #1185
    lehet választani? mindegyikből? ha igen az jó mer majnem mindegyikből 1db kellene ami érdekel
  • DarkSector
    #1184
    letölti a gép a packot ingyen de csak 1 kocsit használhatsz.