1263
Forza Motorsport 3
  • CSOCSO
    #503
    Ja es azokat se ertem akik fikazzak a belso nezetet. Szvsz az elso jatek amiben elvezheto a jatek es lathato a palya. ( leszarom az lfs-t... tudom hogy abban be lehet allitani akarmilyenre a belso nezetet...) akinek a tores a gyengeje az menjen burnouttal jatszani. Ha kicsuszok a 6 korben, hidd el vissza fogom tekerni hogy a scionomal ne osszetorve jussak a celba :-) nem zaklat a tores. Van.. elvezheto de nem szakad kette az auto mint a burnoutban. Szerinted a burnoutban miert csak kepzeletbeli markak vannak?
  • mrmilan
    #502
    Tegnap nekem is megjött a limitált gamma. Kifejezetten tetszik. Főleg, ha csak az ABS-t tartom meg a segítségek közül. Egyébként van egy elvem. Azoknál a verdáknál, melyeknél tudtommal nem volt blokkolásgátló, azoknál azt is kiveszem. Nem kell az a szar vonalvezetés sem. Műszerfal nézettel semmi bajom. Hangok faszák. Grafika is elmegy. Ja, és MS kormánnyal kell kipróbálni. Úgy nagyon fasza.
  • CSOCSO
    #501
    Kiprobaltam ma a jatekot a kormannyal.... bazz mennyivel jobban erezni az autot! Az erdekes hogy a vonalvezetes nelkul sokkal jobb sebesseggel tudok beerkezni egy kanyarba. Persze ismeretlen palyakon sok a kicsuszas :) eldontottem hogy meg se szerzem a jatekot amig nincs kormanyom. Amugy forza3 utan az uj nfs iranyithatatlan szar. Sokat vartam az nfs tol de egyszeruen iranyithatatlan szarhalmaz! Vagy alapbol el van baszva az iranyitas bellitasa.
  • Petike125
    #500
    itt is annyi van, azt hiszem
  • DarkSector
    #499
    jah értem már.
    thx az infot. ez se utolsó szempont.
  • Waczkor
    #498
    Át lehet állítani és akkor nem ül annyira közel,tehát látszik a kocsi belseje,nem csak a kormány teteje.
  • DarkSector
    #497
    mi van az állítható belső nézettel?
  • DarkSector
    #496
    nah ma hozta a futár.
    ismerősnek közvetitettem, ugyhogy nem tudom kipróbálni.de majd később viszem át neki, és akkor nála megnézem, remélem nem lesz akkora csalódás, mint a demo....
  • tom235
    #495
    Meg tudnátok mondani, hogy pontosan hány szint van a játékban? Csakmert a forza 2-be 50 volt.
  • TitaniumRR #494
    Forza Motorsport 3 teszt - ala Gamespot
  • Sinyo70
    #493
    Amióta kiderült ,hogy állítható belsőnézet azóta már inkább pozitív a véleményem az egészről.Bár azért abban is van kivetni való pl.. a pilóta animáció ,vagyis váltáskor meg sem mozdul a kéz !
    A kormány még ha egy szigorú kanyarban mész akkor sem fordul nagyon 1/4 nél nagyobbat..
    No meg persze vajon miért nem tették ezt az állítási lehetőséget a kijelző menüjébe ??
    De ami még mindig nagyon negatív az a kontroller kalibráció szegényes
    megvalósítása ,gondolok itt a speed sensityvi re amivel nagyobb sebességnél állítható az érzékenység.Ez sokat javíthatna az irányíthatóságon.Megint a Gran Turismo -t tudom példának hozni, ott alapból jól hozzá van kalibrálva a pad !
  • sapkafej
    #492
    basszus, én azon szoktam kiakadni magamban hogy te miket tudsz alakítani, de az nagyon odabasz hozzád képest is amit itt rendeztek! beszartam
  • DanielT
    #491
    És ez min változtat? Sok jóízlés hiányos embernek sok jellegtelen szart lehet eladni rohadt drágán.
  • High end PC #490
    Jaja, az a fos most vásárolta fel a Porsche-t, de a Bugatti meg a Lamborghini, Audi is "foswágené", ahogy még vagy fél tucat márka, a következő kiszemelt áldozat meg a Suzuki vagy a Ducati motorrészlege lehet ahogy nyilatkozott a VW fejese.
  • High end PC #489
    Igen, evvel a típússal kuplunglás nékül lehet az előre és hátramenetet fokozatmentesen változtatni.
    Egyébként nem tudom típús hiba e, de mostanság a hátramenetet rohadt nehezen veszi be elég sokszor.
  • DanielT
    #488
    Egyébként valami hihetetlen ami ebben a topikban megy.
  • DanielT
    #487
    Ó, mennyire illik hozzád, hogy FOSvágennel jársz, pláne a Passat :DDD

  • jointboy
    #486
    BOCS EZ KÉRDÉS VOLT. A TIÉDBEN IS HIDROSZTATIKUS HAJTÁS VAN?
  • jointboy
    #485
    ÉN MEG ILYENEKET IS JAVÍTOK CSAK MÁS MÁRKÁT AZOKAT EGY MILLIÓ KÖRÜL VESZTEGETIK PEDIG NEM JOBB MINT AZ MTD, A TE MTD-NEK 500 KÖRÜL VOLT AZ ÁRA ATTÓL FÜGGŐEN HOL VETTED. A TIÉDBEN IS HIDROSZTATIKUS HAJTÁS VAN.
  • KillTheKonzol
    #484

    ez rohadtul úgy néz ki mint egy quad, vagy mi a tököm amikkel az erdőben mennek, csak azokon nagyobb az abroncs, meg a hasmagasság...
  • High end PC #483

    Ja, őt kihagytam, tavaly lett beszerezve a fűnyíró traktor, de ez is van vagy 15 ló 190 kg-ra, a fűgyűjtőjét még le is lehet szedni, így mégkönnyebb lesz, a tuningon már rég gondolkozom, ha lejár a gari, lesz valami átalakítás az biztos. :DDD
  • Totti5
    #482
    remélem nem akkor jöttök szembe 160al amikor én is arra járok, de azért néha gondolok rátok amikor az út széli síremlékeket látom... amúgy mivel Esztergomi vagyok javarészt mindig arra megyek Budapest fele
  • High end PC #481
    Tudom miről beszélsz, a Pilisszentkereszhez közeli útszakaszokra gondolsz, úgy két éve mi is motoroztunk arra az egyik hétvégén. :)
    De oda főként a Budapestiek mennek, ahhoz van közel.
    http://sportmotor.hu/motoros_videok/all/
    Ide elég sokszor szokták feltölteni az elkészült vidiket a Pilisszentkereszthez menet, nagyon népszerű útvonal az országban a sportmotorosok közt. Haverral mi is tervezzük, hogy a tankfedélre kamerát szerelünk, de a rögzítését nem tudtuk megoldani, meg akkor nem tudok bebújni a plexi mögő ami nem túl kellemes, meg ha lerepül, a mögöttem levőnek nem váltom ki a háláját.
  • KillTheKonzol
    #480
    pfff...
    mondjuk az való igaz, hogy szerintem mindannyian vezetünk itt a való életben is sztem, csak a totti5 nem, így meg kit érdekel milyen hülyeségeket ír, ezt én is megértem, mondjuk nekem egy régi 318-as BMW-ém van, és egy győri gyorsulási versenyen való csapatásnál tovább nem jutottam, inkább csak a közúton húzom a száját, valahol Dobogokő fel szeretek menni ott kurvajó kanyarok vannak, a motorosok is mennek ott mint az állat, tipiukus motoros útvonal hétvégére.
  • Totti5
    #479
    no látod, ha nem úgy írod le hogy itt van baze én vagyok a kiskirály te meg a taknyos hülyegyerek, akkor azt írom hogy elismerésem erre a repetoárra ( bár azt hogy közúton hogy szágoldozik valaki azt én nem tudom hova tenni és értékelni, mert közveszélyes és feleseges dolog )

    én nem csaptam fel a gokartal, csak írtam, miért ne tehetném? akármilyen közúti autód van a gokart egy másik világ, az is ugyan olyan izgalmas és kiváló versenyélmény, még ha te látható módon le is nézed...
  • High end PC #478
    Egyébként meg mindezek után kezdtem el a hobbiból közelmúltban szimezni, és emlékszem, akkor az LFS-re is azt mondtam, hogy totál unreal, a való életben ilyeneket simán megcsinálok a való életben hasonló sebességnél a gyengébb autómmal.
    Persze még mindig azt mondom, kb az LFS van a legközelebb a valósághoz, minden más szinte csak reklám.
    Motoros szimet meg még nem láttam olyat, ami megközelítené a valóságot.
  • High end PC #477
    "a te tapasztalatod sem több az enyémnél, azt meg hogy a közúton mivel és hogyan harcolsz lényegtelen"

    Na jólvan, ne tedd már magad nevetségessé, mintha sose dugtál volna, és meg akarnád magyarázni, mi a szex.
    Csak kívánom, hogy egyszer, csak egyszer gyere fel mikor megyek az Euroringre, vagy a Hringre motoros nyílt napra a CBR600-al, csak egyszer ülj fel hátulra, lehet mutatni tudok neked egy kis vezetői tudást, meg fizika ismeretet.
    Nem mellesleg olyan autók is megfordultak már a tulajdonomban, mint egy Audi Turbo Quattro, EOS Turbo, jelenleg egy PassatCC-t hajtok, de ebben is benne van már agy 200 e.km, összesen meg vagy 600 ezret lenyomtam, volt egyszer egy feltuningolt Passat 4MOTION-om is, amivel gyorsulási versenyekre jártam, mondjuk megvan még az is a garázsban, annak eldaráltam a vadi új gumigarnitúrát mind a négy keréken két hét alatt, de a keményebb keverékűt, ja és közúton ahol gyatra a tapasás és a súrlódás, azt mondták a VW szakszerviz hálózatban, hogy ez náluk a tizennemtudom hány év alatt messze a rekord, persze a gumi oldalfala volt teljesen sima, a Balatoni kanyargós utakon gyilkoltam meg. De evvel az autóval egyszer Siófokról felértem fehérvárra kb 9 perc 50 másodperc alatt autópályán, átlag kb 220 km/h-val (ennyi volt kb az autó vége, magyán egyszer nem lassítottam, ahol lehett két autó közt, leállósávon, mindenhol, még egy zsarut is lenyomtam mint a szart mondjuk egy terepjáró volt nem volt kérdéses, de ha az Octavia RS-el jön hiába erősebb a kocsija ha nem tud vezetni, úgy otthagyom mint a fost)
    Aztán egyszer volt egy Aprilia RS EXtrema mocim is, de pályán összetörtem, nekem meg sérvem lett de ennyivel megúsztam, a moci ment a roncstelepre.

    Kb ennyi vagy, egy nulla, ez a "gokartoztam már", még az általános suliban elment volna kisgyerekként, de baszki, nem is mondok inkább semmi mást.
  • deep
    #476
    Na elég lesz, menjél szépen és nyomj egy kör NFS-t és fújd ki magad.
  • KillTheKonzol
    #475
    ne lámázzál te kamugép, 12 óra neked 2 nap??

    "a full játékról, 2 napnyi nyüstölés, állítgatás és minden apró részlet szemügyvre vétele után, szigorúan kormánnyal, FFBvel, teljes szimuláción"

    tökéletesen látszik, hogy szánira kamuzol össze-vissza, ezt már nem mosod le.
  • Totti5
    #474
    1, azt hogy ebbe a topikba péntek 0:06kor tettem be képeket, még nem jelenti azt hogy akkor bontottam ki
    2, a leáldozott topiknak készítettem a képeket elsősorban, oda lett berakva csütörtök 6 fele
    3, csütörtökön 6tól éjfélig vagyis kb 6 órát, pénteken még egy 6-7 órát nyüstöltem, miután kialakult a végleges véleményem róla ez összesen 12-13 óra játékidő
    4, nézd meg a kép adatlapját

    Orientation of image: 1
    File change date and time: 2009:10:22 16:57:32
    Image description:
    Image input equipment manufacturer: SONY

  • KillTheKonzol
    #473
    szóval csütörtökön megvetted, péntek hajnalban félegykor feltetted a képeket hogy megvan és kicsomagoltad a dobozt, majd 20 órára rá tegnap este 8-kor feltetted a szuper teszted, bár, gondolom aludtál is közben vagy 8 órát, meg mást is csináltál napközben, szóval pár óra alatt letesztelted, és azt hangoztatod hogy 2 napig nyűstölted a szuper teszted előtt, te kamugép

    senki ne higgyen a totti5-nek össze vissza kamuzik!!!!
  • Totti5
    #472
    Fogalmam sincs mivel nyomod, és nem is érdekel, de mivel konzol ás Forza hater vagy nem hiszem hogy egy drága MS kormánnyal is berendezkedtél, csak a Forza kedvéért, mert más nagyon nincs konzolon amihez kormány kellene, max a DIRT 2.

    Csütörtök plusz péntek azaz két nap
  • KillTheKonzol
    #471
    ezt miből szűrted le hogy kontrollerrel próbáltam, mit hazudozol?
    meg hogy 2 napig tesztelted te kamugép!!!! tegnapelőtt azt irtad, valahol ott van a lap alján, hogy nem szerezted meg, tegnap délután bejelenntetted hogy megvetted és egyből felnyomtál egy pro kontra tesztet hűűűű de letesztelted, össze vissza kamuzol!!!!!!
  • Totti5
    #470
    Ok, akkor majd ha vezettél WTCC BMWt, vagy Forma BMWt én adni fogok a véleményedre, addig a te tapasztalatod sem több az enyémnél, azt meg hogy a közúton mivel és hogyan harcolsz lényegtelen, hacsak nem egy Lambo áll a garázsodba:)
  • Totti5
    #469
    Még mindig tőlem jöt az egyetlen valós és velső pró illetve kontra gyorsteszt a játékról, a full játékról, 2 napnyi nyüstölés, állítgatás és minden apró részlet szemügyvre vétele után, szigorúan kormánnyal, FFBvel, teljes szimuláción. Akik a demo alapján kontrollerrel szakértik itt a dolgokat azoknak a véleménye egyenlő semmivel.

    Waczkor is kontrollerrel játsza.
  • KillTheKonzol
    #468
    itt csak te írsz hülyeségeket fogd már fel!!!! senki se gondolja ett ebben a topikban azt a játékról amit te fogd már fel baszki!!!
    idézlek a tegnapi mondókádból:
    "És persze végig szim érzetem van, ez hc szim, egészen minimális kompromisszumokkal"
    ha visszaolvasod az összes eddigi hsz-t, rájöhetsz baszki, hogy csak neked ez a véleményed.
    Waczkor mondta meg a frankót eddig:
    "Senki sem mondta,hogy hc sim.Azt mondták,hogy sim és arcade között lesz,simhez közelebb.Így is van"
    Mondom, maximum a demóval nyomulok, mag ha átjön haver, talán majd egy év múlva beszerzem használtan valakitől, de hogy mostennyiért ezt megvegyem, köszi, nem kell, sokkal többet vártam, mint egy grafikában forza2 szint és fizikai engine-ben ugyanolyan 360hz-es csak a forza2 physics engine-jét foltoztó cuccot. ez az igazság, nyisd ki a szemed végre!!!
  • High end PC #467
    Nekem nincs szükségem arra, hogy megmagyrázzam, mennyi tapasztalatom van a külvilágban, meg mennyire van realitásom a körülöttem lévő világhoz. Itt arról van szó, hogy neked kb 0 az elmondottak alapján.
    Így egyáltalán nem mérvadó a véleményed.
  • Totti5
    #466
    Neked az lenne a legjobb ha felszívódnál, igazából senki sem kíváncsi a hülyeségeidre, ha nem tetszik nem kell vele játszani, megértettük. By.
  • Totti5
    #465
    Nos akikkel Forma 1ezek neten azok nem kispályások és tudnak vezetni, igaz van köztük kimagaslóan jó aki OB futamokon indul, őnála jobb gokartos nincs nálunk, 1 kör alatt kettőt ver rád kb:D de a gokart a legjobb mérce arra hogy az ember vezetői képességét feltudjuk mérni, játékos formában biztonságosan és mégis lehet vele versenyezni meg csapatni. Amúgy aki a játékban szar ( rfactor ) az gokartal is lassú. Teljesen ugyan az erőviszony a játékban mint ami gokarton szokott lenni, milyen érdekes... azt hogy 2. lettem számomra óriási élmény, mert volt a csoportomba aki 20 kilóval könnyeb és őket is legyőztem, ami itt sokat számít iődbe, mármint a súly.

    Akkor a Forza 3 nagyon közel áll, mert valami elképesztően nagy élmény terelgetni benne az autókat, ha nem így lenne hidd el én szidnám a legjobban, az FM2nél is mindig leírtam hogy szar, és az FM3ban sem hallagatom el hogy pl a belső egy szemét ganékupac, amiért mindenhol megkaptam a magamét hogy hülye vagyok:D nos ez az igazság, pl a Race Onba olyan a belső amilyennek lennie kell és itt nem a grafra gondolok:))

    Nekem fontos a grafika, a tartalom és a szavatosság, ez így együtt összeért a Forza 3ban, így bátran jelentem ki hogy jelenleg az egyik ( meghagyva a kiskaput neked:) ) legjobb autós játék ami valaha is napvilágot látott és itt most a szim félékre kell gondolni, árkédba teljesen más etalonok vannak. ( PGR4, DIRT 2, MC:LA számomra )

  • KillTheKonzol
    #464
    jaaa, szóval azt kéne értenem hogy vagy 600 órád van a forzában, hát gratulálok, így tényleg nincs értelme min vitatkoznunk, most már mindent értek, nekem is elpusztult volna ilyen körülmények között a realitásom!