1263
Forza Motorsport 3
  • zaki
    #623
    nem baromság, nem azt mondom, hogy a játék jobb, hanem a belső nézet. összehasonlíthatatlan a 2.
  • tordi
    #622
    Te most arról a rázkódó homályról beszélsz ami a béka segge alatt lévő képfrissítéssel jelenik meg egy árkád játékban ? Komolytalan
  • Totti5
    #621
    Pedig igaza van.
  • tordi
    #620
    Csak magadat égeted az ilyen baromságokkal !
  • zaki
    #619
    a véglegesbe is bele kellett volna tenni... de így is katasztrófálisan gyenge a shift belsőnézetéhez képest...
  • mrmilan
    #618
    Ez kurvajó! Megnézem ma én is!!!
  • tordi
    #617
    Frissített a játék, már vált a sofőr belsőnézetben !
  • iXiXeL
    #616
    Sziasztok!

    Segítségeteket kérném. Van 1 olyan acsi, hogy "Coplete a Time Trial". Valaki elárúlná, hogy mit is takar ez pontosan, hol van ez a játékban, hogy tudom megcsinálni?

    Előre is kösz4

  • Tilla25
    #615
    A Gallardo Superleggere az egyik legrerösebb Lambo és ezt a súlyának köszönheti. Hiába van erösebb motor az LP 640-be, kiló-lóerö arányba a G.S. gyöz. Revanton meg vadászgépel is versenyzet.....
  • Norberto91
    #614
    Hello! Meg van a game nagyon cool! De lenne egy kérdésem. Amikor osztott képernyőn megyek haverral azt nézem, hogy csak rajtunk kivül 2 kocsit lehet betenni. Valahogy nem lehet ezt a számot valahogy feljebb vinni? Előre is köszi!
  • Sinyo70
    #613
    tudod mi zavar még ?a replay !Most már a kamera nézetek közelítenek a TV -s közvetítésekhez , DE ! Az autó aránya az út méretéhez enyhén szólva is nevetséges helyenként !!A belső nézetben alig van félméter a széléhez ,amikor vissza nézem , kb jobra balra 2 autó elfért volna még !Ezt csak én látom így ??? pl arányaiban minimum 2-3 x akkorának kéne lennie az autónak !
  • Totti5
    #612
    nem fért bele az időbe, ez sem... minden idejük elment a grafika motor cserére, az új pályákra, amik jók, de a 20 kmeres szerpentineket most már feleslegesnek tartom, elég lett volna 1-2 6 kmeres szakasz bőven... és akkor talán jut idő egyéb fontosabb dolgokra is
  • Sinyo70
    #611
    azt sajnos nem lehet... a 2 ben a rendszer kapcsolat játékban még 7 futamos bajnokságot is csinálhattál a legapróbb részletekig beáálítva azt is hogy hány körös legyen és ,hogy milyen autó legyen az ellenfeled !
    sajnos a 3 ból ezt is ki vették !
  • STFU
    #610
    Meg azota se sikerult rajonni :(. Van aki birja allitani, hogy hany koros legyen egy verseny szabadjatekban??
  • Totti5
    #609
    Nem én csináltam! csak mutatóba hoztam. Én nem tudok ebbe a szerkesztőkbe kreálni...
  • 1ceman
    #608
    köszi..
  • deep
    #607
    Hikomatok vagytok. Kint a dashboardon kell átállítani a beállításoknál a locale-t hungarian-ra.
  • 1ceman
    #606
    sziasztok!Abban kérném bárki segítségér,hogy ajándékba vettem ismerősömnek egy forza 3-at gyűjtői változatot és a hátoldalán az van írva,hogy magyar menü és felírat viszont angol nyelvű a játék.....
    Nem talált sehol nyelvi beállítási lehetőséget....Mi vagyunk a hikomatok vagy a gyűjtői csak angol verzióban létezik?előre is köszi a segítséget
  • mrmilan
    #605
    Ügyes vagy, és Totti-é is eléggé keménység. Joker RULZ!
  • deep
    #604
    Nem egyszerű. Egy szimpla paintben 10 perc lenne megcsinálni sokmindent, amit Forzában több óra. De azért lehet szépeket csinálni. Ezeket pl én csináltam:

  • Totti5
    #603
    Pontosan.
  • nasum
    #602
    Eredeti Forza 3at keresnek megvetelre.
  • tom235
    #601
    Ilyeneket, hogy csinálnak meg amúgy? Lehet láma kérdés, de valaki csak nekiáll és aból a 30 féle geometriai ábrából amit felajánl a játék megszerkeszti?
  • Totti5
    #600
    Ez baromi jól néz ki, bár még lehetne csicsázni:)
  • mrmilan
    #599
    Nekem tetszik a játék. Autóőrült vagyok, ezért inkább utána sem nézek ezeknek az adatoknak, amiket írtál, mert nem akarok sírni. Jó nagy balfaxok vannak a Turn10-nél, ha tényleg ennyire pontatlanok. Inkább élvezem a vezetést, és szarok ezekre a dolgokra.
  • tom235
    #598
    Tulajdonképpen nem egészen értem, hogy mire akarsz kilyukadni ezzel.
    A játék nyílván nem 100%-ig hitelesen adja vissza a valós kocsik viselkedését,meg most akkor fennt lehetne akadni a bekapcsolható automata váltón is, de például jól kivehetőek benne az elsőkerékhajtású kocsik sajátosságai. Ezért tartottam kissé abszurdnak, hogy semmi köze a játéknak valósághoz.
  • Sinyo70
    #597
    ha a szimulátorok és a valóságot akarjuk össze hasonlítani akkor itt vannak a profik !! Íme !! ők eltudják talán dönteni ...
  • KillTheKonzol
    #596
    Miért, ha nem a határon autózik a játékban az ember, akkor a játék már nem szimulálja a valóságot? :D LOL, most jól megmondtad szakikám!!!!

    Vagy ha be van kapcsolva a kipörgésgátló, menetstabilizátor, meg az ABS, akkor már nem szimulálja a valóságot a játék? :D Érted, a legtöbb mai autóban ki sem kapcsolható az ABS, jórészt a menetstabilizátort sem kapcsolgatja ki az ember, ha csak nem őrültködni akar, akkor ezek szerint ha a valóságban így autózom ezekkel a segédberendezésekkel, akkor az már nem a valóság? :DDD

    Harmadrészt: akinek van kocsija, szinte teljesen biztos, hogy már próbálgatta határon bevenni vele a kanyart, meg kigyorsítani (úgy néz ki te nem), így az érveid mitsem érnek.
  • High end PC #595
    rFactor is egy szemét, csak úgy zúdul hozzá folyamatosan a rengeteg otthon gányolt hulladék töménytelen mennyiségben, nem hiába nem egyeztek bele legutóbb a moddolásba a netKarPronál sem, habár gondolkoztak az ötleten a készítők, végül elvetették, épp az rFactor elszemetesedésének példája láttán.
  • tom235
    #594
    "Már a Forza 2-ben is bentlévő valamelyik Honda amit élőben vezet a haverom,megmondta hogy semmi köze nincs az autóknak a játékban levőhőz."

    LOL. Gondolom a haverod gumkicsikorgással veszi a kanyarokat és fullgázzal gyorsít ki belőlük. Mondjuk, ha nem akkor ne csodálkozzon, hogy nem sok köze van hozzá.
  • Totti5
    #593
    Lófaszt árkéd. Árkéd az NFS, bár az sem teljesen az mert annál még az is komolyabb valamivel. Forza vezetési élménye kiváló és szimes. Sokkal jobban élvezem mint az rfactort, mert sokkal jobban átjön az autós érzés, azt hogy egy valódi versenygépet terelgetet, aminek van súlya, van benne erő, illetve a hang és vizuális hatások tökéletesen átadják a feelinget.

    Nekem egy olyan autós játék kell amit szimesen lehet vezetni, szép a grafika, valódi autók vannak benne, nagyon szép pályák, ütős körítés, élvezetes vezetési élmény. Ezt nyújtja a Forza 3, aki meg gánymunkákkal, garázsprojectekkel akar tengődni az pécé szimezzen... én meguntam a folyamaots gányolást, a home made moddingot, az ingerszegény se eleje s vége garázsszimeket. Egyedül Forma 1re használom a rfactort meg ligázok, mert abban az a legjobb, de ott is akkora gány az egész hogy félelmetes. Gányolt hangok, gányolt pályák gányolva van minden innen onnan amonnan...
  • McKangi
    #592
    Ugye nem gondolta senki,hogy mind a 400 autót rendesen fizikálisan lemodelleznek? Gondolok a lentebb említett adatokra.Nem értem miért nevezik a Forza fanok "szimulátornak" a játékot.Bizonyára mással nem is játszottak,csak Forzával,ezért tévhitban élnek.

    Már a Forza 2-ben is bentlévő valamelyik Honda amit élőben vezet a haverom,megmondta hogy semmi köze nincs az autóknak a játékban levőhőz.Ez a játék esetében nem bug,hanem csak egy fél arcade autós játék.Szerintem inkább autómérnök és tuningfestés szimulátor az egész.

    Ennek ellenére élvezetes és szép a grafika,akinek szimulátor kell az válasszon PC-t.
  • Sinyo70
    #591
    ebből is látszik,az MS minőség !!Lehet emiatt is késik annyit a GT5 lehet hogy kicsit alaposabb munkát végeznek !!
    pedig de mennék már egyet " Grandvalley" ba egy viper el belsőnézetben
  • High end PC #590
    Basszus, minél több széria járművet próbálok ki hétvégenként, amikor belenézek a játékba, folyamatosan egyre nagyobb bakik tűnnek fel.
    Lamborghini Murciélago LP640-es gyorsulási értéke 6.x, de kisebb testvérének, a Gallardo Superleggera-nak bőven 7 feletti értéken van. Most ez mi? Ha még tömeg adatokat és gyorsulási adatokat se tudták normálisan összegyűjteni a Turn10-nél, akkor hogyan írtak minden autó alá normális fizikát?

    A menüben való fejrázást követően a Lambók után inkább gurultam egy szabad kört, de most meg az a hihetetlen baki jött elő, hogy a McLaren F1 GT-vel a Nordschleife egyenesében lassabban értem el a 300 kph feletti értéket, mint a Lamborghini Reventón-nal. Fasza sportkocsi a Reventón tényleg, de hogy a tesztek szerint majd 8-10 másodperccel lassabban viszi ki a 3 kilót, az hótzíher.

    Múlt héten, mikor legutóbb belenéztem a játékba, a Diablo vs Murciélago tömeg adatok elkúrása tűnt fel, hogy az egyiknél a menetkész, a másiknál meg a száraz súlyadatokkal modellezek, most meg ez.

    Ezeket a dolgokat komolyan gondolták a készítők? Ezek óriási bakik, hiszen ezeket az adatokat még a gyári weboldalakról, meg tesztekről is ki lehet Googlézni...
  • Totti5
    #589
    :))
  • DanielT
    #588
    GT... :P Ott így van.
  • mrmilan
    #587
    Én meg remélem az update tartalmazza azt, amit szemét módon kihagytak a magyar verzióból ! Hiú ábránd, tudom.
  • mrmilan
    #586
    Engem még egyenlőre nem zavar, mert a free módot hanyagolom. Az általam megvett autókkal nyomulok csak, és azokkal csinálok tesztköröket. Így nincs az az érzésem, hogy nincs miért küzdeni. Pénzt gyűjtök, majd örömködök, ha összejön egy áhított vasra a lovetta.
  • Totti5
    #585
    az viszont csak engem zavar hogy az összes autó elérhető free rájdba? ha már ilyen végeláthatatlan a karrier, legalább lenne valami inspiráció arra hogy nekifeküdjön az ember ( a tunningon és a festésen kívül ), mondjuk az autók 40%át csak karrierbe lehessen feloldani, vagy a nagy spéci járműveket csak ott lehessen megkapni és csak utána tudjam vezetni, kivétel a multi ahol minden használható
  • Totti5
    #584
    remélem a folyamatos árnyékbugzódást...