1263
Forza Motorsport 3
  • jointboy
    #663
    Régóta vezetek! régóta! rossz vagy gyenge autóm soha nem volt, most egy az átlagnál talán egy kicsit erösebb autóm van 225le ez nem túl sok de nem is kevés. De bátran állítom a Forzának semmi köze nincs az autóvezetéshez. Egy nagy {szar} az egész úgy ahogy van. Az első része csak silány volt, ezt sikerült átvinni a második részbe is. És a harmadik rész sem lett különb szégyen az egész játék úgy ahogy van. Ha az autóknak ilyen irányítása lenne 100 emberből 99 meghalna ha autóba ül.
  • Totti5
    #662
    Ja és melyik pályáról van szó végülis? mert van 5 db Spanyol. De megnéztem Braszában a leg ótvarabb Honda is gyorsul 3asba, persze a annak függvényéban hogy mekkora a lejtése az útnak és mekkora fordulatról indul az ember illetve hányadikban.
  • Totti5
    #661
    Honda Civic (F200) ez mi? ilyen nincs a játékba.
  • Sinyo70
    #660
    26 körös volt a verseny ahol volt időm megtapasztalni körről körre ,hogy mennyire gáz!!
  • Totti5
    #659
    Forza Motorsport 3 I Dodge Challenger 2009 @ Barcelona I Track-cam & Onboard I hol a hiba? 2:55től van belső kamera.
  • Totti5
    #658
    Ilyet én nem tapasztaltam pedig pár 100 kört mentem azon a pályán.
  • Sinyo70
    #657
    kb 20 éve vezetek !! igaz csak kis teljesítményű autókat !
    Látom Daniel te legalább érted miről is beszélek !Így van a gép szerint nekem még kanyarodnom kellene ,annak ellenére hogy már egyenesen megyek !!
    persze ez egy nagyobb teljesítményű autónál nem ilyen látványos de itt akkor is egy HIBA !még hozzá nem is kicsi !Próbáld ki !!Majd meg látod mennyire zavaró !!Mehetnél és a "fizika" vissza tart !!a kettőben ilyet nem tapasztaltam..
  • DanielT
    #656
    Figyuzkáljál oda mit körmölt a spankollégasrácarc! Kanyarban van, de tök egyenesen megy és úgy engedi gyorsítani a definitív Forza Motorsport 3 játékszoftver, ahogy elhagyja az ívet. Tehát a program szerint neki ott márpedig kanyarodnia kell, tehát nem gyorsulhat kellőképpen.

    Legalábbis én így értelmezem.
  • deep
    #655
    Vezettél már autót? Ha kanyarodsz és taposod a gázt, mi történik? Megsúgom, hogy nem sokminden. Kis teljesítményű autókról beszélünk persze.
  • Sinyo70
    #654
    egy észre vétel !Ma amikor egy Honda Civic (F200) a spanyol pályán mentem , minden kikapcsolva (+100%) a 2. kanyarba kigyorsításnál amikor majdnem
    ,sőt mondhatom teljesen egyenes kormány állásnál gyorsítok kifelé.egy szerűen nem gyorsít !!! ill annak arányába enged gyorsítani ahogy jövök ki a kanyarból ,ahogy hagyom el a kanyarívet !!Ez így csapni való !!!Többször is kipróbáltam és más kanyarokban is csinál ilyet !Pedig minden segítség ki van kapcsolva !!!Vagy ne tegyenek bele kisebb teljesítményű autókat,vagy akkor csináljanak alá rendes fizikát mert ez így nagyon .....
  • DanielT
    #653
    Kiegészítésként: A GT4 grafikában is fosba verte a Forza 2-t, egyedül felbontásban nem.

    Továbbá a GT 3 és a GT4 között ugyanannyi idő telt el mint a 2 és a 3 között: ~3 év
  • csabush
    #652
    A Polyphony azért csúszik ennyivel, mert teljesen új a grafikai motor, és az, hogy ők csinálják garancia a jó játékra. Visszaemlékezve egy Gran Turismo se volt szar, ellenben a forza2 iszonyat ratyi lett. X360-ra kidobni, úgy h a GT4 fosba verte, kivée persze a grafikát.
    Ezzel még nem volt alkalmam játszani, majd jövőhéten kipróbálom, nem tűnik rossznak. Az hogy a GT5 mikor jön ki, rejtett kérdés, de állítom, hogy minőségi játékot kapunk kézhez, és ezek után a 6 jóval hamarabb kifog jönni. (GT2-3 között nagy difi a platformváltás miatt, GT3-4 között lepkefing idő) Na off vége, csak szánalom ami a forza-gt között folyik.
  • High end PC #651
    De ha már felhoztad, a tájékozottságod se túlságosan teljes körű.

  • High end PC #650
    Tottikának megint megsózták a valagát, szó nem volt itt pécés versus konzol graphics comparisonról.

    Szóval az első mondatodból az derül ki, hogy a Forza magasan ver minőségben mindent. Nem kéne megmagyarázni ezt egy olyan játékéknál, ahol a Gallardo Superleggera sokkal jobb gyorsulásértékkel rendelkezik, mint a Murciélago LP640, mert ezt még az öregapám is meg tudta volna nézni a Lamborghini hivatalos weboldalán, hogy mekkora baromság. Mert hogy itt erről volt szó a minőség alatt, és nem a csilli-villi grafikai körítésről.
  • Totti5
    #649
    A minőséget ne firtassuk mert bármelyik autós játék az MCLAtól kezdve a Flatoutokon át a Forza/GT játékokig magasan veri minőségben az összes pécés sufni vagy nem sufni szimet.

    Forza kormáymozgatása kontrollerrel valóban nem a legszebb, de mivel lenne jobb ha rángatná jobbra balra? amúgy is korménnyal tökéletes a többi meg nem számít.
  • DanielT
    #648
    Blablablabullshit.
  • High end PC #647
    Fél-egy év plusz olyan plusz minőséget ad majd, hogy majd nem hangyafasznyi szögben forog optikailag a kormány, hanem pár lófasznyi fokkal többet, és így is rémes lesz nézni, plusz hogy 1000 autónál vajon mennyi adat, beállítási lehetőség lesz hajmeresztően hibásan elkúrva, ugyan mennyire mérvadó a több idő, ha még sokkal gigább tartalomba vágják a fejszéjüket.
    Éljen a minőség!
  • DanielT
    #646
    Hú, ezt a stílust hanyagoljuk, ha kérhetem.
  • tordi
    #645
    De azért izgat a dolog látom ! A játékhoz ugyan semmi közöd de azért álló kukival írogatsz ebbe a topikba :D
  • DanielT
    #644
    Én meg a GT5 Prológban vagy a GT4-ben. Forzákból elég volt a demó egy életre. Minek játsszak a gagyi utánzattal, ha megtehetem az eredetivel is...
  • Totti5
    #643
    Csak fejre ne állj a kerékvetőn
  • tordi
    #642
    Rendben, mindenesetre én addig inkább az aszfaltot szaggatom a FM3-ban, szóval, tűkön nem ülök !
  • DanielT
    #641
    Aham. Ok, majd meglátjuk. Ha ősszel jön, akkor ősszel fog állakat szaggatni.
  • tordi
    #640
    "Fél év különbségről beszélünk"

    Erről majd akkor, ha valóban megjelenik a GT5, szerintem még jövő ősszel sem lesz
  • Totti5
    #639
    Forza 2 szutyok volt, grafban és minden másban is közepes max, persze voltak benne jó dolgok is. Forza 3 meg egy az egyben Forza 2 csak nextgen graffal, egy kis ránc felvarrással zéró valós fejlődéssel, kivéve a belső, de azt is sikeresen elszurták, lespórolták.
  • DanielT
    #638
    Fél év különbségről beszélünk és nem utólag lesz (hibásan) belepatchelve a váltás animáció.

    "de van olyan őrült aki vár addig,csakhogy elmondhassa:ő csak a minőségnek él!"

    Én a minőségnek élek, de nem azért, hogy elmondhassam magamról. Egyszerűen ilyen vagyok.

    "Furcsa megtapasztalni hogy a videojátékokban is vannak már sznobok."

    Az igényesség != sznobizmus.
  • tihibaby
    #637
    Már megbocsáss,de ez a LOL!
    A 2222-es Cabernet Sauvignon nagyon jó évjárat lesz.
    Ha lesz.
    Addig sok bor lefolyik a torkokon,de van olyan őrült aki vár addig,csakhogy elmondhassa:ő csak a minőségnek él!(és a jövőbelát mint Nostradamus).
    Furcsa megtapasztalni hogy a videojátékokban is vannak már sznobok.
  • DanielT
    #636
    A saját topikjában nem mennék bele jobban a témába, csak annyit mondok, hogy nem darabszámra mérik a minőséget.
  • tihibaby
    #635
    Annyira azért nem lol...
    Mióta készül a GT5?
    Azóta kijött két Forza.
    Le a szemellenzővel,van még sok dolog,mely csodálatos a világban.
  • DanielT
    #634
    LOL.
  • tordi
    #633
    Utána 1-1,5 év és jön a Forza 4, aztán szevasz
  • DanielT
    #632
    "de azért ennyit pöcsölni se kéne mint a polyphoni amit csinál .."

    Fél év és egy világ lesz a két program között. Nem olyan nagy ár.
  • Sinyo70
    #631
    teljesen egyet értek !! ennek alapból benne kellet volna lennie !!
    nem kellet volna olyan gyorsan kiadni !na de azért ennyit pöcsölni se kéne mint a polyphoni amit csinál ..
  • Totti5
    #630
    Kaptam egy üzit a yutubos videómhoz.

    "On the cockpit view, I don't see the driver hand come off the steering wheel to shift. Seems like all racing games that have cockpit view, show the driver shifting. Did Turn 10 Studios forget this part??? The cockpit view looks so nice, it's a shame that Turn 10 left such a fundamental part of the cockpit view out. I guess Dan Greenawalt was so busy talking shit about Gran Turismo, he forgot the basics. Kazunori Yamauchi could teach Turn 10 a lot about race game development."

  • tordi
    #629
    Mondjuk zakinak abban teljesen igaza van, hogy egy ilyen alapdolgot nem utólag kellene toldozni-foltozni, illet volna a lemezre is így nyomni. De legalább orvosolva lesz, ez is valami
  • tordi
    #628
    Ja, és abban biztos lehetsz, hogy minden autóban animálva lesz a váltás, lehet a jobb kormányos gépekre majd a jövőhéten jön a frissítés
  • tordi
    #627
    Jó, akkor nézz utána olyanoknak, hogy 60 fps, meg szimulátor, meg fizikai számítás. Utána rájössz
  • Totti5
    #626
    Bármivel hasonlíthatom amiben van belső, mind jobb mint a Forza.

    "Jobbkormányos autóknál nem működik ( a váltás ),legalábbis a Scirocco-ban(reggel próbáltam) nem."

    igénytelen faszok ezek a turn10esek
  • tordi
    #625
    Ja, a burnoutban pedig sokkal látványosabb a sérülésmodell ! Ne legyünk komolytalanok, almát az almával. Egy NFS-t meg egy Forzát nem lehet összehasonlítani. Grafikailag egyébként a Forza az eddigi legszebb ebben a kategóriában, minden platformot beleértve, majd talán a GT5 lesz a következő fokozat
  • Totti5
    #624
    szerintem arról