1263
Forza Motorsport 3
  • Totti5
    #783
    Nem attól kell hogy nehéz legyen hogy csak keresztbe lehet haladni. Az első kerekes gépek orrtúrósak és szvsz a leg nehezebbek is főleg ideálisan átvinni 300-400 pacit az első két kereken át a kanyarokban. AZ összkerekeseknek csak akkor kell megcsúszni ha túl nagy a sebesség és elmegy az optimális tapadás, de ez is max abban nyilvánul meg hogy leszaltózól a pályáról. A hátsó kerekeseknél lehet igazán kitenni seggüket, de ezt is autó válogatja. Manapság az autók többsége már mindennel fel van szerelve és nagyon stabil vasak, és ez is a lényeg hogy a lóerőket minél hatékonyabban átvinni az útra, pl egy FXX Ferrarival sem kell küzdeni mert szépen szeli az íveket, hiába brutális teljesítmény és ha megnézel róla élő videókat ott is elég magabiztosan vezetik a sofőrök és nem rakoncátlankodik folyamatosan, pedig azt hittem hogy igen, de megnéztem és tényleg olyan mint a játékba.
  • deep
    #782
    Autója válogatja. Prólj ki valami izmos hátsókerekes verdát, garantálom, hogy kiteszi a seggét egy kövér gáznál:D
  • Zetorg
    #781
    most kezdtem a 3. évadot.

    nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem a forza 2 sokkal nehezebb volt. hiába kapcsolom ki az összes segítséget, még mindig olyan, mintha lenne kipörgésgátló.
  • Totti5
    #780
    Hogy hogy Kiderült? MS megmondta hogy nem lesz benne, ezért kompenzáláskép 3-4 ezerrel olcsóbb volt a játék. Ha kell VIP kód külföldről kell megvenni.
  • ktomi22
    #779
    hy.. collectors ediciot vettem meg amibe ugye kiderult hogy nicns livera VIP redem code... az lenne a kerdesem hogy nem e tudtok eladot... eseleg hogy hol?... vagy kenytelen leszek megvenni egesz jatekot EN verziot ha akarok vip lenni?
  • Totti5
    #778
    - Adds the new custom Time Trials feature to scoreboards, allowing Turn 10 to set up unique hotlap challenges and leaderboards as we wish. In fact, look for a custom Time Trial featuring the R35 GT-R after the update is live. More info to follow below.
    - Fixed slow load times for saved liveries, tuning files and layer groups in the design catalog. For those of you who were experiencing laggy performance and long waits accessing your saved content, the problem should be resolved now.
    - Fixed achievements not showing up correctly when playing the game any controller port other than 1.
    - Patched Time Trials leaderboard holes that allowed players to load tuning files for an advantage.
    - Improved AI car shadows and fixed shadow flickering.
    - Fixed audio in replay videos with manual shifting.
    Multi:
    - The addition of “Virus Tag” to the “Playground” category.
    - The addition of class specific playlists to the “Road Racing” and “Oval” categories.
    - The addition of American Stock Car playlist to the “Oval” category.
    - The addition of Class A and Class B playlists to the “Drag” category.
  • eightmiles
    #777
    téket? ._.
  • deep
    #776
    Mit javít még?
  • deep
    #775
    Woáw! Szép lassan elkészül a játék:D
  • Totti5
    #774
    Jön a peccs

    - Improved AI car shadows and fixed shadow flickering.

    mondtam én mondtam:)
  • Sinyo70
    #773
    szerintem fújd fel maxra hátra lehető legszélesebb gumit,előre gyári !
    és kézi kuplungal !! Félgázon elengeded,és lerúgod folyamatosan padlóig.
  • Riccardo G
    #772
    sziasztok, van egy olyan forza 3 trailer intro videó amikor egy gyorsulási pályán charger-t indulásnál kiemeli az elejét :D hawerommal már kb két héten próbáljuk de s sehogyse megy, már agyon tuningultunk meg állítgattunk mindent, egyáltalán magába a játékba lehetséges ez?:D

    itt a videó! legvégén van a cucc

    http://www.youtube.com/watch?v=9C526AN0Ozw
  • Hoffi
    #771
    értem köszi:)
  • tom235
    #770
    Az első dvd-vel, majd mikor az elindult felajánlja, hogy rakd be a másodikat, hogy feltelepítse a vinyóra.
  • Hoffi
    #769
    sziasztok!
    az lenne a kérdésem lehet hülyén fog hangzani hogy mivel ugye a játék két dvd-s hogy kell elinditani a játékot?
    Előre is köszi
  • deep
    #768
    Nékem megvan.
  • High end PC #767
    Egyébként a Holiday Carpack megvan már valakinek az FM3-hoz?
  • High end PC #766
    Szegény srác ha nem narkós volt, akkor valami iszonyat előrehaladott agyi betegségben szenvedhetett, remélem végleg eltűnt az egész SG-ről.
  • csabush
    #765
    Jó, ezt így akkor ennyibe is lehet hagyni. Tényleg saját maga alatt vágta ki az amúgy is korhadó fát a valótlan állításaival, és még rátett pár suhintással. Vicces, hogy ez az egész a Grides hülyeségből indult ki, amit ráadásul a Forza topicjában kezdtünk el kitárgyalni, igen én is benne voltam, nem kellett volna reagálni. Ez az F1-es bizonygatás is... Eleve én már el is veszítettem a fonalat, hogy jutottunk el a F1-ig?:D Na mind1. A hülye is tudja, hogy a végsebességeken kívül nem sok mindenben lassultak a szabálymódosítással az autók, sőt, sok pályán rekordokat döntögettek a V8asokkal. Ergo ha a v10 gyorsabb mindenhol, jointboy álomvilágában, akkor fizikailag lehetetlen lett volna rekordot dönteni, egy általa minden tekintetben lassabbnak titulált autóval. Ez így elég száraz tény.
    Amúgy, hogy legyen ontopic is, megnéztem a porschés képeket, és azt kell hogy mondjam eléggé ott van a szeren.(ettől függetlenül tartom, hogy a Gran Turismo jobb sorozat, de ez se lehet szar). Szóval várom már, hogy leüljek elé, kipróbáljam, és akkor tudok hasonlítani rendesen is. Ez az egyik cím ami miatt tartanék boxot is a ps mellett. (autóbuzihoz méltó módon:D) Ha nem bánjátok visszanézek a próba után, és leírom a véleményem, ami saját, senkit nem akarok megsérteni vele majd. (remélem nem is lesz erre okom:) Na over and out
  • Smithie
    #764
    Jók a képek!

    Amúgy ez a FM3 topik?Egy pillanatra az óvodában éreztem magam...De már látom,jó helyen járok!
  • Lambo fan
    #763
    Már megint kezdi a kitalációit, itt mindenki tudja, hogy a régi 5 évvel ezelőtti F1-esek lassabbak voltak a kanyarokban, nem kell megmagyaráznod az ellenkezőjét és kitalálnod dolgokat, mikor sok éve váltottak mentek a viták hogy nem e lesz veszélyes az új autók nagyobb kanyarsebessége a kisebb tömeg és tengelytáv matt. Plusz azóta a gumik is slickek lettek, vagyis a tapadófelület is nagyobb, ezt vszont a kisebb hátsó szárnyakkal kompenzálták, összességében viszont a régiek semmivel se voltak gyorsabbak a kanyarokban. 240 km/h-nál a Monacoi kanyart az 5 évvel ezelőtti F1 autó se vette gyorsabban semmivel.
    A kanyarsebesség meg nem a lóerőtől függ te tudatlan, tényleg nem értesz hozzá.
    De engem ennyire nem is érdekel ez a vita. (egyébként nemrég még a másik topikban azt mondtad 4.szakmád csinálod, most meg a 6.at, látszik mennyire hazudós vagy, de engem nem érdekelsz, hagyjuk egymást)
  • jointboy
    #762
    FELADOM! mivel eggyikőtök sem hajlandó visszaolvasni miket írt ez a nagy tudású számítógép, így feladom. a 305km/ó-t sumi futotta mint ahogy írtam is nem tudom melyik évben volt de nem is érdekel. A kanyarsebesség no igen jóval szélesebbek voltak a régi f1-es autók, ami nagyobb kanyarsebességet eredményezett, és szélesebb gumik is voltak rajtuk ami szintén ugyanezt vonta maga után, ráadásul nagyobb légterelő szárnyak voltak amik szintén a nagyobb leszorító erőt adtak így ezzel is nagyobb kanyarsebességet, ráadásul még erősebbek is voltak. {ez csak korrekció a tévedésedhez} az iskolával nagyon mellé nyúltál gyakorlatilag a munkahelyem miatt folyamatosan továbbképzésekre járok ausztriába, az alapvégzettségem mellett már a 6.-ik szakmámat tanulom. így nem érek rá orvoshoz menni.
  • KillTheKonzol
    #761
    Továbbiakban hanyagolom, ez az ember beteg hazudozó, ez kitűnt mindenkinek az elmúlt napokban, de nem akarom tovább bántani, lehet alapból ilyen lett és nem tehet róla, én mentem, hali.
  • Minstrel
    #760
    Jó sok hozzászólás összejött, de nem kell válaszolni neki, hadd éljen csak a kis világában ahol 300 fölött kanyarodnak F-1-esek Monaco-ban



    ON: nézzétek inkább a Porsche-s képeimet katt
  • Lambo fan
    #759
    Bolond vagy jointboy, te azt írtad hogy 335-öt mennek az alagút kanyarban (jelenidőben), vagyis a mostaniak,nem a régi 5 évvel ezelőtti majdnem 1000 lovas F1-sek, azok erősebbek voltak, de láthatod akkor nem 289 km/h, hanem 305 km/h volt az egyenesben az elért sebesség. De te azt mondtad mennek, vagyis jelenleg a 750 lóerősök, te nem a régiekről beszéltél. Vagyis te beszéltél mellé, és beszélsz mellé folyamatosan.

    De a régiek viszont hiába értek el pár km/h-val többet az egyenesben, a kanyarokban a nagy tömegük miatt semmivel se voltak gyorsabbak, egy régi 5 évvel ezelőtti erősebb F1 semmivel se menne gyorsabban a kanyarban, sőt...Hiába mentek pár km/h-val gyorsabban az egyenesben.

    De a régi 1000 ló körüliek is az egyenesben mentek Monacoban 305-öt, nem a kanyarban,
    te azt mondtad a kantöyarban mennek (tehát a jelenlegiek) 335-öt, amit nem mennek nemhogy a kanyarban (ott csak 240-et), az egyenesben sem (csak 289-et)... De még a régiek sem mennek a kanyarban 240-nél gyorsabban, csak az egyenesben kb 10 km/h-val többet értek el, de a 305-öt.
    Magyarán hazudtál.

    Ha nem bírod összerakni, akkor te a szakmunkásképzőnél tovább nem jutottál.

    Engem hagyj ki ebből a továbbiakban, és menj orvoshoz mindenképp! (ezt nem bántásból mondom, neked akarok jót, az életed hátralévő részében még meggyógyulhatsz)
  • jointboy
    #758
    HA MUTATSZ TE ÉN IS MUTATOK MEGÍGÉREM. DE LEHET ,HOGY A TE KÉPEDEN JOBBAN KACAGNÁNAK. TÚL HÜLYE NEM LEHETEK MERT VISZONYLAG ELÉG SOK MINDENT ELÉRTEM AZ ÉLETBEN. A NÉV? HA MEGMONDOM ÚGYSEM HISZED EL ,ANNYIT MONDOK ,HOGY EGY ADATHORDOZÓ MIATT ADTAM EZT A NEVET. ROSSZ HÍR NEM DOHÁNYZOM ÉS NEM IS ISZOM. DE CSAK ÚGY NEKED, SOHA NE BECSÜLD LE AZT AKIVEL TALÁLKOZOL AZ ÉLETBEN MERT AKKOR NAGYON CSÚNYA MEGLEPETÉSEK ÉRHETNEK. ÉN EGYSZER ELKÖVETTEM EZT A HIBÁT DE TÖBBÉ SOHA.
  • KillTheKonzol
    #757
    Mutatsz nekünk egy fényképet magadról?


    hadd lássuk azt a képet, had kacagjunk egy jót, hogy néz ki ez az ember.
    egyébként hihetetlen kiket nem hord a hátán a Föld, és elméletileg családos ember az aki ezen a szinten van, bár a narkós joint (füves cigi) neve elárulja mitől sérülhetett szellemileg az ember
  • jointboy
    #756
    OLVASS JÓVAL VISSZÁBB ÉS MEGLÁTOD MIKET HAZUDOZOTT ÖSSZE.

    {{{IRREÁLIS GYORSULÁS AUTÓ ÍGY NEM GYORSUL STB. AZTÁN ITT A BIZONYÍTÉK Ő MEG CSAK SUNNYOG, ÉS TRÁGÁR BESZÉDDEL PRÓBÁLJA MEG ELTERELNI A FIGYELMET MAGÁRÓL.}}}} ÉN CSAK ÚGY VÁLASZOLTAM NEKI AHOGY AZT Ő TETTE.

    A 305KM/H-ÁT SUMI FUTOTTA. EGYÉBKÉNT KÉT FÜLEM VAN KÉT SZEMEM EGY SZÁM EGGY ORROM ÍGY NAGYVONALAKBAN. DE MIKOR A NAGYTUDÁSÚ SZÁMÍTÓGÉPPEL KELL VITÁZNI EZEKET A TESTRÉSZEIMET BECSUKOM MERT ÚGY KÖNNYEBB ELVISELNI ŐT.

    http://www.fastdrive.org/vids/media/...h_a_Formula_1/
  • High end PC #755
    Na jólvan gyerekek, én megyek, erre agydefektes emberre nem pazarlok időt, szóltam a modinak, holnapra remélhetőleg kidobják innen, aztán miután Tottiék keresztberöhögik a baromságait, az utolsó pár tucat kommentet leszedetkjük.
    Ne szóljatok hozzá, akkor abbahagyja az ilyen.
    Üdv!
  • KillTheKonzol
    #754
    ezt én is megfigyeltem, azt a jellemvonását keni a másikra gyorsan, amiről kiderül hogy téved és hogy hülyeség, csabushéknak is avval dobálózott, hogy nem vezettek még, pedig egyre kiristálytisztábban látszik hogy itt ő nem kompetens egyáltalán a vezetésben, de amikor ezt megkérdőjelezik minél többen, a többiekre keni hogy ők nem vezettek még.
    ez már beteges.
  • jointboy
    #753
    A TE FASZSÁGAIDAT KI TŰRI EL??? IGAZAD VAN HÜLYÉNEK NÉZLEK NEM IS KICSIT.

    EGY JELLEMGYENGE SENKI VAGY, A HAZUGSÁGAIDDAL EGGYÜTT. HA VALAKI NEM BÓLOGAT A FASZSÁGAIDRA RÖGTÖN LEHÜLYÉZED. NEMHOGY KIMAGYARÁZNÁD A HAZUGSÁGODAT. APROPÓ EBBŐL IS LÁTSZIK KI IS VAGY TE! HOLNAP MEGMONDJUK ANYUCINAK, HOGY UGYANÚGY BESZÉLTEK VELEM MINT ÉN MÁSSAL. MONDJAD HÜLYEGYEREK SZERINTED KIT ÉRDEKEL RAJTAD KÍVÜL?
  • Lambo fan
    #752
    Jézus segíts! Mi megy itt! Az utolsó oldalt végigbújva, joint, hiszen minden ellened szólt, lehetett látni hogy a 335öt se az egyenesben a régi erősebb F1esek nem mentek, se a mostani legyengített F1esek nem mennek, a kanyarokban meg semmiképp se érték/érik el, itt csak az derült ki, hogy hazudtál, és amikről kderült hogy hazudtál, rákened a másikra hogy ő videlkedett így.
    Miért volt neked jó ez az egész? Ép ember nem lehetsz, annyi szent, neked tényleg valami bajod van.
    Mutatsz nekünk egy fényképet magadról? Kíváncsi vagyok egy ilyen ember hogy néz ki.
  • jointboy
    #751
    Miért ki is vagy te? ja te vagy itt a huszadik senki a béka segge alatt kettővel, majd te mondod meg ki mit csináljon nem? olyan kevés vagy te ehhez mint a vezetési tudásod.

    Mond miért nem válaszolsz arra ,HOGY MIÉRT HAZUDTÁL A GYORSULÁSRÓL IS? KÍNOSAN KERÜLÖD A TÉMÁT? VAGY ENNYIRE JELLEMGYENGE VAGY ,HOGY BEISMERD ,HOGY HAZUDSZ ÖSSZE-VISSZA?

    ANNYIRA TUDTAD OSZTANI AZ ÉSZT, MEG KIOKTATNI MINDENKIT MOST MEG CSAK SUNNYOGSZ MIKOR KIDERÜL HOGY EBBEN IS HAZUDTÁL. MOSTMÁR TISZTA SOR HOGY GŐZÖD NINCS AZ EGÉSZHEZ.
  • High end PC #750
    Egyszer ezt a hazudozós skizo agybetegségét eljátszotta, össze-vissza beszél, nem vette észre akkor sem hogy mindenki kivétel hülyének nézi, a Tottiék ha ezt meglátják holnap hogy mit alakított megint...
    Nem veszi észre magát hogy most is kivétel nélkül nem volt ember aki hülyének ne nézte volna akkora faszságokat beszélt, senki se tűri itt tovább, kitiltatjuk egy moderátorral mostmár végleg, senki se kíváncsi a hülyeségeire.
  • KillTheKonzol
    #749
    ez az ember tényleg beteg, szerintem bannoljuk ki innen, szóljunk a moderátornak
  • High end PC #748
    A takarodj innen melyik részét nem értetted???
  • jointboy
    #747
    Miért is?
  • jointboy
    #746
    Mondja ezt egy olyan ,aki a saját hazugságát még mindíg nem tudja megmagyarázni. Amatőr idióta? te lehet ,hogy az vagy mert apuci tesco-s kemping bringáján kívül még nem vezettél semmit.
    És szerinted ki nem szarja le ,hogy 2005-ben vagy 2009-ben futották azt a kört, szerintem csak te.

    Azt meg ,hogy idióta vagy misem mutatja jobban ,hogy nem vagy képes válaszolni arra MIÉRT HAZUDTÁL, MIÉRT ÁLLÍTOTTÁL VALÓTLANT A GYORSULÁSSAL KAPCSOLATBAN IS.
  • KillTheKonzol
    #745
    ezek után tényleg szavahihetetlennek fog tartani mindenki jointboy, szerintem neked közöd nincs a vezetéshez, vagy te be vagy szívva (joint neved alapján) hogy ekkora hülyeségeket beszélsz állandóan???
  • High end PC #744
    seggfej ne kamuzzál már én nem 260-at írtam végsebességnek hanem 289-et, ennyit a végseb a pályán JELENLEGI F1-eseknél.

    2006-os top speed pedig ha tudnád, akkor még V10-esek voltak 980 lóval, most meg csak V8-asok kb 760 lóval, akkoriban 15 km/h-val többet értek el az egyenesben, de a kanyarban még a mostaniaknál is lassabbak voltak mert nehezebbek voltak, most meg már slick gumi van

    szóval itt is te égetted le magad, még a 980 lovas F1-esek is csak 305-öt értek el az egyenesben is régen, de szerinted jelenleg a kanyarban 335-öt mennek (240 helyett).

    szerintem ne égesd itt magad tovább, húzd el beled te amatőr idióta, mert meglátják itt a többiek mekkora nulla amatőr autós vagy, keresztbeokádnak