1263
Forza Motorsport 3
  • mrmilan
    #823
    Okés!
  • RetekMester
    #822
    Megtalálod az Aukciósházban, meg 4.-től a PRH shop kirakatában.
  • RetekMester
    #821
    Tudom, csá!
    Mindegy, de nem azért csináltam őket hogy ne postoljam be a nagyobb fórumokba.
  • RetekMester
    #820
    Én kihúzom a falból a kormányt 4 éve ;)
  • Totti5
    #819
    #778
  • mrmilan
    #818
    Te, a legutóbb frissített valamit a forza. Nem tudod véletlenül most mit javíthattak?
  • Totti5
    #817
    Hát itt nincs túl nagy komjuniti csak 1-2 kósza lélek:) ( gamerről vagyok a totti:) )
  • Totti5
    #816
    Sajnos nem lehet.
  • Zetorg
    #815
    én is próbálkoztam, de csak akkor tudom használni a controllert, ha újraindítom a játékot úgy, hogy nincs bekapcsolva a kormány :S
  • mrmilan
    #814
    A Delta meg az EVO, na azok az "aztakurva" kategória!!!
  • mrmilan
    #813
    Szia! Meg lehet oldani a Forza 3 alatt azt valahogy, hogy két kontroller működjön egyszerre? Miért is kéredezem? Pl. autó festésnék, matricázásnál jól jönne a wireless racing wheel mellé egy "együttműködő", ún. mankó kontroller. Tehát verseny kormánnyal, festegetés, autónézegetés sima kontrollerrel. Játék közben próbáltam, de hiába kapcsolt be a 2. kontroller, valamiért nem jött össze az általam áhított mutatvány. Megoldható ez a dolog valahogy? Biztosan van még valaki ugyanilyen cipőben innen.
  • RetekMester
    #812
    A Csapatot elrontottam: http://forums.forzamotorsport.net/forums/thread/3426470.aspx
  • RetekMester
    #811
    Sziasztok!
    Ajánlom magunkat:
    Csapatkatalógus: http://forums.forzamotorsport.net/forums/ShowThread.aspx?PostID=3426470#3426470
    Legfrissebb autócsomag: http://forums.forzamotorsport.net/forums/thread/3430273.aspx
    És a Videó (kösz SzentPeti): http://www.youtube.com/watch?v=qDWbVnKUxvw
    Elérhetőségeink: PRH shop, Medw, RetekMester
  • Totti5
    #810
    Nord, Fujimi alapból kilőve ami azért több mint 2 pálya, mert 2*17 akárhány kilóméterről és kombinációiról van szó + az a pár van vagy 50-100 autó is, pontosan nemtudom, de nem kevés hisz az Amerikai autók többsége a 2. lemezen van.
  • balla27
    #809
    köszönöm a választ
  • Minstrel
    #808
    ajánlott hozzá, mert a második dvd-t fel kell másolni, hogy tudj játszani 3 pályán plusz még pár autó is van rajta, de végül is elindul merevlemez nélkül is az első lemezzel
  • balla27
    #807
    sziasztok!az lenne a kérdésem,hogy az arcade gép is tökéletesen futtatja a forzát3.vagy kell hozzá a merevlemez.
  • High end PC #806
    Karácsonyi ajándékba adtak a Forza Motorsport 3-hoz egy új kocsit (mintha egy Nissan GT-R valamelyik altípusa lett volna), valamint a Gran Turismo 5-höz letölthetővé vált egy új autó (Nissan 370Z) egy új tesztpályán.
  • benigusz
    #805
    Sziasztok!
    Szeretnék 1 kis segítséget kérni.
    Ma igyenesen játszható a neten a foza 3.
    3 online achit kellene begyűjtenem, és ennek a megszerzésében kérném a segítségeteket. Aukción kéne kocsit eladnom és vennem, valamint van 1 tuningbeállításom amit el kéne adnom.
    Feltettem 1 2003 Renault Sport Clio V6-ot amit ha megvesz valaki én vissza is veszem, valamint feltettem 1 designet a1 névvel, amit szintén visszaveszek. Csak az achik miatt kellenek, amúgy nem érnek semmit.
    Légyszi segítsetek!
    Mind a 2 cucc 1000 Zs-be keűl, de visszaveszem!!!
    Előre is kösz.
  • Minstrel
    #804
    a redeem code-nál kell beírni, ahova írod a gold meg az ms point kódokat is
  • High end PC #803
    Nem is látok sehol kód beírásra alkalmas menüt.
  • Zetorg
    #802
    most a gép monitorán játszok, itt alig van hely.
    gondolkozok, hogy veszek valami tv-t, de akkor sem lesz megoldva, mert az meg az ággyal szemben van...

    tudnék szerezni cockpit-et aránylag olcsón, de az már túlzás :D
  • High end PC #801
    Itt találtam valakit, aki a VIP kódot és a Legend Cars kódot is árulja, ha megveszem, be tudom ütni valahol a kódokat, és működni fognak a magyar verzióval szerintetek?
  • High end PC #800
    Ó, hogy ezért van lock-olva a Gallardo Superleggera... Hol tudom ezt a VIP kódot megvenni? :S

    Meg nekem ez a pakk is kéne, de sehol se találom:
    "A redeemable code was packaged with new copies of the game for a free DLC known as the "Motorsports Legends Car Pack", which includes 10 classic cars (such as the 1960 Chevrolet Corvette, 1964 Aston Martin DB5, and the Shelby Cobra Daytona Coupe) and two extra tracks."
  • Totti5
    #799
    2008 Aston Martin DBS
    2009 Chevrolet Corvette ZR1
    2007 Ferrari 430 Scuderia
    2007 Lamborghini Gallardo Superleggera
    2007 Porsche 911 GT3 RS (997)


    meg egy pálya
  • High end PC #798
    Ezek szerint lehet csak önmagában kódot venni, nem kell külföldi CollectorsEdition játékot venni hozzá?

    Egyébként mik a VIP kocsik?
  • KillTheKonzol
    #797
    Mert ez engem is érdekelne, csak mert már megvettem a CE-t!
  • KillTheKonzol
    #796
    Ha megveszem külföldről a kódot, unlock-olni tudom vele az itthoni verziót is VIP-ra?
  • Totti5
    #795
    The Limited Collector's Edition gives aspiring drivers, tuners and painters instant VIP Membership status within the Forza community including special recognition in the new Storefront feature as well as the online Auction House, scoreboards, ForzaMotorsport.net and more. As a VIP member, consumers gain exclusive access to some of the world's hottest cars.

    meg persze extra letölthető autók és festések, de a lényeg a VIP státusz és kap az ember ezt meg azt...
  • High end PC #794
    Mi az a VIP kód a Forza 3-hoz?
  • Totti5
    #793
    Nekem tökéletes itthon ( 19es HD tévé ) és az albérletben ( 26os HD tévé ) is, igaz a nappaliban való tévénél való játszásnál már nem olyan egyszerű, de vannak ötletes dolgok, pl amit DanielT talált ki, talán ehhez az MS felfüggesztáshez is használható, ha olvassa majd benyomja róla az infókat remélhetőleg.
  • ktomi22
    #792
    en ezer nem veszek..nncs hova tenni
  • Zetorg
    #791
    majd este ránézek

    szereztem én is ms wheel-t, de még nem tudtam megoldani a helyét. ha felrakom az asztalra, túl magason van :\
  • Totti5
    #790
    kirakatból lehet letölteni vagy venni setupokat az autókhoz
  • Zetorg
    #789
    jaja! :D
    az omegával próbálok driftelni, csak kéne valami setup hozzá. lehet azt valahonnan szerezni?
  • Totti5
    #788
    Kitör az ahol kell, persze lehet neked ez kevés, akkor rakj bele kompresszort vagy biturbót és garantált a tánc:)
  • Totti5
    #787
    Mert az FM2ben nyáltaknyon mentél, egyszerűen csak túlzásba lett véve a tapadás hiánya, ezt a 3ba tökéletesre csiszolták.
  • Zetorg
    #786
    omega
    na jó, itt már van baj :D
    ~400le 560nm
  • Zetorg
    #785
    nem azt mondom, hogy folyamatosan törjön ki a hátulja...
    szerintem, ha egy 400 lovas gépnek íven rúgok egy padlót, az nem egyenesen fog menni.
    a frontosok faszán tolják az orrukat, azzal nincs is gond.

    a másik dolog, hogy ha egy ellenfél mellett érek ívre, letol a pályáról. néha semmit nem tudok ellene tenni, hiába ellenkormányzok, olyan mintha a falnak mennék. idegesítő
  • Minstrel
    #784
    én is erre gondoltam azonnal, hogy Forza2 nehezebb volt, viszont jobban belegondolva a Forza2 "szívatás" volt, mert igaz még nem vezettem pl. Porsche-t, de mindenhol azt lehet olvasni meg videókon látni, hogy tapadnak az útra, mint a mágnes, erre FM2-ben csak kalimpáltak meg imbolyogtak, még az egyenesben tartásukhoz is figyelni kellett