1263
Forza Motorsport 3
  • NoooRbeee
    #863
    Hi all!Ha van valakinek kedve hétvégn mehetnénk pár kört live-on!Aki esetleg benne lenne írjon itt vagy vegyen fel gamertag: Nakano21
  • deep
    #862
    Teljesen mindegy, mindegyiken fut. Illetve nem tudom árulnak-e még olyat, amihez nincs merevlemez. Na olyat ne vegyél, mert 2 lemezes és a 2. lemezt minimum telepíteni kell, hogy minden autót és pályát elérj.
  • redbull0304
    #861
    Sziasztok! Abszolút nem értek az XBOX-okhoz. Az lenne a kérdésem, hogy ez a játék melyik XBOX 360-ason fut? Mert láttam mindenféle elnevezésű 360-ast különböző évjáratokkal és árakkal. Nekem konkrétan ez az egy játék miatt kellene! Milyet érdemes akkor vennem?
  • RetekMester
    #860
    Szerintem már nem nagyon lehet kapni, de olcsóbban kijössz ha veszel másikat és ezt eladod.
  • ktomi22
    #859
    engem erdekelne a VIP.. mert szllovakiaban vettem meg a collectors ediciot... gondolkodok hogy megveszem inkabb meg 1 x kulfoldrol is....vagy nemtom
  • RetekMester
    #858
    Kösz, bár a következő kiadást pont nem én fogom fényezni!
  • mrmilan
    #857
    Egyébként nagyon ügyes vagy barátom, szépek és precízek a festéseid
  • mrmilan
    #856
    Oké. Egyébként a Motorsports Legends Car Pack-ban az a 69'-es Dodge Charger az pontosabban egy 69'-es Dodge Charger Daytona. Csak elcseszték a listát. No mindegy, élvezem a +10 autót, és a két új pályát.
  • RetekMester
    #855
    Kiadásra került a Primordial Racing Hungary 2. munkája:
    http://forums.forzamotorsport.net/forums/thread/3531954.aspx
    Az autó letölthető a PRH shop kirakatában. Egyszerűen keressetek rá minden állítgatás nélkül csak kulcsszóra: prh
    Ki fogja adni az eddigi autókat és onnan a kirakatot is meg tudjátok találni. Az autó festése 15k, tuningja 15k az autót pedig ingyen kapjátok ha karrier módban elértek egy 18. szintet.
  • RetekMester
    #854
    Amiről Te beszélsz az a Legendary Car and Track Pack.
    Tisztázzuk:
    Ha veszel külföldön!! egy Forza 3-at abban van egy kód:
    -Legendary Car and Track Pack ami 10 veterán autót és 2 helyszínt tartalmaz.
    Ha veszel külföldön!! egy Forza 3 Collectors Edition-t akkor 2 kód van benne:
    -Legendary Car and Track Pack
    -VIP Membership
    A VIP annyit tesz, hogy megvásárolható 5 autó ami lakattal van ellátva a többi User számára:
    2008 Aston Martin DBS
    2009 Chevrolet Corvette ZR1
    2007 Ferrari 430 Scuderia
    2007 Lamborghini Gallardo Superleggera
    2007 Porsche 911 GT3 RS (997)
    Ezenkívül 5 festett és gyárilag beállított autó:
    2005 Acura Forza Motorsport NSX
    2005 Aston Martin Forza Motorsport DB9 Coupe
    2010 Audi Forza Motorsport R8 5.2 FSI quattro
    2008 Dodge Xbox 360 Charger Stock Car
    2003 Nissan Forza Motorsport Fairlady Z
    Ezek a Forza 2-es borítón lévő fényezést kapták.
    Plusz a VIP tagok (akiknek a ranglistákon egy korona van a neve mellett) néha kapnak a Turn10-től ajándék autókat. Kaptam kb 10et, de valamelyik csak festett és nem tuningolt.

    Lényeg: Ha itthon vettél bármelyik változatból abban nincs LIVE tartalom tehát ezek nem elérhető extrák, egyik sem!

    Ami megvásárolható még itthon is külön az a Legendary pack kb 1500 huf, de a VIP kb 12.000 még most is és csak drágább lesz. Nem egyszerű, de be lehet szerezni, ha valakit érdekel megmondom a módját. Annak a tartalma:
    Motorsports Legends Car Pack:
    ’65 Alfa Romeo Giulia Sprint GTA
    ’64 Aston Martin DB5 Vantage
    ’81 BMW M1
    ’60 Chevrolet Corvette
    ’69 Dodge Charger
    ’57 Ferrari 250 Testa Rossa
    ’80 Fiat 131 Abarth
    ’67 Lamborghini Miura P400
    ’71 Nissan Skyline 2000 GT-R
    ’65 Shelby Cobra Daytona Coupe
    - Benchmark High Speed Ring
    - Sidewinder Proving Grounds

  • mrmilan
    #853
    Megvan a classic car pack és a 2 plusz pálya Vip tartalom a Forzához! Az angol ebay-en keresgéljetek. Van egy arc akinek több kódja is van. nagy királyság a Benchmark Highspeed Ring és a Sidewinder Prowing Grounds is. No és a BMW M1 meg a többiek...
  • WarLock0722
    #852
    És ha mondjuk regisztráltam az xbox liveon itt PC-n egy accountot, és még Xbox al nem léptem be rá, akkor megy el az 1 hónap ??
  • Waczkor
    #851
    Februárban jön megint dlc.Twitteren írták.
  • 6milan6
    #850
    Igen, közbe leesett. Azt hittem valamilyen formában összefüggésben van a konzol első üzembe helyezése és az 1 hónap ingyen gold...
  • Totti5
    #849
    Akkor nem csoda hogy lejárt az 1 hónap.
  • 6milan6
    #848
    Már meglévő accountot használok, még a PC-s GTA4-hez hoztam létre.
  • deep
    #847
    Jól tudod. Értetlenül állok a dolog előtt. Ha megcsináltad rendesen a regisztrációt a fake címmel, stb, akkor elvileg 1 hó goldodnak kellene lennie.
  • 6milan6
    #846
    Hali! Nem rég leptem meg magam egy konzollal, amihez a FM3-at vettem meg. Én is kaptam egy autót ajándékba, de mikor leakarom tölteni, azt írja ki, hogy gold kell hozzá, pedig a silver elvileg 1 hónapig gold nem? Örülnék, ha valaki felvilágosítana. Köszi.
  • Waczkor
    #845
    Egyelőre nem,de elvileg dolgoznak valami megoldáson,hogy akik nem a ce-t vették meg(vagy nem kaptak kódot),azok is megvehessék a vip-es autókat.
  • ktomi22
    #844
    szal aki nem vip az még megvasarolni se tud olyan autokat mint amit a vip kap :S.. megkéne vennem meg 1x a coll ediciot csak most EN verziot
  • Totti5
    #843
    Ha olyan autó van a pályán ami neked nincs meg akkor egy valamilyen standart modellt, vagy skint tesz be.
  • ktomi22
    #842
    és ha kapnak autot, akkor mulitiplayerben tolom veluk akkor nekem kozben letolti az autot hogy lathassam,,...csak nem vezethetek én olyat..vagy hogyisvan ez?
  • Totti5
    #841
    Turn10től kapnak ajándék dolgokat egy autót, vagy egy ünnepi, egyedi festést stb...
  • ktomi22
    #840
    akkor milyen kocsik vannak nekik ingyen?.. azok nem vipeknek is megvan..csak őnekik extra tuninggal? vagy hogy? ..most nem ertem.. és ha meg teljesen mas kocsi, akor multiplayerba a nem vipes latja az auto egyedi festetst?..csak azer kerdem, mert sajnos nekem nicns vip, mert itteni collectors ediciot vettem meg abban meg ugye vip nincsen :S
  • WarLock0722
    #839
    nem
  • ktomi22
    #838
    aki forza3 ban vip.. annak az a 3 kocsipack amit eddig kiadtak ingyen van?..
  • ktomi22
    #837
    thx
  • Zetorg
    #836
    ha feltöltöd galériába, onnan le lehet tölteni pc-re.
  • ktomi22
    #835
    más: hogyan lehet forza 3 ban videot felvenni...?.. vagyis azt tudom hogy kell.. de az aviba menti?... szal pc-n is meg lehet tekinteni? vagy csak boxon?... ha csak boxon akk hogy lehet olyat csinalni mit youtubon sok más ember is :D
  • ktomi22
    #834
    nekem van kedvem..de mar keso gondolom :D
  • Asbee88
    #833
    Vkinek live-on nincs kedve menni pár kört?:) Ki kéne használni ezt az 1 hónapot...
  • cenobite
    #832
    Hajrá!
  • WarLock0722
    #831
    Na akkor hamarosan meglesz az xbox 360 am meg a Forza 3 is és jön egy videó egyből tőlem :) Várjatok rá ;)
  • cenobite
    #830
    Ha itthon veszed a játékot, és nem kell a kulcstartó+pendrive, akkor ne vedd meg a CE-t. A VIP cuccok ugyanis a hazai kiadásnál nem elérhetőek. :/

    Nemrég találtam: fasza FM3 videjó
    Itten -e!
  • WarLock0722
    #829
    Szeritnetek a Collector Edition megéri a +6000Ft-ot? Mivel pendrivera meg kulcstartóra nincs szükségem, ezen kívül a VIP membership, ami ér valamit de mti tartalmaz?
  • Renátó1985
    #828
    nyugi én sem találtam a multit tök nem megszokott, hogy a karieren belül kell keresni
  • Asbee88
    #827
    Nem kérdeztem semmit...:D
  • Asbee88
    #826
    Szevasztok!
    Lenne egy nagyon láma kérdésem, de konzolos körökben még nagyon új vok...Live-on hogy is lehet játszani a játékkal?:$ Előbb teljesíteni kell az összes "feladatot", és csak utána?
    Előre is köszi!
  • Zetorg
    #825
    csináltam egy videót...
    ez az első. 80%-ra raktam a sebességet, azt hittem jobb lesz :D
  • Totti5
    #824
    January 2010 DLC

    2010 Aston Martin 0ne-77

    2009 Audi RS6

    2009 Audi R8 LMS

    2010 BMW M6 Coupe

    2010 Corvette GS

    2010 Mustang GT500

    2009 HSV w427

    2009 Lotus 2-11

    2010 Zonda R

    2010 Boxster S

    2010 S5S Raptor