1263
Forza Motorsport 3
  • NoooRbeee
    #903
    Érdeklődnék ,hogy kinek van kormánya forza-hoz és ,hogy mennyire élvezhető úgy a játék vagy annyira még nincs kiforrva hozzá a technika?!
  • NoooRbeee
    #902
    Értem,köszi.(csak mert csináltam pár egyedi festést és leszedett szponzor matricáim miatt nem tudtam felrakni) De akkor majd gyártok :) Köszi még 1x.
  • RetekMester
    #901
    Nem mert az FM2ben ment vele a visszaélés, így aki tud csinálni az kap pénzt érte, aki nem tud az nem kap. Ez jó dolog! Sokszor volt hogy 1-1 szép fényezést elloptak és sajátjukként árulták. :S
  • NoooRbeee
    #900
    A letöltött vinileknek meg matricáknak a zárolását nem lehet feloldani sehogy?
  • Totti5
    #899
    Néztem a körét. Az egy kicsit zavar hogy kontrollerrel mente azt a kört, mert hát nehezebb és látszik is hogy a nyujtott kanyarokban nem tudja folyamatosan az íven tartani, de így is űridőt megy, de hát ő is meg ti is sokszorosát játszottátok már a Forzával mint én.

    Pályát ismerem, több ezer kört mentem már rajta, na nem pont a Forzába hanem rfactorban és F1Cben.

    Azért jó móka volt, az autó is tetszik, csak a váltó áttételezés nincs a pályához illesztve, gondolom azért hogy a többi pályán is használható legyen.
  • ktomi22
    #898
    ize.. ha vipen kapott autot eladod vagy atdizajnolod, akkor honnan lejet ujra letolteni? alap állapotaba :S kar hogy nicsn hogy az accodra engedelyezett autok letoltese :S
  • RetekMester
    #897
    Figyelj, a többi semmi más, csak pályaismeret meg rutin! Nincs UFO, talán FTW Lee :)
  • Totti5
    #896
    2.04.857:) ez a vége, még mentem 20 kört utána, de nem sikerült javítani. Aki 03at megy az egy UFO:D ( ahgy látom a fórumot sok ilyen van )

    Be is írom akkor hivatalosan a fórumba.
  • Totti5
    #895
    Még gyúrok rá 1-2 napot. A cél 2:05 alá beférni, aztán beírom majd.
  • RetekMester
    #894
    Tök jó! Írd be a fórumba FM.neten! #888-ban van link, bejelentkezel a profiloddal, reply bármelyik kommentre, vársz 4 órát :D hogy megjelenjen és hivatalos!
    Nevezz!

    Te is Totti!!
  • NoooRbeee
    #893
    nah próbálkoztam manuallal,de nem igen fértem be a 2:06 alá.Legjobb 2:06:682. Trükkös így vezetni. :) ( de jó) Vennem kell kormányt :D azzal egyszerűbb talán.
  • Totti5
    #892
    Manuallal 2:05.497:) 5. körben, de még van mit javítani, mert fura ez a váltás mod... 1-2 kanyarba sztem elférne 3asba is, ahogy nálad láttam, de még nincs meg a jó féktáv és ív.

    @Minstrel, a féktávok is csökkennek, mert jobban lehet használni a motorféket
  • RetekMester
    #891
    6-8, tized esetleg 1 mp van a kuplungolásban de nem több!
    Nézd meg a Top100-as replayeket úgy hogy a telemetriát is figyeled a saját kameraállásodban. A titok ott van! De pillanatnyilag az állást FTW Lee vezeti, Ő most a 37. azt a kört nézd meg nagyon szép, hibátlan! És még nem nevezett azzal a körrel mert a fórumba nem írta be, ebből arra következtetek hogy még visszatér a dologra. :)
  • Minstrel
    #890
    manual kuplungtól nem a féktáv jobb, hanem a kigyorsítás
  • Totti5
    #889
    Kipróbáltam. 2.06.2 lett 10 kör után. Néztem a tiedet vagy Brutalcsirke körét ( 2.04 valamennyi ). Ti manual kuplungal mentek? ettől rövidebbek a féktávok, ergó gyorsabban lehet menni?

  • RetekMester
    #888
    PRH Hell Energy Drink Lexus IS 350:
    http://forums.forzamotorsport.net/forums/thread/3699200.aspx

    Ha van egy kis időtök, meg goldotok indulhatnátok ezen a Gyorskör versenyen. Tuningot meg fényezést meg kell venni, megépíteni a kocsit és irány Silverstone GP. Ha megvan az idő a fent említett linkre be lehet postolni és a nevezés kész (ha nem megy vmi segítek).
    Az első 10 nevező 100k-t kap így az autó kb ingyen volt a helyezések pedig:
    1. 1,5 millió
    2. 1 millió
    3. 0,5 millió
    Határidő 03. 14. 23:59
    Hajrá magyarok!
  • Minstrel
    #887
    az jelzi, hogy ajándék vagy az aukciós házban vásárolt autó.
  • ktomi22
    #886
    megvasaroltam 800 ert a vipet.. 3x 400ert a legendary dolgokat, meg a tobbi 3 dlc-t is 3x400 ert... 3200 pontomba kerult ugye ... de forza 3 a kedvenc gamem... szal kaptam pár kocsit most ... vipként is ... garazsban amit kaptam kocsikat... olyan foldkomb vagy mi van a uj kocsiknal a sarokba..az mi? :P
  • Totti5
    #885
    Pár kép:)






  • ktomi22
    #884
    thx.. akkor ez nekem utólag 800+400+400+400 pontomba fog kerulni :) 15. én kapok fizut remélem addig még meg lehet majd venni
  • RetekMester
    #883
    A 854#-ben leírtam részletesen. Látom a visszaolvasás nem az erősséged pedig sok mindent meg lehet tudni ;)
    Igen ha megveszed teljes értékű VIP leszel aki nemcsak azokat az ajándék kocsikat kapja majd meg amit fognak még küldeni hanem visszamenőleg is megkapod amiket már elküldtek pl nekem rég!
  • ktomi22
    #882
    meg 1 gyors kerdes.. ami a legfontosabb szamomra..ha most 800 pontert megveszem a vipet..akk teljeserteku vip leszek..szal ha a vipek kapnak valami extra tartalmat... akk megkapom majd en is.... vagy plussz kelll mindenert fizetnem.. (lasd: legendary car pack stb stb... mert most kulon kell... nem kapom meg viphez ha jol ertelmeztem a xboxon levo iromanyt)
  • ktomi22
    #881
    hy... mos picit osszezavarodtam a vippel kapcsolatban... ugye limited edicciosoknak lehetett elejével (persze angliai verzioval kaptuk csak meg)... eddig ok... amik most fent vannak live marketpalcen, azokat megveheti várki..szal azok nem vip tartalmak? ezt nekik is meg kell venni ? ugye?.... nos... az alap kezdeti 5 kocsi +palya ota miket kapta a VIP ek??? most azt lehetoseg van nekem is megszerezni ha most megveszem a VIPet 800 ert?... es mi ez a legendary meg stb dolog 400 pontert..ez vipeknek nem ingyenes vagy mi van? reszletesen leirna valaki pls :P
  • RetekMester
    #880
    Akit érdekel most a VIP tagság 800ms pont, leljebb leírtam részleteiben. A Legendary Car Pack 400 pont, a Bechmark helyszín 400 pont és a kígyós helyszín is 400 pont.
  • aixamos
    #879
    Köszi!De nincs LIVE-om!

    Más!

    A soderes dologon kivül minden 100%ban élethű!
    Még driftelni és élethűen lehet egy kis ügyeségel!
    És nem csak úgy mondom hanem 1:1-es tapasztalatból!
  • Minstrel
    #878
    a sóderben lelassulós dolog legfőképp azért van, hogy az online versenyek ne váljanak "pályalevágás-versennyé"
  • Totti5
    #877
    Ez nem árkéd játék, hanem szim némi kompromisszummal, ami a tartalmából kifolyólag adódik. 400+autó.

    Megcsúszásokat úgy lehet korrigálni mint a való életben, lehet driftelni, csúsztatni, az autó kiteszi a seggét azt "simán" ügyes reflexekkel meg lehet fogni. Persze van egy határ ahol már nem és kipördül a kocsi, de még mindig sokkal könyebb ebben csúsztatni mint egy rfactorban, ahol vagy sikerül vagy nem.

    Nem tudom mit értesz a gyorsulás szar modellezése alatt...

    Igen a kavics shóder lelassít és megfog, kicsit túlzásba lett véve. Ez van, a pályán kell menni:)

    Baromságok nincsenek benne. Egy nagyon jól használható és élvezetes szimulátor* alapokon nyugvó bárki számára élvezetes játékélményt nyujtó játék.

    *aprólékos beállítások, telemetria, kupások, sérülés, tunning ( belsőleg ), 400 járgány, baromi szépés jó pályák, 16kmeres szerpentinek stb stb...
  • C0mputers
    #876
    Cső
    nemsokára családban lehet lesz ilyen játékgép, havernál hallottam erről a játékról, kívülről nem nézett ki rosszul, de azt mondta, hogy ezek a játékok elég árkádok, a való élethez képest lehetetlen csúszás korrigálások, szar gyorsulás modellezés, a pálya melletti sóder lelassít 200-ról 50-re kb 1 másodperc alatt, meg hasonló baromságok vannak benne, ez igaz? -.-
    kössz
  • NoooRbeee
    #875
    hétvégén ha valaki jönne pár kört az vegyen fel Gt: Nakano21
  • RetekMester
    #874
    livekodok.hu és az Iceakos segít ha még van neki asszem 1500 körül árulják.
  • aixamos
    #873
    Legendary*
  • aixamos
    #872
    Sziasztok!

    Nagyon régóta Forzázom Xb-én.De most egy kis segítség kéne:
    Megszeretném szerezni Forza 3-ra a Legendray packot amiben a kedvencem a Fiat 131 Abrth van.A kérdésem hogy ez hogyan megoldható?


    Előre is köszi!
  • RetekMester
    #871
    Úgy hogy veszel egy pontkártyát és letöltöd a pakkokat a live-ról! :)
  • Totti5
    #870
    sehogy?
  • kjanika0511
    #869
    liveról csak az ingyenesek vannak meg. a többit torrent oldalról töltöttem le, és nem tudom hogy tudnám xboxra tenni
  • Waczkor
    #868
    Miről beszélsz?Leszedted live-ról,akkor azok a vinyón vannak eleve.
  • kjanika0511
    #867
    Sziasztok

    Forza 3hoz leszedtem az összes autó packot, mi módon tudnám ezt az xbox vinyójára felmásolni? Olyan választ várok amit meg is értek, nem a sok angol maszlagot ha lehet
  • NoooRbeee
    #866
    oksa.köcce
  • deep
    #865
    A gamer365.hu-n nagyobb tábor van, ott nézz szét.
  • NoooRbeee
    #864
    valaki nyomja egyáltalán live-on?