1263
Forza Motorsport 3
  • Pepsi Twist
    #943
    ezek ingyenesek? vagy mennyi MSpont?
  • ST220
    #942
    Kocsicsomag letölthető!!!!
    SLK55 AMG, BMW X6M, Mazda 3MPS facelift, stb...
    Valaki vegy már meg 3000-ért a tuningbeállításomat.
    Köszi
  • Pepsi Twist
    #941
    én E30al nekem ez a legkönyebb viszont most vettem ebben a pillanatban E46ot és azzal is megy :D bár igazából mióta ráéreztem hogy mit merre hány méter azóta végülis minden verdával megy
  • Waczkor
    #940
    Nekem a Nissan GT-R-rel sikerült,iszonyat jól megy,könnyű megfogni mikor megcsúsztatod.Én nem vagyok nagy driftelős,valamint kontrollerrel tolom,de viszonylag könnyen ment a 100 000 pont.
  • ST220
    #939
    halo,

    Én E46-tal nyomom... Azt szeretem nagyon
    Holnap új kocsicsomag jön!
    !!
    Kéne egy kis segítség...
    990 achievementem van, és el kell adnom egy tuningot a maxhoz.
    Valaki tegye már meg a következőt, hogy megvesz tőlem 3000-ért egy tuningot...
    leírom a paramétereket:

    ár: 3000
    Márka: Ford
    Modell: Ford Mustang '00
    Autóosztály: B
    Helyszín: Sunset Peninsula
    Pálya: Sunset Club
    Kulcsszó: oválpálya

    NAGYON MEGKÖSZÖNNÉM....
  • Pepsi Twist
    #938
    ja a turbo sztem is hülyeség nekem is van E30-am full tuning kivéve turbo :D és így S650 körül van és kurva jól lehet vele driftelni
  • ST220
    #937
    Át lehet rakni összkerekesre egyes darabokat, ugye a Turbo alapból az.
    A GT2-t, GT3-at is át lehet nyomni, de én a 911 Classic-cal csináltam meg amit hagytam hátsókerekesnek. Nem raktam rá turbo-t, hogy tudjam kezelni rendesen. A köcsög turbo úgy meg tudja ugrasztani drift közben.
  • Pepsi Twist
    #936
    posrchekat átlehet nyomni hátsókerekesre vagy AWDvel hoztad össze?
  • ST220
    #935
    hali,

    Köszönöm az infokat, végül is sikerült egy 2010-es Porsche 911 Classic-cal megcsinálnom...
    Még filmet kell készítenem, el kell adnom egy kocsit, meg egy beállítást a neten, és akkor minden achievement megvan.
    :D
    Húú Topgearhungary...
    asszem meglesem az oldalt...
  • Minstrel
    #934
    Helo, gyorskör mód jó erre, csak verseny közben nyomd meg a D-PAD-et balra és akkor drift-pontszámláló lesz az óra helyett.
    Fujimi a legalkalmasabb pálya, autó meg sokféle, kinek melyik jön be, de jó ha kicsit drift-esre van állítva, kirakatban sok beállítás van. Youtube-on videók is vannak, azokból is el leshetsz egy-két fogást :)
  • ST220
    #933
    Hali!
    Az lenne a kérdésem, hogy hol kell megcsinálni a 100.000 pontot driftben?
    Arra gondolok, hogy pl "gyorskörben" vagy csatlakozzak live-ra és ott a ranglistán belül a drift részlegen...?
    Ezt egy kör alatt kell megcsinálni?
    Melyik pálya a legalkalmasabb, és milyen autóval érdemes nekiugrani.
  • dzsikonzols
    #932
    Fanoknak eladó:
    Forza 3 ViP kód: 3000
    Legendary Car Pack Kód: 1600

    Pm vagy msn: [email protected]
  • Pepsi Twist
    #931
    ok, én inkább driftelek :D
  • redbull0304
    #930
    Nem csak egyenesen tudok gyorsan menni! ;) GT-n nevelkedtem, amíg nem jön ki a GT5 addig unaloműzőnek vettem a 360-as és a Forza 3-at! :) Ha lesz Liveom akkor szolok!
  • Pepsi Twist
    #929
    drag :D látom te is raj vagy am forzamotorsport.net és ott beloggolsz aztán fórumokon van setup base de csak drifthez láttam lehet van drag nem kerestem :)

    játszol live-on? tolhatnánk valamit :D

    vegyél fel zoli122xbox
  • redbull0304
    #928
    Na tegnap vettem egy elitet ma meg egy Forza 3-at! :) Van valami oldal ahol vannak autó setup-ok? Főleg drag beállítások érdekelnének! :)
  • redbull0304
    #927
    Köszi! :)
  • Minstrel
    #926
    Ha mind a két lemezt telepíted akkor 9.2GB-ot foglal, plusz még ha töltesz le hozzá autó csomagokat akkor 10 fölé nőhet simán, ehhez a 20GB-os hdd már kicsi, főleg ha mással is játszol, szóval minimum 60GB-ost vegyél.
  • Pepsi Twist
    #925
    bocs atom balfasz vagyok xboxba meg nem is tolom sokat :D most láttam meg hogy kaptam levelet idáig azt se tudtam hogy hol vannak a levelek :D
  • redbull0304
    #924
    Mekkora vinyót érdemes venni a játékhoz?
  • IMX
    #923
    ha valaki akkar multizni vegyen fel :
    IMX2
  • kem001
    #922
    Több mint egy hete felvettelek, de visszaigazolást azóta sem kaptam... erről ennyit
  • IMX
    #921
    ok ez szép és jo kösz csak más nap meg már megint müködöt
    aztán késöbb megint nem müködött most müködik furcs de köszi a segitséget
  • Shan
    #920
    Felvettelek, igazold vissza...
  • Pepsi Twist
    #919
    ha valaki akar multizni (én akarok) vegyen fel friendnek :D

    zoli122xbox
  • Minstrel
    #918
    először próbáld meg letörölni a hdd-ről és újratelepíteni, lehet megsérült a file, meg próbáld csak dvd-ről is futtatni
  • IMX
    #917
    hello xbox 360 super elitem van karácsony óta forza motorsport 3 mal .a mai napon rendesem tudtam játszani am egyszer csak be fagy amikor töltöm be a versenyt. mindegy volt már ilyen újra inditom. de ez után sem ment kb 15ször inditotam ujra de nem birtam be tölteni egy versenyt sem.probáltam más játékoknál is de ott nem fagyott be.valoszinüleg játék hiba de xboxnál mit lehet ilyenkor tenni?[eredeti a játék]
  • NoooRbeee
    #916
    köszi
  • Minstrel
    #915
    Elvileg a kisfüzet mellett a tok bal oldalában egy vagy két kártya van aminek az alján van lekaparós rész, ha nincsenek benne akkor nincs kód
  • NoooRbeee
    #914
    hali! 1 gyors kérdésem volna.Angliában vettem a játékot és ugye elvileg lenni kéne benne egy kódnak vagy nem?Ha igen hol találom ezt mert én már néztem a dobozt meg a cd-t de sehol nem látom. Válaszotokat előre is köszönöm.
  • kem001
    #913
    Köszönöm, sikerült kitörölnöm őket
  • Minstrel
    #912
    a játékban tudod törölni a kirakat/kirakatom/képeim menüben
  • kem001
    #911
    Rájöttem, közben, hogy igen na minnd1. Másik kérdés, hogy törlöm a képeimet forza oldaláról?
  • kem001
    #910
    Hali
    Jól látom amit feltettem forzamotorsport.net-re mindegyik kép 1280x720-ban jelenik meg megjelenítőtől függetlenül?
  • Minstrel
    #909
    lehet, de kell hozzá GOLD Live előfizetés, hogy pc-n is megnézhesd, mert a játékból lehet feltölteni a forzamotorsport.net oldalra
  • IMX
    #908
    sziasztok!
    ugye a fm3 lehet képeket csinálni és hogy ezeket hogy lehet letölteni a gépröl mert vannak igen jol sikerült képeim
    elöre is köszi
  • AntiHero
    #907
  • Iceakos
    #906
    Hello

    Ha vkit esetleg érdekel..

    Új.
    Forza 3 Limited (VIP Kóddal)
    10500,--

    üdv:
    Ice
    MSN/mail:[email protected]
    http://www.livekodok.com/
  • NoooRbeee
    #905
    Bocsi csak nem voltam net közelben mostanság.ahan azt én is néztem g25 meg g27et azok kegyetlenek mondjuk áruk is van :)
    [email protected] erre küldd el lécci ha van időd.
    Előre is köszönöm szépen!
  • RetekMester
    #904
    Teljesen jól kiforrott a technika csak nincs 30 körül egy komoly mint pl a G25.
    MadCatz kb 8-10 ezer
    Logitech Drive FX 15-20 ezer
    Microsoft Racing Wheel 15-20 ezer
    Fanatech Porsche kormány 80 ezer+
    Ha adsz egy email címet elküldöm az összehasonlítást mert nekem volt mindkét közepes.