3314
2ivmws8.jpg
  • Narxis
    #3074
    Ez nagyon jó rész volt, szinte már művészi!
  • kBagyula #3073
    :O
  • ProGabe #3072
  • Herold
    #3071
    Ez elég nagy sületlenség volt véleményem szerint.
  • ProGabe #3070
    +1! Szerintem is nagyon jó rész volt!
    Egy dolog a világ megmentése, a sorozat igazi lényege a karakterek harca, fejlődése.
  • Teppik Amon
    #3069
    Lehet hogy csak én vagyok ilyen hangulatban, de a mai rész

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Eszméletlenül nagyon jóra sikerült! Nagyon magával ragadott a hangulata! Olivia iszonyat szexi újabban ;) A Monty Pytonos betét meg...WTF? :D Ééérdekes volt. Hiába volt viszonylag lassú rész, nagyon ütött


    szerintem.
  • AlrightSir
    #3068
    Én ezt nem tartottam spoilernek, mivel egy olyan effekt volt, ami már máskor is feltűnt a sorozatban. De sorry, ha valakinek lelőttem a poént. ;)
  • precision
    #3067
    spoilert azért használhatnál
  • AlrightSir
    #3066
    Sajnos ezzel egyetértek.

    4 rész van hátra és tulajdonképpen nem állunk sehogy. A jövő heti promó is izgi meg minden, de már megtanultam, hogy ezeknek általában nagyobb a füstje, mint a lángja.

    De hogy valami pozitívat is mondjak, a mai részben a Walter képzeletének rajzfilmje nagyon tetszett. Főleg, hogy megjelentek benne a szimbólumok (béka, csikóhal stb), nagyon bejönne, ha valami komolyabb szerepet kapnának a végén.
  • precision
    #3065
    hát ez a rész elég érdekesre sikeredet... :DD
  • Szabi #3064
    szerintem teljesen jó volt az utolsó rész is, nem lehet mindegyik rész pörgős
  • stargatelost
    #3063
    Azon már túl vannak.
  • ProGabe #3062
    nebasszákel - nebasszákel - nebasszákel!!!
  • Gatti
    #3061
  • Narxis
    #3060
    Még keresik.
  • gtamániás
    #3059
    Amúgy nem az volt az (nem tudom melyik)egyik részben hogy megkeresik a kopasz gyereket? Ehhelyet harc volt, kiszedte a kütyüt a fejéből azt ennyi. De hol a gyerek?
  • precision
    #3058
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerintem a képességei megmaradnak, vagy csak részben és cserébe nem lesz egy szívtelen kopasz observer :D
  • Herold
    #3057
    De feltételezhető, hogy az a változás, amit a kütyü Peter agyában végzett, a kivétele után nem múlik el azonnal.
  • kBagyula #3056
    Lényegében 19:19-kor Windmark elsétált a szökőkút mellett, így értelme már nincs annak, hogy bent legyen a kütyü, belesétált a csapdába a koma.
  • stargatelost
    #3055
    Ha beteljesedik a bosszú, úgy lett volna értelme. Arra meg más módon is rájöttek volna, ha a készítők úgy akarják, áltudományról szól a sorozat :D Walter berakja valami nemrég elhunyt agyba vagy valami, aztán kész is :)
  • Narxis
    #3054
    Peter magánbosszújáról szólt illetve megtudtuk, hogy miért olyanok a Megfigyelők amilyenek.
  • stargatelost
    #3053
    Nekem furcsamód valamennyire bejött ez a rész, hogy kicsit máshogy épült fel.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kellemes meglepetés volt, hogy Olivia nem került bajba a roncstelepen (pedig ugye mindenki azt várta volna), hanem csak a rész második felében tök random módon (ez az ami tetszett, nem volt kiszámítható). Meg kurva jól nézett ki így leengedett hajjal abban a bőrdzsekiben Peter változása is bejövős volt, meg a bunyó is jó volt, végre nem voltak töketlenek a Megfigyelők sem, és rátaláltak Peterre.
    Ami viszont totál lehúzza az egészet, hogy a végén kiveszi a szerkezetet Peter. Ennyi volt, ezért kellett? Ne már... Ennek így kb. nulla értelme volt akkor, időhúzás.
  • Narxis
    #3052
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Walter LSD-vel próbálja visszaszerezni az elvesztett emlékeit, azért hallucinál.
  • Narxis
    #3051
    Talán egy kicsit gyengébb rész volt, de a harc az mindenképp EPIC volt.
  • Szabi #3050
  • cassoneitaly
    #3049
    Fringe 5x08 (hdtv-afg, hdtv-lol, 720p-dimension) magyar felirata elkészült:

    LETÖLTÉS: Hosszupuska | Feliratok.info | Addic7ed

    Jó Szórakozást Mindenkinek!
    Cassone
  • kBagyula #3048
    Hát... többet vártam vóna. :P
  • gtamániás
    #3047
    Miért mi volt?
  • gtamániás
    #3046
    Ez mii?!?! Kövi részben tündérek meg shrek kastély?! :D
  • ProGabe #3045
    Én leírom: szar. Bővebben? Nagyon szar!

    Következő jobbnak ígérkezik. Walter! :D
  • AlrightSir
    #3044
    Inkább nem írom le a véleményem a mai részről.
  • gtamániás
    #3043
    Márcsak 6 nap :)
  • gtamániás
    #3042
    Nem okozna katasztrófát ha mindkét világban ugyan azon a helyen van. Nah mindegy hagyjuk. Remélem nem fogják kihagyni a kövi részekről
  • Zomil
    #3041
    Inkább csak stagnált, de ki tudja, h megint egy átjáro nyitás mekkora katasztrofát okozna.
  • gtamániás
    #3040
    Nem esett szét. Pont az hogy gyógyult. Te nem figyeltél:D
  • Zomil
    #3039
    Igen, h aztán megint jol elkezdjen szétesni a 2 világ :D
    Nem nagyon figyeltél a 4. évadban.
  • gtamániás
    #3038
    Mér ne tudnának segiteni? Majdnem mindenben fejlettebb volt mint a "miénk". Remélem a kövi részekben benne lesz a másik univerzum mert igy szeritnem hülyén van megcsinálava. A sorozat azért van hogy beleéljük magunkat és ha ugy vesszük akkor én reménykednék a másik univerzum segitségére. Felkeresném őket
  • Narxis
    #3037
    Tudnak a másik világról, a labor alatti pincében még meg is mutatták egymásnak a cuccot amivel Walter átlátott a másik világba, de szvsz egyelőre használhatatlan mert teljesen megszüntették a 2 világ közötti kapcsolatot. Amúgy se tudnának segíteni sztem.
  • gtamániás
    #3036
    Meg amúgy is, az emlékeikben benne kell legyen a másik univerzum mert a 4. évadban is tudnak róla (reboot után is kell hogy tudjanak róla). Ha most beleélnénk magunkat a sorozatban, én biztos kiváncsi lennék hogy mi van a párhuzamos világ(unk)ban. Már csak hogy megnézzem h ott is olyan e a szitu mint "nálunk".
  • gtamániás
    #3035
    Jó de a 4. Évadban is volt. Lezárták a kaput és utána jött az 5. Évad. Szóval az is benne (kéne) hogy legyen