3314
2ivmws8.jpg
  • Victor1103
    #3194
    Egy rugóra jár az agyunk ezek szerint:)
  • ProGabe #3193
    Wow, tök jól leírtad azt, amit én is gondolok! :)
  • Victor1103
    #3192
    Nos a sorozatról úgy összességében:

    Jó volt, de nem kiemelkedő. Mivel decens scifiből manapság elég nagy hiány van így nem válogathat az ember viszont a Fringe esete számomra mindig olyan felemás volt. Jó is volt meg nem is. Most volt először olyan érzésem, hogy végignéztem egy sorozatot, de nem volt az a hiány, hogy basszus nem lesz több rész.. Úgy voltam vele ok vége, lapozzunk. Ennek ellenére minden héten valami visszarántott és nem mondanám azt hogy feltétlen a megszokás.

    Arról nem is beszélve hogy az utolsó részben elég nagy bakit fedeztem fel amit nem is igazán értek valaki elmagyarázhatná. Persze a sorozatban maradt még így is jó pár kérdőjel.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A gyereket miért kellett visszarángatni a múltba hogyha Septembernek eleve az volt vele a célja hogy a Norvég tudósnak megmutassák? Nem lett volna elég oda visszaküldeni? Nekem ez elég plothole.



    Hogy valami pozitív legyen. John Noble nagyon jól játszotta a szerepét az ő karaktere fejlődött a leginkább az 5 év alatt. Leginkább a 3 évad tetszett nekem, a negyediknek se füle se farka, de ez az ötödik se sikerült annyira kimagaslóra. A lezárást pedig kicsit részletesebben is kitárgyalhatták volna, mert ez így kicsit vérszegény volt.
  • precision
    #3191
    ???
  • ProGabe #3190
    Nem figyeltél?! Második évad harmadik rész: Walter nyelt 2 bélyeget, na onnan álom az egész!
  • precision
    #3189
  • cylonflatus
    #3188
    Spoiler makró, tetszik érteni?
  • kalapos01
    #3187
    A Fringe tényleg jó sorozat volt, de azért az Arrow nagyon gagyi, gyenge színészekkel, kislányoknak való felsőtest mutogatással, abból már 3 részt is büntetés volt megnézni.
  • kalapos01
    #3186
    Akkor most tényleg csak álmodták az egészet?
  • pett3rson
    #3185
    Illik nem illik, szerintem ez megy külföldi fórumokon is. Észrevehető a markáns változás az évadokban, mert szerintem az van benne. Korántsem várom már a mostani részeket annyira, mint azt 2 évaddal előtte. Az a helyzet, hogy leraktak valamit... vagy inkább a lécet tették elég magasra, ezek után már ne szúrják ki a szemünket egy ilyen fricskával. Ez szégyen rájuk nézve. Én csalódtam, de még nem láttam a végét, csak a 10-ediknél járok, de nagy szájtátás már nem hiszem, hogy lesz.
    Jó ez a sorozat, de a vége nem lett jó, eddig...
    olyan mintha mások írták volna meg a végét..nem tudom. A kritikát meg le kell nyelni és az íróknak meg tudomásul kell venni, ha a többségnek nem tetszik az ami folyik a történettel. ha páran huhognak az csak szellő, de ha már több ezren az már vihar és a viharok nagy károkat csinálnak.
  • Teppik Amon
    #3184
    Bizony bizony. Itt a vége. Elég jó volt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Walter mekkora badass már :D "Becose it is cool!"
    Kicsit vegyesek az érzéseim az utolsó 2 évaddal, de jól szórakoztam és erről szól az egész!

    Köszönjük fringe!
  • cylonflatus
    #3183
    Hát ezt is megértük, itt a vége-fuss el véle. Csendben, diszkréten elmorzsolok egy könnycseppet...
  • TDC Geronimo
    #3182
    Na nemsokára befejező rész :(
  • Narxis
    #3181
    Szerintem nálam sokan sokkal több sorozatot néznek. :D
  • precision
    #3180
    "Ha legalább ilyen "rossz" sorozatok lennének mint a Fringe akkor sorozatfüggő lennék."

    Te mióta nem vagy sorozatfüggő? :P
  • Narxis
    #3179
    Persze, mindenkinek lehet véleménye meg annyira nem is érdekel, de azért 6/10-et adni egy Arrow-nak és túlértékeltnek nevezni egy Fringe-t azért szerintem nagyon erős kritika. Még ők is elismerik, hogy az első 3 évad nekik is tetszett akkor nem illik másfél évad miatt fikázni egy remek sorozatot. Az Arrow meg sztem 8/10-et simán érdemel.

    Ha legalább ilyen "rossz" sorozatok lennének mint a Fringe akkor sorozatfüggő lennék.
  • precision
    #3178
    egyáltalán nem szabad felhúzni magad a kritikákon... ha minden sorozatot magasztalnának senki nem olvasná őket... másrészt egy idő után annyira telítődnek a jó sorozatokkal hogy a picivel gyengébbeket muszáj lepontozniuk

    de ezek is csak emberek... az számít, hogy te mit gondolsz egy-egy sorozatról :) felesleges kritikát olvasni róla... felhúzni magad rajta meg pláne :)

    nekem is jobban tetszettek az első évadok a Fringe -ből amúgy, de ettől még nem rossz ami most van :)
  • Narxis
    #3177
    De nem lett annyira lerombolva, sztem túlzás a reboot szó inkább csak kevertek egy kicsit a kártyákon.

    Am. láttam sorozatjunkie-n az Arrow kritikát is, 2 is van de már az elsőn úgy felhúztam magam a 6/10-es pontozás miatt, hogy el se olvastam a másikat. Sztem ott az írhat kritikát aki minél jobban lehúzza a sorozatokat, jó én se lennék jó kritikus mert ami nem tetszik azt nem nézem, amit meg nézek az mind baromira tetszik, persze néha ott is vannak számomra gyengébb epizódok, de az összkép mindig jó.
  • Herold
    #3176
    Azt hiszem, a Prizma TV-n nemrég kezdték leadni az elejétől a sorozatot, ha valakit érdekel.
  • stargatelost
    #3175
    Azért rendes érvekkel megfogalmazott kritikák is vannak ott, azt el kell ismerned. Törés volt a negyedik évad kezdetén, ami során rengetegen kiábrándultak a sorozatból.

    "nem illeszkedik a saját kis logikai világukba" - inkább a sorozat logikájába nem illeszkedik, főleg ez az ötödik évad. Nekem nem az a bajom, hogy nem magyaráz meg dolgokat (ember, hisz' én a Loston nevelkedtem :D), hanem hogy egy három évadon keresztül baromi jól felépített világot leromboltak azzal, hogy bedobtak egy új idővonalat, ahol mindenki másmilyen egy kicsit, máshogy történtek a dolgok. Ez mi már? Még jó, hogy a rajongók is elfordulnak a sorozattól, ha egy reboot-ot akarnak letolni a torkunkon.
    Attól még nem lesz jó egy sorozat, ha nincs ugyanilyen témájú a piacon. Te se örülnél annak, ha csak egy helyen lehetne kapni almát, de az rohadt lenne állandóan.
  • AlrightSir
    #3174
    Na ez a jó szó rá, megfáradt. Sose tudtam eddig leírni, hogy igazából miért nem tetszett a utóbbi részek többsége (hiába indultam úgy neki, hogy ez az évad lesz a legjobb), de ez úgy szépen összefoglalja. Nekem sok múlik a végjátékon, szóval pénteken/szombaton minden kiderül.
  • Narxis
    #3173
    Sztem meg a fikázás és a kritika között van egy árnyalatnyi különbség. Ez a sorozat még mindig nem annyira rossz mint azt ott állítják egyesek csak nem illeszkedik a saját kis logikai világukba, nem értik a sorozatot és mint azt a történelem már megmutatta amit nem értünk az rossz és ördögtől való.

    Még csak hasonló sincs a Fringe-hez jelenleg ami ilyen jól keverné a tudományos misztikumot, a rejtélyt. Kicsit megfáradt de még mindig bőven nézhető volt. Nem magyaráznak meg mindent, nem szájbarágós sorozat hanem hagy egy kis rejtélyt, sztem az a baja legtöbb embernek, neked is.
  • stargatelost
    #3172
    Jogosan. Nem véletlen, hogy a legtöbb ember egyetért abban, hogy a negyed évadtól elszaródott a sorozat.
  • Narxis
    #3171
    sorozatjunkie-n megy a Fringe fikázás....pffff
  • vg
    #3170
    nemnézemmegezt nemnézemmegezt nemnézemmegezt
  • cassoneitaly
    #3169
  • Narxis
    #3168
    O-M-G
  • precision
    #3167
    kár, hogy vége lesz... de ha már igen, akkor tényleg legyen ütős az a finálé... :)
  • kBagyula #3166
  • TDC Geronimo
    #3165


  • AlrightSir
    #3164
    Rákerestem és tényleg Walternatív találta volna meg a gyógymódot. Bocsi, erre a részletre nem emlékeztem. :D Na mindegy, kíváncsi leszek, mi lesz végül.
  • Gatti
    #3163
    amikor a másik walter megtalálta a gyógymódot már az evilági Peter nem élt.
  • AlrightSir
    #3162
    Itt is élne, mert Walter akkor megtalálja a gyógymódot, így nem hal meg.
  • Gatti
    #3161
    egyébként én inkább ezt úgy tudnám elképzelni hogy a megfigyelők olyanok lesznek min most a kisfiú , és sokkal kevesebb lesz belőlük mint most. Így a 12 kutató megfigyelő ugyanúgy meglenne csak sokkal emberségesebbek lennének ezáltal. És nem csesznék szét a földet se és így nem is uralkodnának.
  • Shiwo
    #3160
    jah, ez az előzeteshez spoiler, ha nem lenne egyértelmű abból, hogy arra írtam választ...
  • Shiwo
    #3159
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jééé..a legvégén csak eszükbe jut, hogy segítséget kérjenek a tükör-univerzumból...
  • Gatti
    #3158
    Na de ha így történi kakkor valszeg Olivia és Peter se fog találkozni , valamint Peter is csak a másik univerzumba fog élni és max a másik olíviával jöhet össze.
  • AlrightSir
    #3157
    Nem is mondtam, hogy miatta jöttek létre. stargatelost már leírta, szóval nem ismétlem meg.
  • Narxis
    #3156
    O-M-F-G!!!!!!!!!

  • Szabi #3155
    naja, ezt próbálhatta Peter is Olivia-nak mondani, de egyből beleélte magát hogy újra láthatják a lányukat.. így inkább hagyta reménykedni... :-/