252
VOLT fesztivál
  • katakpult
    #92
    Nincs is jobb egy öt littyós tecsó bórnál :D Amúgy meg a zene a lényeg nem a pia ;)
  • makpadi
    #91
    ha nincs pénz akkor kannásbort kell becsempészni. Puttófeszt feeling :)
  • katakpult
    #90
    Na ezt jó tudni, így legalább nincs az, hogy befolyásolták őket a döntésben :D
  • The Garrett
    #89
    nem kell szavazni. jun.20-29 ig kidobálják ami nem megfelelő a pályázati kiírásnak, utána pedig zsűri dönt az eredményről... :D
  • katakpult
    #88
    Köszi ránézek, persze egy nem elég az a baj, és jobban megéri ha több napra megyek, de nem tudom, kicsit le vagyok égve :D De gondolom így hó végén sokan vannak ezzel így.
  • havasar
    #87
    Én már szavaztam...sőt bent a videóm is! De a versenyszerűség kedvéért nem mondom el melyik az!:)
    Amúgy holnap már vége is lesz ha jóltom!?!
  • makpadi
    #86
    Amúgy szavazzatok a videókra http://tefilmedtenyarad.hu -n, mert már vannak normális alkotások :)
  • makpadi
    #85
    Én bizisten láttam indexfórumon hogy valaki árulta volt bérletét,de asszem 900-al adta csak olcsóbban mint az eredeti szóval ezzel fél berugást (harmad) ha megspórolsz :)
  • katakpult
    #84
    Igen, tudom,de ha valakinek nem kell, vagy vett de mégse tud elmenni, szívesen felvásárolom :P
  • katakpult
    #83
    Áhh, Alvin is lesz meg Offspring, most már biztos, hogy kimegyek.
  • Lacee
    #82
    ha nem mindenképp valaki más jegye kell, akkor a különféle árusító helyeken vehetsz "újonnan" is, egészen júli 1-ig :)
  • katakpult
    #81
    Köszi, időközben kaptam egy privit :) Jó kis nyeremények vannak, kár hogy nem vagyok elég tökös egy ilyen film elkészítéséhez. No mindegy, de Volt on tuti ott leszek, ha nem találok itt valakit akinek van feles jegye akkor bevetem alvilági kapcsolataimat :D
  • katakpult
    #80
    Aztamindenit most látom italbónt is lehet nyerni, az kellene nekem is :P Ha valakinek van feles jegye, vagy nem tud eljönni és eladná a jegyét az privzzen rám, mert érdekelne. Plííííz :D
  • The Garrett
    #79
    omGoogle ( sziget.hu? )
  • katakpult
    #78
    Sziasztok, valaki fel tudna homályosítani, hogy pontosan kik lesznek Volton idén. Egy progi füzet is jólesne. Elkezdek visszaolvasni hátha valaki már írta. Bocs ha idióta vagyok :D

    U.i. Kire kell szavazni?
  • The Garrett
    #77
    kétlem hogy nyernénk :D Van 1-2 sokkal jobb már fenn az oldalon. ha zsűri lennék én az Azok a napok c. re szavaznék :P
  • BlackShadow
    #76
    grt, ha nyertek, átveszem nektek szívesen :P igaz én csak 3-án megyek le, de különféle ajánlatokra nyitott vagyok :D
  • The Garrett
    #75
    hmm átnéztem most a versenyszabályzatot, és van egy "kis" baki benne:

    29-e után lesz eredményhirdetés, amiről postai úton kap a nyertes értesítőt - A nyereményt pedig az értesítővel lehet átvenni pesten. A postán jóesetben elsején meg is jön a levél... Már ha fővárosi az illető. :D A nyereményt átveheti 2 vagy 3-án remélhetőleg... :D viszont lemarad cserébe a fesztivál első, vagy első 2 napjáról. :D
  • The Garrett
    #74
    mert az animacios videoban meg az animacio kapja a jegyeket? hogy van ez? :o
  • makpadi
    #73
    De amúgy tényleg fura hogy csomó videóban fiatalok szerepelnek, pedig a nyereményeket csak 18+-os használhatja. hogyvan ez? :O
  • The Garrett
    #72
    upsz, nem jön be a kép :P mindegy.- kepzeljetek oda a pedobear approved matricat :P
  • The Garrett
    #71
    alap. -Gyerekeknek nem kell a jegy, ha netán nyernénk. :D

    meg hátha a zsűri is ^^
  • PíszLávJuniti
    #70
    pedo klip :O
  • The Garrett
    #69
    thx.. ^^

    ja és ami nem látszik, azért a papírhajóért tegnap beleestem a margit szigeten a dunába. :D farmerban cipoben... élmény volt :D
  • napalmm
    #68
    Nagyon jó lett a videó...gratulálok hozzá!;)
  • BlackShadow
    #67
  • The Garrett
    #66
    tömörites picit hazavágta :D 50megas korlat sugs.
  • The Garrett
    #65
    butitájm!
  • hamotar
    #64
    A lényeg hogy fennt legyen nemigaz? .)
  • The Garrett
    #63
    lesz kis delay :D holnap kerül fel ^^
  • BlackShadow
    #62
    hajrá grt! :D linkt!
  • The Garrett
    #61
    a miénk ma kerül fel az oldalra, kíváncsi vagyok a véleményetekre majd. :)

    linkelem amint felért. :)
  • havasar
    #60
    csak ne tüzet kérjél járókelőktől "mó fájör" alapon :D
  • babapofe
    #59
    More fire...:D
    A zenéhez fog kapcsolódni! AKarok bele ilyen fasza effekteket, a történet még legyen az én titkom!:)
  • havasar
    #58
    És mirő fog szóni? xD
  • babapofe
    #57
    köszi:)
  • manoszey
    #56
    és eredeti legyen ám :P
  • mentopes
    #55
    babapofe..sok sikert :D csak össze ne csapd :D
  • manoszey
    #54
    a balaton soundot vagy voltot fizetik, ha jó a műved
  • johspeed
    #53
    jó hát szerintem itt nem az igényesség a kulcsszó..inkább az improvizálás...meg az "eredetiség" :D