252
VOLT fesztivál
  • ba32107
    #52
    de pont az a lényeg hogy fizetik neked
  • manoszey
    #51
    Najó, de attól még hogy nemprofik csinálják, még készülhet egy olyan mű amiről nem "süt" hogy kezdők csinálták.
  • kicsikacsa23
    #50
    Nem is hinném, hogy az igényes alkotásokról szólna, mert akkor legalább jelentkezési díjas lenne:d De sztem pont ez a jó, egy unalmas profivideós oldalt nem néznék meg, az tuti, de ez eléggé bejött:D
  • manoszey
    #49
    Najó ha csinálsz egy vidit még nembiztos hogy nyerté :D Bár az oldalon szerintem igényes alkotás kereken 0 született eleddig, de nevetni lehetett egy jót.
  • babapofe
    #48
    Az szívás!:S Én gyors neki is állok! Kell az a jegy!:D
  • kicsikacsa23
    #47
    Hehhhe, emberek nem tudok mit mondani ezek a videók k*rva jók, a nyolcvanezer nem sok, de elég;):D
  • manoszey
    #46
    Hát utólag azért lehet hogy nem olyan jó 80ezret elinni :D de mondjuk 4-fővel számolva az már csak 20ezer, az meg belefér :)
  • napalmm
    #45
    WÁáá...én is akartam csinálni erre pont most szart be a kamerám!Nembaj, vhonnan úgyis szerzek...azért 80 rongyot elpiálni nem lehet rossz!:D
  • The Garrett
    #44
    az eddigieket látva nekiláttunk mi is a klippkészítésnek. :D
  • koloncos
    #43
    Bocsi,megtaláltam,de a lap alján volt akkoris eldugva:P
    Akinek még kéne akkor: http://www.tefilmedtenyarad.hu/
  • ba32107
    #42
    éppen csak egy picickét kellett volna visszaolvasni.......
  • koloncos
    #41
    Hali!
    Srácok egy olyan kérdésem lenne, hogy mi annak a honlapnak a címe ahova videot kell készíteni,csinálok én nekik egyet,azon ne múljon,csak sehol sem találom!
  • BlackShadow
    #40
    kösz a válaszokat :D hazaindulás meg azért van első vonatra tervezve mert 90% ban dolgozni fogok pénteken:P jó nap lesz előre várom ^^
  • Jaffa 2843
    #39
    jah második tippem az lett volna :)
  • ba32107
    #38
    másnap reggel 8-ig
  • Jaffa 2843
    #37
    napijeggyel másnap asszem délig lehet ott kempelni ha jol tom.. de az tuti hogy nem dobnak ki éjfélkor :D
    hát én ose feküdtem le 3-4nél elöbb :D
  • Lacee
    #36
    2-3 előtt nem nagyon fekszik senki (bár az utolsó nagyszínpados koncert után, 1 körül érezhetően kevesebb ember marad), szóval ne aggódj, a reggel 4-5 körüli vonatig el lehet lenni :)
  • ba32107
    #35
    én se voltam még, de gyanítom, hogy nem megy el mindenki lefeküdni éjfélkor :D

    vonatjegyet meg szerintem retúrba vedd meg, mert k**vanagy sor lesz, legalábbis a honlapon ezt írták
  • BlackShadow
    #34
    júli 3. cypress hill. alap. ottleszek :D
    vonat hajnalban mikor indul haza?:P ill mennyire jellemző VOLTon a reggelig tartó bulájozás? én szigetre járok, ez lesz az első voltos élményem :)
  • Jaffa 2843
    #33
    uristen tudtam hogy valami igenokos hejes sírásó bele fog kötni.. mikor gépen irok én leszarom a hejesíírást.. ha nem muszály nem irok ki minden szart.. ahol tok röviditek meg a kevesebb karakteres változatot irom le :D
    de örülök hogy itt mindenki figyel erre, biztos mindenki nyelvtan tanár vagy nemtom.. csak azt nem értem minek jön be egy topicba ha bele se akar irni csak valamit beböffent hogy "héé azt nemugyköll irni.."
    /ez egy automatikus üzenet. ne válaszoljatok rá/ :)
  • kakaoskalacs
    #32
    Tavaly jobb volt sztem KoRn vitte a palmat :DD
  • Zenszkij
    #31
    tavalyi elipszilonos jéé :)
  • bardocz
    #30
    Amúgy engem is hívtak rá,1 hétre,nem tudom lesz-e pénzem,meg lemegyek-e,de pl Tankcsapda,Subscribe érdekel,Offspring is jó,a többire emg nem emlékszek/nem ismerem.:D
  • bardocz
    #29
    Nelyik lesz az a death metal féle zenekar?Azt mondta haverom olyan is lesz,az meg jóóó.
  • Jaffa 2843
    #28
  • Magnumrolcsi
    #27
    :))
  • Jaffa 2843
    #26
    hát jah egy kis Haggard igazán beleférne... egyszer volt hogy lezs haggard koncert pesten de aztán elmaradt, pedig oda mentem volna :/

    de igazábol mindig van valami amit meg szeretnék nézni, de már csak a buli kedvéért érdemes elmenni. aki volt már az tudja miröl beszélek. igaz nem egy olcso mulatság, de sztem megéri.. habár tavaly az elsö este 10rugót otthagyni a rézangyal pálinkásnál nem olyan gazdaságos, de legalább utána megtanultam spórolni :D:D
  • Dying Soul
    #25
    nem lesz ezen sem semmi igényes, művészi zene.
  • zebulon
    #24
    A magyar előadók közül is mondjunk néhányat:Dr Beat,The Perfect Name,Kispál..,Anima sound s...,Kistehén ,Bikini,Vad Fruttik..
  • The Garrett
    #23
    tőlem loptak már el fényképezőgépet, telefont-töltővel, 1 pár cipőt, napszemüveget. Utóbbi 3 -t sátorból de úgy hogy teljesen be volt téve a hátizsák legaljára, a sátor meg lezárva. A fényképezőgépet szállásról, hegyalján.
    A baráti társaságból szintén cipőt, volt akitől a nem szaroztak és a teljes hátizsákját lopták el, a legextrémebb eset pedig az volt amikor hajnalban visszatérve a sátorhelyre egy teljesen ismeretlen arc aludt az egyik sátrunkban.

    Az ilyen esetek óta én csak 'eldobható' dolgokat viszek fesztiválra, amit tényleg nem sajnálok. :D
  • ba32107
    #22
    az lesz! vagy jobb esetben marad a nyaralóban, a felesleges balatonos ruhákkal/cuccokkal együtt, és visszafelé felszedem.
  • Jaffa 2843
    #21
    jah aszittemmá nembirod ki gép nélkül pár napig :P
    helyedbe betenném valami matomszéfbe és elásnám a sátor alatt :D vagy betenni megörzőbe :)
  • ba32107
    #20
    mert Balatonon nyaralok VOLT előtt és egyből oda jövök, Balatonon meg kell laptop zenének :D
  • Csesza
    #19
    Cypress Hill és ManuChao
  • Jaffa 2843
    #18
    laptopot miért is hoznál? :)
  • ba32107
    #17
    jól hangzik, köszi. a laptopomat, ha nálam lesz azért inkább berakom a csomagmegőrzőbe. koncert közben meg alap, hogy minden kipakolok a zsebemből.....elhagyom, összetörik, stb, nem venném észre.
  • Jaffa 2843
    #16
    hát tavaly már voltak ilyen konténeres megoldások, szal mobil tusolók, meg mobil WC-k, azok elég tiszták voltak, véleményem szerint teljesen megoldható a napi tisztálkodás, beleértve a szarást is xD

    hát a cuccokat nem babrálják egyáltalán, én még nem hallottam olyanrol hogy valakinek ellopták a cuccát... azt viszont gyakrabban, hogy koncert közbe elhagyta a telefonját.. nekem pl telefon, fényképezőgép, mp3, minden a sátorba volt és semmit nem vittek el.. sztem nem is fordul meg a fejébe senkinek hogy odamennyen egy idegen sátorhoz és elkezdjen "cigánykodni"
  • Lacee
    #15
    :DDD
  • PíszLávJuniti
    #14
    scooter nem lesz?
    kár
  • Lacee
    #13
    Manu Chao, Cypress Hill, Senor Coconut, Dreadzone... meg persze minden magyar zenekar, akiket érdemes megnézni... jó lesz idén nagyon!