252
VOLT fesztivál
  • ba32107
    #132
    aki majd holnap hazaér legyen szíves mesélje már el, milyen volt az Offspring koncert! milyen számokat nyomtak, történt-e valami érdekes?

    betegség miatt nem tudtam elmenni, pedig május eleje óta erre vártam......elbuktam a jegypénzt is....
  • BlackShadow
    #131
    voltam tegnap, egy nap bőven elég volt :P többieknek további jó mókát
  • ba32107
    #130
    eladó 3 jegy szombatra! átvenni pécsen vagy balatonfenyvesen lehet!
  • Jaffa 2843
    #129
    aki esetleg nem vette még meg a hetijegyét VOLTra annak egy tudok eredeti áron adni egy hetijegyet ha kell..

    a srác akié a bérlet tud ingyen szerezni magának és amit már vett az már nemkell neki
  • Jaffa 2843
    #128
    énmeg ebben xD


    pontosabban 22:40-kor győr állomásárol induló személyvonattal :D
  • BlackShadow
    #127
    én ebben megyek :P
  • The Garrett
    #126


    megkülönböztető jelzéses póló bepakolva! :D
    [URL=http://gr7.freeblog.hu/files/polo-hatul.jpg]hatulja ^^[/URL]
  • Jaffa 2843
    #125
    mivel ez egy VOLT fesztivál lesz ezért biztos hogy lesz sár/eső egyszerkétszer :D ez már alap felszereltség.. már a jegyre is rá kellene irni :D
  • Lacee
    #124
    plusz lesz Enikő-party!

    (veszprémi DJ, elég nagy sikere van mindenhol)
  • The Garrett
    #123
    18.00 tól lehet bemenni a campingbe, és lesz valami "ismerkedős est" gondolom kisebb sátrak, boltok gyrososok nyitva lesznek meg ilyenek.
  • mate317
    #122
    0. napon lesz vmi koncert? Vagy csak inni lehet?
  • Lacee
    #121
    úgy legyen, bár egy ismerősöm szerint az általa látott 8 évnyi VOLT alatt minden évben esett legalább egyszer. de ha nem olyan szélviharral egybekötött felhőszakadás lesz, mint múlt héten, akkor már jók vagyunk
  • The Garrett
    #120
    most kérdeztem soproni ismerősöket, ott épp most vonult el egy vihar ugyhogy sár az lesz,(legalábbis az elején) de egész hétre jó időt mondanak. \o/
  • Lacee
    #119
    és drukkoljunk hogy minél kevesebb eső legyen :)
  • The Garrett
    #118
    ++ holnap delutan indulunk mi is. \o/
  • Jaffa 2843
    #117
    én pl már kedd este ott fogok kempelni :D
  • Lacee
    #116
    na és ki jön még Sopronba?
  • The Garrett
    #115
    hát nem nyertünk. :/
  • Lacee
    #114
    és már csak egy hét!
  • Lacee
    #113
    mondjuk segít ha ránézésre hihető, hogy tényleg vmi vip vagy - gondolom 14 éves félrészeg lányról nehezebben hitték volna el ;)
  • BlackShadow
    #112
    én csak régen hallottam a story-t én becsületesen megveszem mindig a jegyet :P
    a napijegyet viszont még mindig mindenki simán le fel tudja venni, ha ügyesen csinálja :) aki csak esti bulit akar az ingyé bejut simán
  • katakpult
    #111
    Jaj, ez csúnya dolog ám, kipróbálom én is :D
  • Lacee
    #110
    én három évvel ezelőtt jártam úgy, hogy az egyik sátroban csináltak rólam egy laminált karikatúrát, ami pont akkora volt, mint a rendezői pass... vettem egy nyakbavalót a boltban, rá a karikatúrát magam felé fordítva (a hátulja üres) és sehol nem állítottak le, bejáratoknál, stb :))
  • katakpult
    #109
    Ezeket antiallergén anyagokból csinálják, direkt :D Azért az ötlet jó :D
  • makpadi
    #108
    Ne olllllcss ez a nyakbaakasztós allergia sztori tettszik :)
  • BlackShadow
    #107
    hogy az ember betudja dörzsölni a kezét, odamenjen egy rendezőhöz, és szóljon, hogy allergiás az anyagra, s kap nyakbaakasztós hetijegyet amivel mindenkit be tud csempészni :D
  • katakpult
    #106
    Hát azután amit Sóhernéék műveltek azon a bizonyos videjófelvételen eh.
  • Lacee
    #105
    jaja, bár nem értem miért nem cserélik már le legalább a hetijegyeket szövet karszalagra, mint külföldön (és asszem talán az EFOTTon) szokás.
  • BlackShadow
    #104
    anyám asszem 3 éve mindig kilátogat a szigetre 1-1 napra, de, ha tehetné egész héten kint kószálna :) (én most megyek 7. alkalommal egy hétre :) 10 a cél :P)
    A napijegy itt is ilyen papíros felragasztós izé?
  • Lacee
    #103
    hát pl az én szüleim csak 1-2 éve jönnek VOLTra, Szigetre, de persze csak egy-egy napra, ha valami őket érdeklő koncert van. meg kellett őket győzni, hogy nem csak tizen- huszonéves saturészegekből áll a társaság :)

    makpadi: akkor ha egy sörreklámban szerepel egy szép nő, akkor azt is a csajozás miatt veszem meg? :D
  • makpadi
    #102
    Hát pl mindegyik fesztivál reklámban (Balaton Sound főleg) másodpercenként felvillan egy jó bikinis csaj, egy rádkacsintó szőke herceg, rázummolnak egy formás seggre, és a férfi szem ennyit jegyez "fúúú ide lekell menni". A legujjabb reklám (bár ez speciel gecijó lett sztem :)) http://youtube.com/watch?v=WBdcRTY1Tb8 de benne van amit írtam
  • katakpult
    #101
    Sokan, az "idősebb" korosztályból nem azért nem mentek szigetelni, mert nem akartak volna, hanem mert "drága" a jegy. De a szlogen az ütött az igaz :D
  • Lacee
    #100
    az kva jó is volt, kb azóta vannak nagyobb számban az idősebb korosztályokból is. nyilván nem emiatt, de attól még így van :)

    amúgy most hallgatom a VOLT CD-t, egész jó lett az idei.

    (ték)
  • katakpult
    #99
    Azért a hozd el anyádat is szlogen :P Na jó ez dúrva volt :D
  • Lacee
    #98
    hol reklámozzák nőzéssel? még a szigetet sem igen láttam így hirdetni, pedig ott aztán... :)
  • mámászítá
    #97
    A nők az istenek ! Csak egy kattintás és bekattansz ! :)
  • katakpult
    #96
    Persze, nem is vártuk szerintem, hogy a bérlet megvásárlásával majd omlanak a csajok az ölünkbe, bár a sörsátor környékén még ez is előfordulhat.
  • makpadi
    #95
    Mondjuk az összes fesztet ezzel a "nőzés" témával reklámozzák. Szerintem hogy veszel bérletet az még semmire nem garancia :S
  • mámászítá
    #94
    én az utalványon egy egész láda sört veszek, kifekszem a stégre lógatom a lábam és nőzők ezerrel :)
  • makpadi
    #93
    Nálam egy öt lityós tescos bor után a zene már mindegy :) De alapvetően nálam is a zene határozza meg hogy melyik nap megyek ki, de pia nélkül nincs fesztivál :)