252
VOLT fesztivál
  • ipari jani
    #212
    Én voltam Limp bizkiten, de a sör annyira betett, hogy semmire nem emlékszem belőle
  • gyekenyheni
    #211
    Hol próbálsz jegyeket nyerni??? Nekem sincs pénzem, és kéne jegy!!!
  • dark night
    #210
    hello
    valaki majd tud nekem küldeni képeket vagy videót a limp bizkit-ről??
    nagyon jó lenne mert sajnos nem mentem el....
    köszönöm!!
  • tudatlanka
    #209
    Eső lesz.....szokás szerint
  • Gabor1990
    #208
    Sztetek érdemes még munkára jelentkezni?:D
  • gsuser
    #207
    Én most inkább nyerni próbálok jegyeket... :-))
    Pénzem úgyse lesz.
  • szgyasoldier
    #206
    Sziasztok!

    Lenne 2db eladó napijegyem július 4-re. Bolti ár 14 ezer Ft, tőlem 10 ezerért elvihető :) Ha esetleg érdekelne vkit.
    [email protected]
  • zesst
    #205
    Hidd el én mindent megteszek :D de biztosítva szeretném magam érezni!
  • Tomika24
    #204
    Erre én sem mondok inkább semmit! Max annyit, hogy Sziget.hu. :D Ha ezerrel csináljuk, akkor menni fog!!!
  • Voronyinko
    #203
    Ne így állj hozzá, mert akkor biztos nem jön össze...
  • zesst
    #202
    Gyerekek ha mégse4m jönne össze a tervem nagyon elleszek keseredve, honnan lehetne még esetleg szerválni jegyeket, előre is thx.!?
  • Voronyinko
    #201
    Jól látod, kimaradt :D Bocs! Ezen a szinten szerintem nem lényeg, hogy ki mennyire jártas ezekben a dolgokban, meg különösebb technikai háttértudás sem kell. Egy jobb telefonnal simán meg lehet csinálni egy ilyen kisfilmet, csak a lelkesedés kell, meg egy jó ötlet.
  • bobo22
    #200
    Csatlakozok szivesen, de animációsat énse szeretnék. Ha kell el tudom kérni nagybátyám digitális kameráját, és akár fel is vehetünk valami anyagot.
  • Tomika24
    #199
    Oké akkor lássunk hozzá!! Nekem van egy csomó anyagom. Még gyűjtögessünk együtt, aztán meglátjuk majd, hogy mi lesz. Ilyen gagyi csigásat viszont biztos nem csinálnék.
  • balintsanyi
    #198
    szerintem egy "nem" kimaradt a kérdésedből:)
    1: lustaság
    2: nem is igazán értek a technikai hátteréhez.
    max ilyen tanácsadói/produceri/rendezői szerepkört vállalnék el.
  • Voronyinko
    #197
    Ha van saját ötleted, miért csinálod meg? :)
  • balintsanyi
    #196
    Tényleg jó a videó, bár lehetne rajta mit javítani. Én úgy csinálnám, hogy a végén berobbanna a fatboy zene és mutatnák a tavalyi bulizó tömeget.
  • zesst
    #195
    OK, Tomi ha ilyen aktívnak találod magad nekem van egykis háttértudásom s összehozhatnánk a dolgot!
  • Tomika24
    #194
    Amit mutattam az tök jó, csak sztem olyan, mintha nem lenne vége. Én egy olyat akarok csinálni, aminek a végén az emberek el akarnak menni bulizni!! Tényleg szeretnék egy jót összehozni, csak sajnos nem értek annyira hozzá, de a képzelőerőm az jó. És az a fontos!! Az ajánlatom még áll!
  • zesst
    #193
    Sztem akkor jó egy kisfilm, ha rövid, tömör és lényegretörő, persze mókás is.
  • zesst
    #192
    egyetértek inkább a fiatalok összekovácsolására jók ezek a programok
  • bobo22
    #191
    Mit értesz pörgős rész alatt? :)
  • Tomika24
    #190
    Helloo belloooo!! Én is rajta vagyok a videón! A nővérem pasija nem kompetens!:D Szóval sztem már nincs idő animációsra. Ha valaki akar csatlakozni hozzám, az jelezzen. Nekem már vannak anyagaim, de nem lesz időm összevágni őket. Az enyém egyébként inkább ilyesmi stílusú lesz: http://www.tefilmedtenyarad.hu/filmek/42 csak lesz benne pörgős rész is!!!:):)
  • Voronyinko
    #189
    Vannak jobb meg kevésbé jobb filmek is... Szerintem aki belevág egy ilyennek az elkészítésébe a haverjaival, az biztosan jól fogja érezni magát, bár ha igényesen meg akarja valaki csinálni, akkor komoly munkát is jelent... Mindent összevetve szerintem érdemes próbálkozni :)
  • bobo22
    #188
    Huh, hát nemtom hogy animációsra lesz-e elég időnk, az szerintem nehezebb. Előbb valami jó ötletet kéne kieszelni, amire ráharap a zsűri! Neked van vmi ötleted?
  • zesst
    #187
    Hy szint úgy rég hallottam rólad nekem ez tetszett: http://www.tefilmedtenyarad.hu/filmek/41
    sztem valami animációsat kéne, nem? valami hóbortosat:D
  • bobo22
    #186
    Re zesst! Rég láttalak fórumon! Miben kéne segítség konkrétan? Ha van kedved én benne lennék, hogy összedobjunk valami humoros kis videót. A tavalyiak közül sztem ez volt a legjobb: http://www.tefilmedtenyarad.hu/filmek/30 Én a Soundra szeretnék jegyet nyerni :P
  • zesst
    #185
    Sziasztok készített már valaki közületek filmet a saját nyaráról, sok nyeremény ellenében, ha igen valaki tud tanácsot adni?
  • Tomika24
    #184
    Ja nem egy rossz ötlet:D
  • mekkano
    #183
    Ha vki segítene én benne lennék hogy összedobjunk vmi filmecskét, egy fesztiváljegy nekem is jól jönne!!
  • kocsmocs
    #182
    Oh,meg ilyen Ultimate Survive Szigony utca módra és társai! :)
  • Tomika24
    #181
    Ne csináljatok, annál nagyobb lesz a konkurenciám:D
  • hellobello
    #180
    remélem én is össze tudok hozni valami jó kis videót :)
  • Tomika24
    #179
    Nővérem pasija hobbiból csinál ilyen filmeket, és marhajól tolja, lehet megkérem, hogy segítsen picit:
  • gibbone
    #178
    Sztem csak kell hozzá egy ember, aki mindent megcsinál, meg egy-két eredeti ötlet. Nekem is jár már rajta egy picit az agyam! Majd meglátjuk, hogy mi lesz.
  • Tomika24
    #177
    Jaaj, mint a beugróban az egyik játék, amikor átszinkronizálnak egy filmet?:P
  • kocsmocs
    #176
    Mi azzal szoktunk szórakozni, hogy nézünk különböző sorozatokat a tv-ben és azokat átültetjük a mi kis világunkra, környezetünkre. Igen nagy baromságok tudnak ebből kijönni.
  • joki5
    #175
    Mi is csináltunk már videót a suliba. Tényleg jó móka volt. Főleg most visszanézni. :D
  • Rubenvagyok
    #174
    Egy film készítése iszonyatosan nagy buli:D hidd el csináltunk már úgy, hogy csak saját szórakoztatásunkra és nekem nagyon bejött! Tehát már csak ezért is megéri csinálni egyet.
  • yaman
    #173
    jó, nyilván nem volt egy Walt Disney produkció, de a többihez képest kitűnt a belefektetett órák számával, ebből adódóan a színvonalával is. De azért hajrá annak aki filmkészítésre adja a fejét, tképpen poén mert legalább kreatívat alkotsz, és ez akkor is jó ha semmit nem nyersz vele.