252
VOLT fesztivál
  • dawid182
    #252
    Érdekelne!
  • dawid182
    #251
    Érdekelne!
  • dawid182
    #250
    Hello

    Valaki nem megy elsődlegesen Debrecenből, de akár Budapestről 30.án autóval ahova beférnénk 2en? Természetesen beszállnánk az üzemanyagba is! Csak odaútról lenne szó! Remélem van ilyen! 19/F
  • bauer15
    #249
    Esetleg valakit nem érdekel egy napijegy 30-ára (csütörtök).Aznap lesz Dub FX ,Sum 41 ha érdekelk esetleg írj pm-et 9000 FT .de írj és egyezkedhetünk talán:)
  • kovikittike
    #248
    Én tuti kiütném magam, hátha elfelejtem mennyibe is került nekem a jegyXD
  • lakampa
    #247
    Most már csak várnunk kell július 1.-ig. Ha akkor sem sikerül megkaparintani a jegyet, akkor marad a vétel. :)
  • grrrrr
    #246
    Igen ha már kifizeted a jegyed akkor érezd jól magad!
    De ez nem azt jelenti, hogy kifizeted a jegyet és KO-ra ütöd magad és semmire nem emlékszel! Annak mi értelme?!

    A halacskának meg köszi a linket sehol sem találtam ezt a promóciós játékot.
  • amazon15
    #245
    Ha már kifizetted a jegyet, jogos, hogy illik jól érezni magad. Ellenben ha nyered akkor meg végképp :DD
  • lakampa
    #244
    Azért lehet kulturáltan is lehet szórakozni, nem kell teljesen szétesni. Ezen a linken csak regisztrálni kell?
  • hulloreka85
    #243
    na persze h van olyan h kiesik egykét nap...nade ez fesztiválon előfordul:D....ezemkívül mikor mulasson az ember ha nem ilyenkor:D...ha már kifizetem a jegyet akkor legalább jól érezzem magam:D
  • halkapsz
    #242
    A rózsaszín T betűs vállalatnak indult egy promóciós játéka:
    érdemes megpróbálni fesztiváljegyet nyerni!!!

    http://tiny.cc/Csekkold
  • bardocz
    #241
    Hát nekem volt, hogy az eleje meg a vége volt csak meg, mégegy olyat inkább nem:D
  • grrrrr
    #240
    ki nek ne lett volna hogy kiesik egy kicsi egy koncertből ...
    de az azért szomorú lenne ah az egész kiesne :(
  • lakampa
    #239
    Nekem sajnos volt már ilyenre példa, de nagyon nem tervezem megismételni ezt a kis balesetet. :) Az viszont király, hogy nem drágultak a jegyek tavalyhoz képest. Még nem is néztem meg az árakat.
  • amortisz
    #238
    Én pont úgy vagyok vele hogy ha már kifizetem a napijegyet aznapra akkor ki is használom az hétszentség :) Koncertre én se szeretem magam készre inni, tényleg max 1 sör ha jól esik elvégre a zenéért megyek ki, aztán hogy nézne ki hogy másnap nem is emlékszem rá :D
  • bardocz
    #237
    Ezért jó, ha olyan valaki, mint én, koncert előtt én nem szeretek inni, max 1 sör, utána meg irány hazafele, vagy valami olyan helyre, ahol nincsenek csillióan.
  • hulloreka85
    #236
    nem csak a soundra... a szigetre mégdurvább ahhoz képest h nem is lesznek annyira jó programok...ezért érik meg az ilyen nyereményjátékok...ha nem is nyersz de legalább megvan az esély arra hogy kijuss...mondjuk még akkor is sok pénzt otthagysz a fesztiválon
  • mámászítá
    #235
    A Soundra jegyárak azért már tényleg túlzás amit elkérnek érte. Ennyi pénzt azért nem ér, lehet, hgoy nagy buli, de ennyit ???
  • grrrrr
    #234
    Oké hogy akciók, meg lehet nyerni, de HOL? Valaki ossza már meg ezt az infó mert én is indulnék már lecsúszok az olcsóbb jegyekről.
    Ma még olcsóbbak a jegyek de szerintem már nem érek oda ,tegnap akartam elmenni venni jeget de kiment a fejemből... :,(
  • bardocz
    #233
    Ez jó hír, akkor Motörhead-re ki tudok majd menni.
  • amortisz
    #232
    Pedig idén nem is emelkedtek a jegyárak. De jah, már eddig se voltak olcsóak :S Mondjuk tavaly sikerült napijegyeket nyernem innen-onnan. (egyetet Szigetre, kettőt meg Soundra) Úgy azért édesebb a bulizás :D
  • lakampa
    #231
    Mindenkinek drága a szigetjegy. Talán a külföldieknek tök nagy buli meg olcsó az egész, de én is egyre rosszabbul vagyok az évről évre dráguló belépőáraktól.
  • Narxis
    #230
    Hogyne... :D
  • Jaffa 2843
    #229
    Ha megkérhetek mindenkit, aki olvassa ezt, majd kapunyitás után 2-3 órával gyertek legyetek szívesek, mert nyugodtan be szeretnék jutni az elején és jó sátorhelyet akarok találni :D

    köszönöm mindenkinek előre is :D
  • mámászítá
    #228
    Én szigetre nyernék jegyet, mert nekem sajna túl drága a napijegy, nem is beszélve a bérletről.
  • Narxis
    #227
    jeeeee mindenki a VOLTra!!!!!!
  • kunkori
    #226
    Szerintem nem nagy fáradtság egy jegyért. Az a kevés is nagyobb a nullánál:D
  • lakampa
    #225
    És ezek tényleg beszoktak jönni? Én annyira nem hiszek az ilyen nyerjünk jegyet dologban. Kevés rá az esélye, hogy a sok játékos közül pont engem válasszanak ki. Kicsit lusta vagyok ezért fáradozni. Bár ha meg se próbálom, sosem tudom meg. :)
  • grillterasz
    #224
    Rengeteg nyereményjátékot láttam már ahol napijegyeket lehet nyerni : )
  • gordonjulia
    #223
    Ha már az áraknál tartunk, valaki nem tudna akcios jegyeket?:) Esetleg nyereményjátékot?
  • amazon15
    #222
    Nem ártana jegyeket nyerni Volt!-ra, elég jó fellépők lesznek :P
  • mámászítá
    #221
    Nagyon jó lesz az idei volt feszt, jók a fellépők, az árak ilyenkor nem érdekelnek.:D:D:D
  • lakampa
    #220
    Osztom a nézeteidet. Vagy le kell vinni magaddal sört és nem lesz gond a magas ár. ;) Utána meg már úgyis elkapja az embert a partis bulizós hangulat és már nem számítanak az árak. :P
  • kunkori
    #219
    Idén is VOLT! Drága sörrel meg ne foglalkozzatok. Egyszer van egy évben Volt, rá kell szánni a pénzt:D
  • jezjezjez
    #218
    nézzetek körül, minden évben vannak játékok.
    amúgy a legidegesítőbb a fesztiválokon a drága sör.. botrány
  • riddin
    #217
    Eladóvá vált egy 2010-es 4 napos VOLT Bérlet!!!
    Érdeklődni telefonon: 06-30/473-1367 számon vagy [email protected]

    Az ára: 19.000 HUF
  • Jaffa 2843
    #216
    azért tavaly az 500Ft is kva drága volt :D
  • akhork
    #215
    Most azzal, hogy játszol, nem veszítesz semmit, legfeljebb csalódott leszel, ha nem jön össze... hát, szerintem a sör még mindig olcsóbb lesz, mint Szigeten, ott a legdurvább!!!
  • Jaffa 2843
    #214
    eléggé sok pénzt elkell baxni a sörre VOLTon, hogy ne emlékezz semmire :D
    kiváncsi vagyok idény mennyi lesz egy doboz sör..
  • jancso22
    #213
    Nyerni jegyeket? Ez több mint cinke szerintem. Nekem még sose volt szerencsém. Inkább megveszem a jegyet, igaz még nem tudom miből