61
PDA-ra melyik a legjobb \"autószimulátor\" szerű?
  • Sly9119
    #61
    PDA ra játék, te mire használod a pénztárcád ?:D alátétnek, mert ez kb olyan dolog...Navi,email, MSn, web, zene ,esetleg film , ennyire való a pda na, meg profit karbantartó
  • Lambo fan
    #60
    Heroes of Might and Magic-ot, gyerekkori nagy stratégiai kedvencem kihagytam, az is nagyon aranyosan hasít a kütyün :D
  • Lambo fan
    #59
    Még hogy nincsenek jó játékok PDA-ra(Widows Mobile), tájékozatlan itt az emberek többsége.

    Need For Speed 4
    Tomb Raider
    Quake III
    Doom II
    Call of Duty 2
    Age of Empires 1
    Command & Conquer Red Alert
    Duke Nukem 3D
    Warcraft II
    hirtelen ezek jutnak eszembe amiket feltettem az elmúlt pár napban az újdonsült PDA-mra. Még hogy nincsenek, hahh...
  • ZsZso
    #58
    Elnézést, de szerintem te beteg vagy :). A "PDA-ra játékok" topik után most már tuti :). Reméljük nyitsz még PDAra legjobb FPS, PDAra legjobb Stratégia, PDAra legjobb RPG és végül egy PDAra legjobb MMORGPG topikot is!
  • DJ BP
    #57
    sztem akkor is hülyeség, PSP-n játsz... Akinek van PS3 ÉS Xbox360 (ezt se értem minek mindkettő, de te tudod), hülyén jön ki, hogy PDA-t pötyögtet.
  • circa
    #56
    A PC-s játékoknak leáldozott! && A konzoloknak IS leáldozott => eljött a PDA-s játékok ideje

    ui: Úgyis leáldozott, hiába rinyálsz!
  • Makee
    #55
    Hali!

    Igazán jó autós játék szerintem nincs pda-ra, viszont ha erősebb gépet veszel akkor ajánlom az FPSEce nevű ps emulátort.Nálam kis állítgatással egész jól elfutott a grand tourismo 1 egy Fusi N560-on.Erős proci kell neki mondjuk, és még jobb ha külön videóvezérlő van a pda-ban mint pl. a Dell X51-ben.Beszerzed az emu-t, egy biost, vmint a játék ISO-ját, aztán csak kicsit a beállításokkal kell variálni és kész.Ha használtál már emulátort, akkor nem fog gondot okozni szerintem.Persze megy vele egy csomó ps1-es játék, de én csak a gt-t próbáltam.
  • Lunatic83
    #54
  • Willi Betz
    #53
    EMBER!! PDA NEM JÁTÉKRA VALÓ!!!! VEGYÉL PSP-T AZ VALÓ JÁTÉKRA!!!
  • edios
    #52
    Valszeg a PSP nevű "pda"-t keresed. PDA-n nagyon kevés használható játék van. Egy-két rts talán, többi az pasziánsz és társai.
    (Mellesleg így 1-2 pda és 2 psp után azt tapasztaltam, h a psp többet tud, mint egy pda, bár ez már offtopik)
  • MerlinW
    #51
    Ne feltételezz ilyen sokat róla:) ScummVM egyébként jól megy PDA-n, csak olvashatatlan a szöveg,ami kalandjátékok esetében hátrányt jelenthet:)

    Worms World Party viszont valóban jó.
  • MerlinW
    #50
    Valóban, vannak játékok PDA-ra, de kíváncsi vagyok, hogy fogysz játszani az egy oldalon elhelyezett, max 4 gombbal és a joy-al (amit ha játékra használsz kb egy hétig fog működni).

    Másik, hogy mi a francnak kell ehhez külön topikot nyitni, ha már egyszer létrehoztad a pda-s játékos témát?
  • R0zs0máK
    #49
    borzasztó ez...ráadásul az új generáció...szörnyű...
  • kemszi2
    #48
    ez a topik jó példája a magyar mentalitásnak :)
  • Zomil
    #47
    ajánlom neked az átportolt régi kaladjátékokat, pl. a broken sword szériát, és a pocket heroes-t ami egy pc alaplján készült heroes játék, +worms és igy ezekkel jól el lehet lenni :)

    bár önmagában a broken sword játékok le tudnak hosszu idöre kötni ha szereted a kalandjátékot
  • R0zs0máK
    #46
    "Megnyitott témák: 2008. 06. 04. - very big megfav tápig
    2008. 05. 29. - Hull City
    2008. 04. 13. - überláma tápig
    2008. 03. 31. - ^^fanka topeek xD "

    Sztem inkább maradj csendben :DDD
  • SNIPS
    #45
    sok irigy kis pöcs idejön magyarázni ennek a szerencsétlennek :D szánalmas
  • milk41
    #44
    akkor viszed magaddal az "ősrégi" PDA-t + PSP-t
  • theone91
    #43
    Pedig irónikus :\
  • PíszLávJuniti
    #42
    A legtöbb játék átirat kb irányíthatatlan PDA-n, úgyhogy felejtős az FPS, meg a többi pörgős játék is. Ami még belefér, az a Worms World Party, nagyonjól kezelhetőre írták át, ajánlom még az X-Com PPC változatát, és egy - két stratégiai játék elmegy.
  • Lambo fan
    #41
    Nézd, ha már egyszer a munkámhoz le kell cserélnem a lassan 8 éves ősrégi PDA-m, mert a mobiltelefonon elég nehézkes email-eket kezelni útközben, most az nagy bűn, ha rá akarok rakni játékokat is, amit szabadidőmben valamikor hétvégén kipróbálhatok az otthontól távol? Főként a gyerekkori nagy címeket, nosztalgiából?
    Ahogy a 33-as üzenet linkjében is szerepelt, elég sok jónak mondható stratégiai és fps műfajok is vannak a platformra, akár milyen nehéz is ezt elfogadni.

    Egyébiránt ha megnézed, nagyrészt fiatal tizenévesek azok akik ócsárolnak ezért, de majd ha fele annyi munka áll majd mögöttük, akkor tényleg elfogadom a tapasztalataikat, de ezek a minősítések kritikán aluliak. Igen, biztosan nehéz elhinni, hogy informatika szakon végeztem, és a munkám is ehhez kötődik, nem pedig újgazdagként csak úgy megveszek mindent, ami fénylik. De majd ők is felnőnek :)
  • DJ BP
    #40
    most biztos úgy érzed rádszálltak, de ne csodálkozz, aki ilyen baromságon töri a fejét...
  • DJ BP
    #39
    de miért jó neked PDA-s ócska játékkal elb*szni az idődet valamelyik konzol, vagy PSP helyett?
  • fanka93
    #38
    mi a fasznak neked PDA,hogyha van PSP-d is,és azon még játszani is lehet??? hogy lehetsz ilyen fasz,úristen...nameg akinek ilyen gépe van mint az aláírásodban,akkor leve minek még egy PSP is...???
  • Garfield
    #37
    Mivel ez a topiknyitó immáron második húúdemájerpédéámlesz topikja, kezdem azt hinni, hogy ez amolyan péniszhosszabbító kompenzció részéről...
  • Nuki
    #36
    Én Worms-ön kívül nem láttam játékot PDA-ra, de ez a #33-ban leírt link nagyon durva! Itt aztán van játék bőven.

    Abban az egyben a többieknek szerintem igazuk van, hogy létezik már ilyen téma, és ezért nem volt fontos ezt megnyitni, csak a tálalásuk kicsit rosszra sikeredett. Hagyjad őket, ha nem figyelsz rájuk, nem válaszolsz, akkor abbahagyják. >:D
  • Pepsi Twist
    #35
    hozzáteszem a csávókát ismerem :D legalábbis nekem utalt át pénz a TDUmér :D
  • milk41
    #34
    cod2:) azthittem már sosem lesz meg újra:)
  • DJ RX7
    #33
    12345
  • BB7
    #32
    Ohh! Tessék:
    PDAs játékok és más ami neked való!
  • Lambo fan
    #31
    a #28-asra akart menni az előző válasz :)
  • autoszimulator
    #30
    kinek irta?
  • Lambo fan
    #29


    Nem vagyok túlságosan a megkülönböztetések embere, fiatal vagy vagy sem, én nem bánnék veled lekezelően előítéletként sem, de utóbbi megnyilvánulásaid után sem méltatlak válaszra. Majd felnősz.
  • milk41
    #28
    az hogy a PDA-ra olyan játékok vannak mint a mobilra...de te ezt nem fogod fel.és ki mondta azt hogy nem tehetsz rá?de tök fölösleges,nekem is van PDA-m és mégse játszok rajta,max felteszek rá néhány filmet és utazás közben azt nézem vagy GPS-ként használom.
  • milk41
    #27
    ki beszélt itt a pénzről?szimplán annyit mondtam h benyomja itt a kamut mert felakarja magára hívni a figyelmet.néha nagyon nem értem az embereket,mindig csak a pénz...

    és nem értem h te mit jössz az életkorommal...
  • Lambo fan
    #26
    Nem, miért lenne? Tessék már felfogni, hogy igenis írnak PDA-ra játékokat, és vannak igen is jók köztük, és ha egyszer már úgy is lesz egy PDA-m sok év után újra, miért ne rakhatnék rá egyet közülük? Igazán nem értem a legtöbb ember megnyilvánulását.
  • R0zs0máK
    #25
    "milk41 felhasználói adatlapja
    Csillagjegy: Vízöntő
    Életkor: 14-18 között"

    aham, oké...


    Most miért ne lehetne több pénze, mint az átlagnak? Az bűn?
  • karajjj
    #24
    a "PC-én" megnyilvánulást én valahogy úgy értelmeztem, hogy ő a pc... XD
  • milk41
    #23
    pffff,olyan szánalom vagy te
    "High-end PC: GeForce 9800 GX2, Creative Sound Blaster X-fi Elite Pro, Intel Core 2 Extreme Quad QX9775, 4 GB RAM.
    PS3: 60 GB, X360: Premium HDMI, Wii, Dreamcast.
    + 23 éve játékos."

    helyett:

    "ilyet akarok 10év múlva mikor ez összesen 10k lesz: GeForce 9800 GX2, Creative Sound Blaster X-fi Elite Pro, Intel Core 2 Extreme Quad QX9775, 4 GB RAM.
    ezek itt a kamu konzoljaim:PS3: 60 GB, X360: Premium HDMI, Wii, Dreamcast.
    gyökér vagyok,ez is kamu életkor:+ 23 éve játékos."

    "PC-én" ilyet most látok először,megható

    szerintem te egy 12éves kisfiú vagy akinek nincs testvére vagy a szülei elhanyagolják,és így akarsz figyelmet szerezni...
  • karajjj
    #22
    miért, a tiéd nem az?