145
(Budapesten)
  • PyRex
    #145
    ne kostolgass kisfiam...
  • Zenszkij
    #144
    tipikus értelmetlen topik
  • PyRex
    #143
    na? esernyő? :D
  • HUmanEmber41st
    #142
    Aki képtelen legalább elolvasni a topicnyitót, nem égetné magát itt a hülyeségével:D
  • PyRex
    #141
    igaz, a "jó" helyett írhattam volna exkluzívot. De szerintem az első hsz-ben nagyjából elmagyaráztam, hogy mit miért... :)
  • bracsek #140
  • HUmanEmber41st
    #139
    Talán át kellene írni a topic címét:
    Hol lehet EXCLUSÍV MINŐSÉGŰ esernyőt kapni Budapesten?
    A topic nagyon jó :D :D
    Egy "picológus" akár könyvet is írhatna a h.sz.ek alpján: Magyarország az értelmi fogyatékosok hazája :D :D
  • bracsek #138
    Nem volt szerencséd, de a fejhallgató nagyobb igénybevételnek és gyakoribb használatnak is van kitéve, mint egy 500 forintos szar. :)
  • PyRex
    #137
    az a gond, hogy ha csak egy 500 forintos szart kellett volna venni, akkor nyilván kb. 20 percen belül bárhol kap az ember, de ilyet nem árulnak minden utcasarkon... és ezt nem képes felfogni pár emberke :C
  • Sir Quno Jedi
    #136
    Látod, nem én mondtam, hogy posz-os vagy, csak magadra értetted. Az sem baj. :D

    Jelentem egy olyan 1xű dolgot SEM lehet utcáról beesve venni manapság, mint egy jobb fejhallgató!!! Ezzel szívtam be tegnap én is (mer értelmi fogyisként kezdtem el gondolkodni).
  • PyRex
    #135
    jókat röhögök :))) remélem még folytatódik hosszan :D
  • Lullaby
    #134
    Az én apukám úgy is erősebb (:

    Nem unjátok még?
  • bracsek #133
    A rendszer hangja: 'Biztos értelmi fogyatékosnak kell lenni ahhoz, hogy valaki ezt így oldja meg'
    Pedig én így oldottam meg, kellett egy ernyő, de mint írtam nem hosszú távra, és nem felsővezetésbeli egyénnek, elmentem és vettem 1et fél óra múlva volt egy ernyőm, de nem éreztem magam ettől hülyének, de ezek szerint az vagyok, mert egyszer kellett volna specifikációt írnom, hogy kb milyet akarok, megnézzem mik vannak forgalomban, két napra elkérjem a nasa szervereit a begyűjtött adatbázis feldolgozására, és ami az után kijött, hogy az a legjobb számomra, menjek vissza és már nem lesz ott mert valaki megvette, és engem ez alatt már 3x megvert az eső, és még mindig nincs ernyőm :) Mégha Angliában élnék, akkor elgondolkodnék rajta, de így... Nade a lényeg, hogy Pyrexnek megvan az ernyő, és többet nem veri meg az eső, főleg mikor nem viszi magával :)
  • Sir Quno Jedi
    #132
    Ki mondta, hogy értelmi fogyatékos vagy??!?!? (persze attól még lehetsz) :D
  • joebacsi
    #131
    érdekes egy "humorod" van

    és akkor még b*szottul finom voltam és nőies :)
  • Aspyrin
    #130
    Jaja, rád is vonatkozik ;)
  • joebacsi
    #129
    #54
  • bracsek #128
    Jah persze, tisztára minden ismerősöm most vett az én ízlésemnek megfelelő ernyőt, hát ez trivi :) Net, ... Baj, hogy eltalálok a város másik végébe (+navigáció aka GPS) nélkül? Ezért vagyok értelmi fogyatékos, hát lehet :)
    Csak egy picit baxtatom a kis kockát (olyat mint mi) és rögtön a fejemet veszitek :(
  • bracsek #127
    Hm, már megszokhattad volna, minden új topikban ez megy reggeltől estig.
  • bracsek #126
    Én évente el szoktam hagyni az ernyőm, így nem is költök drágábbra, akkor jobban sajnálnám, de nem szoktam problémázni egy ernyő vételén és főleg ha már 10 évre veszed, most hogy keresd meg a legolcsóbbat se egy szempont, tehát ahol a legnagyobb a választék oda megyek :) És most ez egy fura hozzászólás volt tőled, most már döntsd el, hogy egész nap verem a pöcsöm a gép előtt, vagy néha szakítok rá időt, hogy megismerjem környezetem, mondjuk van annyi előnyöm, hogy nem épp akkora városban élek, csak 1/5 e :)
  • PyRex
    #125
    te meg ki vagy? -.-
  • PyRex
    #124
    szép vagy, tetszel! kicsit kevesebb rúzs kéne mondjuk :C
  • Ragnar360
    #123
    Mert fogyatékos nyitotta fogyatékosoknak -.- Azokat meg tudod nem szabad elitélni...diszkrimináció csúnya dolog
  • REALista
    #122
    Ez a topic meg mér létezik még?:D
  • Ragnar360
    #121
    Ja meg ajánlom a tudakozót, kérdezd meg, hogy mondjanak már vmi jó üzletet ahol lehet kapni esernyőt meg ieneket -.-
    BUTA VAN A FEJEDBEN ! asdSADS:!! (na mostantol away)
  • Ragnar360
    #120
    Ez neked normális topic, ember ? :OOOO Most öszintén te mit gondolsz másról ha az is nyit vmi abszurd hülye topikot...

    Mindig ebből indulj ki!

    Én most azt gondolom, hogy nincs sok eszed, iq-d kevés stb stb stb...ja és, hogy a picsbe lehetsz te a LEALDOZOTTBA házigazda....

    ENNYI PAPIKA
  • Aspyrin
    #119
  • PyRex
    #118
  • Aspyrin
    #117
    #58
  • Sir Quno Jedi
    #116
    Ez az egyik legnagyobb hülyeség amit valaha hallottam! Biztos értelmi fogyatékosnak kell lenni ahhoz, hogy valaki ezt így oldja meg, hogy nekivág a városnak céltalanul, HÁTHA rábukkan az isteni ernyőre! LOÁL! Bazki, azért van a net/telefon/ismerősök, hogy az ember tájékozódjon és csak azután izzítsa be a seggében a rakétákat (+navigáció aka GPS)! :DDD
  • PyRex
    #115
    Mikor kötöttem bele bárkibe? Olvass már vissza.. vagy túl sok aszpirint szedtél? Folyamatosan te és az iqfighter társaid kötöttek belém. Amúgy tegnap szóltam, hogy zárható a topic - eddig nem zárták. Tehetek róla?

    "Aki 30 évesen nem tud önállóan megvenni egy esernyőt az itt az SG-n sok jót ne várjon"

    no comment...
  • Aspyrin
    #114
    Nagyon rossz párhuzamot találtál (de ugye engem csak így lehet megtalálni ). Abban a bizonyos topikban egy alkotás visszajelzéséről van szó, itt pedig mindössze, (mint ahogy te is mondtad) pusztán egy vicces témáról. Ezzel még nem is lenne gond, de a topiknyitónak elgurult a gyógyszere és beleköt fűbe-fába. Nézd meg, még mindig itt eszi a fene, holott a hsz-ek 95%-a poén, és állítólag a gondja is megoldódott, de azért még vergődik.
    Miért nem szól a modoknak, hogy zárják? Elég nagy fiú már, nem? Bár ahogy jefferson is mondta "Aki 30 évesen nem tud önállóan megvenni egy esernyőt az itt az SG-n sok jót ne várjon"
  • PyRex
    #113
    Jajj, köszönöm a tanácsot, nagyon rendes vagy kedves bracsek... -.-

    Örülök, hogy neked ennyi időd van, hogy ha akarsz egy olyan dolgot venni (esetemben az exkluzív esernyő ilyen), amit kb. 10 évente egyszer ha veszel, vagy még nem is vettél soha, de neked van rá időd, hogy egész nap keresgélj, nézegess... ^^ Te ezt most komolyan tanácsoltad? Dolgozom, he, nem a makkom verem a gép előtt mint egyesek, dehát mindenki magából indul ki. Ergo nincs időm rá. Azon kívül a topik nyitása alőtt 1-2 órával kaptam az infót, hogy másnap DÉLIG kellene a cucc. Szerinted éjfélkor hova a búbánatba mennjek esernyőt nézegetni??

    Ezen kívül: elég jól ismerem a várost, köszi, nem volt kedvem, sem időm sétálni, ezért gondoltam, hogy talán segítséget kapok egy ilyen kérdésre (egyébként meg is kaptam, annak az embernek meg már meg is köszöntem).

    De azt álmomban sem gondoltam volna, hogy egy ilyen topic nyitása ezt a visszhangot fogja kiváltani. Csupa okoskodó, hűdenagyonvicces, irigy, ostoba ember szétflémel mindent. Akinek nem inge ne vegye magára...
  • bracsek #112
    Kelj fel a gép elől járj ki a városba, megismered meglátod hol vannak az üzletek, és tádám nem fog gondot okozni egy esernyő beszerzése. Nem azt írta, hogy egyedül nem vagy képes megvenni az ernyőt, hanem, hogy önállóan nem, azaz helpet kérsz ernyő vételéhez, holott az ernyőről pontos elképzelésed van, hogy milyet szeretnél, már csak meg kellene találni. Kisétálsz, és addig vissza se gyere, míg nem találtad meg azt az ernyőt, nem árt a mozgás :) Az 1+1 elvégzésére nem megy az F1, ez van.
  • Lullaby
    #111
    Gondolom neked is jól esik amikor a képeid leszólják (: Tudom, tudom Te "leszarod" a véleményüket, de most őszintén, legbelül azért kicsit mégis nyomaszt, nem de? Lehet hülyeség a topik, de nem kéne ennyire okoskodni, nem fog menni (;
  • PyRex
    #110
    Lehet, hogy félreértelmezted kicsit a topicot... Nem személyi kíséretet kértem, hogy eljöjjön velem valaki megvenni egy esernyőt :)))))
  • PyRex
    #108
    valóban, essen meg rajtam a szívetek, hát szabad ilyet? :)
    mindig a kisebbet bánCSátok!?

    Egyébként nyílt egy magyar mentalitás topic, na oda simán belinkelhetném ezt a topicot, azt hiszem igen tanulságos lenne :)
  • Aspyrin
    #107
    Ne bántsd már, szegény annyira kivan így is
  • Super Saiyan
    #106
    kéne nyitni Hol lehet jó:
    - napszemüveget
    - órát
    - inget
    - cipőt
    - MP3at
    - sapkát kapni
  • jefferson83
    #105
    Aki 30 évesen nem tud önállóan megvenni egy esernyőt az itt az SG-n sok jót ne várjon