5079
htc_one_banner_1.jpg
  • Rasztiman
    #4679
    Ha el akarom adni a telefonomat van valamilyen lehetőség arra, hogy mindent töröljek róla (programok stb.) egy egyszerű és gyors megoldással?
  • kovacsmate
    #4678
    Telefonvásárlás előtt állok és esetleges tanácsot szeretnék kérni. Még nem volt "okostelefonom", ezért mindenképpen szét akartam nézni a piacon, hogy melyiket érdemes venni, megbízható telefont szeretnék venni. "Normális" méretű tenyerem van, olyan 3,5 - 4,3" közötti kijelzőjű telefonra gondoltam. A 4,8-asok már nagyok számomra. Annyira nem vagyok oda a iphone őrületért, zavar, hogy sok embernél ez az mérce, meg a 250 ezret nem akarok kiadni egy olyan telefonért, ami nem ér annyit.
    Két telefonon gondolkodom: One S ill. a Sensation XE Beats Audio. Tudom, hogy a one s újabb, jobb, erősebb (mindenképpen az s4-es processzorral venném), viszont véleményem szerint a sensation XE-nél szebbet nem találtam, és a hozzá adott beats audios headset is pazar. Teljesítményben mennyire marad el a One S-től. Élettartamilag, élményben melyik éri meg egy átlagfelhasználó számára? Minőségileg gondolom nincs különbség a kettő között, melyikkel tudok szebb képeket készíteni?
    Ti melyik telefont ajánljátok?
    Válaszokat előre is köszönöm!
  • Bencee7
    #4677
    Akkor nézz youtubeon unboxing videókat, meg olvass el pár tesztet! Ha az angol nem akadály, akkor ajánlom EZT a tesztet! Sok kép + videó, szerintem egyébként is a legjobb smartphone oldal :P Aztán vedd meg :)

    Most jut eszembe...hát használttelefonos nincs a közeledben? Azoknál is előfordul, és ha vmi drágább hely, még lehet új szifont is találsz ott...bemész, érdeklődsz, biztosan meg tudják neked mutatni :)
  • dragon11
    #4676
    egyikben sincs..:s
  • desigo
    #4675
  • desigo
    #4674
    Tmobile,Vodafone ?
  • dragon11
    #4673
    jaja, de itt 3db teló van kirakva.. egy nexus, egy sgs3 illetve egy sgs2..
  • Bencee7
    #4672
    Ha jól tudom van ott egy Media Markt...mostanában (legalábbis itt a pesti boltokban) ki van rakva az összes csúcsmobil :) Westendbe pl sorakoznak egymás mellett az S2-GNex-Note-S3-OneX-OneS ésatöbbi...még a WP Nokiák is kinn vannak. Ha valahol, hát ott talán meg tudod fogdosni :)
  • dragon11
    #4671
    ..de miskolc miért ekkora korlátolt, lemaradott szutyok, hogy sehol nem lehet kipróbálni a one x-t ?:(
  • elitehun
    #4670
    +1
    Fényévekkel jobb mint bármelyik iphone. Mondjuk nekem alapból nem tetszik az iphone.
  • Bencee7
    #4669
    Ne hezitálj, OneX! Szerintem szebb, okosabb, nagyobb, 4mag, android. Én nem tudnék widgetek, rendes home+menű külön párosítástól. Plusz a Sense szép, és szintén nagyon okos :) FEHÉRET vegyél!!
    Én használok iOS cuccot is, és inkább megkeseríti az életem, mint hogy élvezetesebbé tenné...hiányzik a widget, meg a romolás, de a legnagyobb macera az iTunes. Az borzasztó...minden függ tőle, szinkronizálni kell állandóan, és amíg nem tanulsz bele, addig ezzel a cuki szinkronizáció dologgal állandóan letöröl mindent az almádról (tapasztalat) Tudom lehet iTunes nélkül is használni elvileg, de már az a tudat is engem rohadtul idegesít a mai napig, hogy nem tehetem meg (gyárilag), hogy csatlakoztatom a géphez, és pillanatok alatt csak rámásolok valamit...
  • kifli
    #4668
    jelen pillanatban winphone.
  • rastaman
    #4667
    vedd kézbe mindkettőt. jobbat nem tudok tanácsolni, majd te eldöntöd neked melyik tetszik.
  • dragon11
    #4666
    köszi szépen.. Te is vágod a témát.. Neked mi jön be jobban ?
  • kifli
    #4665
    összehasonlíthatatlan a kettő. Attól függ, hogy kinek kell a telefon. Valakinek ios, valakinek android, valakinek wp.


    Nem fog erre a kérdésre konkrét választ kapni. Mivel egy htc topikban kérded, valószínűleg nem az ios-t javasolják neked az itteniek. Ha jobb lenne az iso szerintük, valószínűleg apple topikba irogatnának, nem ide.
  • dragon11
    #4664
    picit off.. de Ti nagyon rendes kis szakik vagytok, úgyhogy muszáj megkérdeznem.. NEM FLÉM célból! ez HTC topik!!!

    de iOS 6 (iPhone 5) vs One X ? :)


    Még1x: nem flém célból!!
  • vass17
    #4663
    Lehetséges, konkrétan a DHD-ról én is hallottam ilyet, de személyes tapasztalatom nincs vele.

    Az is biztos, hogy nem árt megismerni az android lélektanát, kicsit állítani a frissítési beállításokon, vagy észrevenni az olyan programokat, amik esetleg lassulást okoznak (nekem ilyen volt pl egy automatikus Bluetooth bekapcsoló program, ami minden kimenő/fogadott híváskor bekapcsolta, de említhetném az Organizer Widget-et is, ami egyrészt nagyon tetszett, másrészt érezhetően folyamatosan szinkronizál és nem is lehet ritkábbra állítani).
  • rastaman
    #4662
    nem vettem még észre, hogy akadna a sense.
  • Bencee7
    #4661
    A Legend óta szerintem a Sense pont csak akadozik :\ Pont, hogy nem olyan gyors a 2.1/3.0 óra...Az új 4.0 nagyon bejött nekem, szép is, de DHD-n nem volt éppen gyors, és amit a médiában történő nyomkodás után tudok mondani, a OneX-en szép és jó, de ott is érezni minimális akadást néha...

    De cáfoljanak meg az itt lévő 1x tulajok :)
  • vass17
    #4660
    A Htc által használt felület (launcher). Egyrészt magának a rendszernek a kinézetét is adja, másrészt sok hasznos dolog van benne (widgetek és stb.) alapból.
    Nekem régebbi készülékem van (Legend), ami nem túl erős hardveresen, de köszönhetően a jól optimalizált Sense-nek, teljesen zökkenőmentesen fut, akadások nélkül.

    Persze van akitől meg azt hallottam, hogy nem jól optimalizált. Szerintem ez verziónként eltérő, de van összehasonlítási alapom a Samsung felületével és ezerszer is a Htc-t választanám:)
  • dragon11
    #4659
    Srácok.. elmagyaráznátok mi az a Sense 4.0 ?:D

    illetve jó ez ?
  • kifli
    #4658
    HD7-et ne vegyél, nem szokásos htc minőség, és hw is gyenge már. Ha wp telefont akarsz, akkor várj egy kicsit, mert fog jönni az új széria minden gyártótól.
  • Rasztiman
    #4657
    Mit gondolsz, HTC One V vs HD 7 ?
  • Rasztiman
    #4656
    köszi! :)
  • dragon11
    #4655
    jaoké.:D

    esetleg miskolcon a one x-et hol lehetne kipróbálni ?:)
  • desigo
    #4654
    Az én telefonom a Vodánál lett véve de nem lett függővé téve soha.Ezért tudom használni a T-s kártyámmal.
  • Rasztiman
    #4653
    Köszi :)

    off: Ha valamilyen hirdetés azt írja, hogy: T-mobilos, de más kártyájával is használható akkor ez mennyire parás dolog? Jelent ezt valamit vagy kb ez olyan, mintha független lenn?
  • desigo
    #4652
    One V

  • Rasztiman
    #4651
    Milyen HTC-t tudtok ajánlani 40-50ezer forint kategóriában, használtan?
  • papi08
    #4650
    Sziasztok!

    Mit gondoltok a HTC RC E190 kódnevű fülhallgatójáról?
    Van-e ebben az árkategóriába jobb fülhallgató más gyártóknál?

    Köszönöm! :)
  • bigbigle
    #4649
    Erre az egyszerűbb megoldás: Mind a kettőt kézbe kell venni és kipróbálni.
  • Bencee7
    #4648
    Az ilyen készülékválasztásos kérdések (én legalábbis úgy vettem észre) nem szerencsések a fórumban...mindenki mást mondd. Így a legjobb válasz: mindig az a jó, ami neked tetszik. Alapvető különbségek vannak a 2 telefon között. Döntsd el neked melyik kell. Itt egy összehasonlítás, technikai infó alapján. Kérdés, hogy mit szeretnél :)
    4" vs 4.7", 2mag 1200mhz-en vs. 4+1 mag 1500mhz-en, háttértártól függően tárhely, és a legfontosabb: iOS vs Android?

    Ezekre a kérdésekre kell válaszolnod, és akkor tudni fogod :)
    (szvsz HTC, a nagyobb kijelző, a proci, a Sense, romolás, az Android miatt, meg h fehérben rohadtjól néz ki, ellenben (nekem) legalábbis az iPhone buta nyújtott kiadásával)
  • bigbigle
    #4647
    (vagy nem érzékeli/nem érdekli őket)
  • GregSB
    #4646
    *a maradék 4.5 millió akinek meg semmi baja nincs a készülékkel...
  • GregSB
    #4645
    Pár százan panaszkodnak az Apple fórumain, pár ezren nem ott panaszkodnak hanem a boltokban, a maradék 4,5 millió user meg nem szól semmit, csak használja csendben a készülékét.
  • desigo
    #4644
    A fórumos linkelésednél nem látom a több 100 oldal hozzászólást ellenben azokkal ami a iPhone 5 problémáiról szóltak.
    Biztos,hogy vannak gyárilag hibás készülékek mindkét oldalon.
    A One X-nél a szoftveres problémákat folyamatosan javítják ugyanis az Android és a Sense is kapja a frissítéseket.
    4.0.3-->4.0.4-->4.1
  • GregSB
    #4643
    Ellenben szar benne a Wifi, az akksi továbbá ezen link alapján melegszik, zsebben tartva random felhív számokat, kopik róla a festés, és könnyen karcolódik a képernyője is.

    Mielőtt nekem esnél: tudom hogy ezen hibák nagy része elszigetelt, kevés készüléken fordul elő. Ugyanúgy mint a hibák nagy része amiket te soroltál fel a szifonról. Nem úgy kéne beállítani ezeket, mintha az összes készülék ilyen elnne dobozból kivéve.
  • kifli
    #4642
    sárgulásról szó nem volt (nem áll fent minden darabnál ez a probléma), olvasd el mégegyszer a hsz-t....
  • dragon11
    #4641
    miért? az új ájfonnak sárgul a kijelzője, stb ?:o

    biztos ez ?:)
  • desigo
    #4640
    HTC One VX specifikációk