85
Ha van képed arról, amit szeretnél de nemtudod hol tudod megvásárolni itt, talán megtudhatod?!
  • jolanerika85
    #85
    mindegy milyen cipő, én csak az akciókra izgulok
  • natihorv
    #84
    kell az aranyteniszruhámhoz:P
  • vassildiko86
    #83
    Srácok ez a cipő nagyon ronda :D, de ha ilyet akar, hát szíve joga...
  • jezjezjez
    #82
    Ha ezt nem is, de kb 5 millió másik cíipőt igen. :D Miért olyan fontos ez a cípő?!
  • ZsaniC
    #81
    Nemtudom, mennyire friss kollekció része ez a csuka, de ha aranyban akarod hordozni a lábad azért nézz be.... vagy ez inkább almazöld, vagy fonnyadt paprika színű? :D
  • natihorv
    #80


    szerintetek ezt megtalálom az arénában?
  • jezjezjez
    #79
    Pont szerdára terveztem, hogy elmegyek shoppingolni. Ez jól jön. Köszi lányok. :P
  • ZsaniC
    #78
    Hűű, dejó, pont rá is érek megnézni, nagyszerű.
    Nyomtatópatron akció nincs, mert az kifogyott, valamivel ki kéne tolni xD
  • AgyAnnnnnna
    #77
    Ha lesz időm, biztos elmegyek vásárolni. Amúgyis akartam. De látom, minden hónapban ilyen. Érdemes lesz erre jobban odafigyelni. :)
  • printsreen
    #76
    igen arénában van olcsóság az Aztékban:

    http://www.arenaplaza.hu/cikk/nyomtathato-kuponok-julius
  • ZsaniC
    #75
    Az tök jó, ott más jó cuccokat is lehet vásárolni, úgyis itt az ideje nyári ruhákat vennem (már kicsit késő is XD), elnézek sztem valamelyik nap
  • akhork
    #74
    Nem tudom az összes márkabolt helyszínét, de az biztos, hogy az Arénában van, mert már én is vásároltam ott egyszer.
  • kissklara87
    #73
    Nem tudja valaki hol van Lacoste márkabolt?
  • wordsworth
    #72
    azthiszem ilyen azték ( ezüstös? ) bolt van Mammutban is.
  • monkeymajom
    #71
    ha ráér,hogy mikor vered el a pénzed akkor az arénába menj.
    ott sokszor ki lehet fogni akciós dolgokat
    persze ha nem számít,hogy mennyit költesz mehetsz közelebbi üzletébe is
  • fiorobolo
    #70
    Én google-be semmit sem találok ezzel kapcsolatban. Lehet én vagyok csak a béndzsó. Amúgy melyikbe érdemesebb elmenni. Mindkettő halál messze van.
  • monkeymajom
    #69
    valahol az ALkotás utcában is van..de azt pontosan nem is tudom.
    Egyébként meg google.... -,-
    Az arénában biztos találsz..ha útba esik neked.
  • fiorobolo
    #68
    Valaki nem tudja hol van Azték ékszer üzlet BP-n?
  • krisbmx
    #67
    Eladó DC Fullcap !!
  • wordsworth
    #66
    passz, de dexter nagyarc :D
    Esetleg valami filmes kellékes bolt?
  • The Garrett
    #65
    Tudja esetleg valaki, hol lehet kapni olyan széket mint amiben színészek meg rendezők ülnek?

    Ha a hátuljára valami hasonló rá lenne írva, az külön jó lenne.
    pl.
  • fehervargep
    #64
    Eg kérdés ilen Sapka ami a képen van...esetleg vki nem tudná h hol lehet kapni vagy hasonlót....ha jól hiszem ez DC sapka...
  • Ronny
    #63
    itthon látotott már valaki Hansen's termékeket? Konkrétan ez érdekelne:

    Hansens Black Cherry
  • 12346
    #62
    jja. ez ugyan még nem hullott szét 1 év után, de asszem jó lesz ez nekem lopottan is, vagy mi:) mondjuk van egy kisebb sérülés a talpán, meg az oldalán, de arról az alkohol vs robogó + aszfalt tehet:c

    ill még mindig érdekelnének hasonló stílusú csukák durván 15-ig bezárólag. néha látok jókat embereken, viszont boltban meg nemmm...o0
  • wordsworth
    #61
    Valami hasnló bolt engem is érdekelne mert elegem van, hogy kifizetek sok 10 ezret.. pl vettem 32ért cipőt, és 3 hónap (!!!!!!!!) alatt szétesett mondom ez mimár... 5rugónál többet nem adnék egy ilyen szarért sem..
  • poppe
    #60
    .jpg-ről beszéltem, mondjuk h egy 20k-s kép mennyire lesz látható...
  • 12346
    #59
    :)))
    sry
  • stp4trick
    #58
    szerintem alapból, ha tisztában vagy a fizika törvényeivel, akkor máris tudod a választ

    pont akkorát lehet rányomtatni, amekkora, nagyobbat nem,
    kisebbet, meg olyat, amit még nagyítóval meglátsz
  • poppe
    #57
    kispárnára nem tudjátok mekkora képet lehet nyomtani? vagy h lehet-e sok kicsit?
  • LoDMaSt
    #56
    Igy már más :)
  • LoDMaSt
    #55
    Most akkor ha hallok egy új márkáról, akkor ojan ruhát nem vehetek?
  • 12346
    #54
    okker, de azért kíváncsi volnék néhány év múlva, hogy viszonyulsz ezekhez:) az a para, hogy a d&g (is) a partykiccsávók, meg partykislánykák körében ugyanolyan divat lett, mint más körökben a kockáshalálfejescsíkostornacipős ratyi ruhák. így egy kicsit elcsépelt lett a dolog, és már inkább kezd cinkesebe átmenni.
  • fanka93
    #53
    igen,nem volt fogalmam róla mi az,csak tudod ahogy nő az ember,idősödik,egyre fontosabb lesz a megjelenése,és hogy milyen ruhákat hord...jah,és nem vagyok "proli"...
  • fanka93
    #52
    attól hogy neked ami alatta van az nem igényes,mért kell leszólni a másikat?
  • 12346
    #51
    hagyjad már:D 1-2 éve még fingod nem volt a létezéséről, pedig kicsit idősebb név, mint te^^ csak most nagyon menő lett proliéknál;)


    egyébként, ha már erre jártam, nem tud vki occsó Future Cat (Puma) lelőhelyet pesten?:)) ezüst/fehérben, vagy ilyen arany/fehérben. itiz:

    ... ahol lehetőleg nem 20-25 ropi egy ilyen. mégegyszer nem szívesen adnék azért ennyit cipőért. esetleg szívesen fogadok hasonlókat is:P
  • D4nY
    #50
    Hát azt sztem SAXOO-ban vagy HARDSODA-ban vette... De ugyemlékszem már elöző évadban is volt rajta szóval nemhiszem, hogy még van :S De azse biztos, hogy ott vette xD
  • franc0
    #49
    nm :)
  • PyRex
    #48
    köszönöm szépen, pontosan ilyenre gondoltam!!
  • franc0
    #47
    Ajándékbeszerzés fontosembernek? Részvét :)

    Ez megüti a mércét?
  • poppe
    #46
    elegáns ffi ruházati boltban (ahol öltönyök meg nyakkendők vannak)