4825
Crysis Warhead
  • fery02
    #4664
    Picit kevesebb, mint a negyedénél jársz, de ha unod nem kell ám vele játszanod.
  • steweee
    #4663
    nem. nekem még marad két kis alien repkedve a távolban. a megoldás az, hogy amikor elmondja a rádión a csaj hogy nincs több támadó hullám, előre kell menni az idegent relytő konténerig.

    én ott tartok, hogy a légpárnással a vonat után üldöztem a konténert, és már ki kellett szállni belőle és gyalog folytatni az üldözést.

    kb mennyi van még hátra ?
  • Rc panzer
    #4662
    Ja automatákon tudsz felugrálni erő módban.
  • fery02
    #4661
    Nem biztos, hogy ott jársz, ahol én gondolom, de ha igen, akkor vannak az egyik sarokban automaták, amikre felülről fény szűrődik le.
    Odamész és akkor onnan már tudnod kell, merre.
  • exorcis
    #4660
    hali. help pls elakadtam. egy hajón vagyok és leugrok egy repedésbe, olyan zöld fény van lent, ahol hátbakell lőni egy katonát, ő is nanoruhában van már. nah és kicsinálok mindenkit de nemnyílik semmilyen ajtó, meg semmi, nemtudom mitkell csinálni, help pls :SSSS
  • fery02
    #4659
    Elfotytak a: zélienek.
  • The Protector
    #4658
    degecivagyXD
  • bertino
    #4657
    na, hát örülj neki.
    véget ért a játékmenet, végigvitted a játékot.
  • Rc panzer
    #4656
    Hát semmi. És ellenség jelző nulla még lényeges lehet.
  • Rc panzer
    #4655
    Hát többször töltöttem már be és mindig ugyanaz van. :( De szét nézek. Patchet raktam rá az alapot még így is. Amúgy le sem merem írni miylen verzió :D
  • fery02
    #4654
    Valahol biztos elbújt egy a közelben vagy esetleg olyan mászlid van, hgoy az egyik nagy levegőben repkedőnek befagyott a szkriptje és esetleg látóhatáron kívül lebeg valahol egyhelybe. ilyenkor célszerű minden fa, szikla mögé benézni, hátha ott bújiik valaki, de talán legkevésbé időigényesebb ilyenkor újrabetölteni a legutóbbi mentést.
  • Rc panzer
    #4653
    Ez így nem igazán volt érthető. Egyszer csak nem jön több dög. De el sem hagyni pályát mert a csaj szövegel hogy ne hagyjam ott mert....
  • Rc panzer
    #4652
    Sziasztok!

    Nekem mikor a vonatot kell védeni ill a konténert az idegenektől egyszer csak elfogynak és se előre se hátra. És onnan nem is tudom tovább játszani.
  • JaSoN HuNTeR #4651
    Egy fontos kérdéses és a válaszokat köszönöm.

    Az én gépemen hogy futna a játék?

    1

    2



    Mert nem akar videó szerint futni a játék ha minden Csúcsba rakok akkor is 10fps és nekem +2GB ramom is van. Mi lehet a baj???
  • fery02
    #4650
    Vagyis akkor még warez verzióm volt és emlékszem, hogy ott nekem is ilyen gondom volt. Most próbálom csak ki az eredetit és itt már fut 64-biten.
    Persze lehet nem ettől van, hogy közben eredeti verzióra váltottam, nem tudom igazából.
  • fery02
    #4649
    Nekem is, nem tudom miért. De közben kétszer kijátszottam, szóval nem nagyon zavar a dolgo engem. :)
  • GenyooO
    #4648
    Üdv Mindenkinek!

    Nekem olyan gondom van, hogy nem indul el a 64-bites verzió, csak a 32-bites. A gépem Gigabyte GA-Ex38-DS4, E8400 (3.6-ra húzva) 2*2Gb DDR2 1066 Mhz OCZ,Gigabyte 4890. Op. 64-bit win7.
  • fery02
    #4647
    Kétszer kijátszottam közben a játékot midnenféle probléma nélkül. :)
  • fery02
    #4646
    Akinek Vistán pályabetöltési gondjai voltak, tegyen próbát Win 7-en is, mert nálam hosszasabban tesztelve eddig semmi fagyást nem produkált!
  • PeterGee
    #4645
    thx.
  • KILLER2
    #4644
    Ha vistád vagy win7ed van, akkor a dokumentuom/my games/crysisban ott van a game.cfg, ott kézzel át tudod írni a megfelelőre.
  • PeterGee
    #4643
    Hy!
    Lenne egy olyan problémám, hogy LCD tv-re kötöttem a gépet. A felbontást emiatt meg kellene változtatnom, de a játékot ablakban indítja és nem érzékeli az egeret. A bill-el tudok mozogni, csak az Alkalmaz gombot nem tudom kiválasztani. Az lenne a kérdésem, hogy tudom a .dat kiterjesztésű fájlt olvasni? Vagy mit tudok csinálni, hogy menjen a játék?
  • KILLER2
    #4642
    Ha akkora, akkor biztos. Bár nem emlékeztem a méretére.
  • fery02
    #4641
    A Wars-hoz is elég szerintem az utolsó patch, mert a frissítő rendszere is csak a legutolsót kínálja fel.
    Mondjuk méretéből is lehet azért következtetni, fél gigás patch-et rég láttam már.
  • KILLER2
    #4640
    Warheadhoz csak egy patch van, a Warshoz viszont nem tudom, hogy elég-e az utolsó vagy az előzőek is kellenek. Viszont ha megtudod, ez érdekelne engem is :)
  • fery02
    #4639
    Így már, hogy EA Classics változatban elérhető, megvettem 2000 FT-ért. Ennyiért már simán megéri.

    Nagyon érdekel, hogy ezzel az eredetivel, már Win 7-en produkál-e majd pálya töltéskor kifagyásokat.

    E szerint az oldal szerint a Warheadhez akkor valóban csak az az 1 patch létezik?
    A Wars-hoz meg akkor elég csak a legfrissebb patch-et leszedni?
  • grebber
    #4638
    DX11.Szerintem nem lesz vele gond mint a Cryengine 2-vel ami a megjelenés utáni 2 évvel még mindig nem fut maxon HD-be a csúcskártyákon rendesen :(
  • KILLER2
    #4637
    Tényleg, a CryEngine 3 vajon milyen újdonságot tartogat? :D
    DX11? DX12? Remélem ebben most nem lesz semmi ilyen marketingszar, inkább még jobb fizika, rombolható környezet (amint láttam videókon, ez meglesz) és optimizálva is lesz. Szerintem utóbbival sem lesz túl nagy gond, mivel jön konzolra is, ott meg aztán nem szaggathat és a hardver sem olyan bivaly erős már. Bár a PS3 processzorban nem szégyenkezhet, csak hát játékokhoz első sorban nem az kell, inkább bivalyerős videokártya, abban meg nem tudom, hogy hogy áll. Mind2 konzolnak megvan a maga gyengéje és ha azokon nem fog szaggatni, csak meg lehet csinálni rendesen PCre is.
  • Magnum PI
    #4636
    Na igen. Ez már az MS sara.
  • steweee
    #4635
    megkövetem korábbi kirohanásgyanús hsz.-emet, nem szokásom...

    ÍGY már rendben van, és tényleg köszönöm szépen, sokat segített most már fog menni a dolog
  • KILLER2
    #4634
    A DX11ről nem sokat tudok, a DX10ről meg pont ezt. Az első DX10es kártyáknál még hardveres kompatibilitási gond is volt. Csak azt tudnám, hogy miért nem lehetett ezt rögtön DX0be megcsinálni, amit most DX11ben. Ja tényleg, akkor nem vették volna meg azt a sok DX10es kártyát.
  • Magnum PI
    #4633
    A dx10ről meg annyit hogy az tudja amit beharangoztak, de a probléma a kompatibilitás volt. Ha egy játékot lefejleszettek dx10-ra akkor az nem futott dx9ben. Ezért alapvetően minden dx9-re lett fejlesztve és dx10 alatt is ugyanaz a kód futott (persze dx10 api-val) de semmit nem használt ki a dx10 előnyeiből. Ez az inkompatibilitás lett is a veszte és erre jöt a dx11. Ez már kompatibilis. Egyszerüen megirják a kódot dx11-hez és dx9 alatt is futni fog a játék. (persze az extra featureök nélkül), de nem kell extra munka a fejlesztőktől. Ezért a dx11 terjedni fog mint a szél.
  • Magnum PI
    #4632
    Én úgy tudom a warhead-ben nincs letilta semmilyen feature már.
  • KILLER2
    #4631
    Csak le vannak tiltva a DX10 effektek, elérhetőek ezek DX9 alatt is. A Crysis nem igazán tud semmi DX10 extrát, csak egy cím, amivel megpróbálták bebizonyítani, hogy milyen jó a DX10, csak hát nem jött össze. Amúgy a DX10 pont arról szólna, hogy szebbet gyorsabban, nem pedig szebb és ezért jóval lassabb.
  • Magnum PI
    #4630
    Sziasztok!

    Most vettem egy VGA-t és tesztelés alatt észrevettem hogy DX9-ben nincs meg minden effekt ami dx10-ben. (Talán ezért is lasabb dx10ben).

    ilyen effekt pl hogy a mution blur dx9-ben csak a kamera elmozdulásra látszik, mig dx10ben a fegyverváltásra, kerékforgásra stbre is lástzik. Valamint a részletek is tábolabbról kezdenekem megjelnni. Na csak ennyi.
  • KILLER2
    #4629
    Akkor bocs, csak valahogy annyira értetlennek tűntél, hogy ezt hoztad ki belőlem.
    Akkor most gyorsan lássuk, mi kell neked.
    Warheadet felesleges patchelni, főleg ha már úgyis végigtoltad.
    A Wars az csak mutli. Feleselges a verziószámokkal szórakozni, egyszerűen csak google-be nyomsz egy keresést crysis wars 1.20 és és 1.21 patch-re és azok lesznek a jók. Nem tudom, lehet, hogy elég csak az 1.21, de úgy tudom, hogy az nem tartalmazza az 1.20-at.
    Cfg átírás

    Nem olyan nehéz megtalálni őket, de tényleg nem akarok már kötözködni, tényleg csúnyán lekezeltelek, bocsi :) Remélem nincs harag.

    Tört szervert viszont már tényleg nem tudok segíteni keresni. Én mintha már a játék keresőjében láttam volna ilyen "NO CD KEY" meg egyéb nevű szervereket, de a legkönnyebben szerintem továbbra is google-ben találsz egy IPt, azt kész. Ezeken nem hinném, hogy punkbuster lenne, szóval azzal sem kell szórakoznod.
  • steweee
    #4628
    nem bírom megállni hogy ne reagáljak itt is a priváton kívül. ha már ENNYIRE okos vagy, nagyon jól tudod, hgoy a verziószámod nem azonosak a peccs megjelöléssel. és mivel ma vagyok még szabadságon, és ma gondoltam úgy hogy annyira jó volt a single crysis hogy meg kéne nézni a multit is, gondoltam hátha lesz vki aki gyorsban segít.

    gondolod hogy nem tudok szerkezsteni egy *.ini-t ? obliviont, gothicot meg bármi egyebet szerkesztek, de nem árt ha az értékek is ott vannak hogy mennyire. a játékban a csúszkán/kisfülön ok hogy feljebb veszem a minőséget, de ha a hülye magyar fordításból nem értem hogy melyik az (alacsony, játékos, magas XXX vagy hogy a tökömbe van)minden jó játékoson csak az ilyen tereptárgy textúra látótávolságot akartam messzebb rakni, mert bírja a gép

    a warheadnek még mindig nem tudom hogy mi a végső peccse

    http://www.pcdome.hu/letoltes/3634/crysis_warhead_pc

    ez ? kell még elé vmi ?

    a wars -nak meg

    http://www.pcguru.hu/pcguru/letoltes/Crysis_Wars_15_patch

    ez ? kell még elé a korábbi ?
  • KILLER2
    #4627
    Ha megkérdetlek, de írj párhuzamosan két Crysis topicba, ha lehet, mert felesleges. Amúgy a Crysis Warhead egy single kiegészítő, a Crysis Wars meg csak mutli.
  • bertino
    #4626
    hinni a templomba kell.
  • steweee
    #4625
    itt nincs is alapban multi funkció. a crysis wars akkor az most micsoda? én azt hittem ennek a multija