4825
Crysis Warhead
  • tiburon26
    #41
    hát nekem eben a játékban a legnagyobb csalódás a fegyerek!valahogy nem feküdtek nekem.egy mellény nélküli sárgába beleszórsz egy egész tárat és vígan futkorászott tovább mint a mérgezett egér!vagy így megszivósodtak volna 2ezer akárhányra?lehet.a mi nomádunk meg nanokütyüvel sem képes mozdulatlanul tartani a fegyvert legalább pár másodpercig!ak47-a menő még 2000nemtomhánybanis.tény hogy jó fegyver de azért ennyíre nem!
  • tiburon26
    #42
    crysis topic-ba kellet volna irnom tudom de hát épp erre jártam,és eszembe jutott.jó gém amugy reméljük ez is legalább ilyen jó lesz
  • Bence94
    #43
    olvastam egy olyat is hogy mint írták "Gyorsabban fog futni ugyanazon a gépen, mint az eredeti játék".az alapjátékhoz majd a warhead után adnak ki egy teljesítmény javító patchet.
  • KILLER2
    #44
    Az AI és a sebzések valóban szarok.
  • gduck
    #45
    8-10 óra játékidőt írnak :( Szal rövid lesz!
  • gduck
    #46
    Ezt szerintem úgy kell érteni, hogy egy 2007 ősszén 40 eFt-ba kerülő videókártyánál jobban fog futni egy 2008 őszén 40 eFt-ért vásárolt videókártyával
  • bertino
    #47
    ja, mondjuk este 7kor nekikezd valaki játszani, reggelre kész is.
  • KILLER2
    #48
    Ja, sajnos ez elég kevés. De jó is lenne valami új játék 20-30 órás játékidővel...
  • Bence94
    #49
    Trailer érezhetően jobban futott.
  • gduck
    #50
    Jah, majd jön megint Psycho oszt analizálja a gépedet :D Oszt assszongya hogy nem rossz a GTX 280 ESELÁJ, de a MAXIMUM élményért TRÍESELÁJ legyen a gépedben
  • theodor
    #51
    9600 GT GS 1024mb. ezen h fut majd a Warhead?
  • KILLER2
    #52
    El sem fog indulni. (Természetesen igen. Ha valóban optimizálnak rajta, akkor megfelelő processzor és memória mellett szerintem very high-on is teljesen jól fog futni. Crysist nem próbáltad még? Mert annál az jgéretek szerint jobban fog menni.)
    #50: Ha jól tudom, akkor azon az oldalon nem Psycho, hanem Jester beszél. Nem tudom, hogy miért mindenhova őt teszik, nekem elég unszimpatikus karakter.
  • theodor
    #53
    2gb ram és egy x2 5600+ os amd elég lenne?
  • KILLER2
    #54
    ATI kártyákat és AMD procikat nem ismerem, de biztos. Szedd le a crysis demóját vagy szerezd meg a játékot, aztán ahogy fut, annál elvileg valamivel jobban fog menni ez.
  • bertino
    #55
    úúúristen ez full hihetetlen, hogy így fut... milyen gépet pakoltak alá ezek, mikor mindezt felvették ? 20 magos intelt meg 8es fogat SLI ?
  • Snexi
    #56
    Új képek
  • Hedic
    #57
    Gyerünk Crytek!!! kicsit több infót és videót akarunk a kiegészitöről!!
  • KILLER2
    #58
    Szerintem meg nem. Jó legyen, javítsanak az engine-en és ne csússzanak vele. Techdemo-k ideje már lejárt ezzel a motorral, én személy szerint meg nem vagyok kíváncsi a játékra. Minek kiadni, ha már láttuk az egészet videókban? Természetesen néhány azért jöhet, de én jobban örülnék, ha én látnám meg az új fegyvereket, járműveket, stb és nem tudnám már fejből az egész játékot a videókból.
  • bajsz
    #59
    Ebben igazad van, crysis-t is ezzel cseszték ,persze felllehet hozni azt is ,hogy nem vagyköteles megnézni semmit.Viszont fórumokon ugyis kibeszélik az egész játékot ,ha jönnek a videók.
  • Hedic
    #60
    de semmi ujjat nem látthattunk a videóba.esetleg csak azt a 4-5 másodperces jelenetet az aliennél!
  • KILLER2
    #61
    Igen, de ha lesz megint sok videó, akkor annyi újat sem fog jelenteni a játék, amennyit így a történettel meg a fegyverekkel, bár azok már ismertek. Szerintem elférne még vagy 5 fegyver a Crysisban, nem túl nagy a kínálat.
  • grebber
    #62
    3 új video pre alphaból
  • Hedic
    #63
    nah végre vannak videok!!!! máááá naon kelletek!!!!
  • gduck
    #64
    Az 1. videó akad rendesen :) Méghogy optimalizálás

    UI: A kép viszont jó lenne bannernek
  • Hedic
    #65
    na most akkor ez a kiegészitő játék hol kezdődik és hol ér majd véget??
  • Hedic
    #66
    megy tovább a harc az idegenekkel vagy mi?
  • gduck
    #67
    #38

    " Crysis Warhead nem az eredeti játék történetét fogja továbbvinni, arra ott lesz majd a Crysis 2. Ez sokkal inkább egy mellékszálat dolgoz majd fel, melynek első számú szereplője az előző részben megismert Psycho lesz.....
    A sztori kezdetét a Crysisben már láttuk, ott Psycho az idegen fegyvert szállító repülőn tűnik fel először, ám azt nem tudtuk meg, hogy mi lett vele az ottani események után. Mi történt a katonával, és hogyan jutott végül haza a kicsit túlméretezett trófeával? Ezekre a kérdésekre a Warheadben találjuk majd meg a választ, mely a fejlesztők ígérete szerint legalább olyan hosszú és kalandos lesz, mint az alapjáték....."
  • bajsz
    #68
    a cdgalaxis oldalán kb 8000ft lessz a játék.Én már tuti ,hogy megveszem.
  • Snexi
    #69
    Ha már egyszer magyar fejlesztés Egyébként nem tudna valaki csinálni bannert? (én nem tudok)
  • Énvagyokazapád
    #70
    nah a videok alapján itt is 5001 töltény kell egy ellenbe, hogy megpusztuljon :(
  • grebber
    #71
    Bannernak? (Hellsing47 alkotása)

  • JaSoN HuNTeR #72
    fasza rakjátok ki!
  • Prince of Máté
    #73
  • grebber
    #74
    Warhead 5 db video
  • gduck
    #75
    LOL! Tipikus "végigviszemajátékotfélóraalatt" játékmenetet láthatunk a videókban :D Na de hova ez a nagy rohanás
  • Snexi
    #76
    Fény effektek még jobban lelettek butítva... :(
  • Prince23
    #77
    Mindenestre én semmi extrát nem fogok várni ettől a gémtől, ugyanazok a mapok lesznek a kampányban szal, mi lesz itt újitás? Egynek elfog menni, de mint alapjátékot überelni sztem nem fogja.
  • grebber
    #78
    Nem is célja.Más szemszögből kell végigtolni az 1-et magyarán.
    Optimalizálásban jobb lesz,más fegyverek járművek.
    Ami überelni fogja a Crysist az a Crysis 2 lesz :D
  • Hellsing47
    #79
    azonban az még odébb is van :)
  • lac coo
    #80
    Kis fiókcsapat készíti -ha jól tudom-, ne gondold, hogy belenyúlhatnak a motorba ....
    Gyakorlatilag a pályaszerkeztővel összedobnak néhány új mapot, belekerül néhány új moddell azt ennyi ....
    Semmmivel sem fog jobban futni mint az eredeti.... Ez már így döglik meg :)))