1403
  • gfreak
    #403
    egyetértek...ez az autóirányítás röhej(meg a hozzá tartozó kamera is :) )
  • Fido4life
    #402
    kiegészítelek:

    ami jó:
    - karaktergenerálás
    - és ehhez kapcsolódóan a karakterformáláshoz tartozó elemek
    - szintén a figurák 1-2 jópofa megnyilvánulása
    - Story
    - Zenék
    - Szinkronhangok
    - Nagy részletes város
    ami rossz:
    - néhány túlságosan is debil activity (szar locsolás, trail blazing)
    - a futás anim és a ragdoll ami egy GTA 4 után röhej
    - az autók irányítása
  • rotator
    #401
    No én már le is töröltem, a képfájllal együtt. Béke poraira...
  • joe1980
    #400
    Szerintem az egész játék jó.Legalább is nekem,mert amig a GTA 4 hibával mindig kilépett (fatal error) ezel legalább tudok játszani.Ugyhogy nekem ez a favorit.Nincs tökéletes játék.Egyszer nagyon megharagudtam erre a csapatra mert kiadták a Punisher nevü játékot,de ezzel a játékkal
    megbocsájtottam nekik.Nekem nagyon bejön.
  • mike369
    #399
    ami jó:
    - karaktergenerálás
    - és ehhez kapcsolódóan a karakterformáláshoz tartozó elemek
    - szintén a figurák 1-2 jópofa megnyilvánulása
    ami rossz:
    - minden más

    számomra valami embertelenül nagy csalódás volt a játék.
  • Solid Snake
    #398
  • TomDantes
    #397
    Egyetértek...ez a játék...most komolyan azért hogy a hamradik küldetést meg csináljam mennyek el, és locsojlak szarral...vagy végtelen lőszerrel mészároljak le 1000000000 embert...na bazd meg de komolyan..ez jutott eszembe közbe...
  • radeer
    #396
    Számomra nem humorosak a activity feladatok. Morbid és szánalmas, hogy ilyenek valakinek eszébe jutnak. Fekáliával lelocsolni házakat, embereket elégetni lángoló quaddal, másokat neki hajítani mindenféle tárgyaknak.

    Mesterséges intelligencia nulla, autók mozgása nulla.Ehhez társul egy iszonyú optimalizálatlan gépigény. 8-20 FPS-el nem lehetne élvezni még egy jobb játékot sem, nemhogy ezt. Ha a főszálat és történetet jobban kidolgozták volna, ahogy kezdődött a szökés akkor sokkal jobb lehetett volna.

  • Prince23
    #395
    2009 legjobbjai közül tuti kilőve.
  • Djemba
    #394
    játék egy nagy füst
  • Lowosan
    #393
    243-as kommentben ott a megoldás
  • Shader
    #392
    Hello! Valaki megtudná mondani hogy lehet beállítani a felbontást 1680x1050 re? Ugyanis nem tudom beállítani a menüben.
  • IMYke2.0.0.0
    #391
    Én nekem van egy Logitech Dual-om, évek óta, de azt simán lehet(ett) billentyűzet + egér-rel is irányítani. Akárcsak a GTA-kat.
  • gfreak
    #390
    na igen...bár az irányítás ott is tragikus volt (igaz, akkoriban nem volt gamepadem, és billentyűzettel+egérrel próbálkoztam)
  • IMYke2.0.0.0
    #389
    Küzdősport: True Crime: L.A. - ott bizony nagyon frankó.
  • gfreak
    #388
    a karaktegenerálás pl...a küzdőstílusok is jók emellett, meg a szerók amiket lehet venni meg ilyenek...kicsit részletgazdagabbnak találom
  • TomDantes
    #387
    Melyik ötlet a frankó? Szarral locsolni a házakat?
  • Fido4life
    #386
    ennyi
  • gfreak
    #385
    hoyg a mozgás meg az autók irányítása béna azt aláírom, de a játék hemzseg a frankó ötletektől, amiket egy kis fantáziával akár a GTAba is be lehetett volna rakni...
  • rotator
    #384
    Hát, gyerekek, mikor megláttam a csávó mozgását, ahogy fut, majdnem hangosan felvonyítottam. Az autók irányítására nincs jó szó, annyira ratyi. Mindamellett el lehetne vele lenni, ha nem volnának az alapok ennyire elcseszerintve. :/ Most látszik igazán, mennyire robusztus a GTA IV.
  • Leky
    #383
    Ez a játék egy vicc, olyan mintha a GTA IV paródiája lenne. Szörnyű!
  • Balumann
    #382
    Az irányítás és a mozgás valami szörnyű ebben a játékban, a többivel nem is lenne gondom. Az autó egyszerűen iányíthatatlan billentyűzettel, ha a gamepadot vagy kormányt bedugom akkor meg folyamatosan megy valamerre a kamera (utóbbi időben szeretik ezt csinálni a játékok, erre miért nem tudnak figyelni). A sprintelésen meg hangosan felnevettem, mintha meglökni valami hátulról (vagy nitróval gyorsít? :D), aztán valamivel elkapná hogy hamar megtudjon állni. Ilyen rossz mozgás utoljára nem tudom már milyen játékban láttam.
  • Balumann
    #381
    Ilyenek majdnem mindig attól vannak, ha a videókártya driverben olyan gyorsítás van bekapcsolva, amit a játék nem támogat megfelelően. Vegyél le mindent a Catalyst 3D-s gyorsításánál, és jó lesz. (nekem is ugyan ez volt egyébként).
  • ReWGeT
    #380
    csáó
    nem tudjátok hogy mért van ez:

    ha bent vagyok egy épületben átlátok a falakon nemtom mért. kint rendesen megy minden de az épületekben ilyen
    radeon 4850em van a legujabb driverrel kiprobáltam egyel régebbit is de azzal is ugyan ilyen
  • Fido4life
    #379
    automatikusan felmegy az életed, viszont ha nagyon sokan vannak akkor meglehet halni nagyritkán. (főleg activitiknél)
  • TomDantes
    #378
    Ebben a játékban automatikusan van cheat kód? Mert nem tudok meghalni...igaz...nem a legnehezebb szinten nyomom...de hogy fél órán át folyamatosan lövöm a rendőröket...és meg csak közel se kerülök ahhoz hogy le lőjjenek...
  • BlueMaster
    #377
    Sziasztok!

    Nekem nem indul el... A Razor telepítője felrakja, majd crack, indítom, lemegy egy kis bevezető majd mikor a GameSpy reklámja jön kilép...
    Volt esetleg valakinek hasonló? Ha igen tudtok rá megoldást?

    Köszönöm szépen előre is!
  • HoReSz1975
    #376
    meglesem, köszi
  • xido
    #375
    tweaker

    egy kis progit kaptam itt pár napja,ezzel olyan felbontásra lövöd külsőleg,amilyenre akarod..megtartja,bár játékon belül 640*480-at fog mutatni,ne ilyedj meg
  • Prince23
    #374
    Igen
  • Neoncsoves
    #373
    nah:
    megy neten a coop?
  • Neoncsoves
    #372
    megy neten a coop:
  • HoReSz1975
    #371
    miért nem lehet 1680*1050 -re állitani, minden maxon, de nem enged felbontáson változtatni, visszadob 1280*1024 -re

    az 1600*1200 -at sem engedi
  • Prince23
    #370
    Ja coopba legalább lehet hülyülni. Legutőbb egy thai emberrel játszottam coopot.
    Érdekes, h vmelyik negyedet jakuzák uralják. Szal eléggé meglepődtem mikor japcsi motoros szamurájok rohantak nekem szamurájkarddal.
  • xido
    #369
    csak nem jelzi ki..azért telepíti közben,nyugi:)
  • gfreak
    #368
    inkább SA+25 to Life+meg az a szar Bulletproof (büdösfifty)
  • kifli
    #367
    na csak sikerült csak nem mutatta a kis sáv hogy halad :)
    kocsikáztam is egy jót egy hamburgerel üdítővel meg sültkrumplival

    1280x1024-be játszok és mindent max-ra raktam ill bekapcsoltam amit csak lehetett
  • kifli
    #366
    bazz én telepíteni sem tudom :)
    elindul a razor telepítő de nem csinál semmit...
    vagy nem jelzi ki ilyen kis sávban hogy mennyit haladt előre?
  • Neoncsoves
    #365
    nem, tört játékkal nem megy semmilyen multiplayer ill. coop dolog ha be vagy jelentkezve gamespyra.

    1.) Elindítod a játékot
    2.) Coop > LANPLAY vagy valami ilyesmi innentől már menni fog úgy érzem

    lényeg h nem szabad bejelentkezni gamespyra! HAMACHI IS KELL!!!
  • xido
    #364
    coop-hoz kell egy gamespy account,igaz?