81
  • cicamisk
    #81
    Nem sokáig lehetett letölteni, mert most már nem lehet.
  • Anteris
    #80
    most lehet tölteni de én azt hiszem kihagyom a szereplők hangja miatt, ide valódi szinkronszínészek kellettek volna...
  • cicamisk
    #79
    Mai metro újságban is megjelent a letöltési lehetőség! Aztán itt meg nem is müködik semmi.
  • Anteris
    #78
    tényleg fura de gondolom ez nem a készítők műve hanem a webügyködéssel megbízott geek-egyén saját termése.
  • cicamisk
    #77
    Még mindig semmi? Mikor indul újra?
  • uniu
    #76
    En is gondoltam erre, bar nekem nem csak a stilus volt a gyanus, hanem hogy a hogy milyen hozzaertes lehet mogotte...
  • gabore
    #75
    biztos h jó ez igy? "Szerverünk össze-vissza sz*rta magát!" sztem nem kicsit piaci a stilus... lehetne normálisabban is...
  • mazolika
    #74
    A film a kisfiamnak nagyon tetszett (most múl 2 éves). Volt, hogy naponta legalább egyszer meg kellett néznünk. Ami nem csoda, hiszen szerintem pont nekik szól a film NAGY része. Csodálatos képi világ - ennél szebb, színesebb univerzumot még nem láttam. Minimális beszéd. Pont a kis gügyögőkre van kihegyezve. A mimikán szerintem lehetett volna javítani, lehet hogy nem mindent "kézzel" kellett volna előállítani. A diavetítéses jelenet pedig a felnőtteknek szól (a fiam ennél a résznél el is unta magát). Tehát gyerekes családok előre! :)
  • uniu
    #73
    Csakhogy nem muxik! A film elejen levo reklam megdobja majd a bevetelt a kommunanak amit csoppet sem banok, mert igencsak jol johet egy ilyen tehetseges csapatnak. Nekem meg ha nem tetszik remasterelem, vagy csak egyszeruen attekerem.
    A RAR-os verzio pedig a CRC-hibakat segitett volna kikerulni ill. lehetoseg van a kijavitasukra. Sztem a nem korrekt meg az, hogy az Egon es Donci vagy pl a Nyocker minosegu animok nem kapnak megfelelo allami tamogatast.

  • RpPRO
    #72
    Server crashed. :)
  • mathgery
    #71
    Sziasztok!
    Mégegyszer elnézést mindenkitől!
    Reméljük hamarosan tényleg újraéled az oldal!Pontos időt még nem tudok mondani:(
    A reklám dolog ebben a formában fog működni...:)
    Ha pedig újra elindul az oldal akkor a HD verzió is mihamarabb elérhető lesz!(elérhető volt, csak hibás volt a file, ezért, hogy senki ne töltse le feleslegesen, leszedtük!
  • Adamul
    #70
    Miért akarsz te mindenáron a film elején egy (vagy nem is egy) reklámot nézni? Ez sokkal korrektebb megoldás lenne, HA működne...
  • cicamisk
    #69
    Még mindig szünetel a letöltés. Mikor lesz újra? Főleg HD?
  • echo
    #68
    Király, hogy ezt megtették. Eddig is szimpatikus volt a project, így még inkább.
  • uniu
    #67
    hi mathgery!
    A rar-os megoldas eroforras takarekos lenne, sokaknal(nalam sem) nem mokodott megfeleloen a letoltes folytatasa(#52) es ujrakezdes csak ertelmetlen flood volt...
    Masik: Amig a szerveretek nem megy addig letoltik masok a filmet abbol a kopiabol ami meg a ti szerveretekrol jott le. Csakhogy ebben mar nem lesz reklam!
    Sztem vagjatok be a filmek elejere a reklamot, es szorjatok ki a netre! Pl erdekes megoldas az is ahogy a Blizzard teszi/tette ki a Starcraft2-es videokat. Minden esetre az ido ellenetek dolgozik, nem hiszem hogy sokaig tartana meg az az Egon es Donci hype, ill ha mas forras is kinalja ugyan ezt az anyagot akkor nagy a kisertes.
  • tproli
    #66
    Köszönjük szépen!
  • Toncsi47
    #65
    Nekem is tetszett a film, a (túl) sok dünnyögést és a túl sok kameramozgást kivéve.
    Bár én is úgy éreztem, hogy nagyon jó ötletek voltak benne, csak nem igazán sikerült egy egésszé összegyúrni és a hangulatát minden pillanatban megőrízni. Néhány dologba bele lehetne kötni, de kezdésnek nem rossz, sőt...
    Csak így tovább :)
  • mathgery
    #64
    A szerver tegnap tényleg "behalt", úgyhogy most kis türelmeteket kérjük, dolgozunk rajta, reméljük 1-2 napon belül sikerül megoldani!
    A torrentes, raros megoldás egyenlőre biztos, hogy nem lesz, ezzel is sok a munka és mint az ábra mutatja, ez se bírta el!
    Az oldal folyamatosan bővül és megpróbáljuk a Ti igényeiteket is figyelembe venni, szóval ha működik az oldal a fórumon Várunk Titeket az ötletekkel!
  • Teppik Amon
    #63
    Megnéztem a Dr.Aqula bemutatóját. Jézus ez de jól néz ki! Eltalált zene, ötletes! Gratulálok! Egont meg leszedem ha elérhető lesz a szerver ;)
  • Vucli
    #62
    Ez nagyon erőltett negatívum keresés a dologban. Ráadásul gondolom Te nem is nézted meg a moziban, csak ide jössz pofázni
  • uniu
    #61
    Nem kell oket felteni. Annyi szar reklamot fuznek majd bele, hogy igy is megeri nekik. Tegnap beleneztem abba a par szaz megaba ami lejott: Iszonyu profin megoldott kepi vilagu es hangulatu film, mar-mar Blizzardos magassagogba tor...
    Eszmeletlen profi munka, megegyszer gratula! Nem csinalnatok meg a Vuk3-at ?:))
  • Cat #60
    Na meg az a sok ország soktucat tévécsatornája, akik megvették a jogot, hogy levetíthessék a nézőknek :)
  • Vlala #59
    Szerintem ezt leginkább azok köszönik meg, akik kifizették a sok-sok forintot a mozijegyért. :)
  • opera11
    #58
    Ja, akkor a torrent letöltés elé tegyétek a reklámot be, mondjuk akkor gondolom saját tracker kellene...(vagy a film elejébe nemlehet? )
  • jojo
    #57


    na ez nem megy, vazze
  • reaper4
    #56
    meg is halt a szerverük...
  • Dömsödi
    #55
    Tudjátok az a röhej, hogy a Kis Vuk mennyi állami pénzt/támogatást kapott, és mekkora egy sz.r lett... Ennek a filmnek a nyomába se ér.
  • uniu
    #54
    Jo 5let lett volna es a reklam magaban a filmben lett volna pl az elejen. Sokkal tobben neztek volna igy meg.
  • Dömsödi
    #53
    Ez egy fantasztikusan jó film. Amikor elkezdtem nézni, egy gagyi valaminek tűnt, (már abba akartam hagyni) azonban később egyre jobban tetszett. Ez a film tipikusan az a film, amit töbször kell megnézni.
    Szerintem a kivitelezése magasan veri az általam látott amcsi animációs produkciokat (Shrek, Túl a sövényen, stb...)
  • uniu
    #52
    Nekem Flashget-volt es nem tudta folytatnim, hanem ujrakezdte 60%-nal:(( Ha jol lattam van meg valami timelimit-es trukk is a linkben amit adt a szerver...
  • MrBlowfish
    #51
    Aki cirka 4-5 gigát nekiáll letölteni valami értelmes letöltésvezérlő nélkül (FlashGet, GetRight, FreeDownloadManager...) az magára vessen.

    mathgery:

    h.264-es .mkv várható, vagy "csak" (:D) 1080p-s WMV lesz?
  • uniu
    #50
    Miert nem hasznaljatok a jol bevalt 50-100 megankenti RAR csomagokat, recovery record-al ?
  • Adamul
    #49
    EZ egy nagy szar! :( Megpróbáltam letölteni, 3*, 2féle böngészővel is, de a kettőnél 1,7G körül szakadt meg a letöltés, a másiknál 3,8Gb-nál... Az eredmény: generált nekem több mint 7giga adatforgalmat, és mégsincs filmem!!!! Pedig a #45ben említett sebességgel egyáltalán nem is volt gond (már amíg szedte egyáltalán) mert mindig a max sávszélem használta ki, de ez így még idegesítőbb
  • asdasdasd
    #48
    ...azért a disco-s ufót kihagyhattátok volna...
  • asdasdasd
    #47
    Szerintem technikailag partyban van az amcsi $$$ produkciókkal.
    És végre egy olyan történet gyerekeknek ahol nem lövöldöznek, verekednek.
    Köszönet a készítőknek. Remélem anyagilag is megérte, és még sok hasonlóan színvonalas alkotást készítenek.
  • Mardel
    #46
    A torrent fileos megoldás azért nem játszik, mert a bevételeink a letöltés előtti reklámokból vannak!

    Szerintem nem nehéz azt megcsinálni, hogy előjön a reklám, úgy min most, és a letöltési linkre kattintva egy torrent fájlt ad.
  • mathgery
    #45
    A torrent fileos megoldás azért nem játszik, mert a bevételeink a letöltés előtti reklámokból vannak! A HD verzió fent volt, de sérült volt a file, ezért hogy ne töltse le senki hiába, inkább leszedtük, 1-2 napon belül fentlesz megint!
    A letöltés pedig azért akadozik, mert iszonyat sokan töltenek le egyszerre, de ezen a problémán is dolgozunk!
  • NEXUS6
    #44
    Na ja, de hát akinek az volt az ötlete, hogy a mocsár közepébe építi a plázát, a parasztelosztó mellé, az sem volt 100%-as. Ha a régi piac helyére kerül az teljesen OK lehetett volna szerintem. Talán még némi forgalom is akadna.
  • Adamul
    #43
    Hmm példaértékű kezdeményezés, tessék csak folytatni, én már szedem dvd-formátumba, ez jó hogy ilyen sokféleképpen felrakják, de nekem pl a hd-részből mind2nél azt írta ki, hogy még nincs fent...:(
  • FoodLFG
    #42

    Nekem is az Unreal Flight Castle demója ugrott be.. :P Ami hát filmben annyira nem jó dolog.
    http://www.youtube.com/watch?v=pbuEmlrdw7U&NR=1