147
Kedvenceink, Tapasztalataink, Képeink, Videóink :)
  • Jeri
    #147
    Egy MMO játékokkal foglalkozó facebookos oldalt szeretnék ajánlani nektek:
    MMO Ajánló
  • Thanatos
    #146
    :DDD
  • hunbasser
    #145
    már egy pillanatra el is hittem,hogy vámpíros :D
  • Thanatos
    #144
    eve online, van benne energy vampire module :DDDD
  • hunbasser
    #143
    sziasztok! egy lehetőleg szép,3d-s és ingyenes vámpíros mmorpg játékot tudtok nekem ajánlani? nagyon megköszönném a segítségeteket.
  • lammaer
    #142
    Nekem tetszik, hogy NAAAAAGY MMORPG topikba irhatok, melybe 141 hsz gyult ossze. Tenyleg nagy :)
  • Probatbicol
    #141
    Nem tudom én a downloaderrel szedtem le, de arra vigyázz, hogy kétféle kliens van az _US és a _EU végű, ehhez az acclaimoshoz az _US végű kell.
  • neonx
    #140
    Van valami torrent, mert ezt most képtelenség leszedni.
  • neonx
    #139
    Thx Meglessük.
  • Probatbicol
    #138
    Szerintem az a baj, hogy sokáig húzták, csúszott egy csomót, nameg holland fejlesztés nem kínai vagy amerikai.

    Egyébként nagyon hangulatos, a harcrendszer egészen egyéni, a mobok ai-ja meg néha elképesztő.
    Tegnap pl. egy rablóvezérrel vagy 4-5 percig harcotam és esküszöm kite-olt, be akart húzni a táborába.
  • Lazarus
    #137
    Kösz az infót, elég jól néz ki a játék. Nem kapott túl jó marketinget, most hallok róla először, vagy csak elkerülte a figyelmemet :P
  • Probatbicol
    #136
    Ja, egy linket is adok
  • Probatbicol
    #135
    Ide is beírom ismeretterjesztő céllal, mert a saját topikja kihalt: élesben indul a The Chronicles of Spellborn Acclaim által terjesztett verziója, ezért most egy akció keretében minden régi és új regisztráló 2 hét ingyen prémium előfizetést kap, tehát korlátok nélkül lehet játszani. Az akció május 7-ig tart.


    A játék egyébként is ingyenes 7.9-ik szintig, de a két hétben tovább is lehet menni.Aki valami újra vágyik próbálja ki.

    (én már előfizetek, remélem a 2 hét addicionális a meglevő időtartamhoz)
  • SZilaJMaGGoT
    #134
    Ez így szép és jó, de te nem egy mmo játékot akartál?? Ha modolni akarsz, akkor is jobb ha inkább megtanulsz modellezni egy erre alkalmas programban, de az mmo játékokat meg nemigen lehet módosítani, és ha netán sikerül is, azt mások úgysem fogják látni... :/ Én nem tudok olyan játékról(mmo) ami támogatná az ilyen custom cumókat...
  • syberia2
    #133
    Na, ez spec jó! Ilyen a www.digimask.com de azt nem ismertem ki! Ha értitek, írjatok!
  • Hegi90
    #132
    milyen csúnyát csinált :D
  • syberia2
    #131
    Nekem elég valami egyszerűbb, de azért megadhassam
  • Lazarus
    #130
    makehuman.org
  • Zomil
    #129
    részletes legyen, de mégse tul részletes? lol :DDDD
  • syberia2
    #128
    Köszi
    Nekem olyan kéne, amiben azért ennyire nem kell, de valamennyire meg tudjam csinálni, és legyen olyan, amihez nem kell sokat letölteni...
  • SZilaJMaGGoT
    #127
    Jogos, én csak nem akartam, hogy a srác fölöslegesen letöltsön 2 gigát, ugyanis énis a karaktergenerálás miatt szedtem le, de nem érte meg... :/
  • Probatbicol
    #126
    De nem ez volt a kérdés :).
    A tartalmát tekintve lehet vitatkozni, szerintem annyit nyújt mint az ázsiai típusú mmo-k többsége, sőt azok között még a jobbak között van.
  • SZilaJMaGGoT
    #125
    Az igaz de a perfect world az tartalmát tekintve nem nyújt valami sokat...
  • Probatbicol
    #124
    A Perfect Worldben csinálhatsz ilyet legjobban: példa
  • SZilaJMaGGoT
    #123
    Olyan nem nagyon van... :D
  • syberia2
    #122
    Hy
    Érdekelne olyan MMO, ami teljesen FREE, online, és nagy részletességgel megcsinálhatom a karakteremet, hogy hasonlítson rám:)
  • Probatbicol
    #121
    Priston Tale 2 : átlagnál kicsit szebb free mmo, amiért érdekes, mert az open betan végre olyan ip block van, hogy pl, tőlünk, Albániából, vagy Szerbiából lehet játszani, de Usa-ból pl. nem. Megy is a sírás rendesen.

    országok
  • WorldTorrent
    #120
    Eddig Silkroad Online-t jatszottam de akarok valami mast inkabb jaccani... tudtok valami jatekot ajanlani amit silkroad utan konnyen fogok jaccani es jo?:D eddig amiket probaltam nem nagyon tecettek
  • Thanatos
    #119
    "hivatalos"?
    amugy eve-online, megamek, rf online, 9dragons, stb :)
  • Probatbicol
    #118
    Runes of magic
    Atlantica
    Perfect world
  • SZilaJMaGGoT
    #117
    Anarchy Online.
  • Prince23
    #116
    sziasztok. tudtok nekem ajánlani jó free hivatalos mmorpg-t?
    eddig meg van az archlord, meg a last chaos.
  • SZilaJMaGGoT
    #115
    Köszönöm!
  • Lazarus
    #114
    itt tessék nézelődni
  • Culram #113
    Az EvE-Online, csak fizetős.
  • SZilaJMaGGoT
    #112
    Jah meg lehetőleg ingyeneset ha tudtok... ^^
  • SZilaJMaGGoT
    #111
    Hello, tudnátok nekem ajánlani NEM fantasy mmorpg-ket?? Anarchy Online-on kívül, mert azt már ismerem... :D Meg azért ne is olyan hentelőset mint a Gunz, mert az meg nemjön be... :D
  • szabi34
    #110
    A legjobb Free MMO akkor is a 9Dragons sztem.
  • Thanatos
    #109
    de leginkább sok idő kell..., bár ez melyik mmo-ra nem igaz :)
  • Gando
    #108
    de azt ne felejtsd el hogy baromi bonyolult és nehéz tud lenni plussz kell hozzá nagyon sok szerencse is hogy jólérezd magad benne