147
Kedvenceink, Tapasztalataink, Képeink, Videóink :)
  • [Jakuza]
    #107
    Urhajos MMO jelenleg egy van az EVE Online, bar fizetos megoldhato benne az hogy ingyenesse teszi az ember, nem kell mas hozza, hogy kitermelje a jatekpenzt, amivel lehet mas jatekosoktol teljesen legalisan Game Time Cardot venni.
    Egy befizetes utan ami kb 3500Ft, elerheto ingyen jatszon valaki mindossze 400 millio ISK-t (a jatek fizetoeszkoze) kell kitermelnie.
    Ennyit pedig ez a jatek jocskan meger.
  • Thanatos
    #106
    hajrá ! ;)
    én meg maradok reménykedésnél hogy hátha lessz finalra valmai notimelimit verzsön, mert nagy kedvencem körökre osztott gamek régóta :)
  • Probatbicol
    #105
    Értem mit mondasz, nem is akarlak meggyőzni, én viszont élvezettel játszom, ahogy magamat ismerem legalább egy hónapig :).
  • Thanatos
    #104
    nem vészes de számomr akörökre osztottságnak pont az a lényege hogy nem lóverseny..., igy gyk pont az a "feature" veszti értelmét mai miatt más lenne mint átlag mmo...
  • Probatbicol
    #103
    20 az a 15 már az elején is, nem tudom, nekem elég mindig. Végül is 3 click 20 másodperc alatt nem olyan vészes szvsz.
  • Thanatos
    #102
    lehet de akkoris kezdésnek 15sec 3 emberre... röhelyes...
    az ötlet maga tényleg tetszik de ezek után nem is erőltetem tovább mert értelmetlen, turn basednek pont az lenne a lényege hogy ne agyatlan clickparádé legyen mint mmo-k 90% erre elszurják ezzel...
    kár érte :(
  • Probatbicol
    #101
    Időlimit egyrészt azért van, hogy pörgősebb legyen, másrészt ha partiban vagy valakivel és az elmegy szalonnázni, akkor időlimit nélkül elunnád az életed, vagy feladnád a harcot.
    Nekem pont ellenkező a véleményem, szerintem szenzációsan van megcsinálva, jók a kameraváltások, ráközelítések harc közben, iszonyú látványos az egész. Én már eléggé kiábrándultam az mmo-kból, de ezt most nagyon élvezem, alig várom, hogy beléphessek - mindehhez hozzátéve, hogy nagyon az elején vagyok még.
    Ami még pozitívum - ez egy 2. napja futó zárt béta- de gyakorlatilag 100%-osan kész játék - persze azt nem tudom magas szinten mi van.

    De az egész kezelőrendszer a krafttól, a community-n át a guild toborzó résszel együtt nagyon profi.

    Az is tetszik, hogy a valódi Eurázsia a térkép alapja, persze ha jól láttam Bukarest, Varsó, Prága, Bécs közé Budapest nem került be.
    Kíváncsi leszek a guildes városfoglalásra és kormányzásra, azért lenne annak egy diszkrét bája ha Bukarestet egy magyar guild kormányozná :)
  • Thanatos
    #100
    hát sajnos tényleg csak az ötlet az érdekes kivitelezés nem tul emggyőző..., főleg ha ai ellen megy a ahrc utdnám minek időlimit...
  • Thanatos
    #99
    érdekesen hangzik, meglesem, kössz a tippet :)
  • Probatbicol
    #98
    Tegnap kezdődött el az Atlantica online closed beta-ja. Egész jól néz ki és closed beta ellenére eddig egy bugot, dc-t nem tapasztaltam. Ami különleges benne, hogy sosem egyedül vagy benne, hanem zsoldosokkal, a combat pedig időlimites körökre osztott. Nem tudom hosszú távon ez hogy válik be, így az elején egész élvezetes.
  • KremPeti
    #97
    Hello!
    Letöltöttem a Fiesta onlinet és elindítottam a Launcher.exe-t. Beírtam a e-mailt és a passwordot, rányomtam a loginra és nem történt semmi. Ha valaki tud segíteni az kérem írjon nekem. Előre is köszönöm!
  • Nitramk
    #96
    Entropia Universe?
    Full ingyenes, csak akkor kell fizetni ha pénzzel szeretnéd kezdeni a játékot, nem pedig gyűjtögetéssel. 10 USA dollár = 1 PED (Project Entropia Dollar). Jó kis játék sci-fi környezetben. Később ha elegendő pénzed lesz a játékan akkor át tudod váltani a PED-et is Dollárba. ilyenkor viszont megcserélődik az arány, és 10 PED = 1 Dollár lesz.
  • Énvagyokazapád
    #95
    nemgáz, annyira nem sűrgős, köszi :)
  • Hegi90
    #94
    váá elronottam, szal mind2nél katt arra a téléchargerre.
    amugy bocs hogy késtem
  • Hegi90
    #93
    Ragnarok - itt is ugynaugy
    Sakray, katt a téléchargerre vagy mire.
  • Énvagyokazapád
    #92
    az jó lenne:)
  • Hegi90
    #91
    EGybkt ha ugy akarod tölteni, hogy pl otthgyod a gépet, akkor tudok adni olyan linket is, ahol egybe van az az 1-1 giga
  • Hegi90
    #90
    Kár, pedig megéri :P.

    Wowról nekem azt mondták, azért xar, mert az ember ráköti magát arra, akivel csinál pl egy quesetet, és elmész fürdeni, kajálni, megnézed a kedvenc sorozatod, és még mindig futsz a másikra rákötött karaktereddel :D
  • Énvagyokazapád
    #89
    jahogy én csak a hunt tőltöttem le? :D
    de a vicc az, hogy a honlapon meg írják hogy ez a kliens kell a játszáshoz, közbe meg nem... mondom 200mega, simán leszedem és játszok is, csalódtam, több gigát most nem fogok leszedni ezért :S
  • Lazarus
    #88
    Akkor én is leírom a tapasztalataim :P

    SWG: Ez a játék rendelkezett a legtökéletesebb craft és kereskedelmi rendszerrel amit eddig láttam, kellőképpen bonyolult, a harcrendszer viszont elég béna volt ráadásul hemzsegett a bugoktól. A 3 éve kiadott CU és az azt követő patchekkel viszont sikeresen tönkrevágták az egészet, leegyszerűsítettek benne mindent, ezzel elvesztette minden varázst és a játékosokat is.

    Neocron: FPS nézetű Cyberpunk játék. A sötét metropoliszos plázás világa, komor hangulata magávalragadó. A grafikája ma már elég elavultnak minősül, nagyon lagos, bugos és kevesen játszanak vele.

    Exteel: B kategóriás primitív hent játék robotokkal. Leginkább az Unrealhez tudnám hasonlítani, a különbség csupán annyi hogy harc közben xp-t és pénzt kapunk amiből újabb fegyvereket, testrészeket, képességeket vehetünk.

    WoW: Tökéletesen felépített fantasy világ. A harcrenszer egyszerű, de nagyszerű. A helyszínek részletesen kidolgozottak és hangulatosak. Viszont a játékosok kihatása a környezetre igencsak korlátozott. A craftrenszere túlságosan egyszerű, nem tartogat semmilyen szellemi kihívást. A játék túlságosan ki van balanceolva, ami nem lenne baj ha a fejlődéshez szükséges elvárások nem lennének annyira irreálisan magasak, ez főleg 70-es szinten érzékelhető bármerre is akar fejlődni a játékos keményen megkell szenvednie minden egyes tizedszázalékos javulásért.

    EVE: Ezzel 3x sikerült trialoznom :P Mivel vonzanak a komplex/bonyolult játékok ezért próbáltam megtalálni a játék szépségét, de nem sikerült. Nem találtam benne kellő motivációt a fejlődéshez, minek bányásszak, harcoljak, vegyek újabb űrhajót ha úgysincs kinek mutogati. Biztos sokan röpködnek körülöttem, de olyan érzés mintha egyedül játszanék, valószínűleg azért mert nincs benne saját karakterem, "csak" egy űrhajó hátulját nézhetem. (egy fotó nekem nem karakter)

    Lotro: Bétáztam vele, maga a játékmechanka kicsit wow-os. Viszont a questek RPG-sek, ami nálam nem nyerő, elismerem primitív dolog, de születésem óta taszítanak a kilóméteres szövegdobozok. A grafikája viszont szép. Jó alternatíva lehet annak aki szereti a fantasyt/gyűrűk urát.

    Jelenleg a StarGate Onlinet várom nagyon, kivagyok éhezve egy jókis scifi mmo-ra.
  • Unknow
    #87
    Na megnéztem a Requiemet mert itt lentebb írtak róla ezt azt. Leszámítva a karakter kreálást, ami lehetne részletesebb, messze az eddigi legjobb F2P mmo amit láttam, és végre nem hányok a grafikai motortól sem :)
  • Hegi90
    #86
    Ja, és a játék indításhoz a hunro ikont használd!

    Ha valami probléma van, vegyél fel msn-en, priviben megadom a címem ha kell.
  • Hegi90
    #85
    Nemtudom mi a gond vele, de adok néhány linket, ahonnan énis letöltötem (újra) mostanság.
    Ragnarok setup fájl három részre osztva:
    első
    második
    harmadik

    Sakray (kiegészítő szerűség...) két részre osztva:

    első
    második

    Ezekkel működnie kell
    Letöltés után frissíteni fog kb 5-10 percig. Aztán hetente frissítsd
    Miután kész vagy vele, rakd fel a Hunro 5.01 klienst is.

    Letöltéshez mindenképp használj vmilyen letöltés vezérlő programot (pl free download manager).

    A ragnarok sakrayt telepítőknél csak nyomkodni kell az előrét (majd rájössz melyik gomb), valamint beállítanod, hogy hova telepítse. Figyelj oda, hogy a sakray telepítőnél ha beállítod a ragnarok mappáját, nehogy csináljon azon belül a sakraynak egy külön mappát!

    Miután felraktad, a frissítés akkor lesz kész, ha kijön 3x 2 darab kérdőjel kb (tehát így: "?? ?? ??")
  • atee
    #84
    Majd kiderül. Szerintem nem hozta a várakozásokat! És fejlődni már nem fog csak visszafele szerintem!
    Persze még nem halott ez kicsit sarkos volt!
  • Torzonborz
    #83
    én nem várom az Aion-t :P Darkfall-t annál inkább . :)
  • Unknow
    #82
    Úgy látom itt is mindenki az Aionra vár :) Kezdem azt hinni tényleg lesz "ellenfele" a wownak. Én is wowoztam, imádtam a wow világát, de ez az Aion szerintem is ötletesebb.

    F2P:

    Rohan: Grafikai bugok, egyéb bugok...pedig ötletes game volt és szívesen toltam volna.

    PW: Ha nincs az a hülye lag, ezt tuti folytatom...

    Cabal Online: Nekem nagyon bejött a harc, kár,hogy haverok gépe nem bírta. Nekem ez a F2P nagy kedvenc :)

    Volt még egy pár MMO amit kipróbáltam de igazából olyan érzésem van,hogy ugyan azt kapom átöltöztetve. :S Elég kiábrándító,hogy kevés az egyedi ötletekkel felépített MMO.

    A WoWot meg lehet akárhogy oltani, akkor is a legjobb MMO bárki bármit mond. Nem azért mert páran ezt mondják, hanem a statszitikai és egyéb adatok is ezt bizonyítják. Grafikailag meg eléggé király a wow. Max a grafika stílusa nem tetszhet valakinek, mivel a WoW nem sablon enginet használ, nem unreal 3 motor és stb...

    Továbbra is várunk az Aionra :)
  • Zomil
    #81
    aoc-ban még nincs dx10 az majd egy patch-ben lesz belerakva :)
  • Énvagyokazapád
    #80
    nagyon nem akar ez menni, hiányol egy csomó dllt filet, amiket le is töltöttem, de az mss32-nél hiba van :S
  • Reyes
    #79
    Azért arra se varrj gombot, hogy a Lotro (és nem Lotr) halott. Tudod mi a legjobb benne? Hogy nincs olyan, hogy endgame...és tudod miért? Mert havonta-kéthavonta kapnak a playerek egy új ingyenes kieget a történet folytatásával, ill. még jópár extrával. Eddig ingyen van 2 új terület, illetve rengeteg helynek a kibővítése, új setek, questek százával, folyamatosan bővítik a pvp-t, etc. A másik meg a jó társaság. Azért Rift 100x nagyobb élményt nyújt, mint mondjuk a 9dragonsban órákon át grindelni a BE-t, vagy hogy fél centit nőljön az XP csík, vagy valamelyik skillem 10%-kal jobb legyen. Csak hogy néhány példát említsek.

    Az AoC-ra visszatérve annak tényleg sok értelme van, hogy 1 hét alatt fel lehet húzni egy karit maxra... esetleg a pvp része, ami hosszabb időre lekötne, de csak a mozgás miatt, meg a grafika miatt olyan hűdejó... Nem tudom, láttad-e már a Lotro-t DX10-ben...

    Tényleg no offense, nem akarom leszólni se a free mmo-kat, se az Aoc-ot, mindenki azzal játszik, amivel akar. Ha Te nem találtad meg a számításod a Lotro-val (persze ha egyáltalán játszottál vele), akkor majd válaztasz mást.

    De hogy a Lotro halott... Kicsit erős kifejezés.
  • Énvagyokazapád
    #78
    én már letöltöttem :)
  • Botond #77
    11 millió játékos? Az szép. :)
  • Hegi90
    #76
    Kipróbáltad?
  • atee
    #75
    Hát ez versenyképes valóban :D
  • Hegi90
    #74
    Két kedvcsináló videó:
    Bemutató =)
    PvP Gameplay

    Grafika kicsit öreg, de nálam ez sose számított.
  • Hegi90
    #73
    ingyenes: Ragnarok Online Magyar RO.
    Kb annyian játszák, mint a WoW-t. Kicsit régi, de nagyon izgalmas.
    Ha külföldi szerverre szeretnél menni, azt is ajánlok.
  • MuldR
    #72
    LOTRO, WAR sem megy point and click-el. Pedig mindketto nagy eselyes lett volna amig varunk az Aion-ra meg a GW2re. :)
  • Probatbicol
    #71
    van olyan azért, wow, conan például
  • Thanatos
    #70
    mindkettőt ha jólrémlik, de amugy nem igazán rémlik olyan mmo ami ne menne point and click iránygatással...
  • Probatbicol
    #69
    mindkettőt
  • MuldR
    #68
    Melyiket?