176
  • reaper4
    #96
    monnyuk a powerboat gt-nél jobb víz effektet soha nem láttam. ha teheted akkor próbáld ki! jó kis game az is!
  • CalebJoe
    #95
    Pont azt figyeltem azon a vizes pályán, hogy kajakra élethűbb a víz mint a Mass Effect-ben jó kis játék.
  • reaper4
    #94
    nagyon jó kis játék, pedig nem voltam oda soha az ilyenekért. fasza graf és annyira nem is nehéz (kb 3óra játék után).
  • Djemba
    #93
    rájöttem már:) de azért kösz
  • mama2
    #92
    azabüdösxD. Itt elakadni. Nyomogatni kell az 5-ös gombot a numerikus billentyűn.
  • kakaoskalacs
    #91
    xD 100% save game
  • Djemba
    #90
    most kezdtem el a játékot és az 1 pályán elakadtam egy animációval kezdődik a disznót beverem a házba és a panda enné a kaját de a csávó rávág az asztalra...... végigpüföltem mindenkit amikor jön egy animáció és a disznó rámugrik és meghal a panda ott mint kell csinálni???
    HELP
  • Broafka
    #89
    gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás, használd a dupla ugrást, akkor még korrigálni is tudsz egy kicsit a levegőben, szinte azonnal ugorj el a levélről
  • PrisonMan
    #88
    Wháá ez a mocsaras pálya.. Mindig leesek a fadaravokról és a levelekről. A kameraállítás eléggé megnehezíti itt a dolgot. Valami tipp?
  • reaper4
    #87
    nekem egyből engedte az 1680*1050-et. most raktam fel és jónak tűnik :)
  • balee4
    #86
    Van 2 mocsaras pálya is, gondolom az elsőn lehetsz, úgy kb. a felénél vagy akkor, viszont annak a végén volt egy nehezebb rész.
  • grebber
    #85
    Most csináltam meg éppen a gorillás pályát és hát a kis mesterünk egyszerűen csak ennyit mondott "You not suck". Azért ennyire ne örüljön
  • Broafka
    #84
    tényleg! :)
    de engem nagyon melékeztet rá amúgy! :)

    jó hangja van a gyereknek
  • xido
    #83
    Nos nem...a "maci" hangja aki a filmben is szinkronizálja..Jack Black személyesen..remélem őt nem kell bemutatni...neki sose volt köze a Teknőcökhöz semmilyen szinten:)
  • Broafka
    #82
    szerintem a maci hangja nagyon jó lett! :)

    Nem tudom hogy ki hogy van vele, asszem a játékban meg az új filmben is az övő, szóval a Tini Nindzsa Teknőcökbena Mike hangja is ez nem?
  • mama2
    #81
    Mocsaras pályától még mennyi van hátra a játékból? Amúgy a kamerakezelsé témyleg idegesítő:C.
  • balee4
    #80
    Na tegnap végigvittem, néhány nehezebb résztől és az idegesítő kamerekazeléstől eltekintve nagyon bejött a game, a humoros hangulat miatt megéri végigtolni.
  • Broafka
    #79
    Awesome*
  • Broafka
    #78
    a legjobb amikor átrepül a mérkőzésen és meglátja:
    "Ohh my god, this is Freaking AWSOME" és ilyen teljesen elvékonyuló hanggal! :D
  • Broafka
    #77
    én most kezdek bele a Dragon Warrior szintbe! :)
    megpróbálok minden kis szir szart megszerezni
  • Maxtreme
    #76
    Azzal én is elvoltam basszus :)
    Most vagyok a "mocsárban" :D
  • mama2
    #75
    Én is itt tartok:D. Amúgy nekem a monstrunot a tigrissel, negyedjére sikerült:S. De csak meglett:).
  • PrisonMan
    #74
    Eggs? Me? Awesome!
  • Carlos HUN
    #73
    Kung.Fu.Panda.PROPER.CRACK.ONLY-ViTALiTY
  • grebber
    #72
    Magyarítás ügyileg:

    Evin írása:

    "Kung Fu Panda (demó)

    Kérésre megnéztem, és programmal fordítható. Talán megtudom hozzá írni, de addig semmiképp sem kezdek bele, amíg nincs aki lefordítja.

    Ékezetek támogatva, kivéve ő és ű, de elvileg berakhatók, ezzel még nem foglalkoztam. Programmal karakterlimit nincs."
  • Broafka
    #71
    oké, nem olvastam el a kérdésed hangsúlyát! :)
    ez ilyen aggódó kérdés volt, azt hittem gúnyolódós! :)

    Szal mint az előző hsz-emben, nem nagyon rövid, ha azt vesszük a rövid és a normálisan hosszú között áll.
    szóval szerintem simán lehetne hosszabb a játék!
  • Broafka
    #70
    jó nem nagyon, de ha azt vesszük akkor reméltem hogy a 3/4 karaktert meg lehet csinálni. Az álomban jól néztem ki, és erős voltam, normálisan viszont kimaxoltam a gyors meg erős ütést, a panda teknikákból a has lökést, meg a has földrengést (bár én is így tudnám már használni! :D)
    és a végére nem is maradt pénzem a többi megnézésére vagy egy ruha megvételére! :(

    Még szépen ellehetett vonla húzni a játékot hogy pár madarat megmenteni, küldetéseken részt venni (mint mondjuk a Jedi Academyben) vagy ilyesmi.
    Hamar szembe kellett nézni a gonosszal
  • PrisonMan
    #69
    Most nézem, hogy már rákérdeztél itt a fórumon. Reméljük jó lesz
  • grebber
    #68
    Igen én voltam az :D
  • PrisonMan
    #67
    Azért ha a subtitlest bekapcsolod igaz, hogy angolul, de azért viszonylag érthető. Bár én a bevezetőket nem szoktam elolvasni, nehogy ellőjön valamit a moziváltozatból.
    Valamelyik magyarítás oldalon vagy fórumon rákérdezek azért a dologra
  • grebber
    #66
    Lehet hogy neked csak az de én szeretném is érteni miről szól a game.Pályák elején ír dolgokat meg a beszédek szeretem ha egy game magyarul van.
  • xido
    #65
    hát azért sok jó duma van benne olyan Jack Black stílusban:)
  • reaper4
    #64
    hasonlót akartam én is:)
  • kakaoskalacs
    #63
    jah értem a "press Space for jump a bonyolult "
    -.-
  • reaper4
    #62
    :)
  • kakaoskalacs
    #61
    mert mit akarsz magyaritani egy ugrabugralos gamen,??
  • grebber
    #60
    Remélem lehet majd magyarítani a gamet!
  • PrisonMan
    #59
    Nagyon rövid? Kb hány pálya van benne? (idézettől idézetig?)
  • Broafka
    #58
    nah, végig lett véve, a vége nem tetszett annyira, és azt hittem hosszabb lesz! :(
    nah nem baj, jó volt ez! :)
  • Broafka
    #57
    nah az kemény ovlt, volt amikor 5 másodpercem maradt! :D
    egyszerűen ne mtaláltam azt a szart!

    de az is ment elsőre! :)