176
  • Broafka
    #56
    nekem elsőre sikerült, de most gondolj bele hogy én hogy nyomhattam, én az egérrel játszom, és ott a bal gomb a 4-es meg jobb a 6-os meg ilyenek.

    Egyébként lesz majd dúrvább rész is benne! :)
    amikor pl egymás után kell nyomni gyorsan hogy 4 space 6 meg ilyenek :)
    nah azzal most sokat kínlódtam
  • PrisonMan
    #55
    Yeaah sikerült Igaz, hogy még ma is sokat kínlódtam vele. De miután kikísérleteztem hogy honnan érdemes ugrani, onnantól már jó volt. Csak a nyomogatós rész volt para (a space, 4,5,6) az utolsó résznél az utolsó gombnál (4-es gomb) vagy 5-ször félrenyomtam.. Na képzelhetitek..

  • hawkie22
    #54
    Az stimmell, csak mindig félrenyomok. :)
  • Carlos HUN
    #53
    driver 175.16 whql legfriseb szóval semmi probléma nem merülhet fel
  • Carlos HUN
    #52
    nem birom elviselni ezt a grafikát ha leveszem világitást legajára nekem akor is tul világos és szinek mintha nem lenének...

  • xido
    #51
    egyébként kitartás,mert utána lesz igazán szivatós:)..Po-nak minden nagymester rekordját le kell győzni ilyen gyakorlószobákban:))
  • xido
    #50
    itt ugye most arra gondolsz,mikor először vagy a Tigrissel a bajnokságon az ellen a nagy "dög" ellen,amit irányítanak?...fuss vele körbe,mikor csapkod,aztán kijön a mellén a céltábla,abba ugrás és beleütés,aztán csak figyelni kell,melyik gombot kell megnyomni-én kontrollerrel nyomom-...és ezt 3x kell megcsinálni...párszor én is tévesztettem,de akkor újra kezdi..
  • PrisonMan
    #49
    Wháá már uninstall hangulatom van
    Mostmár sikeresen megvan a két ugrás, máscsak 1 kellene, de addigra annyira lemegy az életem, hogy egy érintés meghalok.. De komolyan, nincs egy mentésetek?
  • PrisonMan
    #48
    Biztos, hogy több szereplővel is lehet majd lenni. Most jelenleg a tigrissel kínlódok még mindig.

    xido, neked hogy sikerült? Az első része már sikerült, de a második (amikor már kevesebb élete van) sehogy sem akar. Pedig ugyanazokat a gopmbokat nyomom
  • kakaoskalacs
    #47
    remelem nem csak a pandaval lehet zuzni :\
  • PrisonMan
    #46
    Nézd meg itt: Can You RUN It?
  • PrisonMan
    #45
    Ne is mondd, én is azzal kínlódok. Persze, oda van írva: Space, Space, 4, 6. Nade mi a trükk? Csak egyszer sikerült, de akkor meg a lassításnál félrenyomtam :S Most meg az a gáz, hogy lelassult a tigris. Hiába éled újra, egyszerűen nem fut, hanem csak sétál. És nem tudom mit nyomtam meg..

    @ Maxtreme: 1280x1024 a max.
    @ Carlos HUN: Brightness-t állítsad.
    Pár scrren, most csináltam:
    (ez még telepítési kép:)

    Innentől a játékból vannak a képek:



  • cumfu
    #44
    Heló! Amd 3200+, 1 giga ram, és 7600gs-256mb-on elmegy a játék élvezhetően? Eléőre is köszi
  • xido
    #43
    Nemár...pedig ott vannak,hogy milyen gombokat kell mikor nyomni:)))
  • hawkie22
    #42
    Azért csak sikerült elakadnom az első komoly harcnál a Tigress-el. :D
  • kirol
    #41
    Na megnéztem, ebben valamiért halálfix 31 FPS megy. Miért?
  • Maxtreme
    #40
    Srácok. Aki véletlenül rájön hogy miként lehet a játékot rábeszélni a ws felbontásra (pl 1440x900) plz jelezze :)
    Sajna alapból nem támogatja, és a fileokban kutatva sem találtam hogy miben tárolja a játék ezeket az értékeket.
  • Carlos HUN
    #39
    Hát nemtom nálam érdekes game tul világosnak tunik vagy ez direkt ilyen?
  • Carlos HUN
    #38
    yes már vártam pandára zuzhassam vele :D
  • timantes
    #37
    engem nem fogott meg , a CROCK 2 mérföldekkel jobb ebben a stílusban , viszont dícséretes hogy végre megjelent egy jó platform játék
  • xido
    #36
    ja meg hogy Jack Blacket hallani játékban...:)))
  • xido
    #35
    Mondjuk azt,hogy igen kényes vagyok a rajzfilm átiratokra,utoljára talán a Toystory 2-re mondtam,hogy isten..az se ma volt:)..Na erre első blikkre megint azt mondom,hogy ott van...gyűjtögetős-pofozós,de szemem szám tátva maradt,olyan jó hangulatot kapott és a grafika is tényleg olyan szép,mint a képen,1024-ben 4x AA-val...persze köszönhető az effektelésnek:)
  • PrisonMan
    #34
    Szerintem warez-témában egyezzünk meg abban, hogy a magyar megjelenésig (június vége) lehet warez kérdéseket/crack dolgokat kérdezni.
    A PC-s verzió: Kung Fu Panda - RELOADED
  • FZoleee
    #33
    Warezon már fenn van :D (bocs, tudom, no warez :P)
  • PrisonMan
    #32
    Grafikája tényleg olyan, mint a képeken?
    Természetesen a legtöbb filmből készült játék egy kalap s..., de vannak jobbak, de általában ott sem a grafika a hűdejó, hanem a játékélmény. Így voltam pl a Shrek 3-mal. De ha itt még a grafika is jó lesz, akkor minden adott
  • grebber
    #31
    Valaki tegyen már be képet milyen!
  • xido
    #30
    Gyerekek ez gyönyörű!!..Végre nem cseszett ki az Activision és nem egy szar alternatív verziót vagy egy PS2 átiratot kaptunk..ez tényleg szépen néz ki és nagyon hangulatos..jó lesz ez ökörködni:)
  • offkorz
    #29
    énis ezt nézem. :-|
  • kakaoskalacs
    #28
    az hogy nem LowPoly
  • poppe
    #27
    csak tudnám ezen mi 7,15 GB...
  • Fehercsoki
    #26
    Nem a grafika számít hanem a játékélmény.
  • offkorz
    #25
    ennyirejó?
  • Vlala #24
    Miért van az, hogy nekem is ez jutott eszembe?
  • Carlos HUN
    #23
    Nah rem estére fent lesz pcre is x360ra már kint van D
  • PrisonMan
    #22
    No problem. Holnap lesz a megjelenés. (A mozifilm pedig 6-án jelenik meg)
    Ha tényleg igaz, hogy képektől is jobb grafikája van, akkor tényleg egy nagyon jó játék lesz!!
  • mama2
    #21
    a francba, ezt is elrontottam. Szóval: Moat látom hogy még csak 2. van:S. Bocs hogy ennyit írok, én nem tudom szerkeszteni.
  • mama2
    #20
    Ja, msot látom hogy ma még csak 3. van:S.
  • mama2
    #19
    Megtudják sebezni.
  • mama2
    #18
    Leszedtem a demót éshát: Naggyon jóó játék:D. Amúgy nem ma kellett volna megjelennie?
  • csgery
    #17
    Nekem is ez ugrott be először a címről