176
  • pukihontasz
    #136
    valamint hogy van e benne cooperativ v multis játék lehetöség
  • pukihontasz
    #135
    hello
    1 kérdésem lenne
    a pandán kivüli szereplökkel (tigris,majom,stb) menniyt lehet menni kb?
  • geer
    #134
    Köszi a segítséget.
    De akkor nálam úgy tűnik, hogy a játék a hibás, mert hiába csinálok bármit is nem mászik elő sehonnan ellenfél.

    Újra neki ülök az előző pályának...

    Mégegyszer köszi a segítséget.


    szia
  • zombysoad
    #133
    Amúgy kösz a helpet.;)
  • zombysoad
    #132
    Helló most ülök neki,megpróbálkozom .:;)
  • PrisonMan
    #131
    Megvan a megoldás: Sok ilyen kis állat jön rád, még a kötelen is másznak fel. Ezeket mind le kell verni. Majd jön 3-4 nagyobb majom, őket úgyszintén. Majd jön a fehér majom, olyan mint akivel már a hídon is találkoztunk. Le kell őt is verni (legegyszerűbb, ha beszorítod felhoz, és addig ütöd, amíg meg nem hal). Aztán kinyílik a kapu
    Esetleg itt egy kép, hogy mi lesz, ha levered a fehér majmot: Nyitott kapu
  • geer
    #130
    Szia.
    Ha minden madarat kiszabadítottál, akkor menj a pálya közepére, majd a ház
    tetejére, és ott megtalálod a zöld érmét, vagy mi a neve.
    Aztán keresd meg Shifut ( a mestert), mert következik egy csónakos rész.
    Úgy találod meg, hogy a távolban egy gomba világítani fog, és érmék is vannak a levelek fölött (jó sok). Abba az irányba menj.
    Majd ugorj be a csónakba.
    Ezután fog jönni a wudang temple szakasz, amit majd a wudang rescue követ.
    Én itt járok most, én is elakadtam, és arra várok, hogy valaki tudjon nekem segíteni. Ha majd te is odaérsz remélem segíteni tudsz majd nekem.

    Előre is köszönöm.

    szia
  • PrisonMan
    #129
    Ez a 2. lenne a Treacherous Waters? Holnap megpróbálom megcsinálni, és segítek ha tudok, ha addig nem előz meg valaki olyan, aki tud segíteni

    Össze kellene gyűjteni a pálya neveket, mert ez így -lehet hogy csak nekem- de teljesen homály.
    A magyarításról van infó?
  • PrisonMan
    #128
    A pálya neve nem Wudang Temple? (Ezt fejeztem be most éppen, a következő pálya neve a Treacherous Waters - ez a 2. mocsaras, ha jól veszem ki)
    Nézd meg a képet, én ezt a pályát fejeztem be, lehet hogy azért nem tudok válaszolni, mert még nem vagyok ott ahol te, vagy csak már nem emlékszem.


  • zombysoad
    #127
    Valaki segítene a krokis pályán(a 2.on) kiszabadítottam 4.ilyen szar madarat.A pálya 100%on van,de akármerre nézek nem akar tovbbengedni.Mi kerülte el a figyelmem?PLS HELP!!
  • zombysoad
    #126
    Én még a crockosat sem tudom.:S
  • geer
    #125
    Sziasztok! Kérlek segítsetek, mert már az idegösszeomlás szélén vagyok ettől a gémtől...
    8. pálya, wudang rescue. Van egy leszakadt híd, amin át kellene menni (szerintem), egy kerítés, meg egy zárt kapu. Mi a megoldás?
  • Broafka
    #124
    nem tudtad megcsinálni mi? :P
  • Shep
    #123
    Első pályáig tetszett a játék, de az idióta juggernautos résznél abbahagytam. :)
  • JackSparrow88
    #122
    Na mostanra meg már sikerült is végigvinnem. Hát a végső csata a tigrissel az nem volt smi, elég nehézkesen sikerült de aztán csak megszültem xd
  • Evin
    #121
    Köszönjük, hogy vagy nekünk :D
  • Broafka
    #120
    látod, a puszta jelenlétem, és ötleteim megoldották a problémát! :D
  • JackSparrow88
    #119
    Ja most már tom, a jobb oldali nyíl fele, csak arra még nem is próbáltam eddig, na mind1, azért kösz...
  • JackSparrow88
    #118
  • JackSparrow88
    #117
    Na itt lennék: IMG]/forumkepek/2008_06/névtelen2.jpg[/IMG
  • Broafka
    #116
    tulajdonképpen asszem balra tőled van egy épület amire áttudsz ugorni, de ha eljutsz odéig, lepauzálod, kép csinálása, és lerakod asztalra a játékot, akkor majd folytathatod onnan..
  • JackSparrow88
    #115
    Ez ott lenne ahol kézbe kapom először( és utoljára talán) a majom irányítását. Átugrálgatok azokról a magas tornyokról majd egy fedett de nyitott épülethez érek ahonnan átugrok egy másik épület tetejére. Ezután átbaszom a létrát jön pár ellen és aztán nemtom h tovább. Így is szar lesz legelejétől kezdenem a pályát, szal hadd ne kelljen még egy képet is beszúrnom utána. Ebből már csak tudja vki h melyik résznél lehetek...
  • Broafka
    #114
    valami képet vagy nem tudom, mert így nem tudjuk hogy merre próbálsz ugrani...
  • JackSparrow88
    #113
    Hali, ennél a résznél mit kell csinálni: a majommal vok, már "leengedtem" a hidat aztán megölöm azt a pár farkast de utána nemtom hova kell menni. Akármerre próbálok csak leesek és meghalok. Vmi tipp? Előre is thx...
  • grebber
    #112
    Nem juttatlak előnyhöz csak poénból írtam :D
  • Evin
    #111
    Önszántamból csináltam a progit, nem kell ezért semmilyen előnyhöz juttatni engem. (Én szeretem megoldani a fordítási gondokat)
    Ha rossz a kép, akkor rossz, (ha nem nem,) én bírom és értékelem a kritikákat.
    De ez tényleg baromi hangulatos gém, főleg a korábbi adaptációkhoz képest, megérdemli, hogy magyarul is játszható legyen.
  • grebber
    #110
    Szóltam hogy rakják be az ővét.Ha már vesződött a progival,ennyit megérdemel.
  • PrisonMan
    #109
    Jaja a panda szövege nagyon tuti Én leragadtam a mocsárban, de bevallom azóta nem is játszottam vele. Majd holnap ráállok a témára.

    Evin, nagyon jó lett a bannered. Melyik legyen szerintetek? A mostani vagy Eviné?
  • reaper4
    #108
    jó kis játék volt. nem volt túl nehéz szerencsére :)
  • grebber
    #107
    Jó a szövege a Pandának az tuti van amit értek belőle :D Várom már a filmet is nagyon.
  • Evin
    #106
    Sorry, elnéztem
  • Evin
    #105
    Nem azért, hogy a bannerba kerüljön, csak unatkoztam, és akkora hangulata van a játéknak, hogy ezt nem hagyhattam ki. És Jack Black megint hozza a formáját. :)
  • grebber
    #104
    Magyarítással kapcsolatban:

    Evin írta:

    "Rossz hír - jó hír:
    Nekem csak a demó van meg, abból gazdálkodok, szóval találtam pár szöveget, ami nincs a többi között. Ezek most meglettek, de csak karakterlimittel szerkeszthetők. Lényegében hibaüzenetek, "ki akarsz lépni?" stb. Talán fel sem fog tűnni, majd kiderül.

    A program kész, átadtam a fordítónak. Innentől csak várni kell, mert elég sok szöveg van benne, mivel minden küldetés ki van írva a játék során.
    "
  • PrisonMan
    #103
    tetszik
  • reaper4
    #102
    jónak tűnik
  • reaper4
    #101
    nálam mindíg akkor nyílott ki. azt hittem miattam :P de mind1
  • grebber
    #100
    Bannernek csak hogy legyen valami?

  • Broafka
    #99
    ... szerintem nem nyílik ki akkor ha felugrasz és ütsz... szerintem az random nyílik csak ki, és akkor kell kettőt ugrani és ütni (vagyis rugni).

    legalábbis így egyszerűbb megcsinálni, mert amikor támad csak futsz körbe-körbe, aztán amikor kinyílik...
  • reaper4
    #98
    ha szemben állsz vele akkor ugorj 2őt és üss. kinyíik az ajtó és 1 céltábla lesz ott. ekkor megint ugorj és üsd meg a céltáblát. ezt párszor...
  • Djemba
    #97
    2 pályán vok amikro a tigrisel kell legyőzni valami fa szerkezetet de nem tudom legyőzni sőt még az energiájából sem megy le semmi...
    mit kell csinálni???