73
Segítsünk egymásnak ötletekkel a falunapi programhoz!
  • Őrötök
    #73
    Na ehun van e.
  • Reyes
    #72
    A verekedésekről eddig nem volt szó:) Nekem mindig arról szokott mesélni haverom, hogy a szomszéd faluból átjöttek keményíteni az emberek, aztán lett ütésváltás, meg kergetőzés trabantal.

    BTW Abdán jó falunapok szoktak lenni, én oda szoktam kijárni haveromékhoz.
  • cucmalajmc
    #71
    mama2 jól gondold meg melyiket választod

    humorosból
  • prezi
    #70
    nálunk ma van.
  • Gaborkik #69
    itt nálunk ( Gyirmóton) majd szeptember 6.-án lessz de a mamáméknál ( Vámoszsabadin) ma volt és ahogy láttam a programkínálatot eléggé jó volt pl.: ezt ugyebár a focipálya környezetében csinálták és volt 11-eslövés a falu csapatának-kapusának rajzversenyek stb. aztán az alkohol fogyaztász mellé népzenei együttesekre énekel a fél falu a fiatalok a csajokkal flörtölnek stb. ....Sztem FALUN élni a LEGJOBB :D
  • stp4trick
    #68
    elég régen társalogtunk, erről az oldaladról még nem ismertelek, csak a nagyarc bunkózás jött át mindig, de most le a kalappal előtted

    persze tisztelet a kivételnek, ez egyértelmű, ezért is nem írtam bele, hogy akinek nem inge ne vegye magára
  • OrioN the S
    #67
  • akyyy
    #66
    ki se lehet olvasni, hogy mit írsz :DDDDDD
  • Legend Killer
    #65
    Utasi Árpád :DDDDDD
  • OrioN the S
    #64
    azet nem kell mindnekit egy kalap ala venni. en pesti vagyok es attol meg nem nezem le a falusiakat. sot szeretek falun kirandulni es tisztelem a hagyomanyaikat meg ahogy megadjak a modjat egy-ket dolognak es jol erzik magukat. en szerintem jobban utalom pestet ,mint ti.. nah mindegy nem flemkeltes csak kicsit zavar ,hogy sokan egy kalap ala vesznek mindenkit.
  • LaszloLedzenyi
    #63
    Na úgylátom vagyunk egy páran Békés megyéből
  • cucmalajmc
    #62
    jaja Lilaboci, meg fagyasztott csirke.
  • fanka93
    #61
    grat,ezt jól megmondtad!
  • Dragooon #60
    úgy van, szégyellje magát az összes
  • lippet
    #59
    meg ha van pénz:D
  • stp4trick
    #58
    az összes budapesti köcsög betelepült falusi paraszt, csak nem ismerik be, mert akkora arcuk van, hogy pesti vagyok meg minden, azt hiszik a nagyvárosi gyerekek hogy van lilaboci

    témához: a falu-városnap lehet jó, ha jó a programválaszték, céllövölde, ringlispíl, cigány-polgárőr foci, ökörsütés nyárson...
  • cucmalajmc
    #57
    Tótkomlós falunap RULZ. mindig átmegyünk :D
  • Énvagyokazapád
    #56
    szabadkigyóson voltam már, türhető.
    csanádapácán is voltam már, szar. mint egy rossz piac, +1 körhintával :D
  • LaszloLedzenyi
    #55
    A Budapestiek soha nem fogják megérteni mi is a falunap , a búcsú és hogy régen mekkora bulik voltak. én már nem nagyon éltem ezt át de régen nagy banzájok voltak falunapokkor. Itt Békéscsabán sincs semmi ilyen rendezvény de például csorváson, dobozon újkígyóson,szabadkígyóson,tótkomlóson minden évbe van.
    sör-lángos-körhinta-hányás a tömegbe RULZ
  • Benny04
    #54
    pedig az minden falunapon van :P
  • Énvagyokazapád
    #53
    Kecskeméti Kiskörút, this is my Hollywood!
  • sweech
    #52
    nem szeretem budapestet
  • Atkamon
    #51
    Azért nem éppen csak annyiból áll a városi élet. Én például szerintem egy hétig sem bírnám falun... Itt a városban minden megvan, ami kell, minden elérhető. Kirándulni pedig bármikor el tudunk menni. Mi, városiak is szeretünk az erdőkben túrázni, meg minden. De én biztos nem tudnék falun élni.
  • N1ggA
    #50
    Vagy valami ilyesmi :)
  • Taranov
    #49
    Tényleg hülyén hangzik :)
  • Gibor
    #48
    De ez egy városinak megint más... ő nem fog ilyet csinálni... scak a rohadt sok autó szagát szagolni és mellete járkálni a városban.... kb ennyi tiszta élvezetes lehet...
  • bracsek #47
    nem győztél meg.
  • 5c0rp330n
    #46
  • Frosty01
    #45
    cseles
  • 5c0rp330n
    #44
    délelőtt bebaszni szép dolog, nem sűrűn sikerül az embernek :)
  • sweech
    #43
    de én is sekkbekurhatok akárkit ;)
  • lippet
    #42
    3man szoktak lenni, kb 20-25 páleszra, déli 11kor 35fokon:D
  • bracsek #41
    Ebbe akkora a tömeg, hogy fel se tűnik, és sekkbekurnak :P
  • fanka93
    #40
    uncsitesómék Leveleken laknak(Szabolcs megye),és minden évben kimegyünk a falunapra,csajozni,inni,focizni,ökörködni,nagyon ottvan az egész a falunap jódolog!
  • Szeszmester
    #39
    És városból indulva miért nem lehet ezt megcsinálni?
    Akinek van igénye, ugyanúgy el tud menni kirándulni.
  • mama2
    #38
    Tokyo?(szeretne oda eljutni, csak drága a jegy, mint Jennifer Lopez láma:P).
  • sweech
    #37
    ebben mi a rulz? ha már város, akkor legyen ilyen :P

  • mama2
    #36
    Nállunk régen p**na alakú nyalóka voltxD. Azt nyaltam(xD) mindig.
  • Gibor
    #35
    Én arra értem például hogy azért városba te nem tudsz pl kimenni a határba, legalábbis egy városinak nem olyan élvezetes mint egy falusinak... mert lehet hogy hülyén hangzik de mi mikor motorral kiszoktunk menni akkor nagyokat szoktunk ökörködni, elmegyünk a legközelebbi folyóhoz meg ilyenek és tudom hgoy most ez hülyén hangzik de ha valamelyik városi kb 1 évre leköltözne falura lehet hogy nem menne vissza városba...
  • Willi Betz
    #34
    A kakasos nyalókát én is imádom
    Sajnos nem falun lakom,így nem is nagyon áll módomban ilyet zabálni:D
    Városligetben néha lehet kapni,de oda ritkán szoktam menni.