67
  • homeless
    #27
    Neked még nem is szabadna megnézned ezt a filmet
  • Sir Quno Jedi
    #26
    Ez végre ultrakirály. Tudnak valamit a ferdeszeműek (már megint)! Ajánlom még figyelmetekbe az ISO-t. Kicsit más műfaj, komoly dráma, de azt hiszem észlelni fogjátok a párhuzamot. :DDDD
  • utgyuru
    #25
    hát sztem tuti a Planet Terrorra akar kontrázni majd...
    Kíváncsi vok rá, de sztem 20 percnél többet nem adok neki :D
    -----
    Bulykin az aláírásod, meg a témaindításod alapján el tom képzelni a lelkivilágodat azér, hogy ilyenre darálásokra buksz, kár h nem fogod fel mi az ha megval vki.
    Sztem kicsit sok filmet nézel te.
    Na meg a nyársalás, sztem akkor téged még nem akartak megkéselni cigányok, mer akkor nem tartanád nyerőnek az ilyen dolgokat...
  • Bulykin
    #24
    XD
  • ForzaInter
    #23
    Planet terrort sokan gagyinák tartják, csak nem értik meg hogy direkt olyannak készült, egy igazi grindhouse múvi:D torrent oldalon volt aki aláírta kommentnek hogy rossz a kép.....
  • Bulykin
    #22
    nekem tetszett a Planet terror és remélem iz is van olyan jó, vagy jobb:D
  • 5c0rp330n
    #21
    az egy klasszikus Rodriguez film :)
  • ForzaInter
    #20
    planet terror, és nem idiota film.
  • HD JOHNNIE
    #19
    Volt vmi hasonlóan bugyuta film kb 1 éve, Bruce Willis is játszott benne, bár nem sokat, itt a csajnak a lába helyett volt a gépfegyver, istennek nem akar eszembe jutni a címe. Ha láttad azt akkor láttad ezt is. A trailerje alapján teljesen ua mind a kettő.
  • Bulykin
    #18
    akkor nem olyan rossz, már várom a feliratot:D azt írta a fordító, hogy hétvégére várható a felirat
  • Nagydög
    #17
    Beleneztem. Hol komikusan gagyi(bar valoszinuleg szandekosan), hol meg csak szimplan gyomorforgatoan gusztustalan.
  • Bulykin
    #16
    de néhol volt benne szándékos poén is:D
    jó film ez, majd meglátjátok:D
  • Calver
    #15
    Evil Dead + Planet Terror?

    kössz nem.
  • PíszLávJuniti
    #14
    beteges lehet
  • Kicsikiraly
    #13
    omg amikor én hallottam erről, azt hittem vmi poén lesz mint a black sheep (ami persze szintén nem volt poén :|)
  • Bulykin
    #12
    idéztem, sry azt nem írtam oda:D
  • n3whous3
    #11
    " egyébként már kint van csak felirat nincs hozzá, de már azt is elkezdték csinálni."
  • n3whous3
    #10
    Érdekesnek tűnik, de az effektek annyira gányok :(
  • ForzaInter
    #9
    sztem az elsőt nem ő írta.
  • Seth
    #8
    1. hozzászólásodban azt írod hogy borzasztó film, de végignézted, 3. hozzászólásban meg azt írod hogy várod a filmet. Most akkor láttad vagy sem, vagy az 1. hsz idézet máshonnan?
  • Seth
    #7
    Este nézem, alig várom :D Meló után tökéletes kikapcsolódás lesz ez a baromság:D
  • Frosty01
    #6
    terror bolygó ~ japan edition
  • Th0m
    #5
    szerintem nagy film lesz, szeretem az ilyen "gore" műfajt:), kiváncsian várom a feliratot! és thx
  • Bulykin
    #4
  • Bulykin
    #3
    a filmről annyit, hogy elég "gagyi"nak tűnik, de az imdb-s 8pont azért ad egy kis reményt:D én várom a filmet, egyébként már kint van csak felirat nincs hozzá, de már azt is elkezdték csinálni.
    Ha nem tetszik a film nem kell b@sztatni, akkor ne írj ide semmitXD
  • Bulykin
    #2
    Trailer: katt ide
    IMDB: link
    Képek: itt
  • Bulykin
    #1
    Kataude mashin gâru (2008) japán akció-horror. Rendezte Noboru Iguchi. Főszereplő: Asami. Rettenetesen borzasztó film. Sokan kultfilmként számítanak rá, de szerintem hamar el lesz felejtve, bár a maga nemében - slasher / gore - azért emlékezetes lehet (remélem, nekem nem jut eszembe többször). Azért volt benne valami, amiért végignéztem, talán a kiváncsiság miatt, vagy mert olyan észbontóan "rossz" és gusztusalan. A műfaj kedvelőinek, gondolom, tetszeni fog, van benne bőven, ami kell.

    Ami egy átlagos japán tinédzserlány, mígnem egy jakuza-nindzsa fia és bandája halálra nem gyötrik a testvérét. Bosszút esküszik, de nem jut messzire, elkapják, és egy fél karral szegényebben tud csak elmenekülni. A hiányzó végtagot gépfegyverrel pótolja, és így támad vissza később. A sztori egész kerek ahhoz képest, hogy csak mellékes, a film lényege az emberekből perceken át fröcsögő, 100 liter vér, az eltúlzott és gyomorforgató húsdarálás. Lesznek tehát nindzsák is, jakuzák, kardok, szögek, belek, fúrófejjel ellátott melltartó stb. A legszörnyűbbnek talán a konyhai jeleneteket találtam.