67
  • Bulykin
    #67
    nemtudom kit mennyire érdekel, egyáltalán olvassa-e ezt valaki:D:D
    de elkészült a film folytatása^_^ Shyness Machine Girl címmel!!!!
  • Tinman #66
    Grindhouse igényesebb, nézhetőbb volt.
  • Th0m
    #65
    " na jó a hullajónál egy fokkal jobb volt" hát ha ezt mondod, akkor neked egyáltalán nem valók azilyen filmek.. Hullajót szidni? áá..:D
  • Bulykin
    #64
    jaja, amolyan planetterror csak sokkal jobb japán módraXD komolyan japánnak kell születni, hogy ilyen filmet csinálj:D hihetetlen
  • ForzaInter
    #63
    öö ő ugye ezt a filmet nem veszi senki komolyan? mert ez direkt ilyen gagyinak/starnak készült.
  • Bulykin
    #62
    ok
  • Tinman #61
    Ja a legjobb ---> véreske barátnője kileheli lelkét, véreske lecsukja kezével barátnője szemét, kinek szupraszteriális mélyedése hót' nyugodtan mozog tovább.
  • Tinman #60
    Tegnap este néztem végig, elsőre belealudtam.

    Ez egy nulla, egy semmi, egy zéró, egy origó, omega.

    Ilyen szánalmas fostengert az életemben nem láttam, na jó a hullajónál egy fokkal jobb volt.

    A feliratot valami Gabi-Buki páros ferdítette... na az legalább vicces volt! Ugyanis szerintem egy másik filmet fordíthattak, mert holt nem arról beszéltek, mint ami ki volt írva... ill. NAGYJÁBÓL.
    Beszteszt fosadék élmény evör! A felirat és a film tökéletes összhangban és színvonalban remekül kiegészítették egymást.
  • Bulykin
    #59
    nah végre én is megnéztem a filmet...és hát vannak benne elég géz részek, de összességében nem volt ez olyan rossz:D mondjuk a színészi játék az olyan amilyen, tudjuk hogy a japcsi színészek nem valami profikXD
    ha valaki asszondja hogy full gagyi ez a film, akkor még nem látta a Teeth című filmet...csak annyit mondok, hogy abban egy gyilkos punci van...
  • R0zs0máK
    #58
    bazz megnéztem...hát ez kibaszott vicces :DDDDDDDDDDDDDDD
  • Picar77
    #57
    nekem, köszi :D
  • Bulykin
    #56
    maygar felirat, nemtom kinek kelelt...
  • R0zs0máK
    #55
    áááhb+ hogy pont itt nem néztem :DDDD
  • MerlinW
    #54
    Aki arra vágyik, puskán van angol felirat.
  • JackMeadow
    #53
    kár hogy nem mutatták a csajt kifúrt mellekel:) de biztos nem fájt neki mer boldogan elszambázott
  • JackMeadow
    #52
    a csaj fegyojának csövei miután szétrobbantak kanyarban szálltak gevci aztán metg tömör csövek voltak lyuk nélkül :S
  • JackMeadow
    #51
    uristen ez az amerikai focis jelenet páázeg
  • JackMeadow
    #50
    istenem ez annyira gyange , beledobja kardot és egy csepp vér nem jona kezéből :S
  • Seth
    #49
    NaNe
  • R0zs0máK
    #48
    Valaki nyessen má' be egy torrent-et, nem találtam sehol :DD
  • Looooser
    #47
    sztem király lehet a grindhouse-kat is imádtam
  • kakaoskalacs
    #46
    metroépitesnel ilyen kééne
  • Ron Ragm
    #45
    Köszönjük japán
  • Bulykin
    #44
    láttad már a Planet terror-t? az is direkt olyan amilyenXD
  • Balazs15
    #43
    jah igy már akkor jo film lesz:D azt hittem h komolynak indul:D
  • Bulykin
    #42
    érted:)
  • Seth
    #41
    Nekem nem kell fordítás, tudok angolul, és nincs az az isten hogy még1x megnézzem. Lehet hogy ez a cucu verzió japcsi, de az sem segít rajta :D
    Értem?
  • Bulykin
    #40
    :D
    X34 a cucu féle verziót töltsd, mert azt fordítják és oksa, majd linkelem:D
  • Seth
    #39
    Most néztem meg, ez a film annyira szar és igénytelen, hihetetlen , de lehet csak a még igénytelenebb angol szinkron teszi . Az annyira szar hogy már jó tipikus esete
  • ForzaInter
    #38
    hát ezt direkt ilyenre csinálják.
  • Seth
    #37
    Dehát pont azt fogsz , röhögsz , hogy milyen eltúlzott marhaságok vannak benne, én ezért szeretem ezeket a filmeket.
  • Balazs15
    #36
    SZánalmasan szar filmnek tünik a trailer alapján ezen inkább röhögni kéne...
  • MerlinW
    #35
    User Rating: 7.3/10 (125 votes)

    IMDB-s 8 pont ne adjon semmilyen reményt amíg összesen 125 szavazó volt. Kb ennyi emberből áll a csapat és azok ismerősei:)
  • Picar77
    #34
    köszi :D
    linkeld majd ha lesz pls :)
  • Bulykin
    #33
    hétvégére vátható
    #25 csak annyit, hogy ez csak egy film...az meg hogy mennyi filmet nézek az az én dolgom, bocsi, de ez van:D
  • Bokafix2
    #32
    Ennek a csajnak olyan melltartója van, mint egy alagútfúró. És még ugyanúgy pörög is. Megközelíteni kizárólag golyóálló mellényben!


  • joebacsi
    #31
    KELL!
  • Picar77
    #30
    van már hozzá magyar felirat? :DD
    jópofának tünik
  • Seth
    #29
    Te miről beszélsz? Az első hozzászólás egy idézet másvalakitől,aki már látta a filmet, az aláírása szintén egy idézet a Beowulf című filmből.
    A többi problémádra meg nem tudok mit mondani, ennyire nem kell komolyan venni a filmet, a saját tapasztalatokat meg nem kell ide beirogatni, hogy rontsd a levegőt
  • Seth
    #28
    Van benne kis vér? Itt a csaj 1 levágott újjából több vér spriccel ki,mint amennyi egy emberben van :D