66
Quentin Tarantino II. világháborús filmje.
  • sandor8206
    #26
    Inglorious Bastards writer/director Quentin Tarantino has cast actors Diane Kruger, Christoph Waltz and Paul Rust in the Weinstein Co./Universal drama.

    They join Brad Pitt, Eli Roth, Mike Myers, Michael Fassbender, B.J. Novak and Samm Levine.

    Kruger ("National Treasure" films) plays German actress Bridget Von Hammersmark, who figures prominently in a plot to sabotage the Nazis. It is a role for which Nastassja Kinski was first mentioned.

    Waltz, who is best known in Germany for his television work, has landed the role of Col. Hans Landa, who is the primary antagonist.

    The film begins production Oct. 13 in Germany.
  • sandor8206
    #25
    Mike Myers is csatlakozott a IB-hoz, de csak egy kisebb szerep erejéig
  • ForzaInter
    #24
    Eli Roth már biztos mint Brad Pitt, SImon Pegg jó lenne, őt bírom.
  • sandor8206
    #23
    Akikkel jelenleg folynak a tárgyalások:

    Simon Pegg: Vöröshajú angol komikus, a Vaskabátok falura űzött kemény zsaruját alakította legutóbb.

    Eli Roth: A Motel-filmek rendezője, Tarantino nagy cimborája, a Halálbiztos-ban is szerepelt.

    B.J. Novak: A hivatal című sorozat amerikai verziójának egyik szereplője, a Felkoppintvá-ban egy nyugtalanító nőgyógyászt játszott.

    Nastassja Kinski: Egykoron sokat foglakoztatott (Egy tiszta nő, Párizs, Texas) csodaszép színésznő, Klaus Kinski lánya, utoljára az INLAND EMPIRE végefőcíme alatti jelenetben tűnt fel a vásznon.

    David Krumholtz: A magyar közönség a Gyilkos számok című tévésorozatból ismerheti, amelyben a főszereplő FBI-ügynök matematikus öccsét játssza. Magyar származású, az édesanyja 1956-ban hagyta el az országot.

    Az Inglorious Bastards világpremierje várhatóan 2009 májusában a cannes-i filmfesztiválon lesz.
  • ForzaInter
    #22
    akkor vmikor jövő év végén fogják bemutatni, október-november-december körül.
  • sandor8206
    #21
    májusban,ok még messze van eléggé komplex film lesz+pár színészen kivül és hogy kész a forgatókönyv más hírt mozgolódásról nem hallani
  • ForzaInter
    #20
    mikor szokkot a cannesi fesztivál lenni?
  • sandor8206
    #19
    hát pörögniük kell, cannes-ra már akarnak valamit
  • ForzaInter
    #18
    eddig ugy van hogy Brad Pitt és Tarantino nagy cimborája Eli Roth (aki többek közt Kabinlázt és Motelt is rendezte) lesz benne, pedi korábban imdbn Tim Roth és Michael Madsen is ott írták, most meg már nincsenek ott, pedig ők kihagyhatatlan szereplők egy Tarantino filmben:)) remélem még sok jó színész csatlakozik filmhez...
  • sandor8206
    #17
    én jobban örülnék ha egy film lenne, persze a hossz maradna. KillBillnél nekem nemjött be. Hát jó lenne ha jönnének akiket emlegetnek, Stallone, H.Keitel,B.Willis,J.Depp, hát kíváncsi leszek ki lesz még benne!
  • ForzaInter
    #16
    kurvára várom már ezt a filmet, kiváncsi leszek mit hoz ki a MESTER ebből a stílusból, ha ötvözi sok hülyeséget akkor nagyon oda fog baszni, színészekkel nem lesz gond, Madsen,Roth,Pitt... és még ki tudja milyen színészek fognak csatlakozni.
  • sandor8206
    #15
    Brad Pitt hivatalosan is csatlakozott Tarantino Inglorius Bastards-ahoz, na még pár nagy név és jöhet az új "piszkos 12" ami "piszkos 8":-)
  • ForzaInter
    #14
    http://www.sg.hu/cikkek/61131/ket_reszes_lesz_az_inglorius_bastards
  • ForzaInter
    #13
    nagyon kíváncsi vagyok hogy a MESTER ebből a műfajból mit tud kihozni.
  • ForzaInter
    #12
    nekem is a második tetszet legjobban, nálam első csak egy 7-es volt, animéket én sem szeretem, viszont második sztem nagyon nagy lett.
  • TomDantes
    #11
    Nekem inkább a Kill Bill második része tetszett jobban. Az első olyan volt mint valami anime...és nem nagyon szeretem az animéket. De ez egyéni ízlés dolga.
  • ForzaInter
    #10
    Tarantinó új filmjét is két részre szeretné vagdalni, ala Kill Bill, mert szerinte nem fér el az Ingolious Bastards egy filmnyi időben. Szóval lesz egy viszonylag jó első, és egy kevésbé jó második rész, ala Kill Bill?
  • SuperCharger
    #9
    Ezt a filmet Tarantino már vagy 4 éve bejelentette. Azóta várom. Ezen kellene dolgoznia, nem ilyen Deathproof-okat csinálgatnia unalmában.
    Én inkább azt remélem, hogy amolyan komoly, Kutyaszorítóban-féle hangulata lesz, nem ilyen Kill-Bill-es Ponyvaregény-es jópofa, vicces, véres ökörködés (félre ne értse senki, ezek is jó filmek, csak most kicsit elég volt belõlük).
  • TomDantes
    #8
    Nagyon jó film lesz . Vagyis...ilyet Tarantino még nem rendezett, kiváncsi vagyok mit hoz ki belőle.
    De ha vegyíti az őrültségét a II.vh-val..hát a legjobb világháborús film lesz.
  • karajjj
    #7
    na én kíváncsian várom... :D
    csak addig még élni is kell XD
  • Bulykin
    #6
  • ForzaInter
    #5
    Tarantino mondta hogy 2009. amugy meg simán elfér topik.
  • The Garrett
    #4
    akkor jó sok mindent lehet róla beszélgetni. :D

    Btw szerintem 2010 elott nem lesz belole semmi, ahogy imdb is írja.. :)
  • ForzaInter
    #3
    egyelőre csak a forgatókönyv első vázlata van készen állítólag.
  • ForzaInter
    #2
    Tarantino a Cannes-i fesztiválon elmondta hogy a filmet ott 2009.-ben fogja bemutatni.

    eddig két biztos szereplője van filmnek, Michael Madsen és Tim Roth, akiket már láthattunk a Mester több alkotásában is.
  • ForzaInter
    #1
    imdb