66
Quentin Tarantino II. világháborús filmje.
  • Bandee1987
    #66
    Új fejlemények. A DVD, illetve Blu-ray kiadások nem jan 26-án jelennek meg, hanem még idén, december 10-én!!!!

    Sztem én ezt kérem a fa alá :)

    INFO
  • Justil
    #65
    hát már bocsesz, de ez reggelire megeszi a ponyvaregényt :)
  • Bandee1987
    #64
    Hamarosan kapható DVD-n (jan 26-át ír az xpress.hu)

    egylemezes változat

    kétlemezes extra változat

    Blu-ray változat
  • The Dealer
    #63
    "Kaptunk Quentintől egy újabb filmet, amit saját bevallása szerint évekig írt, dolgozott rajta, faragta, tökéletesítette, és elhisszük neki. Felvonultatott egy elképesztő színészgárdát, és 15 éve nem hallott szövegkönyvvel örvendeztetett meg minket. A hatalmas precizitásban és tökéletesítésben azonban útközben kiesett valami a projekt száguldó vonatából, az, ami a Kutyaszorítóbant és a Ponyvaregényt oly’ emlékezetessé tette, most ott fetreng az árok szélén. A Becstelen brigantyk közel tökéletes film, Tarantino harmadik legjobbja, de nem lesz klasszikus, nem fogják 10-20 év múlva úgy emlegetni, mint napjainkban emlegetik ’94-es mesterművét. De ez ne szegje senkinek kedvét, irány a mozi, mert ha valamit, hát ezt nem illik monitoron/TV képernyőn megnézni."

    Becstelen brigantyk - 9/10
  • BAk3R
    #62
    köszi!
  • Japep
    #61

    Igen, feliratosan megy.
  • BAk3R
    #60
    sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy a mozikban ugye feliratosan megy a film? miskolcon érdekelne a dolog.
  • kadasg
    #59
    Sziasztok

    ott voltam a premier előtti vetítésen a Tarantino maraton keretében és láttam a filmet, hát hatalmas volt :D
    A kiadó a film előtt kisorsolt pár eredeti Becstelen briganti pólót és én nyertem meg az utolsót. Sajnos csak női póló maradt így nekem nem jó. Megválnék tőle.
    Akit érdekel az jelezze a következő címen kadasg(kukac)citromail.hu
  • böröczk
    #58

    Sok volt a beszéd? Vegyétek Kill Bill 1-2 esetét, 2-ben mondhatni "több a beszéd", kevesebb a vérengzős akció, nekem mégis jobban tetszett, nem azért mert utóbbit nem bírnám, hanem eleve számomra az a jobban sikerült filmdarab (kezdve az esküvőtől az élve eltemetésen és Elle Driver párbajon át a Billel való "küzdelemig")

    Ez a film pedig ízig-vérig Tarantino, a vizuális és audio élmény minden igényt kielégít, zseniális mozi. : D
    Ne sajnáljatok rá tényleg egy ezrest, ez a film megérdemli, hogy moziban nézzék.
  • Rundstedt17
    #57
    Van már hozzá magyar felirat vagy teljes angol? felirat
  • TDantes
    #56
    Nézd meg a moziban, egy ilyen film megér egy szaros ezrest, hogy megnézze az ember moziban!
  • Victor1103
    #55
    Nos most jöttem haza az uccsó vetítésről és azt kel mondanom hogy ez egy nagyon tuti film volt.Röviden összefoglalva már nagyon ráált a legtöbb ember az olyan filmekre ahhol csak akció és robbantás egymás hegyén hátán.Elég csak az idei nyári termést nézni( g.i joe, TF2, Terminator stb..)
    E kínálatban ez a film olyan üdítően hatott hogy csak na.Visszatért a Tarantínótól megszokott mesélős stílus amit a Kill Billekben megismerhettünk. Igaz hogy nagyon sokáig csak a szöveget nyomatják bizonyos jelenteknél és elvétve található csak egy-két "akció" de én azt mondom hogy ez nem is baj. Ugyanis a párbeszédek és a konveziók úgy ahogy vannak simán elviszik a hátukon a filmet. A cselekmények egyszerűen olyan izgalmasak hogy a néző kíváncsi arra mi fog következőnek történni. Én lkegalábbis így voltam vele. És ez a film legnagyobb varázsa. Hiszen lehet akármekkora effektparádé egy film (TF2) ha a története és a mondanivalója egy fabatkát se ér.Akkor megette a fene az egészet.
    Ennek fényében 9/10
  • simon7108
    #54
    sziasztok valaki tudna magyar feliratot a filmhez?elore is thx!
  • ForzaInter
    #53
    Ahogy hallom nagyon jól sikerült a film, minden kirtika pozitív szinte, és az imdbn is elég jól áll. Nem sokára én is megnézem! TARANTINO FOR PREZIDENT!!!!!444
  • Z406
    #52
    Szia!

    Én igen, elmentem az éjféli vetítésre, még csütörtökön éjjel. Nekem - személy szerint - nagyon tetszett, teljesen átjött az úgynevezett Tarantino érzés. :)
    Ugyan kicsit több volt a beszéd, mint megszoktuk, de ez pont így volt jó, mert nagyon jól el lett "mesélve" minden!
    A szereplők, az alakítások és a poénok is ütöttek és engem abszolút nem zavart, hogy nem volt hű a történelemhez a sztori!
    Szerintem, aki teheti, nézze meg, mert tényleg jól sikerül darab! :)
    Ui.: Még egyszer mondom, ez személyes vélemény! :)
  • hitch
    #51
    na srácok megnézte már vki a filmet?
  • Grove4
    #50
    Ohh,ezt nem tudtam,köszi az infót.
  • Tyler1
    #49
    briganti: eredetileg János király fogsága alatt (1358) Páris városa által tartott zsoldos hadaknak neve, melyek csakhamar erőszakoskodásaik következtében hirhedtek el. Ezért neve azoknak a szabad életmódu és portyázó hadaknak is, amelyek a háboruk alkalmával rablással foglalkoznak. V. ö. Dubarry, Le brigandage en Italie. - B. annyi is, mint utonállók, rablók.
  • Grove4
    #48
    Lehet,hogy láma kérdés,de jelent valamit az a szó,hogy "Brigantyk"?
  • jamamura
    #47
    QT legjobbja a PULP FICTION óta.
    magyar kritika
  • Tomek83
    #46
    Lego plakát:)
  • ForzaInter
    #45
    Origon már írnak a filmről, ugy ez egy kiforrotabb és komolyabb Tarantino alkotás, ami nem is baj, mert egy háborús filmet azért nem kell elkomolytalankodni, de azért van pár poén benne azt írják, viszont keveslik az akciot, de állítólag olyan jók a párbeszédek hogy fel sem tűnik, mondjuk Tarantino filmek sosem az akciojelentekről voltak híresek, nagyon várom már a filmet.
  • ForzaInter
    #44
    Én nem szeretem a zsidókat, de ez a film messze nem olyan lesz mint a többi hollywoodi ehez hasonló filmek, biztos hogy nem ezt akarja Tarantino bemutatni, egy kőkemány véres, háborús Tarantino film lesz, nekem az ő neve garancia a jó filmre, még nem kellett benne csalódnom.
  • TDantes
    #43
    Hát gondolom nem is nagyon tud arról ,hogy itt nálunk kinek mi a véleménye, meg eddigi filmjeinél se törődött a negatív kritikákkal.

    De..szembe szállni az ,,igazmagyarokkal" ez nagy hiba. Szerintem majd mennek Cannes-be felvonulni...
  • Tomek83
    #42
    Szerintem QT messziről leszarja hogy mit gondol róla pár magyar hülye,aki a zsidózáson kívül máshoz nem ért. Az ilyenekenek mindenki zsidó aki nem úgy gondolkodik mint ők.
  • TDantes
    #41
    Szegény Tarantino-nak nem kellet volna bele vágnia a filmbe. Ugyanis nem tudta, hogy milyen emberek élnek Magyarországon( meg lehet máshol is) Nem úgy van ám az ,hogy II. Vh-s film, áh...az nem úgy van. Aki ilyen filmet csinál, az sok ember szemében halálos bűn.

    Soha nem hittem volna hogy QT-t lefogják zsidózni...de ez van. Az ,,értelmes" magyarok meg mondják a frankót, aki szerint a nácik rossz dolgokat tettek, és ezt filmen bemutatja az rohadt zsidó...

    ,,Ostoba zsidó propagandafilm. A hős amerikai terminátorok mennek nácit ölni. pfff... Értéktelen fos."

    ,,Jajj, hát nem csodálatos?Még egy film a "szemétdisznónácikról" és az "ártatlanszegényzsidókról"...Kezd már totál unalmas lenni...Mikor készül arról film, hogy a cion zsidrákok hogyan érték el azt, hogy jóformán a fél világot ők irányítják? Nem csodálkoznék ha itthon a film erős reklámkampányt kapna kis poltikai nyomásra...
    Sajnálom hogy Brad Pitt a nevét adta ehhez a filmhe"

    Szegény Tarantino , én csak ennyit mondok. Nem tudta mire vállalkozik
  • Prince23
    #40
    Nagyon ígéretesnek tűnik.
  • karajjj
    #39
    hajaj, úgylátom szokásos Tarantino filmet kapunk :P
  • ForzaInter
    #38
    poszterek

    1:
    2:
    3:
  • ForzaInter
    #37
    http://movies.yahoo.com/movie/1808404206/video/11988602
  • Challanger
    #36
    Teaser

  • ForzaInter
    #35
    sztem ezt kibaszott jó lesz:) Amugy nálam a Kill Bill első része ami annyira nem tetszett, persze jó volt, de max egy 7/10 nálam, viszont a második része meg kibaszott jó lett, Dath Proof elsőre nekem annyira nem tetszett, másodjára meg sokkal jobban bejött, egy 8/10 simán nálam.
  • Challanger
    #34
    az biztos is :) baromi régen várom már, hogy elkészüljön...
    kb. 2003 októberében olvastam róla a VOX-ban. akkor úgy volt, hogy a kill bill után szinte egyből megcsinálja.
    rengetegszer elképzeltem fejben, hogy milyen lehet egy tarantino féle háborús mozi (legtöbbször mindig egy kurva véres film derengett :)))
    úgy nézem végülis másabb lesz, de biztos vagyok benne, hogy jól megcsinálja a mester. nálam végülis egyedül a death proof-al okozott egy kis csalódást.
  • karajjj
    #33
    milyen kis rőzsebajsza van :D
  • ForzaInter
    #32
    uhh, nagyon város:)
  • Challanger
    #31
    Holnap jön a teaser...addig is nézzétek ezt:

  • sandor8206
    #30
    állítólag Samuel L. Jackson is fog szerepelni a filmben, már csatlakozott is a stábhoz bár csak narrátora lesz a filmnek és egy rövid jelenete lesz a filmben azt veszik fel.
  • Challanger
    #29
    Jött egy kép

  • sandor8206
    #28
    mondjuk most már jöhetnének az igazi nagy sztárok pitt mellé akiket emlegettek eddig, hogy igazi "piszkos 12" legyen.
  • Challanger
    #27
    Na végre mostmár tényleg lesz belőle valami. Most már csak nem kéne elkapkodnia, szarni a cannes-i bemutatóra, csak csinálja meg jól.