4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • Adriatic
    #4086
    nah, huszadszorra talán nekem is sikerül...
  • Adriatic
    #4085
    [IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
  • Adriatic
    #4084
  • Icemat
    #4083
    na az faxa mert akko tudsz küldeni specit stb . Kövi hónapban majd megdumáljuk mert most 1 másik emberkével üzletelek és most arra kell majd töltenem NX et.
  • kisbesi
    #4082
    2lt(3) 90%
  • kzoard
    #4081
  • Borzgy
    #4080
    Egy állat vagy Mat :D. De grat hozzá
  • Icemat
    #4079
    Igen komoly. milyen rangod van?
  • kisbesi
    #4078
    *feles
  • kisbesi
    #4077
    komoly?
    van fele 200k Gp m és kéne egy perma fegyver
    (Van már 4 permám amit lehetett venni GP ből)
  • Icemat
    #4076
    A nagy részét kaptam, mint ahogy előzőleg le irtam ha valaki ad GP ből NX es cuccot amit kérek,akkor rakok a karijára NX et, PL 100,000GP ért töltök 10,000NX et,az ajánlatot nem kamuból irtam. :)
  • Icemat
    #4075
    NX ből és GP ből
  • kisbesi
    #4074
    a fenét
    NX es -.-
  • ludvigvonqt
    #4073
    Ez mind bingóból?
  • Icemat
    #4072
    [IMG][/IMG]
  • Icemat
    #4071
    [IMG][/IMG]
  • Icemat
    #4070
    [IMG][/IMG]
  • Icemat
    #4069
    valamit elbasztam..............
  • Icemat
    #4068
    [IMG][/IMG]
  • kzoard
    #4067
    Én bizakodok egy gender change-ben.
  • Adriatic
    #4066
    tár, nx-es célzó, ilyenek... de nem perma
  • Borzgy
    #4065
    Szerintem esetleg custom reticle type lesz permára, vagy újra ellövik a perma névszínezőt.... Ez a nexon...
    Esetleg még lehet, hogy meglepnek minket egy player name chang-gel bár az sok embernek nem kell valószínűleg.
  • zzoollee999
    #4064
    Sziasztok!

    Tudja már valaki, hogy mi lesz a bingo-ban a teljes tábla kilövésért a nyeremény? Esetleg ismét valami perma cucc?
  • Adriatic
    #4063
    nekem is küldjetek sok nx-es cuccot! special thx in next megaphone! hehe
  • Icemat
    #4062
    mit is beszéltünk hogy mit küldessz és én mit küldök vissza? am ha valakit érdekel giftelek NX es cuccot ha küld jó sok spec cuccot GP böl :):):):) ha valakit érdekel irjon
  • Icemat
    #4061
    Jaaaaaaaaa oks, el is felejtettem..........
  • Ravenka
    #4060
    hát ugy volt h cserélünk nem? tudod spec cuccot nxre
  • Icemat
    #4059
    Nem tom mikor leszek fenn........ Mongyad mit szeretnél ?
  • Ravenka
    #4058
    Joco irj már rám játékba ha fennvagy:P
  • Icemat
    #4057
    Nx es MG-k közül melyik a legjobb?
  • Ravenka
    #4056
    Én kaptam 10 megaphonet meg 1 rakat szart:P
  • Borzgy
    #4055
    Fú gyerekek!

    Ez a kalika case egy marha jó dolog, ami most pont jól jött :D
    Most lettem 2lt1 (Tehát a másik event értelmében 7 napra kaptam Viper-t ^^) és kalikából egyből jött egy first Aid Kit 90 napra! Hozzá még egy Scorpion 7 napra. Úgyhogy most egyenlőre 14 napra megvannak a specik, majd utána GP-ből jöhet még egy hónapra, és így tovább, és így tovább :D.
    Úgyhogy én most szerencsésnek mondhatom magamat :)
  • kisbesi
    #4054
    Én is, először mikor még nem tudtam mi ez megpróbáltam tuningolni, de valamit elrontottam mert most már nem lehet.
    Van rá valami megoldás?
  • Adriatic
    #4053
    nekem a perma L96 mindkét slot-ját sikerül elbaszni. viszont forge-oltam egy hónapra HR1860-at. az eléggé adja, bár egy scope még jó lenne rá. pistolyokat akartam még, de most jön a MAJ3-al a usp, az meg csak jobb, mint valami western pisztoly...
  • Icemat
    #4052
    Na ki mit alkotott? Én az M417 Combatomat "moddoltam" be.Gyorsabb lett a tűzsebessége,viszont nehezebb lett ,de faxa :):):):):):):)
  • kzoard
    #4051
    Na itt vagyok. Én is bűvészkedtem egy kicsit ezekkel a cuccokkal. Alapvetően 2 dolog van a gun emporiumban. Az egyik a customization, itt 3 fajta fejlesztési lehetőség van. Az első egy dugattyú, ezzel erősebb lesz a fegyvered, de nagyobbat is rúg. A második egy cső, evvel pontosabb illetve kisebb visszarúgású lesz, de nehezebb. A harmadik egy ravasz, amivel gyorsabban tudsz tüzelni, itt is nagyobb rúgás a hátrány. Ezeket lehet permanentes fegyverre is rakni. Vigyázni kell, mert ha nem sikerül a fejlesztés, utána nem próbálhatjuk ugyanazt a fajtát. (Nekem perma L94A1-re sikerült riggert rakni, de barrelt nem, ezt bánom is. Hiába csináltam 50%-ossal, kettőből csak az egyik sikerült. 10-30%-osakat max egy napra%hétre vett fegyvernél érdemes használni. Nagyobb %-osat nem láttam.)
    A másik a replikák, öntött fegyverek készítése. Ehhez csak az adott alapfegyver és megfelelő mennyiségű öntési alapanyag kell.
  • Icemat
    #4050
    Köcce a választ . Kicsit elirtam tegnap M417 combat-om van.
  • hitman08
    #4049
    Mondjuk vegyünk egy M4A1-et. Megveszed egy hétre a fegyvert, rápakolod a bővítéseket, így azok is egy hétig maradnak meg. Ahány napos a cuccod, annyi napig van meg a változtatás is. Pontosan ezért nem engedik a perma cuccokat forge-ban megváltoztatni, mert akkor végtelen idejű muskétákat meg minden mást lehetne gyártani.
  • Icemat
    #4048
    am lehet perma fegyverre is csak az a kérdésem hogy , ugymond ez a javítás is permára marad rajta?vagy csak pár napra vagy mi? (am az 1 ik perma fegyverem M416 COMBAT és arra pont lehet ilyeneket rakni :)
  • Icemat
    #4047
    és ezeket hány napra aggya?