4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • hitman08
    #4046
    Perma fegyverre nem lehet aggatni semmit, túlságosan nagy előnyt jelentene. És igen, egy fegyvernél akár mindhárom slotba tehetsz valamit, ha van rá lehetőség, és össze is jön a dolog. Nekem eddig semmi nem sikerült, mondjuk csak 10%os cuccok estek nagyrészt. Inkább felhalmozom őket, aztán egyszer feltápolok valamit.
  • Icemat
    #4045
    Van ez a "roulette" dolog.ha permanens fegyora rakom rá azt amit "lőttem",akkor azt per ára adja rá?1fegyóra több dolgot is lehet pakolni?
  • roland4
    #4044
    Ezelőtt amikor leszedtem és ment mentem vagy 2 menetet, utána beállítottam a grafikát majd felmentem egy szeróra és töltött a map utána meg újra indult a gép és azóta nem jó, talán e miatt nem működik?
  • roland4
    #4043
    Új accountot is létrehoztam de azzal se akar belépni a játék szerverére...
  • ludvigvonqt
    #4042
    Kb innen is adhatnánk a supportot :)
  • roland4
    #4041
    Írtam a NEXON-nak és ezt irták:

    Dear ------,

    We truly appreciate your continuous participation and support for Combat Arms Europe.

    We have received your message regarding difficulties logging into our game servers.
    This problem is probably caused by connection error between the ISP and the Combat Arms game server.
    Kindly check whether your firewall or anti-virus software is both configured to provide internet access privileges, for Combat Arms client.
    This may be a temporary issue. Try to connect at another time as it might resolve the problem.
    If the problem occurs constantly, contact your internet service provider for the solution.

    Thank you very much for understanding.


    - Combat Arms Europe Customer Support -
  • roland4
    #4040
    Talán az új patch miatt nem tudok én is játszani.
  • hitman08
    #4039
    Valami nagyon de nagyon elszabódott tegnapi patch után. Folyamatos delay van minden játékban, játszhatatlan nagyjából az egész, olykor örülök, ha a hibarengetegben pozitív stattal végzek, sürgős javítás kellene. Nexon igazán ért a dolgok elcseszéséhez :)
  • ludvigvonqt
    #4038
    Elég szar így játszani: hogy távcsövezni nem tudok mert jobbklikknél egyszerűen random irányokat veszek fel, azt túlélem a következő patchig. Addig nem távcsövezek. De hogy simán lőni se lehessen?!
    Most találtam meg: van ilyen CA-ban, hogy mouse-lag! Csak az egér laggol. Ez milyen már?!
  • roland4
    #4037
    Igen az európai verziót szedtem le, játszottam vele kemény 10 percet majdkidobot és ujra inditottam a gépe és azóta ezt irja...
  • ludvigvonqt
    #4036
    Ezen kívül még javasolták a router újraindítást (szerintem sokat nem segít), firewall/antivírus kikapcsot, meg h esetleg a hackshield is találhatott vmit a gépeden, amit hack-toolnak néz...
    Én ennyit tudtam most.
  • ludvigvonqt
    #4035
    Lehet hülye kérdés, de az európai verziót szedted le? (Link itt fenn a kép alatt)
  • ludvigvonqt
    #4034
    Tegnap már az frissített verziót kellett leszedned - ha a CAE letöltőt használtad a hivatalos oldalról.
    Amúgy magától leszedi mindig a frissítést.
  • roland4
    #4033
    A szomszédomnak meg megy. Jah és irtátok hogy volt update, nekem semmitse updatelt. Valahogy leeht re updatelni?
  • roland4
    #4032
    xp
  • ludvigvonqt
    #4031
    win 7?
  • roland4
    #4030
    xD itt haljak meg ha nem próbáltam meg vagy 10x. xD
  • ludvigvonqt
    #4029
    Néha van ilyen nekem is, aztán egyszer csak elmúlik. Eddig két-három (esetleg 4-5) újraindítás mindig orvosolta.
  • roland4
    #4028
    Ha hibát találtam akkor az oldalon hol tudom bejelenteni?
  • roland4
    #4027
    Érdekes, tegnap mikor felraktam működött. Azóta újraraktam + le is töltöttem vagy 1000x.
  • ludvigvonqt
    #4026
    Fogalmam sincs, én még nem néztem utána, de már begyűjtöttem két kütyüt...
    Majd jó lesz valamire egyszer valamikor :))
  • roland4
    #4025
    Valaki tudja mi a hiba a gameval? a kérdést leírtam. #4021
  • mumeen
    #4024
    Sziasztok!Csak annyit akarok kérdezni,hogy ez a rulettes cucc mire jó??
  • hitman08
    #4023
    Nem-nem. Simán is le tudnak tűnni bizonyos idő után, ez lehet egy, de akár 10 játék is. Változó, hogy mikor krepál be. Ilyenkor a join az egyetlen kiút, vagy pedig a relog.
  • Ravenka
    #4022
    A szerverek akkor tünnek el, ha valakire joinolsz, és az illető másik szerveren van.
  • roland4
    #4021
    Tegnap leszedtem a játékot, el is indítottam és játszottam is rajta.De most elindítom majd beírom a felhasználónevet és jelszót majd rákatttolok a login-ra.Ezután kiírja hogy: Connecting to the server... És ezt csinálja fél percig és kiírja hogy:Conntecting lost... és kilök a játékból. Mi lehet a gond?
  • hitman08
    #4020
    Patch utáni órákban mindig káosz van, kell néhány karbantartás még, hogy aránylag jól menjen minden. Szerverek akkor tűnnek el rendszeresen, mikor csúcsforgalom van, és képtelenek rendesen kommunikálni a rengeteg játékos gépével. Lagg is elég szörnyű, sőt, egyre rosszabb lett az utóbbi időben, én úgy figyeltem meg. Mindenki teleportál jobbra-balra, félt tár sem elég olykor az ellenfélbe, sok hülyeség történik.
  • ludvigvonqt
    #4019
    A mai peccs után csak nálam hülyült meg a a játék, vagy más is tapasztalt furcsaságokat?
    Pl. ki-be távcsövezésnél random irányokat veszek fel (ha jól figyeltem meg, akkor 180 fokot fordulok és a földre célzok!).
    Meg játék közben egyszer csak elkezd akadozni az egerem (a mozgás viszont működik!).
    Aztán az is volt, hogy visszamentem a szerver-lobbiba, és nem voltak ott a szerverek (újra kellet indítani a játékot).
    Mégilyet!
  • hitman08
    #4018
    Pont jól jött, hogy a tréninget visszahozták még egy kicsit, mivel 4000 xp hiányzott a szintlépéshez. Így már meglesz a dolog :)
  • Ravenka
    #4017
    Ellenem szól az egész event?xD
    Vettem ak74m permara(1honapja)
    3napja vettem 1000db szorzót
    recon vest 90napra
    cb 90napra
    (Amugy hany napos cuccoakt kapunk ?? az nincs oda irva...)
  • Ravenka
    #4016
    Szerintem szimplán feltört kari, vagy vki megadta neki és összevesztek, azt kellett neki gp :D
  • Borzgy
    #4015
    Gondolom ez is olyan kis puhapöcs gyerek, akinek a szülei kinyalják a seggét. Ha itt a saját karakterével szórakozik és minden a saját pénzéből lett volna, akkor 10-szer is meggondolja, hogy discardolja-e vagy sem.
    Idióta!
  • hitman08
    #4014
    Ezt néztem egy darabig, mire felfogtam mi történik, nem akartam hinni a szememnek. Vagy valaki más karakterével szarakodott, vagy tényleg ennyire sok fölös pénze van.
  • Adriatic
    #4013
    vannak beteg emberek...
  • hitman08
    #4012
    Bizonyos alkotóelemek kombinálásával tudsz majd benne különböző fegyvereket létrehozni.
  • Ravenka
    #4011
    Mi lesz ez az emporium?
  • Adriatic
    #4010
    háh! ez a kedvencem eddig:
    Confederate Double Barrel
  • Adriatic
    #4009
    ez a gun emporium kemény lesz. íme egy gyönyörű példa:
    pfff
  • kzoard
    #4008
    Ezentúl minden fennakadás/karbantartás/szerverleállás idejével meghosszabbítják az éppen ketyegő fegyvereinket/kütyüinket.
  • zzoollee999
    #4007
    Mindenkinek köszönöm a segítséget, vlc player letesztelve, működik.