4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • Vér Istvánka
    #973
    na ez a fájertím is megér egy-két szót
    ha 3-4-en vagyunk és elkezdenek ránk lőni csak én halok meg!!!
    és ez nem 1X vagy 2X fordul elő, hanem MINDIG!
    azt is megfigyeltem direkt hogy mikor a tankfelrobbantás után kinyírjuk a sok embert és megyünk befele a városba ha elmegyek balra jön velünk szembe az utcából a sok emberke köztük egy rpg-s
    ha én megyek MINDIG a pofámba lövi az rpg-jét
    igaz már várom és jól félreugrok de akkor is ha más megy előre azokra nem lő csak énrám!
    ergo engem direkt szopat ez a játék
    senki mást
    csak engem
  • Vér Istvánka
    #972
    az mitől van hogy körberohangászom az embert lövök rá mint a barom egy fél tárat a célkereszt egyfolytában rá mutat de nem pirosodik be hanem zöld és nem is találom el a jóembert
    erre ő lő egyet és én meghalok
    és mindez nem respawnolás után
    a tököm tele van már az ilyen szitukkal
    meg a nagy KDR-ű akárkikkel akikkel bármilyen szituban akadok össze mindig én döglök meg, még akkor is ha hátulról jól telelövöldözöm az állampolgárt megfordul és egy lövéssel lelő
    érdekes egyébként hogy csak a nagy KDR-ű emberkék ilyen földöntúliak
    istenbizony utoljára jut eszembe ilyesmi meg a vote-olásnál is mindig arra szavazok hogy ne rugjunk ki a játékból senkit de ilyenkor be-bevillan az agyamba a hekk szócska
  • nandorb
    #971
    nemtom mie de mi tegnap 12klan wart jaccotunk kb. 30-36EXP-t nyertunk de nem szamlalodott hozza,es egy rakas bugot talaltam...
  • v150r
    #970
    köszi zoolesz, kiraktam az üzeneted hivatkozási számát a fejlécbe
  • Zoolesz
    #969
    Hello Mindenki,

    Amennyiben van kedvetek, jelentkezzetek a Clanbase Nyári Kupájára:

    Először is kell egy login-t csinálni, itt (A jelszó formátuma ilyen legyen: Xxxxx_11):

    ClanBase

    A csapattársaidnak ugyanezt kell tennie. Ezekután kell egy klán is:

    Új Klán

    Utána a klánhoz kell adnod az embereidet itt:

    Emberek Hozzáadása

    Mindenkinek kikell töltenie az úgynevezett guid-ját, azaz a játékon belüli nevét itt:

    GUID

    Itt kell feljelentkezni a kupára:

    Jelentkezés

    Ha bármilyen kérdésed van, bátran kérdezz(etek), és lépjetek fel az Irc csatira, quaknet.org: #clanbase.combatarms vagy e-mail: [email protected]

    Üdv,

    Taiko

    Kupa
  • v150r
    #968
    32bitet raktam fel.
    a vga-n nem tudom felhúzni a felbontást 1600-ra, mert a driver engedné, de a win nem engedi és a driveren keresztüli utasításaimat felülbírálja...
    a microsoft oprendszere, a microsoft egerét nem tudja driver szinten lekezelni win7-alatt, mert egyszerűen nem tudok görgetni. ellenben, ha letörlöm a driverüket, akkor görget, csak éppen se a sidescroll, se a görgőgombom nem üzemel.
  • nandorb
    #967
    hat a driverek a 64bitesnel szart mivel WIFI-m van es ahozz nem konnyu tanalni drivert,de a 32-bites tuti,CA az elejebben jobban futott mint az XP-n es meg masnak laggot is baszott nekem meg siman futott:D Ja es KIS8-ast hasznaltam rajta...
  • v150r
    #966
    nekem eddig egyedül a ca-val bénázott... na meg néhány driver érdekesen fut :D de összességében nincs vele baj, sőt.
  • nandorb
    #965
    hm... amint megkapom az ADSL-t azzonla Win7-t fogok hasznalni valahogy jobban teccik nem benazik tobb programmal...
  • v150r
    #964
    az nem megy én mindent próbáltam. nekem se rakta fel a downloaderrel. csak nekem volt egy régi kliensem, amit el tudtam indítani. nekem nem volt parám a "kész" installerekkel, azok felmentek, csak utána nem volt hajlandó patchelni, anélkül meg nem indult el a játék. de akkor már bevéste magát a regbe és elindult a régi kliensem.
    nekem a downloadernél volt olyan problémám, hogy feljött az ablak, kezdte volna tölteni, és egy kicsomagolási hibát dobott ki, valszeg ugyanazért, mint lacinál. egyébként szerintem a win7-et nem szereti az installer/downloader.
    hát figy. van olyan ismerősöd, aki xp-t használ? mert akkor annyit tudok tenni, hogy kiguberálom a regkulcsot, és megpróbálok egy külső kulcsot csinálni hozzá, de arra nem vállalkozom, hogy a 2,5 gigás játékot feltöltsem valahova feltelepítve. szal ha még mindig érdekel a combat arms, akkor valahogy vidd haza a felrakott játékot és akkor kitalálunk valamit :D
  • nandorb
    #963
    jaj, azt probaltad mar hogy jobb klikk es run as administrator es ugy instalalni?
  • Nagylaci
    #962
    Hát akkor már végképp nem értem... Nálam nem is az a gond, hogy nem tudom elindítani hanem az, hogy nem tudom telepíteni! Sajnos a CAE downloader nem játékos mert az egyáltalán nem hajlandó működni Win7 alatt. Viszont az egyszerűen nonszensz, hogy letöltöttem a hivatalos oldalon felsorolt mirror -ok asszem' mindegyikéről, de minden nyavajás telepítőnél ugyanaz a hiba. Ez a bizonyos fájl sérült, nem lehet kicsomagolni. Még "kézzel" sem. Érthetetlen. Én már nem két perce próbálkozom programok telepítésével, de ilyet még nem csesztem. :) Már bocsánat...
    Hozzáteszem most is fel van installálva a Prototype, a Ghost Busters, a Left 4 Dead és gond nélkül mennek. Amúgy próbáltam letölteni Firefox -al, IE -el, illetve az Internet Download Manager -el. És így is minden verzióval gond van. Amúgy én 64bit -es Win7 -et használok. Lehet, hogy az a gond?!
  • v150r
    #961
    értelek, nos. nekem is win 7 van, nekem az volt a megoldás a "nem fogsz felrakni win7-re" hozzáállásával, hogy mivel reklamálja a registry kulcsot, ha anélkül akarnád elindítani, ezért leszedtem a gamershell-es régi verziót, azt felraktam és utána már hajlandó volt elindulni a "régi" kliensem. de valszeg ez nálad nem járható út, jól értem?
  • v150r
    #960
    töröltem
  • f2d
    #959
    Egyébként meg lőjjé magadnak.
  • f2d
    #958
    Mi a faßnak? Úgy semmi értelme a játéknak.
  • nandorb
    #957
    ugy kibannolnak a jatekbol hogy nem eri meg... meg nagyjabol nem muxik...
  • Nagylaci
    #955
    Köszi a segítséget, de a CAE downloader sajnos el sem indul mert Win7 -et használok. Viszont a telepítésnél nem hiszem, hogy a Win7 lenne a probléma mert fogom a "Combatarms_eu.exe" fájlt és átnevezem "Combatarms_eu.zip" -re. Ebben az esetben a 7zip simán megnyitja és ki is tudom csomagolni az ÖSSZES fájlt az említett kivételével. Itt a 7zip hibaüzenete:



    Egyébként nem találtam olyat a neten, hogy valakinek ne települt volna ezzel a problémával. Már olyat is próbáltam, hogy újraindítottam a gépet Safe módban és úgy töltöttem le illetve próbáltam installálni. Úgy sem ment.
    Gondolom csak a Win7 lesz a gond, de el sem tudom képzelni, hogy telepíteni legalább miért nem tudom?
  • v150r
    #954
    itt van a hivatalos downloader.
    fórumon két dolgot találtam.
    az egyik, hogy resetelni kell a routert,
    a másik az, hogy a nexonos mappába csinálj egy újat, mittomén mondjuk cae néven, és installáld fel újra.
    teljesen felesleges egyébként kísérletezni más site-okról való letöltéssel, mert ami a linken van mondjuk gamershell-es link, az is egy nagyon régi verzió.
    ha a két megoldás egyike sem működik, akkor szedd le a cae downloadert a linkről (ha eddig nem tetted volna meg) és úgy töltsd le/rakd fel.
  • Nagylaci
    #953
    Na ebben segítsetek lécci ha tudtok! Szóval próbáltam letölteni a játékot, és a letöltéssel még magában nincs semmi baj, de telepítéskor már a telepítés elején leáll az egész 40 -es hibaüzenettel. Ekkor azért még nem adtam fel. Próbáltam letölteni több forrásból a játékot, de mindegyikkel ez volt a probléma. Aztán utánanéztem mi lehet a 40-es hiba. A hivatalos oldal szerint ez akkor van ha hibás a telepítő fájl. Ekkor megpróbáltam kikapcsolt vírusirtóval letölteni, de ezután is fennmaradt ugyanez a probléma. Ekkor átnézettem a letöltött fájlt a NOD32 -vel ami szerint a "game\CHARS_M_BODY.rez" fájl sérült. Ezek után megpróbáltam egyszerűen kitömöríteni a ".exe" -t, de tényleg nem lehet kitömöríteni ezt a fájlt! Na most az a helyzet, hogy akárhonnan töltöm is le az install fájlt mindegyikben sérült ez az egy szem fájl. Látszólag ennek semmi értelme, nem tudtok valamit erről?!
  • v150r
    #952
    helyes.
  • PosSe PenGe
    #951
    ma még 3 emberünknek nullázódott a statja ,azoknak akik tegnap waroztak , és akiknek már nullázva volt újra resetelődött mert tegnap is waroztunk és megint csak 1 meccset mutat de a kd ratio az változott. szal valami gáz lehet a szerverükön...írtam nekik bugreportot
  • v150r
    #950
    ha még mindig fennáll a probléma, írjatok a nexonnak. én most szünetet tartok, ünneplés van ünneplés hátán, és legkevésbé ca-zni van kedvem :D
  • nandorb
    #949
    Az egyik regi klanbol csinalta a haverom...
  • nandorb
    #948
    megjelentek a hackerek...tegnap jaccotunk vmi. kis rangu fasszal akinek 5.6os KD-je volt szal aimbotolt az ocsi,de miutan kijaccotuk az eszet es 14/14-es volt a stat kilepett...
  • PosSe PenGe
    #947
    valami bug vagy szerverhiba lehet???????????????
  • PosSe PenGe
    #946
    ja és az assassinsból tegnap akikkel játszottunk asszem mindenkinek nullázódott a statja
  • PosSe PenGe
    #945
    ma megnéztem a klános statisztikámat ,de nem értem mi történt mert több mint 100 waron játszottam és csak 1-et mutat. nullázták de nem tudom miért...a rangom az kb rendben van...
  • v150r
    #944
    én is ugyanígy voltam vele, de egyébként meglepő módon tényleg ideális váltás lehet xp-ről a win7. tényleg. végre normálisan működik a plug&play, úgy, ahogy anno kellett volna, már fentvan minden program, ami munkához és az egyéb ökörségeimhez kell, és gyorsabb, mint az xp. igaz, a bootvis, illetve az első pár indításnál lassabb volt, mint az xp, de lényegében nem bántam meg. néhány dolgot rád akar erőszakolni, illetve jobban akar tudni nálad, de ezt néhány csúszka és checkbox tiltásával meg lehet oldani. én már nem is nagyon fogok szerintem xp-t használni. ettől függetlenül mondjuk az ubuntu ideális lehet, nagyon jó kis rendszer, csak wine nélkül szinte semmit nem tudok használni, amit szeretnék, és itt most nem a játékokra gondolok, mert az annyira nem releváns. szóval azt mondom, hogyha késztetést érzel valamilyen váltásra, akkor adj egy esélyt a microsoftnak, mert ez a 7-es tényleg jóság. főleg annak tudatában, hogy jövő márciusáig teljes értékű szoftverként használhatod az általuk adott kulccsal, és minden héten, legalább egyszer van update
  • nandorb
    #943
    Crossfire egy ocska szar,0grafikaja van igaz hogy hackal jaccottam mert egy ektelen szar jatek,ektelen lassu es a falak is mindenhol feherek eloszor a hack miatt tunt ugy de utana hack nelkul is szar volt szal ha speedhackom nemlett volna en meg felmasztam mashova 1emeletre addig elmehetem volna nyugodtan egy kavet meginni...
    A combat arms-sokkal jobb,fegyverileg is grafikailag es szorakoztatobb...
  • agrorocker
    #942
    Ha XP-ről váltok, az biztos nem egy másik "ablak" lesz, hanem valami operációs rendszer :):penguin:

    Ezek az online lövöldék valahogy nem komázzák a gépem: a Cross fire újraindítgatta a gépet, úgyhogy a Combat Arms-on meg se lepődtem :/
  • nandorb
    #941
    win7-esen sokkal gyorsabban futnak a dolgok,2GB rammal meg mertne rakna fol,nekem 3GB-om van es meg azt hasznaltam max. 3dolgot futtatam egyszerre,nero(DVD iras)Firefox neha eltud venni(600MB-t is eltud lopni a memoriabol)es a Combat Arms ami attol fugg nemsokkat,es akadozas nemvolt...XP-n meg 6x lefagyott volna mar ha ezt megcsinalom a gep...
  • v150r
    #940
    szerintem egy játék miatt nem fog win7-et felrakni :D
    btw ő már így is többet tett, mint amit én egy játékért általában meg szoktam tenni. egyébként ez az engine.exe szokásos hiba a hackshieldes játékoknál, soha nem volt rá megoldás, igaz, a másik játékban, csak néha dobta fel, amikor kedve volt.
  • nandorb
    #939
    probald meg compatibilis modban jaccani 95-osre rakd...
    Vagy ha van idod probald meg win7-esen de 32bit legyen
  • agrorocker
    #938
    Sima XP-m van, SP3-as. Azóta leszedtem más letöltési forrásból is, újraraktam, de a hiba ua. :/ No mindegy, azért kiprószáltam volna :)

    Mindenesetre kösz, fiúk, a segítséget! :)
  • f2d
    #937
    Lehet, hogy op rendszer problémája van, vagy DX. Pl Vista, Vin7, Linux nem igazán a játékhoz való. De a DOS és a Win95 se igazán jó.
  • v150r
    #936
    azért kérdeztem, mert a "hibát észlelt és leáll" típusú problémák fő forrása általában a vga, de ezt ebben az esetben kilőhetjük.
    hát srác, azt tudom most csak javasolni, hogy rakd újra a játékot. esetleg még próbáld meg a kompatibilitási módokat.
  • f2d
    #935
    Nálam fele ekkora teljesítményű gépen is tűrhetően fut. Szerintem nem a gép a probléma forrása, bár nekem ATI kártyám van.
  • agrorocker
    #934
    Az nvdia driver 185-ös
  • agrorocker
    #933
    3.0 Ghz HT-s P4 proci
    2 G Ram
    NvidiA 7600 Gt
    Sound Blaster hangk.