4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • Dobronski
    #1013
    Az jó.Még nem próbáltam,de ma rákerül a sor.
  • f2d
    #1012
    Nagyon
  • Dobronski
    #1011
    Sziasztok srácok!Mennyira vannak aktív magyar játékosok?
  • f2d
    #1010
    Ebből is látszik, hogy csak kb 5-en fórumozgatunk itt.
    A többiek inkább játszanak.
  • v150r
    #1009
    hívtam haverokat is, de senki nem volt tegnap fent még msnen sem, majd legközelebb jobban leszervezzük
  • f2d
    #1008
    Jó kis móka volt, csak 4-5-en kevesen voltunk hozzá. Igazán akkor jó ha 16 ember díbol észnélkül egy pályán.
  • v150r
    #1007
    sry srácok, tegnap elment a netem, aztán nem is nagyon akart visszajönni
  • v150r
    #1006
    na emberek, a szoba áll a megbeszélt alpha 10-ben, sg.hu allstars néven, a 1515-ös jelszóval. akinek kedve van, csatlakozzon hozzánk ;)
  • v150r
    #1005
    mondjuk ha 6-ra nem is, 7-re tuti megérkezem, mert most még van egy kis dolgom
  • v150r
    #1004
    nekem jó 6-kor is
  • nandorb
    #1003
    nah akkor ha mindenkinek megfelel legyen 18,00kor...
  • Vér Istvánka
    #1002
    én valszeg ott leszek!
    bár ma hervasztó eredményeket értem el
    elképzelhető hogy török emberkék kisebb késleltetéssel játszanak európai szervereken mint én?
    ma törököket egyszerűen nem tudtam lelőni
    és nem azért mert nem találtam el
  • Vér Istvánka
    #1001
    picsába!
    elvitted a tékemet!

    bár 1001 is ték!

  • v150r
    #1000
    ja és #1000
  • v150r
    #999
    akkor szombat este 19:00 alpha channel 10, room name: sg.hu password: 1515
    ha ez valakinek nem jó, vagy később jönne, vagy el kell vinnie akkor a bolháit a vidámparkba, az pls írjon egy komment. tenkjú.
  • v150r
    #998
    döntsétek el, nekem édes mindegy. :D
  • f2d
    #997
    Nekem jó, lehetne kicsit korábban is, pl 19:00-tól.
    Jelszó? Na most akkor melyik?
  • f2d
    #996
    El ne menjél szombaton zülleni.
  • v150r
    #995
    ne variáljuk a jelszót, mert aztán össze-vissza fogja keverni mindenki. nekem szombat este bármikor jó, állapodjatok meg, h kinek mi lenne az ideális. arra gondoltam, h létszámtól függően tolunk egy pár elimination-t, search and destroy-t, ctf-et, vagy amit akartok. nincs min kdr, az a lényeg, h játszunk egy kicsit együtt, ha már mindenki ott lesz, aki itt is aktív, akkor lehet behívni haverokat is akár, az a lényeg, h most ne legyen külföldi. nandor vagy én leszünk a masterek, megvárunk mindenkit, de később is csatlakozhattok akár, sztem én fent leszek addig, amíg meg nem unjuk.
  • nandorb
    #994
    kb.20.00-korul
    jovolna mert 21.00kor van a klangyulekezo azt nem hagyhatom ki...
  • PosSe PenGe
    #993
    szombat este hánykor?alpha channel 10 SG.HU ?
    jelszó meg szerintem legyen cahu azt könnyebb fejben tartani
    és mi is lesz ez pontosan ? :)
  • nandorb
    #992
    semmi,csak meglassuk ki hogy jatszik...
    PenGe magad gyere...
  • Vér Istvánka
    #991
    és mi lenne a részvétel feltétele?
    valami minimum rang vagy KDR?
  • v150r
    #990
    az lehet (mondjuk nekem ilyen gondom még nem volt), de viszont csúcsidőben lehet, h alpha tele lesz de akkor mondjuk tartalékba jó a bravo.
  • nandorb
    #989
    Alpha nem laggol anyira mint a tobbi szerver... tapasztaltam...
  • v150r
    #988
    csak majd írd be kommentbe pls, ha lejött, mert akkor letörölném
  • v150r
    #987
    alpha helyett bravo-t javaslok, de amúgy nekem jó.
  • nandorb
    #986
    legyen Alpha/Channel 10/szoba név:SG.HU jelszó:1515
  • Nagylaci
    #985
    Affene... :) Nem gondoltam, hogy az a fájl majd 90 mega! Köszönöm most töltöm le nemsoká ki is próbálom, hogy működik -e?!
  • nandorb
    #984
    szombat este megfelel:D
  • f2d
    #983
    Mi is ez?
    Érdekel.
  • v150r
    #982
    btw, valamelyik nap tolhatnánk egy esti mókát, befoglalhatnánk egy szobát, mindenki hív akit akar, aztán letolunk pár non-public meccset. mit szólnátok mondjuk egy péntek-szombat környéki mókához?
    aztán persze majd egyeztetünk még kommentben.
  • v150r
    #981
    90 mega még elfér, használd egészséggel
    off: nekem már volt gondom vele, a méltán megszeretett 6-os nero semmilyen körülmények között nem hajlandó elindulni rajta, semmilyen emulációval, semmivel.
  • Nagylaci
    #980
    Köszi, egyébként lehet, hogy csak azt kellene kipróbálni, hogy valahova feldobnád azt a fájlt ami nálam mindenképp sérült. Itt egy kép ami láthazó, hogy elindul simán az install, de ennél a fájlnál elszáll az egész. Szóval meg tudom csinálni, hogy kézzel kitömörítem a játék összes fájlját, csak erre az egyre lenne szükségem.



    A fájl útvonala:
    <telepítési mappa>\game\CHARS_M_BODY.rez

    Ha esetleg feldobnád valahova megköszönném!
    Egyébként még SEMMIVEL nem volt gondom Win7 alatt! Ez az első probléma amit egyenlőre nem tudok megoldani. Végre operációs rendszert csinált a Mikrofos... :)
  • f2d
    #979
    Nem véletlen veszik sokan az elit modert, így a kis -nek nem kell megszavaztatni a többiekkel, hogy a rá veszélyt jelentőt kirúgják-e a játékból.
    (Mert sokan nyomnak F6-ot, többek között én is.)
  • nandorb
    #978
    hat nalunk akinek van ELIT-je a klanbol az nembasz ki csak akkor ha hacker jatszik,vagy kijatccuk az eszet TeamSpeaken keresztul...
  • eminemtheking
    #977
    és szerintetek ott fireteambe a 3. résznél amikor a megkelltalálni a laptopot stb.. ott hogy kéne menni 8-an mindenki a célpontra? vagy 2-2-es csoportba kinyírni a városba mindenkit? csak mert valahogy eddig mindig az utóbbi valósult meg amibe voltam de kb 2-3x sikerült többet nem!
  • f2d
    #976
    3-4-en fájertímzeni???
    Akkor nem menj balra, minden irányból elérhetők a feladat pontok. Bár a legegyszerűbb a legrövidebb út, mondjuk ennyi idő elteltével a sok lámpa még mindig nem találta meg az M betűt a billentyűzetén és megy összevissza a pálya utolsó részén.
  • f2d
    #975
    Örülj neki, hogy nem bírod kinyírni, mert ha lelövöd kibaß a játékból. Sajna mostanába sokszor beleszaladok ilyen statisztika majmoló faßokba. Érdekes amikor ő lő szarrá, akkor egyáltalán nem akarnak kizárni a játékból. Ott tartok, hogy elit moderes játékba már be se szállok, mert nagy valószínűséggel azt lövöm le akit pont nem kéne.
  • nandorb
    #974
    valahogy nem értelek...