4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • f2d
    #1542
    Ma én is kipróbáltam az A.V.A.-t. Hát van még mit csiszolni ezen a játékon. Tank kisérőset és bombásat játszottam, kicsit káosz volt számomra az egész, de nem rossz. Viszont a pályák nagyon elnagyoltak és bénábbak is mint a CA-ban.
  • shm1984
    #1541
    Ha lenne állandó magyar szoba, én is oda járnék. Már ha megint jó lesz a netem is.. meg a server lagg is kevesebb.
  • f2d
    #1540
    Lesz ma este magyar szoba? Az előbb felufrottam egy meccsre, de reménytelen.
  • nandorb
    #1539
    ugyanmar nem ez az elso eset... talalkoztam klan mecsben is ilyennel csak az a csapat,opk-zott klan mecskor...
  • v150r
    #1538
    szégyen. és még meg meri tenni 1v1-ben is, és egy picit sem zavartatja magát. lehet felveszem friendlistbe, ha még bent lesz és megkérdezem, h mégis mit képzelsz. bár tartok tőle, hogy értelmetlenül.
  • nandorb
    #1537
    NikosHUN
  • f2d
    #1536
    Nem, ott elakadtam. Nem volt időm rájönni, mert el kellett mennem.
    Elég instabil a kapcsolat, nekem 4.-re sikerült felkapaszkodnom a szerverre.
  • Vér Istvánka
    #1535
    nem nyomtad végig a tutorialt?
    pedig ad érte 10000 ojrót
    abból egyből vettem egy pp-19-et
    igaz hogy ezt a szerencsétlen tutorialt is 6.-ra sikerült mert 5 ször megszakadt a kapcsolat menet közben

    ja egyébként g-t nyomjá oszt megvan
  • f2d
    #1534
    SG556 Camo, 3 napra kaptam. Nem nagy a sebzése, viszont pontos és az AR-ekhez képest gyorsan lő.

    Az A.V.A.-ban hogy kell felvenni az RPG-t?
  • v150r
    #1533
    melyik új fegyver?
  • f2d
    #1532
    Úgy néz ki,hogy erről lemaradtam. Majd bepótolom.
    Végre sikerűlt jót játszani hosszú idő után a CA-val. Bekeveredtem egy magyar szobába és toltunk legalább 10 kört. Már szinte fura volt, hogy nincs semmi hack.
    Lehetne csinálni egy állandó magyar szobát. Én nem is mennék máshova.
    Az új fegyó nagyon king, vettem hozzá 45-ös tárat, irtózatosan pusztít simán és fireteam-ban is. Kár, hogy nem a csöcsössel együtt adta a Nexon.
  • Vér Istvánka
    #1531
    ehh...
    pedig én bíztam benne
    de még a billenytyűzetet sem konfigurálhatom ahogy akarom
    nekem a wsad-tól hányingerem van a home-delete-pegedown-ra és a körülöttük lévő rillentyűk jórészére viszont nem enged semmit beállítani pedig ezek a ca-nál nagyon jól beváltak
    a hangoktól is kész vagyok
    az orosz szövegek nagyon bejönnek de a fegyverhangoknál szebbet fingok
    és nyilván a béta állapotnak köszönhető de a 8 elindított játékból egyet sikerült befejezni a többi connection lost
    így nehéz rendfokozatot szerezni
  • v150r
    #1530
    ja, és volt egy gyerek az egyik meccsben, aki minden egyes alkalommal fejest lőtt tdm-ben sniperrel :DDDDDDD
  • v150r
    #1529
    az ava egy rakás szar. szerintem.
    3 kaszt van, 3 különböző típusú fegyverrel. upgradelhetőek és lehet venni másikat is, viszont mind a fegyverek, mind az armorok elhasználódnak, javítani kell őket.
    a játékban ez megy: failed to start, fts, fts, fts, fts... 20x aztán amikor bejutsz, 10ből 9x connection lost.
    a legelső körben lőttem 6 killt azonnal, de egyébként az ar úgy hord, mint a szemét, az smg csak közelre hatásos, a sniper meg one hit kill.
    ingame válthatsz a kasztok közül, és mindegyiknek van egy alap fegyvere, nem kell neki venni külön. de nem olyan szarok, mint ca-ban.
    van egy jópont is, a quick startnál ki lehet választani a módo(ka)t és a mapo(ka)t, a reward és az achievement system nagyon jó, de a ca-t is leköröző pörgős játékmenet elvesz mindent.
    a pályák messze nem olyan összerakottak, mint ca-ban, és még elég gyenge a felhozatal is.
    a real-life sebzéstől elég messze áll a játék, közelről egy tár is kellhet még az smg-ből is.
    a menü és a ready system egyenesen borzalmas. átláthatatlan az egész szobarendszer, amire éppen rányomnál, jön a helyébe egy másik.
    ha a host cl-t kap vagy kilép, szakad a játék is, mindenkivel.
    a hangok annyira nem rosszak, de hihetetlenül üvölt nekem még minimum hangerőn is, ami nem jó.
    a futásra külön gomb nincs, kétszer kell megnyomni az előrét, ami pl menekülésnél nem igazán hatásos.
    a grafika szép, de maxon jobban szaggat, mint bármelyik másik játék, a felbontást 1280-ról se le, se fel nem lehet venni, viszont minden testre szabható a textúráktól a modellekig, illetve még azoknak a filterezése is. viszont ingame nem lehet módosítani semmit sem.
    a chat és a sensitivity állítás ugyan az, mint ca-ban, a fegyverek kiosztása is ugyan az. 1 primary, 2 secondary, 3 kés, 4 gránát
    az accolades-ekből van nagyon sok, külön díjazza a gránátos killt, és minden egyebet is, viszont kurvára nem lehet néha eldönteni, h mit is kaptál, annyira egy kaptafa az egész
    a meccs végén nincs összesítő tábla xp-vel és pénzzel,
    a chatben megjelenik minden kibaszott reload, és egyéb történés, mind nálad, mind a csapattársaidnál.
    ugrálni nem lehet effektíven, mert olyan, mintha egy helyben álltál volna
    ha sorozatosan nem lehet elindítani a játékot, akkor kilépni nem tudsz a szobából, mert a visszaszámlálásnál letiltja az unready-t, és a sok hülye meg nyomogatja a startot egyfolytában.
    ha cl-t kapsz játék közben, és kilépsz a menübe, akkor a lobby alapszobáiba nem tudsz menni, a játékba nem enged vissza, marad az alt-tab és a close.

    maradok a ca-nál. még mindig játszhatóbb tele hackerekkel, mint ez.
  • Vér Istvánka
    #1528
    vannak gondok
    eddig 2X vágott ki a szerver
  • Icemat
    #1527
    Tud adni valaki linket hogy le tuggyam szedni ezt a játékot?
  • v150r
    #1526
    még 3 perc és ava launch :D
  • v150r
    #1525
    bemásolnám egy msn-es beszélgetésemet trevize-zel, mert pont ide vág:

    «[´v150r.8th.unit_002`]» 'vaɪzə üzenete:
    *egyébként most a nexon vagy azért hallgat, mert mindenki azon dolgozik, h megint kiírtsák a hackereket
    «[´v150r.8th.unit_002`]» 'vaɪzə üzenete:
    *vagy csak csöndben kussol, aztán amikor felére csökken a játékosszám, és a bevétel, majd akkor lépnek valamit
    «[´v150r.8th.unit_002`]» 'vaɪzə üzenete:
    *mert azt nem hiszem, h hagyják elúszni az egészet
    Trev!ze "whole lotta losin" üzenete:
    *a kussolásuk megmagyarázhatatlan és tűrhetetlen.
    «[´v150r.8th.unit_002`]» 'vaɪzə üzenete:
    *az. de látod, h amióta él a játék, még nem volt arra alkalom h egy gm, vagy admin, vagy fejes bármihez is hozzászólt volna
    Trev!ze "whole lotta losin" üzenete:
    *ja és ez eléggé idegesitő
    «[´v150r.8th.unit_002`]» 'vaɪzə üzenete:
    *gm-ekkel lehet találkozni néha napján a játékban, de tőlük effektív dolgokról nem lehet beszélni, ami érthető mondjuk
    «[´v150r.8th.unit_002`]» 'vaɪzə üzenete:
    *a játékosokból lett moderátoroknak meg szintén meg van kötve a kezük, gondolom egy elég vaskos szerződésük van
    «[´v150r.8th.unit_002`]» 'vaɪzə üzenete:
    *most azért, mert minden második játékos csinál egy topicot hogy ugyan már bazdmeg térjetek észhez, nem fognak
    «[´v150r.8th.unit_002`]» 'vaɪzə üzenete:
    *eddig sem, továbbra sem hozzáfűzni semmit
    «[´v150r.8th.unit_002`]» 'vaɪzə üzenete:
    *pár naponta belépek, egy quarantineban megnézem, h mennyire játszható a játék, veszek egy cuccot 1 napra, és tolok pár meccset
    «[´v150r.8th.unit_002`]» 'vaɪzə üzenete:
    *a kdrem esik, a pénzem esik, szórakozni nem nagyon szórakozom
    «[´v150r.8th.unit_002`]» 'vaɪzə üzenete:
    *end of the line.
    Trev!ze "whole lotta losin" üzenete:
    *pontosan
  • Lackokoma
    #1524
    Ezt nem hiszem el! Nexon nem akar a hackerek ellen tenni semmit vagy nem tud de a bonus Exp meg mi 1 más Eventeket tudja nyomni! Legalább valahol írnák hogy próbálnak valamit tenni elenne vagy kerek perec azt mondaná hogy nem bírnak! De az hogy törölgetik az acc-okat és azzal nem érnek semmit mert újakat csinálnak az le eshetett volna már nekik!
    A.V.A így videó alapján bejövős de majd meglátjuk holnap v még ma! majd kiderül
  • f2d
    #1523
    Majd meglátjuk. A CA már amúgy is játszhatatlan a hackerek miatt. Ráadásul ki se lehet őket szavazni, mert a lámák mindig benttartják őket. Ma sem tudtam olyan szobába be menni, ahol ne csaltak volna 2-3-an. Le is pattantam gyorsan, pedig kaptam új fegyót, ami elég jól pusztít.
  • v150r
    #1522
    bízzunk benne, hogy megtalálod benne azt, amit szeretsz, de szerintem messze nem lesz taktikázós a cucc.
  • f2d
    #1521
    Ha bejön csapat és taktikai szempontból az A.V.A., akkor az aktív Munkásőröket áttelepítem oda. CA-ban ritka silányak vagyunk, viszont taktikai FPS-ben egy-két tagnak több ezer órás tapsztalata van (persze fejenként).
  • f2d
    #1520
    Ha amiatt nem pörgős mert taktikázós csapat játék, akkor részemről teljesen ok (OFP annó nekem bejött). A CA-ban az S&D inkább nyomulós mint taktikai, holott ez lenne a taktikázós játékmenet benne, bár nekem így se rossz.
    Ez az egyféle feladatkör egy embernek csapatonként jó ötlet, ha úgy van megoldva mint az OFP-ben. Egy szakaszban: parancsnok, sniper, géppuskás, gyalogos, gránátos (M203), stb. Ezek persze átvehetők, ha valakit kifektetnek.
    A külön fegyver kasztonként is jó ötlet . Orosz orosz fegyverekkel pl AK, Dragunov, PK, RPG, Amcsi, ami cuccal M16, M24, M60, LAW, stb. Persze ezeket egymástól lehet zsákmányolni. (Szitén OFP, legalábbis abban így volt). Ez a külön kell venni dolog meg csak az elején lesz gond, mert ha rákapsz valamelyik kasztra, akkor úgy is mindig azzal fogsz játszani.

    Nincs Xbox-om, viszont a Nightvision kéne.
  • v150r
    #1519
    ahogy néztem, nekem az jött le, h váltani tudsz ingame a kasztok között, aszerint, h éppen melyikkel van kedved tolni. még a lobbyban. viszont akkor felmerül a kérdés, hogy azon kívül, h az ar-es "jobban" (messzebre? nagyobb sebzéssel? nagyobb területen?) tudja használni a gránátot, mi értelme. mert ebből két dolog következik:
    - a sidearm-on kívül egy fegyver lehet nálad, ergo nem rohangálhatsz majd smg-vel és sniperrel, ami jelen esetben nekem nem bejövős
    - külön kell fegyvert venni az összes kasztnak akivel játszol

    ca fórum is tele van ava-val, és azt mondják páran, hogy nem olyan jó és messze nem olyan pörgős a játékmenet, mint ahogyan azt az agyonvágott videókból látni. és hogy a hangok, azok valami egészen förtelmesek.
    egyébként, ha eléritek a staff sergeant szinte(ke)t, a hajnali béta zárásáig (amire kevés esélyt látok magam részéről is, mert ahhoz nagyon jónak kéne lennie, h fentmaradjak), akkor kisorsolnak 10 cod modern warfare 2 játékot (xboxra), illetve szintén 10 special editiont a híres és a netet körbejárt teljesen működő és eredeti night vision szemüvegekkel. amikből egyébként már csak ebayen lehet venni, horribilis összegekért.

    szóval meglátjuk, h milyen lesz.
  • f2d
    #1518
    Szerintem nem kell tőlük megijedni. Ha jól láttam orosz, francia és amerikai egynruhás emberek a kasztok, legalábbis kivülről. Aztán hogy milyen egyéb tuljdonságaik vannak azt nem tudom, de nem rossz ötlet.
    Gondolom az orosz szereti a vodkát, az amcsi a hambugert, a francia meg a csigát (de nem a kakósat).

    Nézd meg a wallpaper-eket, ott mindháromról van kép, faßák.
  • v150r
    #1517
    töltöm az ava-t, majd kilenckor kiderül, h kell-e ez nekem, bár kicsit megijedtem ettől a 3 kaszttól, majd meglátjuk, hogy hogy is néz ez ki a valóságban.
  • f2d
    #1516
    Ebbe a kcsg Koreában minden 5,5 órával később van, vagy korábban.
  • Vér Istvánka
    #1515
    oda van írva hogy pdt
    pdt=cet-9 óra
    vagyis este 9-től lehet gyűrni
    de hátha így eccerűbb
  • nandorb
    #1514
    tessek video
  • f2d
    #1513
    Köszi, szóval akkor nem gáz.
  • v150r
    #1512
    xfire: egy gamereknek szánt portál illetve alkalmazás. lehet vele ingame üzenni, meg felvenni elvileg (bár ca-val nem nagyon működött), számolja, h hány órát játszottál, stb. egyszóval egy gaming profile
    ava holnap lesz elérhető európában, de nézd meg a sitejukon, hogy mikor is pontosan
    sg-n nincs még fóruma, de ha bejön a game, akkor csinálok majd. ha addig más nem.
  • f2d
    #1511
    Leszedtem ezt az A.V.A.-t, de nem enged játszani, sőt mitöbb ha elindítom le is fagy egyből. Régiós időkorlátot ír ki, csak azt nem tudom, hogy a kóreai időhöz méri vagy az eushoz. Meg valami xfire nevű genya települt a gépemre. Nem lesz ebből baj? Mi a tököm ez az xfire?

    Az sg-n nincs ennek a game-nak fóruma? Én láma nem találtam.
  • v150r
    #1510
    AVA, csak kimaradt egy 'a' betű. site
  • shm1984
    #1509
    Ennek a V.A-nak vagy minek mi a pontos neve? Valaki felhomályosítana? Szeretném megnézni.
  • v150r
    #1508
    nem kell, én nem fogok. ha lesz is másik accom, akkor az azért lesz, h ott rongáljam a statomat ne itt.
  • nandorb
    #1507
    no comment meglehet nekunk is kell csinalni fake accountot hackot leszedni es megjobban szetbaszni hatha gondolkozni kezd nexon... vagy ha mar nem akkor bassza ki a szervereit.
  • v150r
    #1506
    utánanéztem ennek az va-nak youtubeon. hát. nemtom. lehet, h holnap teszek vele egy próbát, de nem nagyon bejövős nekem. ha source motoros lövöldét akarok, akkor megyek css-zni.

    egyébként megtaláltam a hónap érvelését:

    rahimtom wrote:
    Shaq use speedhack...he have hack vip but i don't hack.
    i have Windows Vista 64bit and hack crash game

    no comment bazmeg
  • v150r
    #1505
    bocs de erről ez jutott az eszembe :D
  • nandorb
    #1504
    a nem emberi lenyek miatt,ugyanmar nem 3+ eves vagyok hogy sarkanyokat oljek...

    Itt van egy ijji reactor nevu program
    leszeded,telepited regelsz,ra es azzal kikeresed a jatekot es letoltod mashogy nem lehet.
  • f2d
    #1503
    Nekem sem jött be. A CA 100szor jobb lenne, ha nem baszták volna szét a hacker-ek.