4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • f2d
    #1502
    A videók alapján igéretesnek tűnik, bár a pályák nem olyan változatosak mint a CA-ban. Honnan lehet ezt a game-t letölteni?
  • Dns5000
    #1501
    gondolom nem a grafika miatt nem tetszik
  • nandorb
    #1500
    nekem nemteccik a crysis az egy ocsdi szar.
  • v150r
    #1499
    ha a grafika lenne a lényeg egy online csapatalapú fpsben, akkor mindenki a crysis-el játszana
  • nandorb
    #1498
    A.V.A 23.-an lep akcioba es szt. sokkal jobb mint ez grafikailag.
  • f2d
    #1497
    Részemről ez kész, semmi értelme tovább játszani. Ma nem tudtam olyan szobába bemenni ahol ne lett volna minimum 1-1 hacker (de ez egy kibaszott jóarány lett volna). Még a fireteam-ben is ketten hackeltek.

    Kéne valami jó free online fps. Ki hova megy a CA után?
  • Lackokoma
    #1496
    Hát én ma nem voltam fent de ahogy olvasom a hozzászólásokat szerintem 1 ideig nem is fogok! 1et nem értek a sok hacker-nek mi a jó ha szétbasszák a játékot vagy mit élveznek azon hogy minden nehézség nélkül ölnek! Ha én nagyon-nagyon noob lennék és 1/10 statjaim lennének akkor se nyúlnék hack-hez mert akkor is van 1kill-em amiért örülnék Nexon a hack-erek miatt még a fizetős játékosokat is elfogja veszíteni mert mindenkinél betelik a pohár 1* és én elgondolásom szerint nem érdemes olyan játékba befektetni pénz ami élvezhetetlen és ezzel nem csak én vok szerintem!
    ava az szimpatikus nekem! Na majd 2nap múlva meglessük ha jó akkor átmegyek addig oda játszani amíg ez baszakszik! Legalább lesz 1 mentőöv:D
  • v150r
    #1495
    valami nem lett jó, tehát:
    négy | öt
  • v150r
    #1494
    EGY | KETTŐ | HÁROM | NÉGY | ÖT
  • v150r
    #1493
    na jó, ilyet még nem basztam. bejön HÁROM aimbotter, a többi öt meg nézi, és meg sem moccanna, hogy kirúgják. neeem. és nem egy, hanem minden kibebaszott szobában van legalább egy, de inkább két retardált idióta, akik egy helyből opk-znak és basszák szét a játékot.
  • v150r
    #1492
    oksa, meglátom még, mert most épp átállóban vagyok a nyári bagoly módról, és lehet, h 8-9 fele kidőlök, majd kiderül.
  • Sikiller
    #1491
    Csak arra tettem javaslatot, hogy aki játszik, néha pillantson be, és ha lát ilyen szobát, jöjjön oda egy körre.
    Amúgy fél 10 és éjfél között szoktam(tunk) játszani.
  • v150r
    #1490
    valszeg benézek majd, de konkrét idő nélkül nem nagyon lehet rávenni az embereket, hogy jöjjenek :D
  • nandorb
    #1489
    hat hiddel nembiztos hogy az van mert a szerver befog dogleni...plane ha ddos-os tamadasrol szol akkor fust lesz... es ugyanaz a dolog mint a warrock-kal...
  • v150r
    #1488
    a silkroad féle "tőlünk vegyél botot - de persze mi nem gyártunk botot- de tőlünk vedd és akkor eltűrjük a skillfarmot" effektre gondolsz?
  • shm1984
    #1487
    Én mellesleg arra kezdtem gyanakodni, hogy ez a sok új hacker nem véletlen.. lehet hogy a nexon üzletfogásáról van szó, és ezzel akarják az embereket az elit moderátor item vásárlására buzdítani, ami láthatóan be is jött, hisz egyre több szobát látni ilyen jelzéssel. De persze ez csak egy lehetőség.. és sajnos el tudom képzelni, mert ismerek más koreaiak által készített jatékot is, amit maguk a készítők "töltöttek fel csalókkal"
  • shm1984
    #1486
    Van még egy online fps, a Sudden Death. Nemrég találtam rá, az enginejét a wolf teamhez tudnám hasonlítani. A wolf mellesleg engem nem fogott meg túlzottan, mert olyan lagg volt, hogy két egymással szemben álló embernek volt eleg ideje lelőni egymást mire a válasz megjött a szervertől, és ami a röhej.. hogy meg is ölték egymást nem egyszer :D
  • Sikiller
    #1485
    Ha az segít, akkor esténként szívesen várunk partnereket, akik el tudnak viselni nem teljesen képzett Jediket is társként. Charlie 10-en magyar címet csinálunk a szobában, jelszó legyen az itt már korábban is jelzett 0110, aki akar ezzel beléphet. Ha csak egy élvezhető játék összejön, már megérte. Én nem vagyok nagy spiller, de ami pár napja megy CA-n az botrányos.
  • speedhun
    #1484
    Sziasztok.Nem bírtam tovább elviselni a heckereket ,ezért vettem elite moderátort!Aki nem szereti öket nyugodtan keressen a játékban.Ott is speedhun vagyok.Talán ezzel kicsit játszhatóbb lesz.
  • MindenNickSzar
    #1483
    Sztem nem lag l a Combat vagyis nekem abbahagyta de ezek tetves hackerek :@
  • v150r
    #1482
    wolfteam, ava, operation7 ez a választék most. ava két nap múlva indul bétában, annyira nem néz ki rosszul, operation7 sztem elég fos minden téren ahogy a trailerből, meg a screenekből látszik, wolfteammel nem kerültem közelebbi kapcsolatba.
    aztán ugye ott van a crossfire, ami egy az egyben ca koppintás, illetve a jó öreg war rock, amit én 2 nap után abbahagytam, mert nem jött be.
  • MindenNickSzar
    #1481
    gyertek at Wolf Team ra majdnem olyan jo mint a Combar Arms fegyok KD minden van benne uyganaz a fejlesztő es nem lag (meg remelem nem is fog adiok 1 hetet h jo legyen ha nem akkor kilepek a The Movenem-bol s torlom a jatekot!
  • Kiado
    #1480
    2 kör nekem is lement simán, de a 3. nál az elejétől kezdve, mintha teleprotálnék a pályán elindulok előre aztán megint ottvagyok kezdőhelyen :D
    Játszhatatlan :/
  • Vér Istvánka
    #1479
    azt egyébként én is látom hogy sokmindenkinek laggol
    míg én simán tudok rohangászni bármikor van egy pár emberke aki csak egy helyben áll vagy fut
    nyilván épp laggolnak
    sajnos muszáj vagyok lelődözni őket hogy ne akadályozzanak
  • v150r
    #1478
    lejátszottam két kört békességben, erre MEGINT lagol mint a kurvaélet.
  • nandorb
    #1477
    nekem sincs lag de amint speedhacker van a szobaban megtudja akasztani a laggokat...
  • Vér Istvánka
    #1476
    akkor én vagyok a ritka kivétel akinek semmi baja nincs a játékkal
    mármint lag területén
    azt én is látom hogy rengeteg a hackoló

    ma nagy nehezen kirúgtunk egy seggfejt aki egy helyben állva sorban nyírt ki mindenkit
    éppen megnyugodtunk hogy hurrá lehet normálisan játszani erre jött egy speedhakker
    verinájsz
  • speedhun
    #1475
    Üdv mindenkinek!Én személy szerint nem vagyok egy pc guru,csak a végeredményt látom.És azt kell mondanom SIRALMAS !!!Egyenlőre még be tudok lépni a játékba,és megy a game is,de a hackerek száma és a laggolás elképesztö!A nexon vagy nem akar vagy nem tud tenni ez ellen.Szerintem gyorsan el kellene gondolkodniuk azon ,hogy a tehetetlenségük miatt mennyi játékost,így bevételi forrást veszítenek.
    És amin nagyon kiakadtam:nyíltan ajánlgatják a különböző hack programokat egymásnak a játékosok!(sajnos köztük magyarok is !)
  • atinq
    #1474
    Sziasztok.Olvasgatom amiket írtok. Két napja én sem tudok normálisan játszani. Ha sikerül is belépnem játék közben lefagyok mire ujra tölt már rég lelőtt valaki. Az én szemszögemből nézve állnak a játékosok egy helyben én tudok mozogni és lőni is de ölni nem majd pár perc után betölt9 az eredeti állapotot ahol már rég ujra éledtem vagy már megint lelőttek.:) Ezek szerint nem -csak- nállam van a gond? UI:a hackerek száma egyre több már nem találtam olyan map-ot ahol nem volt 1-sem.
  • v150r
    #1473
    nem is hülyeség amit mondasz. erre nem is gondoltam, h a hackekben van a férgecske, és úgy pingelik a szervereket. elképzelhető simán.
  • f2d
    #1472
    Ez a worm csak a hack-el működik? Mert akkor ebből látszik, hogy mennyien használnak valamilyen hack programot, teljesen használhatatlan a game.
  • f2d
    #1471
    Az alább leírtak miatt.
  • nandorb
    #1470
    tudod mi a gond?

    Nexon-nak most sokkba fog kerulni ez,2hacker ingyenes wormokat keszit ami olyan szep tamadast indit sok ezer szamitogepbol hogy a szerver befog fulladni es le is eghet igaz hogy nem lesz haszon a hackereknek. de viszont nagy vesztesegbe megy nexon...

    Gondolom hogy az volt hogy nexon sokkal tobb penzt keres mint barki mas nagyon rovid ido alatt es hogy megalitsak az egesz profitalasat...hack-ba worm-ot raktak.

    De nagyjabol a jatek-ot is a KASPERSKY backdoor32-nek eszleli a PC,habar az AVG is jelez vmiket...szal kitudja mi okosat csinalt Nexon...
  • Icemat
    #1469
    MI a francért laggol a játék???????
  • f2d
    #1468
    Frankó, akkor ezért lehetetlen mostanában játszani.
  • v150r
    #1467
    ddos
  • MindenNickSzar
    #1466
    Hát ha ez igy megy tovabb abahagyom a Combat-t am a nevem combaton M-E-S-S-I :) es nemerdekel nem szenvedek rajta orokke
  • nandorb
    #1465
    mi az ddosoljak?
  • v150r
    #1464
    ha akarnék, akkor se tudnék játszani, mert 6 próbálkozásból 1x engedett be, egyébként a figura szépen kirohant a képernyőről, és ott maradt a nexon logo, aztán semerre. de aztán beléptem, szerver joinnál szétfagytam megint, aztán amikor végre bejutottam, akkor kilépésnél fagytam szét.
    ez így annyira nem vicces. azért azt nem gondoltam volna, h ennyire gáz
  • v150r
    #1463
    vagy megunták sokan, és ddosolják a szervereket. jobb esetben meg próbálják megszerezni a szerveroldali dolgokat.