4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • nandorb
    #1582
    egyelore BF2-zok... DOME szerveren vannak nagyjabol adminok,meg nagyon keves van,mert ott nem nexon dolgozik aki meg angolul se tud,hanem az EA aki tud am serial-t bannolni.Es ha a szerial bannolva van akkor RANKED szerora nem mehetsz be.
  • shm1984
    #1581
    Mellesleg az elit modos szobák többségében már elég jól lehet játszani, csak a csalókat dobják ki főleg.. engem legalábbis már nem szoktak, a csiter áradat előtt, meg nem tudtam megmaradni egy elit mod-os szobában sem. A felváltva elit modot, meg úgy értettem hogy egyik hónapban én veszem, a másikban meg ő.. például. 3 évig toltam netem CS-t én is, van fogalmam róla, milyen az ha valaki csal.. ott is volt ugye nagyon sok, de mivel haveri szerver volt, adminként elég jól gondoskodni tudtunk a rendről.
  • shm1984
    #1580
    Lehet hogy új lesz amit mondani fogok.. de MINDEN játékot ami free2play, előbb-utóbb el lepnek a csalók... tehát nekem sincs kedvem másikat kezdeni... főleg mert akármelyiket próbáltam ki.. egyik se fogott meg eddig a CA-n kívül. MMO RPG-knél és megválogatom alaposan, hogy melyiket játszom.. bár mostanában már csak CA-ztam. Tehát, az hogy sok a csaló.. nem elég indok arra hogy abbahagyjuk, amíg tudunk olyan játék körülményeket teremteni, amiben lehet játszani nyugodtan. Mint mondtam én is hozzá tudok járulni az elit modhoz.. és akár felváltva is vehetjük speed-el.
  • v150r
    #1579
    ahogy dns is mondja, ha már felhoztad, akkor mondj valami alternatívát. egyébként előbb-utóbb úgyis megjönnek a hackerek bármilyen másik játékban is, szóval teljesen értelmetlennek látom, h újra beleöljek valamibe sok száz órát, azért, hogy aztán "xy game full with hackers" kiáltással otthagyjam. rossznak nem vagyok az elrontója, de az ava nem sikerült túl jóra, az operation7 sem egy nagy extra, a többi meg aztán végképp. a war rock meg már akkor is tele volt hackerrel, amikor pár éve tettem vele egy próbát, nem hiszem, hogy azóta változott volna. de elég, ha beírod youtube-ra, (asszem) fpscheats, minden aktív játékra van megoldásuk, még a wolfensteinre is, pedig az most jött ki. egyszóval a punkbuster se ér semmit, csak ideiglenes megoldások vannak. nagy előny ca-ban ez az elitemod, hha vannak olyan playerek, mint pl speedhun is, hogy csak azokat dobálják ki, akik valóban "tévútra" tévedtek. és nem mellesleg, képesek egy állandó szobát megtölteni legit playerekkel.
  • Dns5000
    #1578
    mondjal valami újat amit nem leptek meg a csalók
  • speedhun
    #1577
    hat arra celzok hogy mi ertelme van a jateknak ha 80% csitel?inkabb jatszanatok vmit ami uj es meg nem leptek meg a csalok.
    Erre nekem az a válaszom,hogy ha én nem játszom,csak a többiek,de jól,és örömmel,amihez én segítem hozzá őket nekem már megérte!!!
  • speedhun
    #1576
    Hali mindenki.Nem kis utánajárással megoldottam a dolgaimat,így minden este mehet a game.Ha jól emlékszem szombatig van eliteadminom.Használjuk ki!
  • nandorb
    #1575
    hat arra celzok hogy mi ertelme van a jateknak ha 80% csitel?inkabb jatszanatok vmit ami uj es meg nem leptek meg a csalok.
  • v150r
    #1574
    igen és? ki mondta, h nem jól csinálta? vagy nemtudom, h mire célzol most.
  • f2d
    #1573
    Van is dolga rendesen.
  • nandorb
    #1572
    ahogy hallottam a regi klantarsamtol,szokasos szobat csinalt,es csak annyit csinalt hogy a csitereket vagdosta ki...
  • v150r
    #1571
    majd igyekszem találni alternatívát
  • f2d
    #1570
    Nemá! Megint elkezdtem játszani.
  • v150r
    #1569
    speedhun elképzelhető, h most egy pár napig távol lesz, de utána megy megint az esti móka.
  • PosSe PenGe
    #1568
    köszi köszi
  • nandorb
    #1567
    HBD Posse Penge!!!
  • f2d
    #1566
    Ez így elégegyszerű.
    Köszi.
  • v150r
    #1565
    abból, h bemész és nem rúg ki, de viszont kirúgja azokat akik arra érdemesek, akkor felveszitek egymást friendlistbe, és mindenki boldog.
  • f2d
    #1564
    Azt miből lehet megállapítani, hogy ki a megbízható? Nem olyan rég még az elit mod-os szobákat ajánlatos volt minél messzebbre elkerülni a sok kicsinyes írigy faß miatt.
  • nandorb
    #1563
    hehe,hat nekem elegem volt a csiterekbol,powerleveles faszokbol...
  • v150r
    #1562
    néhány kivételtől eltekintve játszható a game, csak olyan elitemodos szobákba kell menni, ahol trusted playerek vannak. van erre egy külön fórum fent, tök jókat toltam ma is.
    és mivel esl-en is indulunk, nem hagyhatom most csak úgy abba.
  • nandorb
    #1561
    meg mindig ezzel a szaral jatszol?
  • v150r
    #1560

  • speedhun
    #1559
    Igen,úgy fest a helyzet ma sikerül eljutnom odáig,hogy tudjunk gamézni :)
    És még az is lehet, hogy már hét körül ott vagyok.
  • f2d
    #1558
    Ma lesz valami? Ráérek.
  • speedhun
    #1557
    Bocs mindenkitől,aki tegnap este számított rám.Sajnos nem sikerült gépközelbe jutnom.Remélem ritka eset lesz,de előfordulhat.
  • v150r
    #1556
    kadir meg megint szintet lépett :D:D:D
  • nandorb
    #1555
    nem teccettel a hackereknek...
  • v150r
    #1554
    ja, és az egyetlen meccsben, ahol összehoztam egy 9-1-et, repültem, ahol meg rusholtam befelé, de csak egyet lőttem, onnan is kirúgtak. egyszerűen hihetetlen.
  • v150r
    #1553
    két dolog lehetséges:
    1., a skillem elment nyaralni
    2., megjöttek az "okos" hackerek

    a játék eddig csak idegesítő volt, most már egyenesen a játszhatatlanhoz közelít. tegnap még vígan csináltam a szokásos statjaimat (amikor éppen hagytak), ma pedig ha face2face volt és _esetleg_ túléltem, maradt 1-10 hp-m. amiből ilyen statok lettek, hogy 12-9, 28-15, 6-5, 22-13...
    a kdrem lecsökkent megint 0.01-el, tehát most 2.41-en állok. ilyen fél éve nem volt.
    ez már a vicc kategória. eddig gondoltam rá, h majd váltok nx-et, mert azért kell, de most már esélytelen. haxon egy büdös fillért nem fog látni a pénzemből. soha. esetleg kapnak még egy esélyt, ha kiirtják ezt a fertőt és végre megint normálisan lehet játszani. ezt a hétvégi xp eventet ők most tényleg komolyan gondolták? esetleg nem kéne kiállnia valakinek, h helló, én vagyok a nexon, üssetek?! szánalmas komolyan.
  • Kiado
    #1552
    Holnap én is benézek majd 8 után, ha lesz hely :D
  • shm1984
    #1551
    Hát én erről a szobáról még nem tudtam, sajnos nincs sok időm fórumozni se, de majd én is csatlakozom. :) ma este nem mert éjszakás műszak lesz, de holnap igen. Ha van rá igény, akkor veszek én is majd elite moderátort, hogy ne csak mindig speednek kelljen fent lennie, azért hogy legyen aki kidobja a csalókat. Ennyi nx-et én is rá tudok áldozni, ha érdemes..
  • nandorb
    #1550
    aszem vkit. lattam a multkoriban:D
  • speedhun
    #1549
    Köszönöm szépen a reklámot :)
    igyekszem meghálálni a segítséget.Mivel teljesen véletlenül a clánom neve is sg,szerintem úgy stílusos ha a szoba neve is az lesz
  • f2d
    #1548
    Ez remek! Mos 3 napig nem vagyok, de szerintem állandó vedég leszek.
    Állandó neve lesz a szobának?
  • f2d
    #1547
    Most már megint van.
  • nandorb
    #1546
    en mar toroltem a gamet... nincs ertelme neki...
  • v150r
    #1545
    köszi speed, külön felhívtam a figyelmet erre a fejlécben, ha változna az időpont, vagy az állandó helyszín, akkor jelezd majd és korrigálom :)
    ja, és köszi, hogy időt áldozol a közösségre :)
  • speedhun
    #1544
    Üdv néktek harcosok.Úgy látom tetszett velünk a játék(ezt most dicséretnek veszem a magam és az ott jelenlévő társaim nevében ) és mivel van rá igény minden este kb nyolc körül nyitok 1 szobát.És úgy mint tegnap este az elitadmin előnyeit kihasználva kidobálok minden hackert!Mindenkit szivesen látok:)
    ca-ban is speedhun vagyok join rám és toljuk 1000-el
    (ha van rá mód a c-1 ben nyitom a szobát)
  • nandorb
    #1543
    erossitsd meg a grakifajat,rogton jobb...