4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • nandorb
    #1622
    nekem is egy ido utana annyira beszagatott a win7-esen a jatek hogy reinstall megoldotta a dolgot...,run as adminstratort,meg windows service pack 2-esben futasd ugy a jo.
  • f2d
    #1621
    Sokan inkább XP-vel tolják, de Dirt talán tud segíteni win7 ügyben.
  • f2d
    #1620
    Ilyen statot nem tudsz becsületesen csinálni bármekkor májer is vagy.

    Pár adat összvetve két kifényezett accolades-el rendelkező játékoséval.

    fß Bo_Duke
    Kills 6490
    Unbelievable plus 72

    PenGe
    Kills 61934
    Unbelievable plus 7

    Rambojancsi
    Kills 61062
    Unbelievable plus 2

    PenGe-nek 10-szer annyi embert és meccset kellett letudni, hogy 10-ed annyi Unbelievable plus-t elérjen. Vagy pl itt van Rambojancsi, aki jobbára csak pörgös/hentelős pályákony nyomúl (ugye itt nagyobb az esélyrá), neki is 60 ezer gaz ellent kellett elhantólni a 2 Unbelievable plus-ért.

    A Longest kill streak 81 meg teljesen egyértelműen elárúlja, hogy csal.
  • GaBenc
    #1619
    2 hetes winfos 7 van fent. Inkább f2d nek lehet igaza szarok a serverek. De köszi a segítséget majd még próbálkozom CneBaG néven játszom.
  • Seat
    #1618
    szánalmas lett ez a játék....
  • shm1984
    #1617
    Bo_Duke-hoz csak annyi hozzáfűzni valóm lenne, hogy akkor mégis csak jól láttam én is hogy csalt.. és mikor nyíltan megkérdeztem, milyen szépen tudott hazudni.. aznap 70%-os volt a hs aránya.. ez lehetetlen még a legnagyobb proknak sincs ennyi, megmondom miért... Mert számítani lehet az ellenfélre, de azt nem tudhtado mindig 100%-ra hogy pontosan hol lesz a feje mikor találkozol vele. És hogy hazudott.. istenem, de szánalom.

    Mellesleg megjegyem az igaz, amit írtál, egy játékos jobb mint egy program ami a fejest osztja.. pont ezért van az hogy legjobban pont a csalók szoktak sírni ha lelövik őket. :)
  • nandorb
    #1616
    ujra rakni a windowsot probaltad mar? nekem megoldotta parszor mar a gondot.
  • f2d
    #1615
    Impozáns a cucc amivel tolod, de lehet bármilyen jó géped/neted, ha szerver oldalról szar a helyzet. Én pl amikor voltak a +30%-os eventek és megugrott a felhasználok száma abszolult nem tudtam játszani a lag miatt, úgy leterhelte a szerver kapacitását a sok felhasználó, de előtte és után jó volt. Pedig nekem aztán igazán szar cuccom van: régi egymagos 2GHz proc, 1 GB RAM (még DDR 1-es), és egy Rambojancsi által lepusztított X1900XT videózsuga, és mindehhez HSDPA internet.
    Azt hiszem a mazochisták hozzám képeset iparitanulók.
  • GaBenc
    #1614
    Sziasztok!
    Kipróbáltam ezt a játékot. Nem értem miért szaggat. Egy 2 magos [email protected] procival, 4670 vidivel, 2 GB ram meg 60/6 net. Mi a kevés hozzá? Ha azt a teamet csinálom akkor nem vészes de tegnap voltam az SG szobában és kegyetlenül szaggatott.
  • nandorb
    #1613
    azt ne mond hogy ne legyen hatranyban mert nem igaz,az igazi jatekos jobb mint egy program ami a fejest osztja... ha OPK volna azt konnyu lenne kicselezni annal anyi eleg hogy legugolsz,de a ghostmode-nal nem lehet semmi mast csinalni mint beirod neki pl. anyukad mit csinal?akarmit valaszol ra vagd neki be hogy kuldje el hozzad:D
  • f2d
    #1612
    Megvan a magyarázat. Felugrottam egyet játszani, semmi értelme nem volt azon kivül, hogy beszedtem 20-30 fejest. Gyönyörű volt csak úgy röpködtek az unbelievable-k és a headshot-ok. Egy szobán belül, azt hiszem csak én voltam olyan aki nem használt cheat-et. fß Bo_Duke is azért csal, hogy ne legyen hátrányba a többi csalóval szemben.
  • nandorb
    #1611
    hat az a Ghostmode vmi. hulye programozo azzal lopja mas geperol az adatokat,csak a sok hulye kis lami nemfogta ugylatszik meg fol.:D
  • f2d
    #1610
    Ezt senki nem tudja. Valószínű erre csak egy magyarázat létezik: mert egy fß
  • v150r
    #1609
    az az opk, one position killing.
  • v150r
    #1608
    glitch
    wh, opk, ghostmode, aim
    csak hogy lásd a különbséget.
    de ha már belinkeltem, akkor megkérdezném, hogy egy ilyen kaliberű idiótának, mint a duke MIÉRT élvezet egy ilyen, vagy ehhez hasonló cheat-el játszani? meg úgy egyáltalán mi a faszom élvezet van abban napokon, heteken, hónapokon keresztül, h mindent látz, és ha lelőnek, akkor rámászol a fejére, és lelövöd? annyira kurvára érdekelne...
  • f2d
    #1607
    Az milyen cheat, amikor bárhol vagy simán lelő az ellenfél?
    Tegnap Pepe15 ezért lett kibaszva. Kétszer lelőtt elég lehetetlen helyzetből, akkor már gyanus volt, harmadszorra direkt olyan pontra mentem a pályán ahol semmi esetre sem tud úgy lelőni, hogy ne lássam, de még is sikerült neki.
  • nandorb
    #1606
    jah,hat a wallhack az teljesen mas, az nem falon at loves hanem falon at latod az ellenseget.Azok akik olyat hasznalnak sokszor elobb kezdenek el loni meg mielott megjelensz...
  • f2d
    #1605
    Köszi, most már értem. Akkor így lehet pizonyos pontokon falon keresztül lelőni a másikat, csak ezt wallhack-nek hívják, holott ez glich.
  • nandorb
    #1604
    a glitch az az mikor vki. a bug-ot kihasznalja arra hogy megolje a masik emberkeket de viszont hogy o halhatatlan legyen,habar a Grey hammer-ban volt a raktarban egy olyan hogy mikor mentel le a letran akkor bele vagodtal a padloszintbe,ezt hivjak glitchnek es nem birsz kimeni belole,ha teljesen benne vagy akkor a golyo se fog.
  • f2d
    #1603
    Mosthogy rendesen kidühöngtem magam, lenne egy a topic témájához kapcsolódó kérdésem is.
    Mi az a glithcer? Tegnap azt mondták, hogy ez egy bug. Ez rendben is van, de én úgy gondolm, hogy a bug az inkább hátrány mint előny a játékban. Ezért valakit kirúgni nem túl fer.
  • f2d
    #1602
    Dirt!

    Mindenki aki játszott vele az elmult napokban tudja, hogy csal a kisbuzi. Elég szánalmas volt a védekezése, mikor kérdőre lett vonva. Ráadásula az önfényezése is röhejes volt, tisztára mint a déli cigány népek. Megjegyzem az SG-szobában nem igazán tudott villogn a kcsg. még cheat-tel sem. Amikor így összeverődünk túl jók az ellenfelek, sajnos az én káromra is. Viszont így sokkal élvezetesebb a játék, sőt csak így van értelme.
    Szerintem nem kell vele szenvedni, kikell baszni és kész, ne a mi kárunkra élvezkedjen. Ráadásul pofátlanul hazudozik összevissza, és teljesen ránkszokott.

    Sikerül nagy nehezen összehzni egy normálsi magyar közösséget, erre mindig akad 1-2 meleg aki csalással próbálja szétzülleszteni az egészet.
    Tegnap a haverja is próbálkozott, -Pepe15- de nem sokat kellett neki velünk játszani.
    Az ilyeneket meg qrvára nem értem. Nagyon jól tudják, hogy ez a szoba azért lett létrehozva, hogy végre a csalókat kiszűrve tudjunk egymásközt jókat játszani, de ezek meg jönnek pofátlanul. Ha nem tudja elfogadni a szabályokat, akkor játszon a többi *fß. cheater-el, van rá lehetősége bőségesen.

    (*fß = faßßopó, gondoltam internetes nyelvújítok egy kicsit, hogy valami irgalmatlan hasznossal én is hozzá járuljak a világ eme csodájának a fejlődéséhez.)
  • v150r
    #1601
    ehhez inkább nem fűzök semmilyen kommentárt...
  • v150r
    #1600
    ma este én nem leszek, de jó játékot srácok. ;)
  • f2d
    #1599
    Na akkor benézek.
  • speedhun
    #1598
    Hali!Ma 18 órától nyitva az sg szoba.Szívesen látok mindenkit :)
  • v150r
    #1597
    nem.
  • f2d
    #1596
    Fireteam-ben is lehet használni?
  • shm1984
    #1595
    Erről már hallottam én is, de a fórumon azt írták ez csak az amerikai verzióban van, az európaiban nem lesz benne. Hogy igaz e vagy sem, azt nem tudhatjuk.
  • v150r
    #1594
    csak, hogy tudjátok, milyen jó lesz a játék, kaptok egy videót. azt hiszem, leszokom a nyitott pályákról.
    nexon makes the things worse
  • f2d
    #1593
    Ilyen körülmények között semmi értelme a K/D-vel foglalkozni. A csalókét úgysem tudod utolérni, ráadásul aki nem csal annak kárára nő az övéké. Ha nem elit-es szobába vagyok és valaki csal, akkor mindig kilépek, már nem is szoktam őket kiszavazni, teljesen fölösleges.

    Este én is megyek az C-1/SG szobába, ha lesz. Tegnap nem volt, lézengett ott pár magyar azokkal toltunk párat közösen.
  • shm1984
    #1592
    Én már lassan leszarom az egészet.. a KD-m most esett vissza 0.001%-ot megint.. pedig nemrég sikerült növelnem rajta ugyanennyit.. kb 1 hónapja. Ez már tényleg vicc.
  • v150r
    #1591
    na a dogs of hell is leírta magát most nálam.
    bejött egy opk-er, erre azt mondja, h mivel az utolsó fragek mennek, nem rúgom ki, majd utána. kösz, így lett a 10-5ömből 10-10. grat. noob.
  • Sikiller
    #1590
    Csak az a baj, hogy mindenkit kirúgnak, aki jobb. A kis hülye germán legutóbb azt mondta, hogy én mindig látom, pedig csak születgettem újra RattleSnake torony tövében a pocsolyában, és lőttem kapásból a tetejét, ott meg mindig volt valaki. Ha kicsit túléltem, beszaladtam a toronyba, és aki épp mászott be az ablakon, annak adtam a pofájába. a barom meg nem érte fel ésszel, hogy 3:1 ellen nem bírok bolyongani a pusztában.
  • Sikiller
    #1589
    Volt egy korábbi beszélgetés, hogy mire kaptam ingyen fegyvert. Úgy tűnik, ha fire team extremben végigmész, és te nyomod a végén a gombot, akkor kapsz. Azt, amit a belépéskor reklámoz.
    Charlie 1-nek örülök, ritkán játszom, de ma este benézek.
  • shm1984
    #1588
    Hát nekem kezd elegem lenni.. sima szobák tele vannak csalóval, az elit modosokból meg kirúgnak megint, állandóan... én már csak a magyar szobában fogok játszani, az biztos.. nehogy már vissza kelljen fognom magam, mert az elit modnak nem tetszik hogy nem vagyok noob... ennek így semmi értelme megint.
  • v150r
    #1587
    lvlupppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp
  • v150r
    #1586
    igen az, 8eu (tehát 8k nx)
  • Dns5000
    #1585
    ez az elit moderator fizetős?
    azt hiszem megtalálták azt a featuret amiért sokan fizetnének:
    a csalókat ki lehessen rugni
  • f2d
    #1584
    Teljesen rákaptam én is az elit mod-os szobákra, máshol lehetetlen játszani. Viszont ott, ha nem lövöd le túl sokszor a moderátort, akkor nyugodtan nyomúlhatsz.
    Érdekes, hogy van elég sok olyan ember aki a becsületes játékot kedveli, ezekbe az elit mod-os szobákba alig lehet beférni. Azért itt is mindig akad 1-2 olyan kcsg aki próbálkozik, de egyből repűlnek is.
  • Dns5000
    #1583
    hmm a bf2 nagyon új cucc úgy 4 éves...