4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • nandorb
    #1742
    Itt van FAQ -is a gejmhez... meg megvmi. ne kerdezz semmit se mert le leszel oltva...
  • nandorb
    #1741
    mien letoltesi kodok? warez-ba akarsz jatszani? ugyanmar 1-2k ft-be kerul vedd meg nem draga...
  • shm1984
    #1740
    Aki tudna nekem segíteni BF2-ben, főleg a letöltési kódokkal kapcsolatban szeretnék kérdezni, az dobjon már rám egy privát üzit. köszi
  • speedhun
    #1739
    SG a szoba neve.néha odaírom ,hogy m32 kick :)
    ha le van zárva akkor a kod 0110
  • nandorb
    #1738
    engem a szobad jelszoja erdekel,mert a multkor nemtudtam bejonni,meg a szoba neve
  • speedhun
    #1737
    nem!!stalker rendes srác (mind a kettő:apja és fia)
    Ha érdekel ki az messengerben leirom ingame ok?
  • v150r
    #1736
    stalker?
  • speedhun
    #1735
    Srácok olyan dolog történt velem,amit nehezen tudtam felfogni.A minap megkeresett 1 illető.Nevezzük xy-nak.Felajánlotta,hogy vegyem át az acc-ját mert ő már nem játszik.És büszkén mesélte ő már ezüst csíkos.Nyugodtan hackeljek a karijával mert azt az acc-ot még elite adminnal sem lehet kidobni!Az a legszomorubb ,hogy a srác magyar,és még büszke is arra amit csinál.Én személy szerint minden formában töröltem a vele való kapcsolatot,mert nem tartok igényt ilyen ismerősökre.
  • speedhun
    #1734
    Hali mindenki.
    Válasz: igen él még az elite modos szoba,mert 60 napra kaptam meg.
    Azt már ha jól emlékszem, régebben írtam ,hogy a bravo szerón nyitom a szobát mióta kiadták az új patch-et.Sajnos mostanában nem minden nap sikerül gépközelbe jutnom,de igyekszem minnél többször a rendelkezésetekre állni
  • v150r
    #1733
    kérdés speedhunhoz:
    az elite modos szoba még él? mert ha nem, vagy ha mostanában kevésbé játszotok, akkor kiszedem ideiglenesen a fejlécből.
  • v150r
    #1732
    szürke dobozban:
    10 alkalmas +100%os xp növelő
    10 alkalmas +100%os gp növelő
    1 napos elite moderator
    illetve egy napos fegyverek, úgymint:
    ak-103
    ak-74m
    aug a1 black
    p90 se
    g36ke
    sg550 camo
    m4a1 cqbr
    mp5 ras
    psg-1 camo
    dragunov svds
    pp-19 camo
    mk-48 camo

    fekete dobozban:

    10 alkalmas +100%os xp növelő
    10 alkalmas +100%os gp növelő
    végleges viper, scorpion karakter
    illetve a már felsorolt fegyverekből 1-30-végtelen napos cuccok. gyakorlatilag bármilyen fegyvert kaphatsz belőle végleges időintervallumra, nem csak a felsoroltakat. amikor ingame kiírja, hogy "xy opened a hisec case", és ott van az is, h mit kapott, azok _mind_ végleges fegyverek. valaki azt postolta a fórumra, hogy harminc valahány black doboz után kapsz egy permanent, tehát végleges fegyvert. lehet, hogy hamarabb, de így van rá esély nagyjából.
  • Sikiller
    #1731
    Azt tudom, hogy AK-t ad szürke dobozban. Meg tudná mondani valaki, hogy a feketében mi van?
  • nandorb
    #1730
    hat engem meg a sajat csapat kiszavazzott mert eli pro-ba elve voltam,na de iet? es kb. 11-en nyomtak igent olyan mocskokat,meg a TTC klan sem a normalis,Stafftiner nemtud hackert megkulonboztetni a nem csitertol,amig a sajat csapataban van addig kise vagja...
  • v150r
    #1729
    ez valami új módi, h már multi-killt se szabad lőni, se fejessel, se anélkül, mert hacker vagy?
    ki is dobtak egy darab multikillért, amiből 1 volt fejes...
    hát tehetek én arról, h két láma beállt egymás mögé, a harmadik meg elém ugrott?
    és azzal nincs semmi baj, h amikor megkérdezem, h mi bajod velem, azt mondja, hogy "ur mother"? ütném bazmeg.
    iszonyat, komolyan. iszonyat.
  • nandorb
    #1728
    felraktam mert 1haver hivott,vissza na mondom kiprobalom... de nem vagyok rahuzva erted,mert van normalis klantarsaim a BF2-ben ott jobb a csapaatjatek
  • v150r
    #1727
    de te letörölted és nem játszol, ugye? :D
  • nandorb
    #1726
    megint nem lehet jatszani mert megint tele vannak a szerverek speedhackerekel...
  • shm1984
    #1725
    Azért remélem még lesz olyan, hogy újra játszható lesz.. bár koreaiaknál nem biztos hogy van értelme ebben reménykedni. Nekik csak a pénz számít, más nem.
  • shm1984
    #1724
    Igen, mondhatjuk hogy én is leszálltam a játékról. Felnézek minden nap, de csak addig maradok amíg a lagg meg nem érkezik.. ez max 2 meccs. Szomorúan látom hogy ez a game számomra már játszhatatlan. Mobil nettel toltam amióta csak felregeltem, és eddig játszható is volt. Ne gyertek nekem a "vegyél jó netet" szöveggel. Munkásszálón lakom az otthontól távol dolgozom, nem engedhetem meg magamnak. Itt a játékon kellene javítani, nem az én netemen.. ennyi.
  • v150r
    #1723
    jah.
  • f2d
    #1722
    De ráérsz.
  • f2d
    #1721
    Én teljesen ráuntam a sok hibára, cheaterre.
    Jó lenne valami komolyabb, pl BS. Ezt nyugodtan veheted célzásnak is.
  • Looooser
    #1720
    engem csak a lagg zavar...
  • v150r
    #1719
    én most kicsit szüncsizek csak, de nem hagytam/hagyom abba, csak most kicsit sok volt ez a rengeteg hülyeség, ami az utóbbi időben igencsak elharapódzott.
  • Vér Istvánka
    #1718
    de megállt itt az élet!
    lejöttetek a játékról?
  • v150r
    #1717
  • Looooser
    #1716
    édes jó karantén pálya ^^
  • nandorb
    #1715
    Hallgasatok csak, ismeros ugye?
  • nandorb
    #1714
    nekem a win7-es van leszeded az RTM warez-t utana meg egy aktivatort 2click es aktivalva van.:D
  • v150r
    #1713
    az utolsó patch óta be se léptem, mert kicsit elegem lett ebből a cuccból, így, ilyen formában, szóval nem tudok neked erre válaszolni, de olyan effektív lagokat én nem tapasztaltam, csak néhány napon. és akkor is, csak pár körig, vagy éppenséggel egész nap, de akkor inkább nem játszottam...
  • f2d
    #1712
    Nekem legtöbbször akkor laggol be, mikor egyszerre többen összefutunk, ilyenkor 1-2 másodpercig lefagy az egész. Vagy van olyan, hogy 2-3 tized secundum-mal lassabb vagyok mint a többiek. Ez az gazi szívás, mert azt hiszed, hogy nem laggol, de képtelen vagy bárkit is lelőni.
    Nálam a power surge-öt tartalmazó patch-óta laggol, előtte teljesen játszható volt a játék, kivéve mikor +30%-os event-ek voltak.
  • shm1984
    #1711
    Eddig azt hittem a mobil net a gond. Most otthon megpróbáltam 2 megás adsl kapcsolattal játszani. 1 map ment le lagg nélkül. Most tényleg mindenkinek annyira laggol olykor hogy az egeret se tudja mozdítani? Erre most őszinte választ kérnék.. mert ez hihetetlen.
  • v150r
    #1710
    van már fent a neten aktivátoros win7...
  • Vér Istvánka
    #1709
    majd szombaton
    hónap meló
    egyébként feldobtam újra az sp2-t
    vindóz 7-ig má jó lesz ez is
  • f2d
    #1708
    Nekem meg van, és az SP3-at is kiírtam CD-re. Mert minden sz@rt begyűjtök.
    Hónap hijjá.
  • Vér Istvánka
    #1707
    újratelepíteném ezt a játékot de egyszerűen képtelen hiba nélkül letölteni azt a szemét telepítőfájlt
    már 2X letöltöttem és mind a 2X error lett a telepítés vége
    és persze 2 különböző fájl kicsomagolásánál adta be az unalmast
  • f2d
    #1706
    Ez ellen nem tudsz semmit tenni, ha sokan lógnak a szerveren, akkor belaggol. Talán az 512 MB RAM-ot nem ártana megduplázni, de szerintem ez sem sokat segít.
  • Looooser
    #1705
    kösz már megoldódott, am XP-t használo nod32-vel csak egy valamit mndj meg nekem kérlek mivel tudom a lagot eltüntetni?
    Intel 2,4Ghz, 512MB ram, Ati 9550 videó kari 5Mb-es net, s durván laggzok nagyon sok helyen, de legjobban a karantén mapokon... :S
  • nandorb
    #1704
    mien OS-t hasznalsz?:-Xp
    -Vista
    -Seven
    Antivirus program?
  • Looooser
    #1703
    Hali kéne egy kis help, ha elindítom a játékot, először bejön a News ablak, amikor rákattintok a start gamere és semmi sem történik, majd elindítom újra, megint news ablak start game megjelenik a gameguard megjelenik a combat arms logó, majd vissza ép az asztalra és semmi sem történik...