4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • f2d
    #1702
    Így az elit sem sokat ér.:-(
  • shm1984
    #1701
    Én jelenleg internet kapcsolati problémákkal küzdök, tehát játszani se nagyon tudok.. :(
  • nandorb
    #1700
    akkor nemjol tudod...
  • v150r
    #1699
    ha a lagban megakadtál, az nem speedhack volt, hanem így hozta vissza a latency-t. a legion b az egyik legtisztességesebb klán akivel ingame találkoztam. nagyot csalódnék, ha igazad lenne.
  • nandorb
    #1698
    hat,klan mecsen is 1x lottem le a csavot mikor a speedhackelt mert megakadtam a lagban,2x meg mindenki kapott fejest,es annyit irt be hogy upsz...nem 1x csitoltek...
  • v150r
    #1697
    azért ezt a legion b dolgot gondold át kicsit...
  • nandorb
    #1696
    en mar rengetegszer elfaradtam annyiszor nembirok kickelni annyi csalot es meg az elitesek is csalnak sokszor...
  • f2d
    #1695
    Én még kitartok, de lehet, hogy egy időután én is eljutok odáig.
  • GaBenc
    #1694
    Na én megoldottam a csalók kérdését. Egy uninstall és nincs semmi gondom. További jó szenvedést mindenkinek aki még érez hozzá kedvet.
  • nandorb
    #1693
    szt. egy olyasmit kene karokat kene csinalni nexonak hogy hirtelen penz veszites essen le...pl. behackelni a szerveruket ami adat vesztes vagy hasonlo... vagy torvenyel megszegni nekik a havi bevetelt...
  • f2d
    #1692
    A cheat-ek nagyrészét a Nexon árúlja jópénzért és nem baszhat ki a vevőivel, mert akkkor a kutya nem venné többet. Próbál látszat megoldásokat hozni a becsületes játékosoknak mint pl Hackshiled, Elit mod, de ezek csak parasztvakítások a részükről.
    Most, hogy az Elit mod nagyon jól fogy, nem csodálkoznák, ha nem sokára megjelenne drágábban egy valami féle SuperElit mod ami még többet enged a használójának.
    Pénzügyileg egyébként ez nagyon jó taktika a Nexon-nak. Minél több cheater, annál nagyobb bevétel, plusz arányosan több elit mod, ami szintén az ő zsebükbe tolja a manit. Ez egy jól kitalált öngerjesztő folyamat amin csak a Nexon járhat jól.
  • f2d
    #1691
    Melyik napokon és mettől meddig leszel?
  • nandorb
    #1690
    elbirnad magyarazni mi az a hisec:D
  • nandorb
    #1689
    lol,ma jatszottam de ahogy eszre vettem meg elite szobaban is bent vannak a csiterek,pl. a Legion B. klan tagjai mind csalnak,es sose kapnak bant fura...es meg azt meri mondani egy masik hogy nem csal.. omg amikor vki beall aimbot pozicioba es aztmondja hogy nem csal... ugyanmar ez a jatek 80% csal,nemtudom hogy birtok jatszani...
  • PosSe PenGe
    #1688
    BRAVO 1 Szeró mellett én is csinálok elite szobát időnként The Movement néven ha speedhuné esetleg tele van gyertek majd hozzám.. elsősorban elim pro és sd lesz , de ha sokan akrják sima elim meg ctf is lehet..
  • PosSe PenGe
    #1687
    Vettem elite modot akciósan hogy ne basszam fel magam a sok cheateren...Erre 9körös játéknál 6:3 ra állunk és azt írja nem lehet kickelni meg kell várni a játék végét ez a legrosszabb esetben 8kör ha8:9 re nyer az a csapat amelyik vesztésre állt.. ez most tényleg így van és nexon szopat minket mert ezen én kurvára felbaszom magam. ilyen hülyék nem lehetnek a program fejlesztői..11 körösnél meg 9:6 nál se engedett kickelni.. akkor ha a pálya fele lement utána már nézegessem a chetereket afk kat team killereket?????kurva annyukat azt ha ez így van én többet nem veszek elite modot ha lejár a 2 hónap...
  • v150r
    #1686
    nem, ilyen nem merült fel, mert tudtam, hogy arra van keretem, hogy ezt a két hónapot letudjam, két hónapig, nem többig. és azt maximálisan ki is használtam. és nem azért, mert áldoztam rá, mert ha nem kötött volna le, és nem élveztem volna, akkor már a trial után azt mondom, h szevasz. egyszerűen jó volt. ha gond lett volna a lejárat után azzal, h abbahagytam, akkor gyanítom, hogy még mindig játszanék. és nem. effektív függőség nem volt, csak élveztem a világban töltött időmet a barátaimmal.
  • nandorb
    #1685
    lekot,de ragondolni probaltal hogy ne jatsz pl. 1-2hetig? szal be se inditod 2hetig es azutan ujbol kezdj el jatszani,szal szuneteket tarts...
  • v150r
    #1684
    jah. és ez pont azért van, mert alapvetően krvajó ez a játék. egyetlen egy olyan stuff nem volt az utóbbi két évben, ami lekötött volna. mondjuk nem is csodálom, mert a wow azért elég nagy mércét állított fel. azóta hiányos, vagy logikátlan rendszerű játékkal nem játszottam semeddig sem. és bár a wow 3 hónapig tartott nálam és nem őrültem bele, még mindig fenntartom, hogy az egyik legjobb játék a világon, főleg akkor, ha barátokkal tudsz játszani. a 3 hónap alatt kb mindent elértem, amit lehetett, és utána nem lett volna különösebb értelme maradni.
  • nandorb
    #1683
    huh,en miota nem jatszom ezzel a jatekkal nem idegeskedek annyit,hogy mivan vele... nem szaladok jatszani mert ertelemtlen a jatek a sok csiter miatt,szerver laggok sokkal rosszabak ott mind a bf2-esen...szt. maga a jatek egy vmi. mittodom en vmi. kihatasa van az agyra,hasonlo mint maganak a drognak es siman kit hogy minnel jobban ratud huzni a jatekra... latszik mennyi kis sok lami tizeneves nembir meglenni a jatektol...olyan kihatas mint a wow...mikor az anyuka elvette a jatekot a kisfiatol mert rossz tanulo volt a suliban a kisgyerek nagy agreszivitassal elkezdett orditozni...szal kb. ez az agreszivitast noveli meg kb. az idegeseggel jar...

  • f2d
    #1682
    Na ezt kétlem, hogy ez nekünk annyira jó lenne.
  • f2d
    #1681
    Az az anti kick hack. De tegnap ezt az arcot nem is láttuk és gyártotta az unbeliavable-ket.
  • v150r
    #1680
    de végül is ez nekünk csak jó, mert ha elite-el sem lehet velem it kezdeni, akkor talán nexon most már csinál valamit.
  • v150r
    #1679
    jah erről hallottam.
    illetve én arról hallottam, h nem lehet kirúgni
  • f2d
    #1678
    Megint van új hack. Bent sincs a szobában úgy írt --> így ki se lehet baszni, még Elit-tel sem.
  • f2d
    #1677
    Már teszteltem.
  • speedhun
    #1676
    Hali mindenki!Örömmel tudatom,hogy ismét működik az sg szoba!Ae a bravo 1 szeron :)
  • f2d
    #1675
    Szóltam.
  • v150r
    #1674
    neked most még meg is érné, mert akció van az elitemodra. kérdezted tegnap, hogy vegyél-e, mondtam, hogy ahogy érzed, a te döntésed, szerintem jó kis meccseket hoztunk össze, ha van rá kereted, akkor vegyél :)
  • speedhun
    #1673
    Sőt ha kinyiruszt sikerül megfűznöm akkor tovább is lehet tolni, mert én kb 20-22 ig vagyok ő meg 21-töl 23-ig
  • speedhun
    #1672
    Sziasztok!ha gondoljátok nagyon szívesen veszek megint elitet.Csak szóljatok :)
  • f2d
    #1671
    Most interjuvoltam meg Speedhun-t és azt mondta, ha van rá igény ő vesz Elitet. Részemről 1000 öröm, úgysem játszom már nagyon máshol.
  • mophisto
    #1670
    Ezt én nem hiszem el:)Van 2 MB/s -netem stb stb soha egyik játéknál nem laggoltam most meg ...áhh ..ez szörnyű xD
  • v150r
    #1669
    szerintem simán.
    szobanév lehetne a caehungary, és akkor sghu a pass, és nem jönnének be idióták.
  • f2d
    #1668
    És jövedelmezőbb is.

    Javaslom legyen a C-1-en külön szoba SG [fß hacker takarodj!!!] néven jelszóval, addig míg nem lesz megint valakinek Elit-je. Én ált. este 7-8 óra felé majdnem minden nap felnézek 1-2 játék erejéig. Ha igény van rá csinálhatok, csak ahhoz minimum 8=4v4 állandó játékos kellene. Szerintetek ez működne?
  • v150r
    #1667
    én tegnap kifejezetten jót játszottam. elim pro-ból úgylátszik kifogtam azokat a szobákat ahol lehetett játszani. kivételt képez az a balfasz "admin vagyok" arc. nemtom igazából. elim pro most meghozta a kedvemet, mert ha még 1 hónapig kellett volna ugyan azokon a fostos mapokon tolni pl snd-t, amit nem is igazán szeretek, akkor megőrülök és teljesen megunom. most legalább lehet értelmes 4v4, 5v5, 6v6ban tolni pl junkot vagy death roomot, úgy, h nem tunkolnak le pp19el minden respawn után azonnal. és ez jó.
    nexon meg bekaphatja azt a bizonyost, elite mod + 30 nap hurrá, tényleg, ez kellett. végülis egyszerűbb nekünk kidobálni a játékainkból a hülyéket, mint nekik írni valami ellenszert.
  • f2d
    #1666
    Speedhun-nak lejárt az Elit-je, nem is nagyon találom a helyem. Más elit szobába meg rizikós bemenni, mert könnyen repülhet az ember, ha éppen olyat gyepál akit nem kéne. Tegnap ezt beszívtam, a 3.-nál abba is hagytam a játékot.
  • shm1984
    #1665
    Sajnos igen rossz a helyzet, azt be kell látni.. a free2play játékokat azért lehet megölni könnyen, mert annyi accot csinálsz amennyit akarsz. Hiába bannolják ki, már nyomja is tovább az újal.. mert nem érdekli hogy milyen rangja volt, a lényeg hogy ő loser módjára tudjon csalni, mivel amúgy semmi skille nincs. Én főleg a lagg miat fogom abbahagyni, mert az az utolsó csepp. A mobil netemmel játszom CA-t kb 5 hónapja és eddig nem volt vele gondom.. mióta a public hackek kijöttek, játszhatatlan.

    Másrészről az elit mod-ok jól fogynak, tehát a nexonnak nem is biztos hogy érdeke a tisztítás. Az egyetlen amit szerintem tenni kéne, az egy NX cash strike, amíg meg nem tisztítják a gamet és olyan nem lesz, mint volt.
  • Vér Istvánka
    #1664
    hát asszem itt és most befejeztem ezt a játékot
    a magyar szobában esetleg még nyomom de amúgy egy nagy rakás száradó fos az egész
    elite szobákban az első multi kill után kibasznak a nem elite szobák meg tele vannak hekkerekkel
    totálisan értelmetlen így játszani
    nem tudom mit akar a nexon azzal hogy nem takarítja el a hekkereket
    az biztos ha el akarná őket takarítani már negtehette volna vagy legalább próbálkozott volna de ennek nyoma sem látszik
    az meg külön undorító hogy nem is hajlandóak ez ügyben semmit kommuniká
    lni a pórnép felé
  • shm1984
    #1663
    Ő egy Game Master, nem technikai szakember, nem tud mit csinálni a laggal. Írjak support ticketet, az jobb módja az ilye dolgoknak.. ahogy alatta is olvasható, sosem válaszolnak a support ticketre. Eddig küldtem én is kb kettőt, de válasz nem érkezett sose.

    Aztán közöltem vele, hogy azt olvastam fórumokon, hogy az új hackkek tartalmaznak egy vírust ami pingeli a szervert, és ettől van a lagg. Erre írta a másodikat.

    Aztán még annyit írtam neki, hogy a hacker problémát remélem megoldjátok még mielőtt a játék kihal a csalók miatt. Erre már nem felelt.