4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • stalker637
    #2065
    köszönöm!! igor miért sértene személyiség jogot a kérdésem???
    én csak meg akarom ismerni a magyar gémereket és meg érteni sokat csalódtam bennük.
    ja semi sem kötelező....
  • zoli1997
    #2064
    Személyiségi jogokat sérti? na ez volt a nagyon lol szép kis válasz, de sztem nem sérti
  • Lackokoma
    #2063
    én 19
  • igor90000
    #2062
    stalker előzőleg feltett kérdése sérti a Személyiségi Jogokat, ezáltal nem kötelező rá válaszolni, ettől függetlenül nemrég múltam 18.
  • zoli1997
    #2061
    én 12 :D rangfiatal vok :D
  • nandorb
    #2060
    20
  • v150r
    #2059
    24
  • stalker637
    #2058
    lehet egy intim kérdésem? hány évesek vagytok csak úgy kíváncsiságból.
    sok mindent elárul!! én (mi) 36 és 15 vaunk!!
  • v150r
    #2057
    amúgy a 8-ai reportokban benne vannak az enyémek is, szal takarítanak, csak aztán azonnal csinálnak új accot, és tolják tovább. basszus.
  • v150r
    #2056
    sanyika elmehet akkor a sanyiba...
  • nandorb
    #2055
    mi? te hulye vagy baszkodok...ja es gamen belul nem gamernoob vagyok szal ha latsz vkit olyan nickel akkor az nem en vagyok...
  • igor90000
    #2054
    Ui.: csak engem idegesít hogy gamernoob ennyire noob és szúk látókörű "szerbiai" (régebben ő írta így a szerbeket) vagy másnak is piszkálja a szemét a kötekedő hozzászólásai (most ez tetteti vagy tényleg ekkora "nagy arc")? Pedig reménykedtem hogy 2010-ben megváltozik.
  • igor90000
    #2053
    http://forum.nexoneu.com/NXEU.aspx?g=posts&t=129647

    KardosSandor és néhány magyar is belekerült, gamelog alapján, szóval dolgoznak a skacok rendesen, csak még mindig gáz a hackshield. Mikorra várható a szembetűnő változás?( hackshield update vagy bármilyen hacker ellenes update?)
  • v150r
    #2052
  • stalker637
    #2051
    sziasztok na be regeltem én is mer olvastam egy par okos dolgot
  • zoli1997
    #2050
    Írja alá az összes magyar Ca-s lécci aki olvassa a topicot
  • v150r
    #2049
    http://forum.nexoneu.com/NXEU.aspx?g=posts&t=120531
    itt. csak ha belinkelem, akkor elbaszódik a link, szal másoljátok ki.
  • nandorb
    #2048
    hol van alairom rogton:)
  • v150r
    #2047
    ez remek.
    de közlök néhány számot.
    valamivel több, mint ezren "írták alá" a petíciót, hogy legyen vége ennek. majdnem 5000 account lett bannolva eddig, és akkor most képzeljétek el, hogy az 1 millió elért játékos közül még HÁNY "gordonozik".
  • kzoard
    #2046
    No legalább már figyel a Nexon a hibára. Hír itt.
  • igor90000
    #2045
    Végül is ha azt nézed hogy randomra kiválasztottam 8 szóbát,abból 7-nél rögtön telekillel kinyirtak, a 8. szobánál 10 perc hack mentes játékom volt amikor egy török be nem jött telekillezni. És a magyarok olyanok ha mások ennyien ezt csinálják akkor ő mér szívjon és letölti a hacket...
  • Seat
    #2044
    ok,igazad van az is glitch,de a csőről nem 100%,hogy megcsinálod a pályát - mert ugye a dinamitos zombik is eltudnak érni,a kékek is,plusz a robbanástól sérülsz is rendesen - viszont a ház tetejéről elég nagy az esélyed arra hogy nem érnek el -konkrétan egyik sem.
    Viszont ő csinálta végig a 16. pályáig mindet anikor már senki nem élt csak ő.
    Mind1 kár a szót erre pazarolni a lényeg,hogy sajnos vannak magyarok is - miért ne lennének hisz EU ország vagyunk nem?

    bekaphatja minden hacker!
    ennyi :)
  • zoli1997
    #2043
    Dananaika télleg nagyon hülye volt tegnap,azért ezt tőlem kérdezi meg azt mondja hogy hackból van a kd-m szétbaxtam volna a fejét hogy itt hackerezik meg amiért ő noob azért engem baxtat
  • v150r
    #2042
    át lehet valahogy ugrani a lezárt lépcsőfeljárónál a textúrán, és fel lehet menni, de ez attól még glitch. szerintem az is glitch, hogy olyan helyre mész, ahol nem érnek el a zombik...
  • v150r
    #2041
    de a képen nem ők vannak ám... tudom, nehéz, de néha gondold végig, hogy mire is akarsz reflektálni, mielőtt rányomnál a "mehet" gombra.
  • Seat
    #2040
    ennyi van csak róla mert kiléptem,de ezen a képen a pincelejáró melleti ajtó felett a teraszon volt a 2.pályától kezdve...
    és ami még lol,hogy ketten voltunk életben a 13.körben én lent a csövön,ő meg fent és megkérdezik,hogy ez csít?....
    mondom nem a csövön elér a kék,erre egész jól tolod...:)
    utána még 2 kérdésük volt:
    1.kell klán? (így...)
    2.kell hack?
    - mondom nem kösz.
    - kár XD... (szánalom.hu....)
  • nandorb
    #2039
    ilyesmihez nem kell egyertelmu hogy nembir vki ennyi killt csinalni maga... max. 400-at ha csinalsz...folotte az mar csalas...
  • v150r
    #2038
    btw, van róla képed, hogy opk-znak?
  • v150r
    #2037
    sanyival tegnap toltuk, ő nem volt gyanús.
    de daninina... lál. bejött, lelőttem 5x -> kapcsoljam ki a hacket.
    mondtam neki, hogy ezt itt felejtsd el, ez itt nem az a szoba, ahol hackelnek. erre, érdekes módon, alig bírtam lelőni utána.
    nem akarok fals következtetésekre jutni, de érdekesen tolta.
    meg aztán kérdezett ilyeneket, h mire jó a "cilcam", meg hogy "na, jól jáccom?"
    ja, meg ami még poén volt, aszonnya, "d1, honnan szedted a kddat?", kedvem lett volna azt mondani neki, h odamentem a szekrényhez és kivettem a pulcsik közül... hát lol, már nagyon elegem volt belőle. mondom neki, hogy honnan szedtem volna, baszki? hát hack... na itt mondtam neki, h oké, elég volt belőled, húzzapicsába.
  • nandorb
    #2036
    nyomd fel ezt a kepet a nexon forum-ra... stb. en nem teszem meg mert nem az enyem a kep... stb. birjak mondani hogy fotoshop... stb.
  • zoli1997
    #2035
    no comment
  • Seat
    #2034
  • Seat
    #2033
    magyarok is elkezdtek ügyesen public serveren kill allt-t használni - vagy hogy hívják- cabinon persze.... kérdezem tőlük miért nem passos szobába csináljátok legalább,ha mindenki ezt használja majd mit fogtok játszani?
    válasz: kell hack?
    no comment....

    jah Kardossandor és Daninina vagy vmi ilyesmi nevűek..

    más:
    tököm kivan már,hogy nem lehet joinolni a friend szobájába...pedig látom hogy 8ból 6an vannak és wait ....
  • zoli1997
    #2032
    Köszi szépen a tegnapi gamet mindenkitől felejthetetlen marad nagyon fasza volt remélem majd megtudjuk ismételni xD
  • nandorb
    #2031
    akkor jo,talan holnap mar megvaltozik ez a velemenyed...
  • v150r
    #2030
    igen, képzeld baz.
  • nandorb
    #2029
    hehe,ne mond hogy letud meg foglalni?
  • v150r
    #2028
    ok. tegnap már anyáztam a hackerek miatt, ma már sírok.
    ez hihetetlen. se cabin, se public, se semmi. és, amit soha nem csinált, lagol.
  • nandorb
    #2027
    nah ez a gond nalam is volt...
  • hitman08
    #2026
    Basszus próbálok csatlakozni hozzátok, de szemét program nem válaszol, hogy éppen mi van veletek...